kolorówka Bobbi Brown - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 13:58   #721
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Swatche Bobbi Brown Bellini Lip & Eye Palette

http://www.supergorgeous.co.uk/2012/...e-palette.html
Kolory wydają się być jakoś słabo napigmentowane, ale dziewczyna ma przecudny makijaż

Jak w ogóle z jakością cieni BB? Bo czytałam, że nie najlepiej, a kolory piękne, np. Cement, Saddle... Takie uniwersalne, ale nieoczywiste kolorki i to on mnie kuszą, choć wielbię nasze Inglotowe cienie.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
mnie i moja przyjaciolke w arkadii ostatnio obslugiwal taki mega przystojny facet doradzał nam wlasnie przy Bobbi i przy Guerlain

mi sie wszystkie kosmetyki prasowane udaje zuzyc choc najcieżej mi idzie róż z estee kupiony rok temu (prawie nie widać ubytku). A za mac-iem to w ogole nie przepadam.. Jakos nie moge sie do nich przekonać.
Tam jest taki jeden normalny facet. Wysoki, chyba długie włosy związane w kucyk, postawnej budowy. Nie wiem, co on tam robi Bo reszta to wiadomo Niestety nie jestem z nimi w stanie rozmawiać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:00   #722
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kolory wydają się być jakoś słabo napigmentowane, ale dziewczyna ma przecudny makijaż

Jak w ogóle z jakością cieni BB? Bo czytałam, że nie najlepiej, a kolory piękne, np. Cement, Saddle... Takie uniwersalne, ale nieoczywiste kolorki i to on mnie kuszą, choć wielbię nasze Inglotowe cienie.
makijaz śliczny to prawda
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:37   #723
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko masz kod znizkowy do p&r?

paletka cudna ale cena tak jak piszesz

moze byś pokazaął swóje BB zdobycze
A no pokażę, tylko w weekend. Ostatnio cierpię na permanentny brak czasu dziennego Foty w sztucznym świetle nie są najlepsze.

Tak, dzięki - kod zniżkowy spisałam, bo podawałaś na innym wątku
Zdecydowałam jednak, że będę dzielna i na razie nic nie kupię.

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
mnie i moja przyjaciolke w arkadii ostatnio obslugiwal taki mega przystojny facet doradzał nam wlasnie przy Bobbi i przy Guerlain
Wiem, który to. Dobrze i konkretnie się z nim rozmawia.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Swatche Bobbi Brown Bellini Lip & Eye Palette

http://www.supergorgeous.co.uk/2012/...e-palette.html
piekna ta paleta! Ja lubię takie delikatne kolory. Makijaż tez mi sie podoba
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 17:37   #724
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

missscareall,
nie to nie ten, tamten nie mial kucyka


ja sie teraz zastanawiam nad zestawem ysl korektor + tusz, bądź korektor + roll on pod oczy.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:03   #725
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tam jest taki jeden normalny facet. Wysoki, chyba długie włosy związane w kucyk, postawnej budowy. Nie wiem, co on tam robi Bo reszta to wiadomo Niestety nie jestem z nimi w stanie rozmawiać
to ja mam na myśli chyba tego samego, co Ty czasem ma kucyk czasem nie, włosy do rzuchwy albo do ramion, już nie pamietam dokładnie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:07   #726
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to ja mam na myśli chyba tego samego, co Ty czasem ma kucyk czasem nie, włosy do rzuchwy albo do ramion, już nie pamietam dokładnie
No pewnie tak Jest tam jeszcze taka młodziutka chłopina, której głos zmraża mi krew w żyłach, tak jest przeraźliwie słodki i dziewczęcy, że aż się chce


W Douglasie w Arkadii w ten weekend -20% z okazji urodzin perfumerii.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:22   #727
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W Douglasie w Arkadii w ten weekend -20% z okazji urodzin perfumerii.
z batem Cie będe ganiać chyba za tę informację
Nie powinnam absolutnie już nic kupować, a tu kusi niemiłosiernie to -20% u Bobka.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 21:31   #728
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
z batem Cie będe ganiać chyba za tę informację
Nie powinnam absolutnie już nic kupować, a tu kusi niemiłosiernie to -20% u Bobka.
Kiedy ja sama wcale nie chciałam
Mama mi się wygadała, że dostała takiego smsa, przy okazji rozmowy na inny temat, dla niej to nieistotne, a nam tu życie rujnuje

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

A nawiązując do tematu...co kupujesz?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:58   #729
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kiedy ja sama wcale nie chciałam
Mama mi się wygadała, że dostała takiego smsa, przy okazji rozmowy na inny temat, dla niej to nieistotne, a nam tu życie rujnuje

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

A nawiązując do tematu...co kupujesz?
o, właśnie!

Bardzo bym chciała paletkę albo Rich Caviar, albo Bellini Lip and Eye Palette, ale ceny nawet przy -20% jednak mnie powalają. Bo już nakupowałam w tym miesiącu

Realnie więc myślę nad pudrem/podkładem mineralnym KLIK, albo nad którymś z pędzli. Cieniem w kremie tez nie pogardzę
Będę dumać jutro

A Ty? Co sobie upatrzyłaś?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:37   #730
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja sie wybiore w sobotę po balsam do ust do Arkadii

jaka jest jego regularna cena?
moglaby wchodzic juz jutro ta obnizka, bo jutro akurat tam bede..
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:42   #731
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kaja, balsam - świetny wybór kosztuje 95 zł KLIK
po rabacie będzie 76 zł
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 23:42   #732
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

wybacz, że sie pytam jak głupia, zamiast sprawdzić, ale internet mi się dziś strasznie ślimaczy i jedyną stroną która działa jako tako jest wizaz

tak wlasnie myslalam, że tyle
to pozostaje mi czekać do soboty
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 07:21   #733
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Nie ma sprawy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:13   #734
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A no pokażę, tylko w weekend. Ostatnio cierpię na permanentny brak czasu dziennego Foty w sztucznym świetle nie są najlepsze.

Tak, dzięki - kod zniżkowy spisałam, bo podawałaś na innym wątku
Zdecydowałam jednak, że będę dzielna i na razie nic nie kupię.

piekna ta paleta! Ja lubię takie delikatne kolory. Makijaż tez mi sie podoba
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:04   #735
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

bylam wczoraj w Arkadii i zakupiłam balsam
ale kusi mnie jeszcze dzis tam pójść po krem bb, albo pędzel, mam nadzieje, że sie powstrzymam. Chociaż ta zniżka 20% jest bardzo atracyjna
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:32   #736
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja w weekend kupiłam puder/podkład mineralny w odcieniu Light. Dopiero w środę na spokojnie go użyję w świetle dziennym, nie wiem więc czy go lubię Mam nadzieję, że będzie idealny na weekendy.

Do tego eyeliner w kolorze Denim # 28 (granatowy z maleńkimi drobinkami). Pięknie podkreśla moją tęczówkę w kolorze "piwnym" (okropny kolor, taki nijaki). Chciałam kupić kolor Cobalt (taki granat delikatnie wpadający w zieleń) albo Granite Shimmer, ale tych dwóch kolorów eyelinera w Polsce nie ma. Dostępne są tylko standardowe kolory, takie, które na pewno się sprzedadzą

Do zbioru dołączyły także dwa cienie w kremie: Ballet Pink #3 (przepiękny delikatny, pudrowy róż, który świetnie odświeża moje oko ) i Candlelight #36 (złoto-żółty z drobinkami, raczej na lato albo na wieczór, bo daje po oczach) do brązowego eyelinera (espresso) będzie świetnym dodatkiem

Następny na liście jest Sand Dollar

Wklejam foty, ale swatche zrobię w środę. te foty nie odzwierciedlają kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2703.jpg (33,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2702.jpg (100,3 KB, 31 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:44   #737
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja w weekend kupiłam puder/podkład mineralny w odcieniu Light. Dopiero w środę na spokojnie go użyję w świetle dziennym, nie wiem więc czy go lubię Mam nadzieję, że będzie idealny na weekendy.

Do tego eyeliner w kolorze Denim # 28 (granatowy z maleńkimi drobinkami). Pięknie podkreśla moją tęczówkę w kolorze "piwnym" (okropny kolor, taki nijaki). Chciałam kupić kolor Cobalt (taki granat delikatnie wpadający w zieleń) albo Granite Shimmer, ale tych dwóch kolorów eyelinera w Polsce nie ma. Dostępne są tylko standardowe kolory, takie, które na pewno się sprzedadzą

Do zbioru dołączyły także dwa cienie w kremie: Ballet Pink #3 (przepiękny delikatny, pudrowy róż, który świetnie odświeża moje oko ) i Candlelight #36 (złoto-żółty z drobinkami, raczej na lato albo na wieczór, bo daje po oczach) do brązowego eyelinera (espresso) będzie świetnym dodatkiem

Następny na liście jest Sand Dollar

Wklejam foty, ale swatche zrobię w środę. te foty nie odzwierciedlają kolorów
piękne nabytki pokaż koniecznie jak prezentują na skórze
a jak potrzebujesz czegoś co nie jest dostępne w PL mogę dopomóc w zakupie na lotnisku w Dublinie, z którego latam do PL jest BB.. może mają
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:46   #738
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja w weekend kupiłam puder/podkład mineralny w odcieniu Light. Dopiero w środę na spokojnie go użyję w świetle dziennym, nie wiem więc czy go lubię Mam nadzieję, że będzie idealny na weekendy.

Do tego eyeliner w kolorze Denim # 28 (granatowy z maleńkimi drobinkami). Pięknie podkreśla moją tęczówkę w kolorze "piwnym" (okropny kolor, taki nijaki). Chciałam kupić kolor Cobalt (taki granat delikatnie wpadający w zieleń) albo Granite Shimmer, ale tych dwóch kolorów eyelinera w Polsce nie ma. Dostępne są tylko standardowe kolory, takie, które na pewno się sprzedadzą

Do zbioru dołączyły także dwa cienie w kremie: Ballet Pink #3 (przepiękny delikatny, pudrowy róż, który świetnie odświeża moje oko ) i Candlelight #36 (złoto-żółty z drobinkami, raczej na lato albo na wieczór, bo daje po oczach) do brązowego eyelinera (espresso) będzie świetnym dodatkiem

Następny na liście jest Sand Dollar

Wklejam foty, ale swatche zrobię w środę. te foty nie odzwierciedlają kolorów
zaszalalas
napisz coś o pudrze, jakie są jego właściwosci i cena? z tym cobaltem mnie tez zaciekawilaś, myslalam, ze wszystko jest u nas dostepne. Duzo jest rzeczy które nie są? Musze obejrzec jakies jego swatche, kolor brzmi ciekawie

cienie slicznie, ale ja się jakoś boję różu na oczach...
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2012-12-03 o 22:52
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 23:50   #739
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
piękne nabytki pokaż koniecznie jak prezentują na skórze
a jak potrzebujesz czegoś co nie jest dostępne w PL mogę dopomóc w zakupie na lotnisku w Dublinie, z którego latam do PL jest BB.. może mają
dziękuję
tak, zrobię zdjęcia na skórze w świetle dziennym
i dziękuję za chęć pomocy myślę, że skłonna byłabym skorzystać muszę zrobić rozeznanie co jest, a czego nie ma w PL

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
zaszalalas
napisz coś o pudrze, jakie są jego właściwosci i cena? z tym cobaltem mnie tez zaciekawilaś, myslalam, ze wszystko jest u nas dostepne. Duzo jest rzeczy które nie są? Musze obejrzec jakies jego swatche, kolor brzmi ciekawie

cienie slicznie, ale ja się jakoś boję różu na oczach...
zaszalałam wiem i na razie mam już post na kolorówkę

Cobalt to fajny kolor, ja lubię taki brudny, ciemny granat z kapką zieleni. Zwłaszcza w ubraniach

Delikatny róż na oczach wygląda fajnie w przypadku brązowych i piwnych oczu (na jasnych zupełnie się nie znam, więc nie wiem). Prawie go nie widać, ale spojrzenie robi się takie świeższe, jakby "bardziej wyspane"

Myslę, że to zależy od cery. Ja mam taką jasną, oliwkową i u mnie róż czyni wiele dobrego. Za to zupełnie nie służą mi kolory brzoskwini, moreli itp. po prostu wnikają w pigment i nie ożywiają cery.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 01:04   #740
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja w weekend kupiłam puder/podkład mineralny w odcieniu Light. Dopiero w środę na spokojnie go użyję w świetle dziennym, nie wiem więc czy go lubię Mam nadzieję, że będzie idealny na weekendy.

Do tego eyeliner w kolorze Denim # 28 (granatowy z maleńkimi drobinkami). Pięknie podkreśla moją tęczówkę w kolorze "piwnym" (okropny kolor, taki nijaki). Chciałam kupić kolor Cobalt (taki granat delikatnie wpadający w zieleń) albo Granite Shimmer, ale tych dwóch kolorów eyelinera w Polsce nie ma. Dostępne są tylko standardowe kolory, takie, które na pewno się sprzedadzą

Do zbioru dołączyły także dwa cienie w kremie: Ballet Pink #3 (przepiękny delikatny, pudrowy róż, który świetnie odświeża moje oko ) i Candlelight #36 (złoto-żółty z drobinkami, raczej na lato albo na wieczór, bo daje po oczach) do brązowego eyelinera (espresso) będzie świetnym dodatkiem

Następny na liście jest Sand Dollar

Wklejam foty, ale swatche zrobię w środę. te foty nie odzwierciedlają kolorów
Zwariowany wariat! Ale cudeńka, trzeba przyznać. Ten cień w kremie Ballet Pink jest przecudny W ogóle delikatny róż na powiekach odświeża spojrzenie, nadaje twarzy zupełnie innego wyrazu.
Przez Ciebie tak się nakręciłam na BB, że stałam przy stoisku pół godziny, dumając i testując. Cienie w kremie trafiły na kcęlistę.
Zachwyciły mnie też te w formule Sparkle (taki migoczący lekko napigmentowany cień, właściwie jak prasowany glitter), ale były dostępne tylko w (za) drogich paletach. Reszta to limitki. Też tam był cudny odcień Ballet Pink Ale jakimś cudem udało się wygrzebać ostatnią sztukę tego Sparkle, nie wiem, jak to możliwe, ale capnęłam, odcień Cement.

Już wiem, która to pani Ola-blondynka i niestety świat jest mały - znam ją ze wspólnej pracy w przeszłości, już w mniej pozytywnym znaczeniu Choć jako konsultantka na pewno się sprawdza.
Milko, jak egzamin praktyczny Ci poszedł? Już kilka dni minęło, więc te zakupy to albo pocieszenie, albo nagroda Ja mam teorię dopiero pojutrze, muszę ją zdać, bo już nie będzie terminów na grudzień. A że testy mi jakoś nie szły, to się zawzięłam i lecę z nauką w nocy po kolei przez wszystkie pytania. Czasochłonne, ale chyba w końcu coś załapuję.


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
piękne nabytki pokaż koniecznie jak prezentują na skórze
a jak potrzebujesz czegoś co nie jest dostępne w PL mogę dopomóc w zakupie na lotnisku w Dublinie, z którego latam do PL jest BB.. może mają
A mogłabym też ładnie o coś poprosić? Tylko to i tak dopiero w styczniu. Podkład Even Finish w odcieniu Alabaster. Pewnie ten odcień byłby tam dostępny i ciekawe, jaka cena.

---------- Dopisano o 02:04 ---------- Poprzedni post napisano o 02:00 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję
tak, zrobię zdjęcia na skórze w świetle dziennym
i dziękuję za chęć pomocy myślę, że skłonna byłabym skorzystać muszę zrobić rozeznanie co jest, a czego nie ma w PL


zaszalałam wiem i na razie mam już post na kolorówkę

Cobalt to fajny kolor, ja lubię taki brudny, ciemny granat z kapką zieleni. Zwłaszcza w ubraniach

Delikatny róż na oczach wygląda fajnie w przypadku brązowych i piwnych oczu (na jasnych zupełnie się nie znam, więc nie wiem). Prawie go nie widać, ale spojrzenie robi się takie świeższe, jakby "bardziej wyspane"

Myslę, że to zależy od cery. Ja mam taką jasną, oliwkową i u mnie róż czyni wiele dobrego. Za to zupełnie nie służą mi kolory brzoskwini, moreli itp. po prostu wnikają w pigment i nie ożywiają cery.
Mam podobnie z różem, tylko takim w chłodnej tonacji, a jestem biała jak ściana i mam niebieskie oczy. Więc pewnie to uniwersalny magiczny kolor Shiseido ma jeszcze fajny bladoróżowy cień w kremie. Za to z ciepłymi morelami wyglądam jakbym była chora.
Oprócz różu niesamowicie odświeża spojrzenie jasny żółty. U mnie kolorystycznym ideałem był MAC Soft Ochre, ale był koszmarnie suchy i "tępy" na oku, także zastanawiam się jakby kremowy Bone BB wyglądał.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 10:32   #741
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

to musze wyprobowac ten róż, ja zwykle maluję oczy beżami i brązami a na wieczór na czarno wiem, wiem dosyć ograniczone kolory
a oczy mam zielone, to ciekawe jak to bedzie wygladać..
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 12:57   #742
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję
tak, zrobię zdjęcia na skórze w świetle dziennym
i dziękuję za chęć pomocy myślę, że skłonna byłabym skorzystać muszę zrobić rozeznanie co jest, a czego nie ma w PL
jasne

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A mogłabym też ładnie o coś poprosić? Tylko to i tak dopiero w styczniu. Podkład Even Finish w odcieniu Alabaster. Pewnie ten odcień byłby tam dostępny i ciekawe, jaka cena.
nie widzę problemu powinnam lecieć do PL pod koniec stycznia, więc byłoby akurat
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:21   #743
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jasne


nie widzę problemu powinnam lecieć do PL pod koniec stycznia, więc byłoby akurat
to się odezwę w styczniu
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:17   #744
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zwariowany wariat! Ale cudeńka, trzeba przyznać. Ten cień w kremie Ballet Pink jest przecudny W ogóle delikatny róż na powiekach odświeża spojrzenie, nadaje twarzy zupełnie innego wyrazu.
Przez Ciebie tak się nakręciłam na BB, że stałam przy stoisku pół godziny, dumając i testując. Cienie w kremie trafiły na kcęlistę.
Zachwyciły mnie też te w formule Sparkle (taki migoczący lekko napigmentowany cień, właściwie jak prasowany glitter), ale były dostępne tylko w (za) drogich paletach. Reszta to limitki. Też tam był cudny odcień Ballet Pink Ale jakimś cudem udało się wygrzebać ostatnią sztukę tego Sparkle, nie wiem, jak to możliwe, ale capnęłam, odcień Cement.
zrobiłabyś w wolnej chwili fotki, swatche na ręku
Tez mi sie podobają te błyskotki Sparkle. Śliczny cień capnęłaś

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Już wiem, która to pani Ola-blondynka i niestety świat jest mały - znam ją ze wspólnej pracy w przeszłości, już w mniej pozytywnym znaczeniu Choć jako konsultantka na pewno się sprawdza.

Milko, jak egzamin praktyczny Ci poszedł? Już kilka dni minęło, więc te zakupy to albo pocieszenie, albo nagroda Ja mam teorię dopiero pojutrze, muszę ją zdać, bo już nie będzie terminów na grudzień. A że testy mi jakoś nie szły, to się zawzięłam i lecę z nauką w nocy po kolei przez wszystkie pytania. Czasochłonne, ale chyba w końcu coś załapuję.
W Arkadii taka blondynka to pani Karolina, jest jeszcze brunetka z krótkimi włosami w okularach o dosyć ostrych rysach twarzy. Pani Karolina to blondynka o okrąglejszych kształtach, dłuższych włosach gładko spiętych w kucyk. Zdecydowanie wolę panią Karolinę jest bardziej "swojska", nie wciska rzeczy na siłę, dobrze dobiera kolory.
To chyba ta pani???

Pani Olga jest w Złotych Tarasach. Drobna brunetka - dłuuugie brązowe (piękne) włosy, bez grzywki, dosyć jasne oczy, ciepła karnacja, delikatny makijaż (zdecydowanie najlepiej reprezentuje swoim wyglądem markę Bobbi Brown). Czasem nosi okulary Ray-Bany w czarnych oprawkach. Miła i przyjazna aparycja.

Bardzo się cieszę, że zapisałaś się na teorie!!! Niestety u mnie negatywny, ale nie było tak źle, jak myślałam. Następny mam w połowie stycznia (chyba 16) ... Strasznie długie terminy są więcej napiszę na priv, zbierałam się już od dłuższego czasu, tylko co mam chwilę to na fb albo na wizaz


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam podobnie z różem, tylko takim w chłodnej tonacji, a jestem biała jak ściana i mam niebieskie oczy. Więc pewnie to uniwersalny magiczny kolor Shiseido ma jeszcze fajny bladoróżowy cień w kremie. Za to z ciepłymi morelami wyglądam jakbym była chora.
Oprócz różu niesamowicie odświeża spojrzenie jasny żółty. U mnie kolorystycznym ideałem był MAC Soft Ochre, ale był koszmarnie suchy i "tępy" na oku, także zastanawiam się jakby kremowy Bone BB wyglądał.
A no właśnie, jasny żółty tez lubię i zawsze do moich oczu pasował. Już wiem teraz dlaczego Lubię wszystko, co odświeża spojrzenie
Też bardzo ciekawa jestem Bone w kremie, newet zapisałam go sobie na kcelistę (spapugowałam po Tobie )

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie widzę problemu powinnam lecieć do PL pod koniec stycznia, więc byłoby akurat
Super, akurat zdążę zrobić rozeznanie co do eyelinerów.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-12-04 o 22:21
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:24   #745
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja kojarzę tą Panią Olgę faktycznie ma piękne włosy
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 23:44   #746
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zrobiłabyś w wolnej chwili fotki, swatche na ręku
Tez mi sie podobają te błyskotki Sparkle. Śliczny cień capnęłaś



W Arkadii taka blondynka to pani Karolina, jest jeszcze brunetka z krótkimi włosami w okularach o dosyć ostrych rysach twarzy. Pani Karolina to blondynka o okrąglejszych kształtach, dłuższych włosach gładko spiętych w kucyk. Zdecydowanie wolę panią Karolinę jest bardziej "swojska", nie wciska rzeczy na siłę, dobrze dobiera kolory.
To chyba ta pani???

Pani Olga jest w Złotych Tarasach. Drobna brunetka - dłuuugie brązowe (piękne) włosy, bez grzywki, dosyć jasne oczy, ciepła karnacja, delikatny makijaż (zdecydowanie najlepiej reprezentuje swoim wyglądem markę Bobbi Brown). Czasem nosi okulary Ray-Bany w czarnych oprawkach. Miła i przyjazna aparycja.

Bardzo się cieszę, że zapisałaś się na teorie!!! Niestety u mnie negatywny, ale nie było tak źle, jak myślałam. Następny mam w połowie stycznia (chyba 16) ... Strasznie długie terminy są więcej napiszę na priv, zbierałam się już od dłuższego czasu, tylko co mam chwilę to na fb albo na wizaz



A no właśnie, jasny żółty tez lubię i zawsze do moich oczu pasował. Już wiem teraz dlaczego Lubię wszystko, co odświeża spojrzenie
Też bardzo ciekawa jestem Bone w kremie, newet zapisałam go sobie na kcelistę (spapugowałam po Tobie )


Super, akurat zdążę zrobić rozeznanie co do eyelinerów.
Dziękuję, sama jestem nim podniecona Tylko na dzień to on się raczej nie nadaje, bo choć kolor stonowany, to błyszczy jak kula dyskotekowa. Tak, postaram się zrobić swatche w świetle dziennym i sztucznym, tylko mi jakoś marnie zawsze wychodzą. Ale będę mogła dopiero w przyszłym tyg, bo pożyczyłam aparat.

A nie, nie, to ja o pani Oli blondynce mówiłam, takiej z mocniejszym makijażem i urodą w typie Oli Kwaśniewskiej. Chyba stoi zwykle w Galmoku, ale nie wiem dokładnie, bo nie bywam tam za często. Z tych pozostałych pań kojarzę tylko tą brunetkę o ostrych rysach twarzy Jest bardzo bezpośrednia i trochę za bardzo narzuca swoje zdanie, ale ma u mnie plusa, bo jako jedyna zaproponowała sprowadzenie z Belgii podkładu w niedostępnym u nas odcieniu. Reszta pań twierdziła, że nie ma takiej możliwości. Miło z jej strony.

Z prawkiem to najtrudniejszy pierwszy krok, potraktuj to jako próbę przed faktycznym egzaminem Faktycznie bardzo długo się czeka, można zapomnieć, jak się jeździ. Ale gratuluję odwagi do pierwszego podejścia, następnym razem powinno być już tylko lepiej (i spokojniej).


Hehe, kcęlista A takie przyjemne słówko
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 23:49   #747
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
to się odezwę w styczniu
spoko

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Super, akurat zdążę zrobić rozeznanie co do eyelinerów.
tutaj sobie zerknij na kolory dostępne w UK, czyli u mnie też wszystkie być powinny KLIK
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 10:34   #748
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Milko zaraziłaś mnie BB

Miss piekny kolor

trzymam kciuki za prawko

moja rodzinka BBkiów powoli sie rozrasta i adpotuje kcęlistę która sie wydłuża coś...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 10:48   #749
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
moja rodzinka BBkiów powoli sie rozrasta i adpotuje kcęlistę która sie wydłuża coś...

Moja też , właśnie kupiłam BB Lip Balm i jest świetny
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:13   #750
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Moja też , właśnie kupiłam BB Lip Balm i jest świetny



ciesze sie ze lip balm Ci odpowiada
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.