Liceum Toruń - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 17:03   #31
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
IV odpada, nawet tam nie mam zamiaru składać podania, to jest szkoła dla uczció 5-6-4 czyli nie dla mnie chcę po prostu szkołę na dobrym poziomie ale bez przesady
W takim razie zrezygnuj też z I, V, i X
Tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 22:46   #32
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

nie szukam szkoły przeciętnej taką mam na miejscu, szukam szkoły dobrej, ale nie takiej dla wybitnie uzdolnionych

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

wybrałam już szkołę dziękuję ze te odpowiedzi które pomogły mi w dostarczeniu odpowiedzi na moje pytania
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 19:18   #33
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

ja również zastanawiam się nad I i X, myślałam także nad V, ale po namyśle zrezygnowalam, gdyż jest daleko od dworca PKP, a ja codzienne dojazy.. Czy trzeba mieć koniecznie pasek by sie dostać do X lub I ?
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:09   #34
oliwja
Zakorzenienie
 
Avatar oliwja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Strasburg
Wiadomości: 4 906
Dot.: LO Toruń

niekoniecznie, ale lepiej, żebyś go miała, to zwiększa szanse, a jeśli nie dostaniesz się bez paska zawsze możesz się odwoływać
__________________
laugh as much as you breathe
love as long as you live

oliwja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 15:56   #35
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

z tego mi co wiadomo to do I dostawały się osoby bez paska, ale to zapewne miały dobre oceny tylko po prostu trochę im brakowało (:
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 18:36   #36
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
nie szukam szkoły przeciętnej taką mam na miejscu, szukam szkoły dobrej, ale nie takiej dla wybitnie uzdolnionych
IV jest mało wybitna, 2 wybitne profile, reszta to większość z ludzi, którzy nie dostali się do I, V i X
Tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:00   #37
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

Byłam dzisiaj na dniach otwartych w I ; ) bardzo mili ludzie, atmosfera świetna, szkoła zadbana a Dzień Otwarty bardzo ciekawie zorganizowany ; )
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 19:07   #38
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

byłam dzisiaj na dniach otwartych w I LO i bardzo dobrze wrażenie zrobiła na mnie tak szkoła ; ) sympatyczni uczniowie, ładna szkoła wge nastrój panujący-rewelacja ; ) i jak się okazało miało być 7 klas, lecz e tym roku nie będzie lingwistyczej.
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:53   #39
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: LO Toruń

Nie będzie lingwistycznej?! To się porobiło...
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:45   #40
rasta hime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
IV jest mało wybitna, 2 wybitne profile, reszta to większość z ludzi, którzy nie dostali się do I, V i X
no chyba raczej nie
IV ma wyższe progi niż reszta tych szkół, które wymieniłaś. Poza tym to właśnie do IV idzie większość olimpijczyków. X, I, V to dobre szkoły, ale IV bez wątpienia jest lepsza (jest gorsza tylko od akademickiego).
rasta hime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 18:30   #41
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez rasta hime Pokaż wiadomość
no chyba raczej nie
IV ma wyższe progi niż reszta tych szkół, które wymieniłaś. Poza tym to właśnie do IV idzie większość olimpijczyków. X, I, V to dobre szkoły, ale IV bez wątpienia jest lepsza (jest gorsza tylko od akademickiego).
no proszę Cię : ) to co koleżanka powyżej powiedziała to 100% racja, IV ma taką renomę ze względu na te dwa profile, reszta to absolutnie nic ciekawego ; )
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 19:20   #42
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez rasta hime Pokaż wiadomość
no chyba raczej nie
IV ma wyższe progi niż reszta tych szkół, które wymieniłaś. Poza tym to właśnie do IV idzie większość olimpijczyków. X, I, V to dobre szkoły, ale IV bez wątpienia jest lepsza (jest gorsza tylko od akademickiego).
Chyba sprawdzałaś statystyki sprzed kilku lat ILO miało najlepsze wyniki po GiLA. IV NAPRAWDĘ nie jest najlepsza, moi znajomi, którzy nie dostali się do I, poszli właśnie do IV, ze względu na niższe progi i brak zainteresowania. Owszem, do IV idzie większość olimpijczyków, ale ze względu na te wybitne profile, do innych nikt się nie pcha.
Tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:49   #43
Mmmniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: LO Toruń

Witam was dziewczyny : )
Specjalnie zalogowałam się na tym forum , żeby właśnie udzielać się w tym poście .
Wczoraj też wybrałam się do 1 Lo w Toruniu na drzwi otwarte . Szkoła nie powiem ale zachwyciła mnie ... : )
I teraz ile potrzeba punktów by się tam dostać ?
Mmmniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:48   #44
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

zależy na jak profil : ) ?
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:18   #45
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
nie szukam szkoły przeciętnej taką mam na miejscu, szukam szkoły dobrej, ale nie takiej dla wybitnie uzdolnionych

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Gdyby ktoś pytał jeszcze o szkoły- ja wybrałam III LO i koniec końców nie żałuję(zrezygnowałam z V). Mało się mówi o tej szkole, ale prawda jest taka, że tam wcale nie jest super łatwo. Kadra nauczycielska to wiadomo- bywają lepsi i gorsi nauczyciele- ale wszyscy stawiają wymagania, ludzie naprawdę są w porządku, atmosfera w szkole(i klasie) fajna. Prawdą jest, że próg jest niski, ale to nie oznacza, że chodzą tam do szkoły same matoły. A jak chodzą to gwarantuję wam, że nie ukończą pierwszej klasy, bo tutaj nie ma żadnego naciągania ocen.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:13   #46
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

ja już chyba trochę ogarnęłam te szkoły
byłam także w 1 na dniach otwartych, szkoła robi wrażenie. bio-chem profil, ale boję się że nie dam rady.. no i internat..

w vi dzisiaj bylam, szkola jak szkola, ludzie okej są, profile są interesujące. nie jest źle

jednak jeszcze myślę nad VIII ..
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:25   #47
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
ja już chyba trochę ogarnęłam te szkoły
byłam także w 1 na dniach otwartych, szkoła robi wrażenie. bio-chem profil, ale boję się że nie dam rady.. no i internat..

w vi dzisiaj bylam, szkola jak szkola, ludzie okej są, profile są interesujące. nie jest źle

jednak jeszcze myślę nad VIII ..
W VI rok temu byłam na drzwiach otwartych, i było nawet w porządku, ale opinie ogólnie słychać nieciekawe zarówno o poziomie jak i o tym, że gimnazjum rządzi LO.
Ja powiem Ci, że cały czas myślałam, że pójdę do V, po dostaniu wyników testów zmieniłam zdanie .
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:17   #48
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

wiesz, nie że gimnazjum rządzi szkołą. tylko niestety lo jest razem z gim, i tam to taka patologia panuję i w ogóle, ale z nimi to sprawę da się jakoś załatwić.
o V w ogóle nie myślałam... a ta III to profilowe?
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:39   #49
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
wiesz, nie że gimnazjum rządzi szkołą. tylko niestety lo jest razem z gim, i tam to taka patologia panuję i w ogóle, ale z nimi to sprawę da się jakoś załatwić.
o V w ogóle nie myślałam... a ta III to profilowe?
No wiem o tym, wspominał mi o tym chłopak, który tam chodzi i z nim rozmawiałam na jakichś targach szkół średnich.
III jest profilowa - tutaj możesz wszystko zobaczyć co i jak.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 18:41   #50
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

ja takze byłam w I na dniach otwarych i w VI wczoraj : ) ale jednak VI to nie to : ) składam do I, ale na humanistyczno prawniczy i ekonomiczno-geograficzny ; )

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

a III daleko od dworca PKP ?
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:35   #51
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

o ja także składam do I ale na bio-chem moze sie spotkamy a co do VI to dni otwarte troszkę slabo wypadly, ale ludzie są okej właśnie daleko jest do pks od III?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
No wiem o tym, wspominał mi o tym chłopak, który tam chodzi i z nim rozmawiałam na jakichś targach szkół średnich.
III jest profilowa - tutaj możesz wszystko zobaczyć co i jak.
o ! dziękuję Ci bardzo, a mogę do Ciebie jakiś kontakt bo bym chciała trochę o tą III się dopytać, jeśli można
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:24   #52
klaudiiiaaaaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: LO Toruń

noo pewnie się zobaczymy ; ) [jeśli się dostanę : ( ] a o to sie ogromnie obawiam..
klaudiiiaaaaa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 17:07   #53
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez klaudiiiaaaaa96 Pokaż wiadomość
ja takze byłam w I na dniach otwarych i w VI wczoraj : ) ale jednak VI to nie to : ) składam do I, ale na humanistyczno prawniczy i ekonomiczno-geograficzny ; )

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

a III daleko od dworca PKP ?
Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
o ja także składam do I ale na bio-chem moze sie spotkamy a co do VI to dni otwarte troszkę slabo wypadly, ale ludzie są okej właśnie daleko jest do pks od III?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



o ! dziękuję Ci bardzo, a mogę do Ciebie jakiś kontakt bo bym chciała trochę o tą III się dopytać, jeśli można
PKP czy PKS, dziewczyny? Zależy skąd jesteście chyba, bo mamy dojezdnych z Czernikowa, Kowalewa Pomorskiego, Ciechocinka nawet , większość jeździ z przystanku na przeciwko pętli(koło bobasa)znam dziewczynę, która codziennie musi jeździć na dworzec PKSa, żeby wrócić do domu.
A jeśli chodzi o to, ile jest z III na dworzec PKS- wiadomo, trzeba dojechać na plac św.Katarzyny, a potem można już z buta . Polecam tutaj zumi, bo nie wiem na ile jesteście zorientowane w Toruniu - III to bodajże ulica Raszei 1, a dworzec PKS samo znajduje. klik
Edit:
becaaause, wysłałam Ci wiadomość na pw
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:56   #54
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez klaudiiiaaaaa96 Pokaż wiadomość
noo pewnie się zobaczymy ; ) [jeśli się dostanę : ( ] a o to sie ogromnie obawiam..
ja też nie wiem czy się dostanę więc wiesz.. ale trzymam kciuki za Ciebie ! :d teraz myślę czy składać do III, ale to pomecze troche solaole i zobaczymy czy mi sie spodoba szkola a u Ciebie jak tam? do ktorej skladasz?

solaola tak wiem, wieczorem sie odezwie jak juz bede miala chwile spokoju z nauka dziękuję !
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:33   #55
Oliwiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 40
Smile Dot.: LO Toruń

Też zastanawiam się na 1 LO. Czy trudno jest tam się dostać i jak powinny wypaść egzaminy gimnazjalne?

A V LO ? czy warto tam iść? [I o co chodzi z 1 lub 2 wyborem szkół?]
Oliwiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:42   #56
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: LO Toruń

I w ostatnich trzech lata stała się popularną szkołą, co za tym idzie coraz więcej osób do niej startuje. sądzę, że te świadectwo z paskiem by ułatwiło się dostanie a później egzaminy popatrz sobie na progi punktowe z ost 3 lat A na jaki profil chcesz?

o V będę się dowiadywać..
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:07   #57
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
ja też nie wiem czy się dostanę więc wiesz.. ale trzymam kciuki za Ciebie ! :d teraz myślę czy składać do III, ale to pomecze troche solaole i zobaczymy czy mi sie spodoba szkola a u Ciebie jak tam? do ktorej skladasz?

solaola tak wiem, wieczorem sie odezwie jak juz bede miala chwile spokoju z nauka dziękuję !
Ok, czekam na wiadomość w razie czego, siedzę na niewidoku przeważnie, także pisz .
Cytat:
Napisane przez Oliwiaa9 Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się na 1 LO. Czy trudno jest tam się dostać i jak powinny wypaść egzaminy gimnazjalne?

A V LO ? czy warto tam iść? [I o co chodzi z 1 lub 2 wyborem szkół?]
To prawda, strasznie popularna jest I. O dostaniu się to nie wiem(poszukaj progów punktowych), wydaje mi się(nie wiem na pewno), że bez paska się można dostać, ale to pewnie znowu wyżej trzeba z egzaminów mieć(o pasek warto walczyć, bo to kilka dodatkowych punktów).
Już tłumaczę, o co chodzi ze szkołami 1,2,3 wyboru. Możesz wybierać, że składasz podania do 3 dowolnych szkół(ale tylko 3). Ta szkoła, którą wybierzesz na 1 miejsce, jest dla Ciebie tą najważniejszą, do której najbardziej chcesz się dostać(to ważne, którą wybierzesz szkołę na 1wsze miejsce). I teraz tak, jeśli nie dostaniesz się do szkoły pierwszego wyboru, to szkoła drugiego wyboru rozpatruje Twoje podanie. Jeśli dostajesz się do szkoły pierwszego wyboru, to nawet na stronie nie podawało, czy dostałeś się do szkoły drugiego/trzeciego wyboru.

Cytat:
Napisane przez becaaause Pokaż wiadomość
I w ostatnich trzech lata stała się popularną szkołą, co za tym idzie coraz więcej osób do niej startuje. sądzę, że te świadectwo z paskiem by ułatwiło się dostanie a później egzaminy popatrz sobie na progi punktowe z ost 3 lat A na jaki profil chcesz?

o V będę się dowiadywać..
Jeśli chodzi o V, to chyba zależy od profilu, na który chcesz iść. Np. na medialną(czy tam dziennikarsko-jakąś tam) był próg punktów 135 średni. Mam dosyć uzdolnionego kolegę w tamtej klasie i czasem wspomina, że jest ciężko( w gimnazjum miał średnią ponad 5,63, bo miał złotego absolwenta.)
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:31   #58
Oliwiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 40
Dot.: LO Toruń

Do V to jestem zaiteresowana profilem humanistyczno-medialnym . A do I humanistyczno-prawnym . A co to są te progi punktowe?
Oliwiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:50   #59
rasta hime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez Oliwiaa9 Pokaż wiadomość
A co to są te progi punktowe?
czy to jest jakiś wyższy poziom sarkazmu?
rasta hime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:01   #60
Oliwiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 40
Dot.: LO Toruń

Cytat:
Napisane przez rasta hime Pokaż wiadomość
czy to jest jakiś wyższy poziom sarkazmu?
Nie wiem to się pytam.
Oliwiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-08 13:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.