pofarbować??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-15, 19:21   #1
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247

pofarbować???


wiem, że temat dekoloryzacji był już z milion razy ale nie znalazłam przypadku podobnego do mojego zaczęło się oczywiście od cudownej farby co miała być ciemnobrązowa a okazała sie kruczoczarna trochę się z tym czarnym przemęczyłam ale szybko mi się znudził no to ja zosia samosia kupiłam rozjaśniacz palette (NIE POLECAM) co rozjaśnił mi jedynie odrosty (reszta włosków jak była czarna tak została, dobrze że tatuś pofatygował się do sklepu po farbkę) w każdym razie stwierdziłam, że ja się tak nie bawię chce z powrotem jasne włosy i wybrałam się do profesjonalisty pani fryzjerka z bardzo dobrego salonu powiedziała, że jak na razie to mogę o jasnych włoskach zapomnieć i że jedyne na co mogę liczyć to balejaż tak żeby stopniowo kudełki rozjaśniać no i jestem już po 2 balejażach (ostatni dokładnie 2 miechy temu) włoski mam troche blond troche rude i troche czarne ale ogólnie nieźle to wygląda ale jakoś nie mam ochoty na kolejny balejaż i sie tak zastanawiam czy by samej nie rozjaśnić reszty włosów (nie palette oczywiście) a potem pofarbować na jakiś ryży ciom?? jak myślicie??
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 14:30   #2
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: pofarbować???

przyznam się jeszcze, że kupiłam już rozjaśniacz Joanny i rudą farbkę ino boję się wprowadzić w życie moją wizję znalazłam jeszcze na allegro rozjaśniacz Alfaparf, który "doskonale nadaje się do włosów farbowanych wcześniej na ciemne odcienie" może w to sie zaopatrzyć?? bo o tej Joannie to już różnych rzeczy zdążyłam sie naczytać
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 15:51   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: pofarbować???

oj ..uwazaj z rozjasnianiem w domu,z dekoloryzowaniem w domu..wszystko może sie zdarzyc nawet ten najgorszy wariant-wypadanie wlosow!!!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.