Botki na słupku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 23:17   #1
XxClaaaudiaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxClaaaudiaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stargard Szczec.
Wiadomości: 41
GG do XxClaaaudiaxX
Question

Botki na słupku


Witam wszystkie wizażanki ostatnio wpadły mi w oko takie buciki : http://www.czasnabuty.pl/data/gfx/pi...1/3/3331_1.jpg

chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was ma może coś podobnego i jakie są Wasze opinie na ich temat chodzi mi zwłaszcza o wygodę jak na nasze piękne drogi .Wiadomo przymierzając w sklepie i chodząc po gładkiej podłodze jest zupełnie inaczej a no możliwości zbytnio nie ma żeby sobie wyjść w nich ze sklepu i wypróbować w ulicznych warunkach. .Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
XxClaaaudiaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 00:00   #2
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Botki na słupku

to są tzw. lity. nie miałam takich ale generalnie dziewczyny sobie chwalą gdyby nie to, że wiele z nich brzydko w nich wygląda. nie pasuje to dziewczynom chudym z nóżkami jak tyczki bo te buty są zwyczajnie dla nich za 'ciężkie', za wielkie. poza tym mają przeważnie bardzo cieniutką podeszwę, która bardzo szybko się niszczy przez co szybko zaczynają się ścierać buty od dołu.. kolejna sprawa, że są to buty na krótkie dystanse.. jeśli zamierzasz iść w nich na imprezę czy na trip po mieście to noga Ci odpadnie.. za to wyglądają bosko i pasują do wielu zestawów. ukochane buty blogerek
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 00:40   #3
MademoiselleRose
Rozeznanie
 
Avatar MademoiselleRose
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 579
GG do MademoiselleRose
Dot.: Botki na słupku

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
to są tzw. lity. nie miałam takich ale generalnie dziewczyny sobie chwalą gdyby nie to, że wiele z nich brzydko w nich wygląda. nie pasuje to dziewczynom chudym z nóżkami jak tyczki bo te buty są zwyczajnie dla nich za 'ciężkie', za wielkie. poza tym mają przeważnie bardzo cieniutką podeszwę, która bardzo szybko się niszczy przez co szybko zaczynają się ścierać buty od dołu.. kolejna sprawa, że są to buty na krótkie dystanse.. jeśli zamierzasz iść w nich na imprezę czy na trip po mieście to noga Ci odpadnie.. za to wyglądają bosko i pasują do wielu zestawów. ukochane buty blogerek
Czemu na krótkie dystanse? Akurat te ze zdjęcia mają obcas 12,5cm i w tym 4cm platformy więc nie są aż tak strasznie wysokie i na spokojnie można by w nich cały dzień przechodzić.
__________________
Wymiana - książki
MademoiselleRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:37   #4
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Botki na słupku

mam podobne, z tym ze obcas 12 i platforma 2, a wiec o 2 cm mniej niz standardowe. nie przepadam za wysokimi butami, mam 174cm wzrostu, dlatego tez nigdy mnie nie ciagnelo jeszcze bardziej w gore jednakze mam pewne doswiadczenia ze szpilkami itp. lity to najwygodniejsze buty jakie mialam (oczywiscie z przedzialu powyzej 10cm ). stabilne, spokojnie stawiasz stope zaczynajac od piety, co w przypadku szpilki jest wlasciwie wykluczone i czujesz sie pewnie! podejrzewam tylko, ze platforma 4cm moze nie zapewniac takiej stabilnosci, bo praktycznie nie czujesz podloza.. kolezanka ma typ 4cm platforma i 14cm obcas i baaardzo sobie chwali (podobno najlepsze na imprezy :P). aha i buty nie najlepiej wygladaja u bardzo niskich i drobnych lub wrecz przeciwnie, 'potezniejszych' osob.
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 19:10   #5
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Botki na słupku

Mam lity i powiem tak: najwygodniejsze buty na obcasie jakie kiedykolwiek mialam Polecam!
Mozna w nich biegac caly dzien (doslownie)
Jednak nie pasuja dziewczynom z chudymi nozkami bo beda wygladaly jak kopyta
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:12   #6
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Botki na słupku

Mam dwie pary i uważam, ze są naprawdę wygodne. Platforma i gruby obcas jak dla mnie są nie do zastąpienia
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.