Napuszenie niezniszczonych włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 11:44   #31
Daleeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Napuszenie niezniszczonych włosów

Krótka relacja z ostatnich tygodni.
Udało mi się wyprobowac dwie odzywki
z olejem arganowym z Naturii i kuracje Isany z Olejami

pierwsza mnie nieco przylizała, włosy były miękkie i miejscami nawet gładkie, ale to ciągle za mało. Po zaprzestaniu stosowania tradycyjnie było potworne suche siano

ta z Isany w złotawo-żóltym opakowanku nie zrobiła nawet tego... Śmierdzi chemią i tylko ładnie na półce wygląda

chwilowo nie robię z włosami nic poza myciem, bo mam nadgodziny nawet 4 razy w tygodniu ;/ jak wracam nie mam siły wisieć nad wanną i mam setki innych zmartwień niż wygląd kłakow, ktore teraz juz tylko spinam ;/
Daleeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 13:00   #32
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Napuszenie niezniszczonych włosów

Cytat:
Napisane przez Daleeda Pokaż wiadomość
Krótka relacja z ostatnich tygodni.
Udało mi się wyprobowac dwie odzywki
z olejem arganowym z Naturii i kuracje Isany z Olejami

pierwsza mnie nieco przylizała, włosy były miękkie i miejscami nawet gładkie, ale to ciągle za mało. Po zaprzestaniu stosowania tradycyjnie było potworne suche siano

ta z Isany w złotawo-żóltym opakowanku nie zrobiła nawet tego... Śmierdzi chemią i tylko ładnie na półce wygląda

chwilowo nie robię z włosami nic poza myciem, bo mam nadgodziny nawet 4 razy w tygodniu ;/ jak wracam nie mam siły wisieć nad wanną i mam setki innych zmartwień niż wygląd kłakow, ktore teraz juz tylko spinam ;/
W Twoim przypadku widzę trzy rozwiązania:
-intensywna pielęgnacja tzn olejowanie przed myciem, maska także przed myciem, testowanie różnych produktów, aż znajdziesz Twój zestaw - wymaga czasu, cierpliwości, nie gwarantuje sukcesu
-keratynowe prostowanie - zabieg wykonywany w domu jest dość tani, jeśli włosy dobrze go zniosą, to efekt jest długotrwały (u mnie trzyma się ok pół roku) - ale nie każde włosy go muszą dobrze znieść
-dajesz sobie spokój z włosami i ograniczasz się tylko do niezbędnych zabiegów higienicznych

Innych opcji nie ma. Nawet jeśli Ci będą różne osoby polecały taki czy inny produkt, który im akurat pomógł, to nie znaczy, że u Ciebie też się sprawdzi, a rozczarowań będzie sporo. Ja wychodzę z założenia, że jak komuś na puszenie pomógł słynny włosomaniaczy trik, czyli nakremowanie dłoni i przejechanie nimi po włosach, to nie miał nigdy dużego problemu z puchem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-20 14:00:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.