żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 11:08   #1
Agnees_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Unhappy

żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw


Hej dzieczyny. Postanowiłam napisać bo widzę że jesteście bardzo doświadczone w sprawach ciążowych. Otóż od jakiegoś czasu mam żółty śluz to dziwne ale gdy nie mam wkładki śluz jest biały a na wkładce higienicznej ma on żółty kanarkowy kolor dość intensywny nie ma zapachu, jest bezwonny nic mnie nie piecze ani nie swędzi z moczem też już nie latam ciągle do wc bo troche mniej macica uciska. zastanawiam się czy to normalne ? robilam badanie moczu i wyszlo leukocyty w polu widzenia od 2 do 5... moj lekarz mówi że to norma ale w związku z tym śluzem przepisał mi nystatyne po niej mój sluz jest lekko pomarańczowy jak jest go duzo ale mysle ze to resztki tego specyfiku sklejone troszke przybieraja ciemniejsza barwe. co o tym myslicie mam sie bac ? moze zrobic posiew ? czy te leukocyty sa w normie ? bo spotkalam sie z opinia że norma to 1-3 wpw... mam paranoje juz ...za duzo tych niebezpieczenstw na ciezarne czycha na kazdym kroku czy wy tez mialyscie zolty sluz? i co z tymi leukocytami jakie wy mialyscie wyniki ? czy to moze byc infekcja pecherza ? pozdrawiam

Edytowane przez Agnees_one
Czas edycji: 2013-05-27 o 11:10
Agnees_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:08   #2
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

Cytat:
Napisane przez Agnees_one Pokaż wiadomość
Hej dzieczyny. Postanowiłam napisać bo widzę że jesteście bardzo doświadczone w sprawach ciążowych. Otóż od jakiegoś czasu mam żółty śluz to dziwne ale gdy nie mam wkładki śluz jest biały a na wkładce higienicznej ma on żółty kanarkowy kolor dość intensywny nie ma zapachu, jest bezwonny nic mnie nie piecze ani nie swędzi z moczem też już nie latam ciągle do wc bo troche mniej macica uciska. zastanawiam się czy to normalne ? robilam badanie moczu i wyszlo leukocyty w polu widzenia od 2 do 5... moj lekarz mówi że to norma ale w związku z tym śluzem przepisał mi nystatyne po niej mój sluz jest lekko pomarańczowy jak jest go duzo ale mysle ze to resztki tego specyfiku sklejone troszke przybieraja ciemniejsza barwe. co o tym myslicie mam sie bac ? moze zrobic posiew ? czy te leukocyty sa w normie ? bo spotkalam sie z opinia że norma to 1-3 wpw... mam paranoje juz ...za duzo tych niebezpieczenstw na ciezarne czycha na kazdym kroku czy wy tez mialyscie zolty sluz? i co z tymi leukocytami jakie wy mialyscie wyniki ? czy to moze byc infekcja pecherza ? pozdrawiam
lekarz Ci przepisał nystatynę na infekcje w pochwie a nie w układzie moczowym, żółty kolor to od niej własnie, jak się niepokoisz to ponów badanie ogólne moczu pamiętając o tym by dokladnie się umyć przed pobraniem i żeby z środkowego strumienia leciało pozdrawiam

a i przy infekcji np u mnie to leukocytów było 20-30
__________________
Nikoś

Julka

Edytowane przez ankaaa206
Czas edycji: 2013-05-27 o 13:09
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:05   #3
Agnees_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

dzieki za odpowiedz uspokoilas mnie zobaczymy czy po tej nystatynce sie poprawi kolor oby tak a czy nystatyne stosuje sie tylko na grzybice ? czy na infekcje bakteriami tez ?bo w sumie ja nie sdze abym miala grzybice bo nie mam dolegliwosci zadnych a sluz jest gladki a nie grudkowaty bez zapachu świądu itp przy infekcji chyba czasami nie ma objawow a moze sie myle... czy mozna ten lek stosowac tak troszke profilaktycznie jak sie do konca nie wie co mi jest ? bo ginekolog uznal ze leukocyty w moczu w normie wiec teoretycznie grzybica i infekcja odpada ale dal ten srodek mowiac ze jest bezpieczny wiec moze to takie placebo w moim przypadku czy wy tez mialyscie taki zolty sluz ?
Agnees_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:08   #4
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

Dziewczyno, wdech, wydech i spokój! Jak lekarz mówi, że ok, to z pewnością ok. A dla ciężarnej najważniejszy spokój i brak stresów

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

I tak, mnóstwo żółtawego śluzu, to normalne. Ginekolog badając Cię na samolocie stwierdzi, czy wydzielina jest prawidłowa Najwyżej poproś o sprawdzenie na najbliższej wizycie, jeśli tak się martwisz.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:31   #5
Agnees_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 31
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

hehe no wiem ze wariuje tak bardzo zalezy mi na malenstwu- modliłam się o synka i go mam poki co bo moze okazac sie coreczką i mam lekka paranoje zeby tylko wszystko bylo tak jak nalezy. rodzina juz ze mna nie wytrzymuje zanim cokolwiek wloze do ust to sprawdzam na internecie czy aby na pewno mi wolno, badania na toxo raz na miesiąc, wyparzam warzywa, ryby wędzone na gorąco i tak pieke w piekarniku;P wiem ze mam paranoje i zamiast sie cieszyc beztrosko ciążą to świruje chyba rzeczywiście musze nabrac troche dystansu, chodze z 4 cm odrostami zero manicure i makeupu w ogole jak ortodoksyjna amiszka sie zachowuje czas to zmienic ale tak to juz jest jak sie stracilo dzidzie
Agnees_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:38   #6
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

Idź KONIECZNIE do fryzjera i kosmetyczki, żeby jak człowiek wyglądać, wiosna jest, trzeba się życiem i ciążą cieszyć, od razu Ci się humor poprawi
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:36   #7
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: żółty śluz w ciąży- leukocyty w moczu 2-5 wpw

Cytat:
Napisane przez Agnees_one Pokaż wiadomość
hehe no wiem ze wariuje tak bardzo zalezy mi na malenstwu- modliłam się o synka i go mam poki co bo moze okazac sie coreczką i mam lekka paranoje zeby tylko wszystko bylo tak jak nalezy. rodzina juz ze mna nie wytrzymuje zanim cokolwiek wloze do ust to sprawdzam na internecie czy aby na pewno mi wolno, badania na toxo raz na miesiąc, wyparzam warzywa, ryby wędzone na gorąco i tak pieke w piekarniku;P wiem ze mam paranoje i zamiast sie cieszyc beztrosko ciążą to świruje chyba rzeczywiście musze nabrac troche dystansu, chodze z 4 cm odrostami zero manicure i makeupu w ogole jak ortodoksyjna amiszka sie zachowuje czas to zmienic ale tak to juz jest jak sie stracilo dzidzie
Słońce, ciesz się ciążą, a nie zamartwiaj. Boisz się farbowania, to nie farbuj włosów, ale przecież przycięcie włosów w żaden sposób Wam nie zaszkodzi A przynajmniej się zrelaksujesz. Pamiętaj, że ciąża to przywilej, a nie kara
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.