Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 15:21   #151
Jucha171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 144
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez x-angel Pokaż wiadomość
z fotki widze ze to kamizelka ale jak widzialam taka w sklepie to z tylu byla na szyi wiazana

a o jakie bluzki Ci chodzi?


kurcze musialam nie wstawic tego linkiu z ta bluzka ;/ szkoda sprobuje go jeszcze poszukac
__________________
"Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie..."
Jucha171717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:49   #152
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

to jak znajdziersz to wrzucaj
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:02   #153
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Ja wprawdzie nie robię wielkich przeróbek ale zdarza mi się coś zmieniać

Przede wszystkim kupuję tanie i zwykłe bluzeczki (moi rodzice prowadzą taki zwykły sklep odzieżowy wiec mam je zazwyczaj po 20zł ) i sama coś zmieniam. Np ostatnio do bluzeczki baby doll doszyłam małe atłasowe kokardki zrobione ze wstążki (doszyłam na rękawkach) wygląda to bardzo fajnie. A wczoraj inną bluzkę o podobnym kroju przyozdobiłam kamyczkami (kupiłam w fajnym sklepie internetowym: http://www.bazardekoracji.pl/cat-pol...8-okragle.html) Podobne kamyczki dodałam tez do balerinek. Fajnie że takimi szczegółami można zmienić zwykły ciuszek.

Teraz planuję wybrać się do pasmanterii po małe guziki i kilka kolorów wstążek. Chciałabym białą bluzkę przerobić na styl marynarski, tzn doszyć jakąś kotwicę i granatowe wstążki, lub ew. czerwone dodatki
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:20   #154
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie robię wielkich przeróbek ale zdarza mi się coś zmieniać

Przede wszystkim kupuję tanie i zwykłe bluzeczki (moi rodzice prowadzą taki zwykły sklep odzieżowy wiec mam je zazwyczaj po 20zł ) i sama coś zmieniam. Np ostatnio do bluzeczki baby doll doszyłam małe atłasowe kokardki zrobione ze wstążki (doszyłam na rękawkach) wygląda to bardzo fajnie. A wczoraj inną bluzkę o podobnym kroju przyozdobiłam kamyczkami (kupiłam w fajnym sklepie internetowym: http://www.bazardekoracji.pl/cat-pol...8-okragle.html) Podobne kamyczki dodałam tez do balerinek. Fajnie że takimi szczegółami można zmienić zwykły ciuszek.

Teraz planuję wybrać się do pasmanterii po małe guziki i kilka kolorów wstążek. Chciałabym białą bluzkę przerobić na styl marynarski, tzn doszyć jakąś kotwicę i granatowe wstążki, lub ew. czerwone dodatki
fajne masz pomysły
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:40   #155
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie robię wielkich przeróbek ale zdarza mi się coś zmieniać

Przede wszystkim kupuję tanie i zwykłe bluzeczki (moi rodzice prowadzą taki zwykły sklep odzieżowy wiec mam je zazwyczaj po 20zł ) i sama coś zmieniam. Np ostatnio do bluzeczki baby doll doszyłam małe atłasowe kokardki zrobione ze wstążki (doszyłam na rękawkach) wygląda to bardzo fajnie. A wczoraj inną bluzkę o podobnym kroju przyozdobiłam kamyczkami (kupiłam w fajnym sklepie internetowym: http://www.bazardekoracji.pl/cat-pol...8-okragle.html) Podobne kamyczki dodałam tez do balerinek. Fajnie że takimi szczegółami można zmienić zwykły ciuszek.

Teraz planuję wybrać się do pasmanterii po małe guziki i kilka kolorów wstążek. Chciałabym białą bluzkę przerobić na styl marynarski, tzn doszyć jakąś kotwicę i granatowe wstążki, lub ew. czerwone dodatki

moze wkleisz fotki???

ja ostatnio kupilam w lumpeksie buty za 3zl i przemalowalam je farba do skory na czarno, przedstawiam fotki przed, w trakcie i po
aha ostatnio co prawda nie ja ale moja mam przerobila mi sukienke tez z lumpka ale fotki wkleje innym razem, ja wczoraj rybaczki z lumpka skrocilam dosc troche, a niedlugo w ruch pojda nowe buty z allegro ktore wlasnie przyszly i sa monstrualne, musze je zwezic, moze sie uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but przed.jpg (39,3 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but przed2.jpg (55,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but malowany.jpg (55,0 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but malujemy.jpg (35,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but w malowazniu.jpg (46,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but po.jpg (52,3 KB, 372 załadowań)
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:53   #156
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
hej!
temat w sam raz dla mnie bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad "przerobieniem" a w zasadzie przemalowaniem butów.

Są to skórzane balerinki w kolorze złotym który mi całkiem nie leży <a kształt buta tak>. Nie moge się przywzyczaić do tego koloru i kiepsko się w nim czuje.
Chciałabym je przemalować np. na śliwkowo-jak? czym?

Zwykły spray chyba odpada?
dopiero teraz zobaczylam ten post, ja do przemalowywania kupilam farbe do skor w skelpie internetowym, kosztowala jakies 6zl
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 17:48   #157
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Dzięki, ale w międzyczasie zwątpiłam i kupiłam sobie inne buty :P

Pewnie te farby do skór mają tylko standardowe kolory?- czarny, brązowy..?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 08:23   #158
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Dzięki, ale w międzyczasie zwątpiłam i kupiłam sobie inne buty :P

Pewnie te farby do skór mają tylko standardowe kolory?- czarny, brązowy..?
musle ze nia ale ja akurat czarny potrzebowalam wiec taki kupilam
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 18:37   #159
parasolka_22
Raczkowanie
 
Avatar parasolka_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Ja mam to szczęście ze moja mama potrafi szyć )
Połowę ciuchów mam przerobionych lub uszytych. Często kupujemy burdę - taki magazyn z wykrojami, w materiały zaopatrujemy sie głownie w lumpeksach.
(Zawsze wpadam do częsci z wielkimi spódnicami i buszuje dopólki nie znajde jakiegos fajnego wzoru)

W domu mamy pudło własnie z takimi materiałami które czekają az "dojrzeją" - czyli znajdziemy na nie pomysł. Poza tym mamcia potrafi robić takze na drutach, szydełku i takie rózne cudeńka typu rózyczki, kwiatki, a zawodowo pracuje robiąc torby ze skóry.

Zeby to wszystko pokazać musiałabym zrobić oddzielny wątek, ale teraz niestety nie mam na to czasu i dostępu do swojej całej szafy, ale obiecuje ze postaram sie coś wkleić.
parasolka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 20:42   #160
paainka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 75
GG do paainka
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

hej dziewczyny! to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość w załącznikach dodałam zdjęcie butów, które chce przerobić sorry za jakość zdjęcia, ale było robione aparatem z tel. Ogólnie nie wiem co widziałam w tych butach.. są już po częściowej przeróbce tzn. oderwaniu koralików i motyli.. W związku z tym, mam pytanie - jak mogłabym je przerobić? w sumie mam jeden pomysł,ale chciałabym się też dowiedzieć czy macie może jakąś koncepcje co do moich butów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie020.jpg (315,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie021.jpg (312,0 KB, 120 załadowań)
paainka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 14:13   #161
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez paainka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość w załącznikach dodałam zdjęcie butów, które chce przerobić sorry za jakość zdjęcia, ale było robione aparatem z tel. Ogólnie nie wiem co widziałam w tych butach.. są już po częściowej przeróbce tzn. oderwaniu koralików i motyli.. W związku z tym, mam pytanie - jak mogłabym je przerobić? w sumie mam jeden pomysł,ale chciałabym się też dowiedzieć czy macie może jakąś koncepcje co do moich butów
Mi się podobają takie, jakie teraz są - proste i klasyczne
Możesz ew. zmienić ich kolor, żeby pasowały Ci do ciuszków.
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 15:05   #162
iwuskaaa
Przyczajenie
 
Avatar iwuskaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Witajcie.
To jest mój pierwszy post na tym forum. Od dłuzszego czasu jedynie biernie uczestnicze w jego życiu. Dziś chciałabym to zmienić.. akurat tutaj, bo temat jest interesujaćy i mam troszkę doświadczenia w przerabianiu..

a więc pierwszym moim 'dziełem' było przerobienie bialej, klasycznej bluzki z krótkim rękawkiem. w tym celu powycinałam dziury (to brzmi dość drastycznie =) w kształcie kwiatów następnie spod spodu podłozyłam kolorowy prześwitujący materiał i przyszyłam go, wypełniając owe dziury. Jeżeli jesteście zainteresowane efektem, zdjęcia mogę wyslać przez pw =)

Pozdrawiam!
iwuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 20:45   #163
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

wklej tutaj a n ie na pw
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 09:45   #164
x-angel
Zadomowienie
 
Avatar x-angel
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

własnie wstaw tutaj
x-angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 14:09   #165
Anulusek
Raczkowanie
 
Avatar Anulusek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 308
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

pierwszy post
ja sobie ostatnio przerobiłam taki różowy sweterek. Rękawy były przykrótkie, to je obcięłam, tak samo długość. teraz jest to swego rodzaju bolerko. muszę jeszcze tylko ładnie obszyć, żeby porządnie to wyglądało ;P Może wątek się ruszy...?
Anulusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 15:53   #166
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Dostałam kilka par używanych skórzanych czółenek. Są na mnie za duże o pół rozmiaru i noszę je do spodni, ale całkiem odkrytych nie, bo mi odstają od stopy. Myślicie, że da się je zmniejszyć? Kuzynka, która mi je dała, poradziła, żeby je zmoczyć i jak wyschną, to skóra będzie sztywna, ale boję się, że się zniszczą. Czy można zmniejszyć buty samodzielnie, albo u szewca? Są tylko minimalnie za duże.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 19:24   #167
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez Meier Link Pokaż wiadomość
Dostałam kilka par używanych skórzanych czółenek. Są na mnie za duże o pół rozmiaru i noszę je do spodni, ale całkiem odkrytych nie, bo mi odstają od stopy. Myślicie, że da się je zmniejszyć? Kuzynka, która mi je dała, poradziła, żeby je zmoczyć i jak wyschną, to skóra będzie sztywna, ale boję się, że się zniszczą. Czy można zmniejszyć buty samodzielnie, albo u szewca? Są tylko minimalnie za duże.

nie mozesz zmniejszyc butow ale jezeli roznica rozmiarow nie jest za duza to mozna sobie z tym poradzic:
mozesz wlozyc wkladke ktora uniesie ci nieco stope tak by wysunac troche guzek pietowy
podobnie zadziala podpietek
lub zapietek zmniejszajacy luke na dlugosci
lub żelowe wkladeczki w miejscach gdzie masz za duzo luzu
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 22:08   #168
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Dziękuję za odpowiedź. Tak myślałam, że z samymi butami nie da się nic zrobić. Miałam wkładki żelowe pod palce, ale rezultat był zadowalający tylko w mniej rozbitych butach. Jak kupowałam wkładki, to nie spotkałam się z pod- ani zapiętkami, ale poszukam i na pewno kupię.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 22:11   #169
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez Meier Link Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Tak myślałam, że z samymi butami nie da się nic zrobić. Miałam wkładki żelowe pod palce, ale rezultat był zadowalający tylko w mniej rozbitych butach. Jak kupowałam wkładki, to nie spotkałam się z pod- ani zapiętkami, ale poszukam i na pewno kupię.
schol robi takie zelki - zapiętki
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 20:07   #170
azelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

wiitam
również mój pierwszy post;] od niedawna zaczęłam przerabiać ubrania, biżuterie. przyznam że zainspirował mnie Gok;] projektant który obecnie ma genialny program na tv style w którym stara się stworzyć piękne kreacje za małe pieniądze.stawiam na kreatywność i pomysłowość.
jak na razie dopasowywałam koszulki, spodnie do mojej figury lecz ostatnio wzięłam się tez za biżuterię i torebki. kilka tasiemek i koralików może stworzyć coś pięknego i oryginalnego mam nadzieje że spodobają wam się moje propozycje:
1. zwykła, dobrze wykończona torebka z secondhand'u za grosze, prosta, klasyczna lecz po dłuższym czasie trochę nudna wiec wzbogaciłam ja w haftowana tasiemkę i pasek z którego ułożyłam kokardkę.
2.Koszulka z terranovy. niestety gdy ja kupiłam okazała się krzywo uszyta wiec po dopasowaniu boków z pozostałego materiału uszyłam 2 paski. Jeden u góry a drógi pod biustem aby ładnie zaznaczył linie tali. na na koniec doszylam dla ozdoby 3 guziki m.wiecej pasujace do kolorów bluzki.
Prosty trik dodajacy akcent koszulce, podobnie jak broszka czy koraliki.
3.Moja mała magia koralikowa. Drewniane, kolorowe które mozna dostać za małe pieniądze. by nie byly pospolite i monotonne mozemy je pomalowac markerem lub eylinerem lecz tylko szybkoschnącym by się nie ubródzic sama kupiłam jakis tani za ok 3 zl by służył mi do ozdabiania. Drut którego róznież użyłam najlepiej cienki dobrze wyginajacy się i mozliwosci tworzenia korali czy kolczykow ilosc nieograniczona.
4. drucianay statyw z koszyczkiem i kolczykami. w rózne kształty powyginany i pomalowany dla lepszego efektu bordowym lakierem.+ oplatane koralikami. wszystko trzyma sie na metalowym kole.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5237.JPGa.jpg (103,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5238.JPGa.jpg (65,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5240.JPGa.jpg (146,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg statyw.jpg (62,4 KB, 79 załadowań)
azelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:08   #171
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

mam pytanie do dziewczyn, ktore samodzielnie tuningowaly swoje jeansy wydzierając na nich takie poprzeczne dziury, to czy z tyłu też robicie pare tkaich dziur?bo ja wlasnie przerabiam sobie jedne jeansy i ten tyl mi tak lyso wyglada bez tych dziur ;p

http://add2fashion.files.wordpress.com/2009/02/4.jpg chodzi mi o cos takiego tylko bardziej rownomierne i nie takie wielkie
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:43   #172
MarTynx
Raczkowanie
 
Avatar MarTynx
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 362
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Widzę, że wątek "zamarł"
MarTynx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:50   #173
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Przerabianie Ciuchów Butów I Innych Takich !!!

Cytat:
Napisane przez MarTynx Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek "zamarł"
Bo jest założony nowy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=395579

Ten zamykam
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.