Zniszczona twarz.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-09, 09:15   #1
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74

Zniszczona twarz..


Czesc. mam powazny problem z cera i chcialbym zeby jakas wprawiona osoba dobrze mi poradzila.otoz mialem wiele kuracji zwiazanych z tradzikiem..tak wiele ze juz niepamietam ile... tym samym mam calkowicie zniszczony naskorek na twarzy .. chyba w ogole nie ,mam warstwy lipidowej .mam skore przesuszona nadwrazliwa i sklonna do lojotoku ... prosze poradzcie mi jakich kosmetykow mam uzywac nalepiej caly zestaw poczawszy od zelu skonczywszy na kremie . .. z tego co czytalem sam krem nie wystarczy ... : )))
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 09:57   #2
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Zniszczona twarz..

A kto ci przeprowadzał te kuracje? Czy przypadkiem nie dermatolog? Może on ci powinien coś poradzić.
Ja ekspertem nie jestem, ale na moje oko powinieneś najpierw poużywać serii dla cery wrażliwej. Myć delikatnymi środkami i używać pielęgnacyjnych, ale delikatnych kremów. Poczytaj tu o wrażliwej cerze: http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmety...a_wrazliwa.php
Jak cera będzie zdrowa dopiero wtedy zajmij się łojotokiem, zacznij ją matować. Tak mi się wydaje, ale poczekaj jeszcze na opinie innych.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 10:32   #3
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: Zniszczona twarz..

Tak dermatolog przepisywal mi rozne preparaty... moja wina tez w tym jest.. troche ich naduzywalem.Bardzo bym prosil o podanie jakiej lini kosmetykow bo ja sie na tym w ogole nie znam...
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.