Kosmetyki M.A.C - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 09:01   #4591
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jeju, Paradisco naprawdę jest ładny a jaki efekt naoczny? Super zakupy. Ile zapłaciłaś za fluidlina? Macroviolet też lubię, chociaż mi lepiej nakłada się Richground, nie wiem, dlaczego...

Paradisco z Retrospeck razem na oku wyglądają jak drink Tequila Sunrise hihi niesamowicie mi się z tym kojarzą te dwa kolorki, Pani mówiła, że do blondynki będą pasować, mi się trochę nie chciało wierzyć, ale chyba miała świętą rację!
Fluidline jest po 66zl. Jak za TAK wydajny i porządny liner to grosze żałuję że nie wzięłam jeszcze jednego, był taki piękny turkusowy, nie pamiętam nazwy ehhhh
Richground dostałam kiedyś próbkę od Tanyii () i teeeeeż był cudny - rzadziej robię sobie makeup w brązach, ale też się ładnie prezentował, piękny kolorek a z tym nakładaniem to nie wiem...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:40   #4592
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam moimi nowymi nabytkami :
-cienie w kasetce tylko te dwa dolne (dwa górne już jakiś czas u mnie goszcza ) Retrospeck i Paradisco
- róż mineralny Warm Soul
- wielbiony przeze mnie Fluidline Macroviolet
Ślicznie skomponowana paletka
A dwa górne to jakie?

Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:26   #4593
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Paradisco z Retrospeck razem na oku wyglądają jak drink Tequila Sunrise hihi niesamowicie mi się z tym kojarzą te dwa kolorki, Pani mówiła, że do blondynki będą pasować, mi się trochę nie chciało wierzyć, ale chyba miała świętą rację!
Fluidline jest po 66zl. Jak za TAK wydajny i porządny liner to grosze żałuję że nie wzięłam jeszcze jednego, był taki piękny turkusowy, nie pamiętam nazwy ehhhh
Richground dostałam kiedyś próbkę od Tanyii () i teeeeeż był cudny - rzadziej robię sobie makeup w brązach, ale też się ładnie prezentował, piękny kolorek a z tym nakładaniem to nie wiem...
No to Tanyia chyba rozdawała swoje fluidliny, bo ja też od niej miałam 66 zł to niedużo, na pewno. Tequila sunrise Jooo....

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ślicznie skomponowana paletka
A dwa górne to jakie?

Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
Ja mam próbki wyciągnięte do pojemniczków z Sephory chyba ze dwa miesiące temu i mają się świetnie oczywiście, nie można ich zostawiać niedokręconych, ale nie wysychają jakoś dramatycznie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:24   #4594
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ślicznie skomponowana paletka
A dwa górne to jakie?

Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
dziękuję
dwa górne to All That Glitters i Trax. Tego ostatniego używam najrzadziej...
Fluidline jest nowy więc Ci nie powiem póki co, te co od Tanyii w pudełeczkach Douglasowych trzymały mi się kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile, 3-4... Macroviolet szybciej wysechł niż Richground ale to pewnie dlatego że go częściej używałam. Ciekawi mnie jak długo wytrzyma ten pełnowymiarowy liner...
Właśnie dzisiaj oglądałam Ingloty, ładne kolorki mnie kusiły... Ale właśnie mogłoby tego linera być o połowę mniej, za połowę ceny... Bo tak jak tylko dla siebie to w życiu bym tego nie zużyła!A jak one się sprawują? Bo mi oprócz fluidline każdy inny się odbija na powiece :/
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No to Tanyia chyba rozdawała swoje fluidliny, bo ja też od niej miałam 66 zł to niedużo, na pewno. Tequila sunrise Jooo....
no bo to naprawdę ciężko zużyć w całości, pewnie dlatego. Ja teraz też kupowałam koleżance jednego, Dipdown (nie pamiętam już pisowni, matowy brąz) i jak mi babka w skepie go pokazała na ręce to mnie urzekł bardzo, chociaż brązy noszę rzadko.. Planuję go na jesień, wtedy się do kolorów ziemi zawsze przekonuję. teraz z kolei tęsknię i żałuję że nie kupiłam jeszcze turkusowego linera...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:29   #4595
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a dzis eksperymenty z melon, gold regular i vintage gold
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zl.jpg (91,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ot.jpg (96,5 KB, 20 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:04   #4596
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam moimi nowymi nabytkami :
-cienie w kasetce tylko te dwa dolne (dwa górne już jakiś czas u mnie goszcza ) Retrospeck i Paradisco
Czy możesz opisać Trax - to jest szarawy fiolet czy zwykły fiolet czy coś jeszcze innego? Szukam szarawego fioletu, byłam dziś w MACu, ale nic mi się takiego nie rzuciło w oczy.
Za to zakochałam się w odcieniach Femme Fi i Swish.
Widziałam też puder Blot sypki, to jakaś nowość? Bo nie kojarzę wersji sypkiej.
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
Nie wysycha, ale trzeba go dokładnie zakręcać, bo podobno gdy zaschnie to jest już nie do odratowania.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:23   #4597
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziękuję
dwa górne to All That Glitters i Trax. Tego ostatniego używam najrzadziej...
Fluidline jest nowy więc Ci nie powiem póki co, te co od Tanyii w pudełeczkach Douglasowych trzymały mi się kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile, 3-4... Macroviolet szybciej wysechł niż Richground ale to pewnie dlatego że go częściej używałam. Ciekawi mnie jak długo wytrzyma ten pełnowymiarowy liner...
Właśnie dzisiaj oglądałam Ingloty, ładne kolorki mnie kusiły... Ale właśnie mogłoby tego linera być o połowę mniej, za połowę ceny... Bo tak jak tylko dla siebie to w życiu bym tego nie zużyła!A jak one się sprawują? Bo mi oprócz fluidline każdy inny się odbija na powiece :/

no bo to naprawdę ciężko zużyć w całości, pewnie dlatego. Ja teraz też kupowałam koleżance jednego, Dipdown (nie pamiętam już pisowni, matowy brąz) i jak mi babka w skepie go pokazała na ręce to mnie urzekł bardzo, chociaż brązy noszę rzadko.. Planuję go na jesień, wtedy się do kolorów ziemi zawsze przekonuję. teraz z kolei tęsknię i żałuję że nie kupiłam jeszcze turkusowego linera...
Piszę PW

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Widziałam też puder Blot sypki, to jakaś nowość? Bo nie kojarzę wersji sypkiej.
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba sypkie Bloty mają być wycofane w 2009 roku Jeszcze sprawdzę i dam znać, ale nie wydaje mi się, że to nowość
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:52   #4598
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziękuję

Właśnie dzisiaj oglądałam Ingloty, ładne kolorki mnie kusiły... Ale właśnie mogłoby tego linera być o połowę mniej, za połowę ceny... Bo tak jak tylko dla siebie to w życiu bym tego nie zużyła!A jak one się sprawują? Bo mi oprócz fluidline każdy inny się odbija na powiece :/
dzięki za odpowiedź

A eyelinery Inglota mają swoje plusy i minusy. Bardzo ładnie i przyjemnie się nakładają, nie odbijają się na powiece, wychodzi bardzo fajna linia. Ale szybko wysychają - na skórze (to plus, chyba, że ktoś musi robić dużo poprawek - to wtedy się nie da), na pędzelku - trzeba od razu umyć, bo liner zasycha tak że pędzelek twardnieje i może się przez to zniszczyć, jak ktoś mało uważny; no i nawet w mocno zakręconym (!) słoiczku lekko wysychają - mało, bo mało, ale różnica dla mnie odczuwalna jest. Trochę szkoda bo mają naprawdę piękny granat - taki czysty, żywy głęboki odcień - rzadko spotykany (ten MACowy jest trochę inny). Aha, i ostatnio odkryłam, że jak chcę zrobić grubszą linię, to zamiast pogrubiać stopniowo pędzelkiem do eyelinera (niewykonalne, bo zasycha!) super sprawdza się nakładanie go pędzelkiem do ust.
No i zmywa się ze wszystkiego (i z powiek i pędzelków) dość trudno.
Efekt daje piękny, ale tyle przy tym ceregieli, że chyba wolę coś łatwiejszego w obsłudze
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:53   #4599
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam dla was news'a! NOWA KOLEKCJA
http://www.zeberka.pl/art.php?id=4492
http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...rmation-photos
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:53   #4600
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

marta, Tanya czemu opuscilyscie truskawkowe łono ??!!

a mi chyba juz przeszlo zauroczeniem MAC - ale pigmenty zawsze bede uwielbiac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:06   #4601
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
marta, Tanya czemu opuscilyscie truskawkowe łono ??!!

a mi chyba juz przeszlo zauroczeniem MAC - ale pigmenty zawsze bede uwielbiac
no właśnie, dziewczyny wracać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 22:29   #4602
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba sypkie Bloty mają być wycofane w 2009 roku Jeszcze sprawdzę i dam znać, ale nie wydaje mi się, że to nowość
Oo a ja myślałam, że ich nie było jeszcze. Mam dwa sypańce i Macowymi nigdy się nie interesowałam.
Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Myślałam, że już było tu o tej kolekcji. Ja mam dwie wiadomości - Baby Bloom pojawi się w sierpniu, drugą sierpniowa kolekcja będzie się składała głównie z cieni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:42   #4603
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kasiaj - śliczna paletka!

Phdwao - widzę że MACa polubiłaś na dobre

Z NH nic mi się nie podoba - portfel odpocznie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 22:51   #4604
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czy fluidline nie wysycha w trakcie używania, np. po pół roku?
Mnie te żelowe eyelinery Inglota bardzo rozczarowały, bo jak się zacznie używać to wysychają dość szybko. Najlepiej byłoby je zużyć w ciągu pół roku
Ja mam w domu dwa Juz resztki Rich Ground mam rok, a Macroviolet troszke mniej jakies 10 miesięcy i musze przyznac, że obydwa zachowują sie inaczej. Rich Ground jest taki jak na początku, pieknie się nim maluje, kreseczki wychodza ładne, to Macroviolet na pewno zmienił konsystencję, już trochę gorzej sie nim maluje, środek kreski jest jakby wyblakły, trzeba robic poprawki- jest bardziej suchy i nierównomiernie maluje kreske.
Jestem kreskomaniaczka i w domu mam 2 fluidliny, 1 liner w żelu z coastal scence, 1 liner w pisaku, 4 kredki i khola Guerlain i powiem szczerze, że posiadanie tyle linerów żelowych na raz to był jednak błąd i już raczej tak nie zrobię, gdybym nie rozdała dziewczynom i sąsiadce to pewnie te linerki miałabym i miała ( niekończąca się opowiesc ) i pewnie by zaschły w koncu, bo sa diabelnie wydajne, a słoiczek wydaje się, że jest mały, ale to złudzenie optyczne, bo jest głęboki dosc.


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
No to Tanyia chyba rozdawała swoje fluidliny, bo ja też od niej miałam 66 zł to niedużo, na pewno. Tequila sunrise Jooo....

Ja mam próbki wyciągnięte do pojemniczków z Sephory chyba ze dwa miesiące temu i mają się świetnie oczywiście, nie można ich zostawiać niedokręconych, ale nie wysychają jakoś dramatycznie
Po prostu dziele się tym co dobre, przecież wiesz

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no bo to naprawdę ciężko zużyć w całości, pewnie dlatego. Ja teraz też kupowałam koleżance jednego, Dipdown (nie pamiętam już pisowni, matowy brąz) i jak mi babka w skepie go pokazała na ręce to mnie urzekł bardzo, chociaż brązy noszę rzadko.. Planuję go na jesień, wtedy się do kolorów ziemi zawsze przekonuję. teraz z kolei tęsknię i żałuję że nie kupiłam jeszcze turkusowego linera...
Kasiu piękne zakupy, ale to już wiesz
Ja mam właśnie odwrótnie, na lato brązy i jakieś szalone kolory np zieleń a zimą, szarości, fiolety, róze....
Zawsze możesz to nadrobic i kupic liner ..

Musze się wprosic na kawę i pomacac Paradiso , All that gliters i Retrospecta O Paradiso mędze Marcie juz dobre 6 miesięcy Dziś chciałam zrobic wesoły letni makijaż a w moich cieniach panuje brązo-szaroścmusze to czymś przełamac

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a dzis eksperymenty z melon, gold regular i vintage gold
Pięknie Paulinko

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czy możesz opisać Trax - to jest szarawy fiolet czy zwykły fiolet czy coś jeszcze innego? Szukam szarawego fioletu, byłam dziś w MACu, ale nic mi się takiego nie rzuciło w oczy.
Za to zakochałam się w odcieniach Femme Fi i Swish.
Widziałam też puder Blot sypki, to jakaś nowość? Bo nie kojarzę wersji sypkiej.

Nie wysycha, ale trzeba go dokładnie zakręcać, bo podobno gdy zaschnie to jest już nie do odratowania.
Oglądając filmiki na Youtobe słyszałam opinie, że fluidliny jednak zasychają, mi 1 po 10 miesiącach lekko zmienił konsystencję....

Też mam trax To raczej czysty fiolet ze złotymi drobinkami i tylko te drobinki przełamuja jego kolor. Troszkę dziwny, czasem mozna nim zafundowac sobie efekt podbitego oka, na pewno trzeba nauczyc sie jego obsługi. Ja jednak bardzo go lubie i łączę z cieniem vapour i kredką rave/ Mam nadzieję, że coś pomogłam opisem

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Piszę PW
Co to za spisek?

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Juz dawno Martusia wklejała info o miodowej kolekcji powiem szczerze, że wsród ostatnich kolekcji ta mnie kusi najbardziej, szczególnie 1 błyszczyk i cien Rozświetlacz też wydaje się cudowny, ale podobno tylko na wierzchu ma drobinki, które potem sie ścierają, a szkoda

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
marta, Tanya czemu opuscilyscie truskawkowe łono ??!!

a mi chyba juz przeszlo zauroczeniem MAC - ale pigmenty zawsze bede uwielbiac
Odwyk mały

Ja myślałam, że mi przeszło, ale jednak nie- uważam, że mają fantastyczne pędzle, choc diabelsko drogie, to jednak warte swej ceny ( w sierpniu znów bedę miała 2 nowe , a może 3 ) i mazidła wszelkie do oczu są najlepsze. Cienie bija na głowe inne firmy, choc jeszcze lubie cienie RBR ( mały wybór niestety ) i Guerlain ( niestety tylko sie na nie slinie , ale próbowałam), Clinique ( paletka Teddy Bear jest fantastyczna, piekne nudaki). Fluidliny sa bezkonkurencyjne- porównywałam z linerami z coastal scence i z Clinique, oraz mazałam sie raz czy 2 Shiseido. O pigmentach nie będę wspominac, bo wiadomo lubie tez painta, fajna rzecz pod pigmenty, zapewniaja super "przyczepnosc". Marta mnie skusiła pieknym różem MACa i pewnie jesienią będzie mój Znam również błyszczyki MACa i lipglassy lubię. Miłośc do firmy utrudnia mi niestety odległosc od sklepu , reszta Maca mnie nie kusi, własnie przez brak sklepu, choc przede wszystkim dlatego, że pudry, korektor i podkład mam Kanebo, który dla mnie jest lepszy niz wszystko co do tej pory uzywałam

ale laborat
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 23:44   #4605
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

miałam nadzieje, że Was uciesze czymś nowym

na fluidline mnie bardzo kusi, ale obawiam się, że za żadko mam cierpliwość na kreski i połowa mi się zmarnuje :/
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 07:33   #4606
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Phdwao - widzę że MACa polubiłaś na dobre
polubiłam
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pięknie Paulinko
dziękuję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:11   #4607
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a dzis potyczki z s.w. grey i gold regular
liner inglot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gf.jpg (25,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gt.jpg (39,9 KB, 20 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:34   #4608
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dawno mnie nie było dostałem pare pigmentów od nevady i zakochałem sie Your Ladyship, Pinked Mauve, Hertige Rouge, cudne
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 13:02   #4609
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oglądając filmiki na Youtobe słyszałam opinie, że fluidliny jednak zasychają, mi 1 po 10 miesiącach lekko zmienił konsystencję....

Też mam trax To raczej czysty fiolet ze złotymi drobinkami i tylko te drobinki przełamuja jego kolor. Troszkę dziwny, czasem mozna nim zafundowac sobie efekt podbitego oka, na pewno trzeba nauczyc sie jego obsługi. Ja jednak bardzo go lubie i łączę z cieniem vapour i kredką rave/ Mam nadzieję, że coś pomogłam opisem
Jasne, w końcu mają płynną a nie suchą konsystencję, więc na pewno troszkę wysychają, ale ogólnie rzecz biorąc raczej nie zmieniają konsystencji - mam Dipdown baaardzo długo. Trzeba je niestety bardzo dokładnie zamykać i nie zostawiać otwartych.

W takim razie Trax mnie nie interesuje, to nie jest odcień, którego szukam.
Dzisiaj zaopatrzyłam się w dwa cienie: Swish i Femme Fi (wzięłam ostatni, piękny beż z kolekcji dla blondynek, brunetek i rudych - szukałam odpowiednika w stałej kolekcji i nic nie znalazłam). Wzięłam również podkład w kompakcie Studio Fix. Taki prezencik imieninowy

W sierpniu wchodzi kolekcja Love That Look - 12 cieni, 4 kredki, pędzle. Ja za to z niecierpliwością czekam na Baby Bloom, mam nadzieję, że jasnoróżowy błyszczyk będzie fajny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LoveThatLook-Beauty-72.jpg (25,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LoveThatLook-Ambient-72.jpg (26,6 KB, 31 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 15:48   #4610
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

W sierpniu wchodzi kolekcja Love That Look - 12 cieni, 4 kredki, pędzle. Ja za to z niecierpliwością czekam na Baby Bloom, mam nadzieję, że jasnoróżowy błyszczyk będzie fajny

Hmmm........ nie słyszałam o tej kolekcji, nawet nie widziałam zapowiedzi, brzmi ciekawie, idę poszukac info
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:14   #4611
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
marta, Tanya czemu opuscilyscie truskawkowe łono ??!!

a mi chyba juz przeszlo zauroczeniem MAC - ale pigmenty zawsze bede uwielbiac
jakoś tak wyszło

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no właśnie, dziewczyny wracać


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oo a ja myślałam, że ich nie było jeszcze. Mam dwa sypańce i Macowymi nigdy się nie interesowałam.
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Po prostu dziele się tym co dobre, przecież wiesz


Co to za spisek?
Wiem

nie pytaj

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było dostałem pare pigmentów od nevady i zakochałem sie Your Ladyship, Pinked Mauve, Hertige Rouge, cudne


A skąd wiadomo o tej kolekcji Love that Look?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:32   #4612
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czy możesz opisać Trax - to jest szarawy fiolet czy zwykły fiolet czy coś jeszcze innego? Szukam szarawego fioletu, byłam dziś w MACu, ale nic mi się takiego nie rzuciło w oczy.
Za to zakochałam się w odcieniach Femme Fi i Swish.
Widziałam też puder Blot sypki, to jakaś nowość? Bo nie kojarzę wersji sypkiej.
Trax już Ania opisała, ja tylko dodam, że rzeczywiście trzeba z nim uważać żeby nie wyjść jak po ostrej potyczce z fanami kija bejsbolowego... Dla mnie to liliowy fiolet złamany mnóstwem drobniutkich złotych drobin


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kasiaj - śliczna paletka!


Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
miałam nadzieje, że Was uciesze czymś nowym

na fluidline mnie bardzo kusi, ale obawiam się, że za żadko mam cierpliwość na kreski i połowa mi się zmarnuje :/
ooo a właśnie ja nie jestem jakaś wybitnie uzdolniona pod kątem rysowania kresek a fluidlinem mi ładnie równe wychodzą. jak tylko mi się skończy (yhyyy kiedy to będzie ) czarny Clinique to zastąpię go Blacktrack'iem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 17:49   #4613
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Po prostu dziele się tym co dobre, przecież wiesz

Cytat:
Kasiu piękne zakupy, ale to już wiesz
Ja mam właśnie odwrótnie, na lato brązy i jakieś szalone kolory np zieleń a zimą, szarości, fiolety, róze....
Zawsze możesz to nadrobic i kupic liner ..
hihi zieleń to taki szalony kolor Aniu ehhh Kochana Ty Moja!

wiem, że zawsze go mogę kupić, ale on by mi byłna wakacje potrzebny noo...Może jeszcze w czerwcu/lipcu uda mi się skoczyć do Wrocławia - wtedy nabędę go na pewno!

Cytat:
Musze się wprosic na kawę i pomacac Paradiso , All that gliters i Retrospecta O Paradiso mędze Marcie juz dobre 6 miesięcy Dziś chciałam zrobic wesoły letni makijaż a w moich cieniach panuje brązo-szaroścmusze to czymś przełamac
wpraszać się nie musisz, bo wiesz że zaproszenie moje ciągle aktualne!
Paradisco chyba Ci się spodoba, mam nadzieję! on idealnie pasuje do "wesołego letniego makijażu"



Cytat:
Co to za spisek?
tajemnica



Cytat:
Juz dawno Martusia wklejała info o miodowej kolekcji powiem szczerze, że wsród ostatnich kolekcji ta mnie kusi najbardziej, szczególnie 1 błyszczyk i cien Rozświetlacz też wydaje się cudowny, ale podobno tylko na wierzchu ma drobinki, które potem sie ścierają, a szkoda
jak lubisz drobinki to polecam Warm Soul mineralny... piękny - jak go sobie obmacasz to idę o zakład że się zakochasz! perfekcyjny na lato


Cytat:
Ja myślałam, że mi przeszło, ale jednak nie- uważam, że mają fantastyczne pędzle, choc diabelsko drogie, to jednak warte swej ceny ( w sierpniu znów bedę miała 2 nowe , a może 3 ) i mazidła wszelkie do oczu są najlepsze. Cienie bija na głowe inne firmy, choc jeszcze lubie cienie RBR ( mały wybór niestety ) i Guerlain ( niestety tylko sie na nie slinie , ale próbowałam), Clinique ( paletka Teddy Bear jest fantastyczna, piekne nudaki). Fluidliny sa bezkonkurencyjne- porównywałam z linerami z coastal scence i z Clinique, oraz mazałam sie raz czy 2 Shiseido. O pigmentach nie będę wspominac, bo wiadomo lubie tez painta, fajna rzecz pod pigmenty, zapewniaja super "przyczepnosc". Marta mnie skusiła pieknym różem MACa i pewnie jesienią będzie mój Znam również błyszczyki MACa i lipglassy lubię. Miłośc do firmy utrudnia mi niestety odległosc od sklepu , reszta Maca mnie nie kusi, własnie przez brak sklepu, choc przede wszystkim dlatego, że pudry, korektor i podkład mam Kanebo, który dla mnie jest lepszy niz wszystko co do tej pory uzywałam
Jak wyżej - też Cię będę kusiła różem! Fluidline przyznaję, jest the best! wszytko co dotąd miałam - kserowało się. Nawet i tak dobry Klinik Painta też lubię i Stilife mnie kusi niemiłosiernie, będzie mój następnym razem włącznie z Fluidlinem! a jak nie pojadę to będę miała romans do Martusi

edit: przepraszam za post pod postem!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:07   #4614
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Hmmm........ nie słyszałam o tej kolekcji, nawet nie widziałam zapowiedzi, brzmi ciekawie, idę poszukac info
Niektóre cienie mają fajne odcienie, ciekawe czy w rzeczywistości też takie będą.
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A skąd wiadomo o tej kolekcji Love that Look?
Bo dostałam już informacje prasowe do biura.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:13   #4615
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Bo dostałam już informacje prasowe do biura.
Jestem w szoku, wiesz?? Bo nigdzie, absolutnie nigdzie nie ma o tej kolekcji informacji, mimo że pojawiają się ploty dotyczące kolekcji jesiennych (kolekcja z Dsquared, kolekcja czarna z czarną szminką i greaselinerem) a o tej jeszcze nic. Chociaż wydawało mi się, że gdzieś już te foty widziałam, a to chyba niemożliwe... Baaaaaaardzo Ci dziękuję za info Już się nie mogę doczekać Trzeba zbierać pieniądze
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:29   #4616
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Estella dziękuję za info o kolekcji Ciekawi mnie jakie będą finishe cieni.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:49   #4617
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, wiesz?? Bo nigdzie, absolutnie nigdzie nie ma o tej kolekcji informacji, mimo że pojawiają się ploty dotyczące kolekcji jesiennych (kolekcja z Dsquared, kolekcja czarna z czarną szminką i greaselinerem) a o tej jeszcze nic. Chociaż wydawało mi się, że gdzieś już te foty widziałam, a to chyba niemożliwe... Baaaaaaardzo Ci dziękuję za info Już się nie mogę doczekać Trzeba zbierać pieniądze
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Estella dziękuję za info o kolekcji Ciekawi mnie jakie będą finishe cieni.
Nie ma za co też jestem fanką MACa, ciężko mi się powstrzymać w sklepie

Macie sypki puder MACa? Dzisiaj oglądałam odcień NW20 i baaardzo mi się podobał; muszę szybko zużyć moje sypańce i zaopatrzyć się w niego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:13   #4618
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Estella dziękuję za info o kolekcji Ciekawi mnie jakie będą finishe cieni.
Już trochę pogadałam z dziewczynami na spectrze i mówią, że może to być kolekcja będąca czymś w rodzaju odpowiednika kolekcji Starflash, w której były cienie w wykończeniu właśnie starflash. Do końca oczywiście nie wiadomo, ale kto wie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nie ma za co też jestem fanką MACa, ciężko mi się powstrzymać w sklepie

Macie sypki puder MACa? Dzisiaj oglądałam odcień NW20 i baaardzo mi się podobał; muszę szybko zużyć moje sypańce i zaopatrzyć się w niego
Jak będziesz wiedzieć więcej, to mam nadzieję, że dasz znać Ale mnie ucieszyłaś

Podobno są fajne sypańce, tylko nie wiem, czy nie będą wycofywane
edit: oczywiście, że nie będą, przecież to głupi pomysł by był


Lista rzeczy, które zostaną wycięte w 2009 roku, lista ze specktra.net:

http://www.specktra.net/forum/f219/l...2009-a-130780/

więc bloty będą wycofane ale tylko w kolorze dark i dark medium, czy jakoś tak
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:16
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:38   #4619
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak będziesz wiedzieć więcej, to mam nadzieję, że dasz znać Ale mnie ucieszyłaś
A co chcesz wiedzieć więcej? może pomogę.

Ze szminek czaję się na Hue i Pretty Please; jedną na pewno będę miała z pustych opakowań polecam też kolor Way to Love z kolekcji Rose Romance.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:45   #4620
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ze szminek czaję się na Hue i Pretty Please; jedną na pewno będę miała z pustych opakowań polecam też kolor Way to Love z kolekcji Rose Romance.
Estello, nie mów mi, że zdążyłaś już zużyć 6 produktów MACa?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.