kulki gejszy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 17:07   #301
Hanibalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: kulki gejszy

Witam, długo obserwuje forum ale postanowilam zalozyc konto.
mam 18 lat i moje pochwa w srodku jest bardzo "elastyczna", wejscie do pochwy jest tak na ok 2 palce ale gdy wsadzam je do środka to pochwa rozciąga mi sie na wszystkie strony i to na duża odległosc. czy to jest normalne? jak jest z tym u was?

kupilam dzis w sexshopie takie kulki gejszy moze one cos pomoga
http://foto.torturacen.pl/newprod/53/521134/2.jpg
pozdrawiam
Hanibalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 20:04   #302
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez Hanibalka Pokaż wiadomość
Witam, długo obserwuje forum ale postanowilam zalozyc konto.
mam 18 lat i moje pochwa w srodku jest bardzo "elastyczna", wejscie do pochwy jest tak na ok 2 palce ale gdy wsadzam je do środka to pochwa rozciąga mi sie na wszystkie strony i to na duża odległosc. czy to jest normalne? jak jest z tym u was?

kupilam dzis w sexshopie takie kulki gejszy moze one cos pomoga
http://foto.torturacen.pl/newprod/53/521134/2.jpg
pozdrawiam
wez sie lepiej za ksiazke do biologii. wystarczy podstawowka, gimnazjum, zeby poznac budowe ciala.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 09:15   #303
exe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: kulki gejszy

Witam.
Ja może powiem jak działają te kulki na moją Żonę.
Otóż moja lepsza połowa używa tych kulek od około roku.
Na początku miała jakieś zwykłe z allegro które nie działały zbyt dobrze, były głośne i ogólnie Żona twierdziła że prawie nic nie czuje.
Jakieś 2 tygodnie temu w Szwecji kupiliśmy kulki wysokiej jakości i teraz sam jestem pod wrażeniem ich działania.
Moja Żona cały czas ma ochotę na sex.
Czasami kilka razy dziennie potrafi niespodziewanie zaciągnąć mnie do sypialni, a ostatnio spróbowaliśmy uprawiać sex z kulkami w środku.
Było po prostu super.
Żonka stwierdziła że już chyba zawsze będziemy tak się kochać.
Więc z czystym sumieniem mogę polecić kulki wysokiej jakości a nie te za allegro.
I dziwię się wszystkim facetom którzy zabraniają swoim partnerkom używania tych kulek. Przecież nie ma nic lepszego niż widok kobiety której sex z wami sprawił naprawdę ogromną przyjemność.
exe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 12:36   #304
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: kulki gejszy

Zgadzam się z przedmówcą. Kulki kulkom nierówne. Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości, bo to naprawdę procentuje.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 17:31   #305
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: kulki gejszy

Kurde, no namówiliście. Kupie sobie takie. Albo powiem chłopu, to mi kupi!!!Ja chcę!!!
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:04   #306
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: kulki gejszy

od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką kulek. TŻ troszkę zazdrosny, bo boi się, że odejdzie na drugi plan. jeszcze nie odkryłam ich magicznych właściwości, bo są niesamowicie ciężkie i dopiero uczę się je "utrzymywać". mam nadzieję, że były warte swej ceny.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:09   #307
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką kulek. TŻ troszkę zazdrosny, bo boi się, że odejdzie na drugi plan. jeszcze nie odkryłam ich magicznych właściwości, bo są niesamowicie ciężkie i dopiero uczę się je "utrzymywać". mam nadzieję, że były warte swej ceny.

Chyba powinien raczej być zadowolony, bo ćwiczenie mięśnie Kegla wpłynie też pozytywnie na jego doznania
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 18:00   #308
schmitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką kulek. TŻ troszkę zazdrosny, bo boi się, że odejdzie na drugi plan. jeszcze nie odkryłam ich magicznych właściwości, bo są niesamowicie ciężkie i dopiero uczę się je "utrzymywać". mam nadzieję, że były warte swej ceny.
zamawiałaś przez internet, czy kupowałaś w sklepie? możesz coś powiedzieć na temat tych kulek? (firma, cena, itd.)
schmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:43   #309
Junx
Raczkowanie
 
Avatar Junx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez Hanibalka Pokaż wiadomość
Też mam takie kulki, kupiłam w sklepie.
W sumie działają i nie. Jak ruszam się z nimi, to w środku się telepią, ale zbyt słabo, żeby jakoś bardzo mnie pobudzić. Miło "łechcą", ale tylko tyle. Na razie leżą w szufladzie, może kiedyś z TŻ jakoś je wykorzystamy
__________________

Junx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:28   #310
Graffa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: S-rz
Wiadomości: 47
Dot.: kulki gejszy

Hej dziewczyny, kupiłam właśnie kulki i wypróbowałam.
Szału nie ma, do orgazmu to one nie doprowadzą - przyjemnie się telepią, ale chyba trzeba by było w nich biegać po schodach żeby dojść, ale w ćwiczeniach mięśni Kegla na pewno pomogą. Dlatego radzę: jeśli kupować to po to aby ćwiczyć, a nie usiąść i czekać na orgazm (:

Kuleczki mam takie:
http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../07/2007530713
Graffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 20:28   #311
Marcinkowa_84
Raczkowanie
 
Avatar Marcinkowa_84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 168
Dot.: kulki gejszy

Witajcie
Mój TŻ zrobił mi prezent przed wyjazdem żebym mogła się pobawić jak będę na mega ciśnieniu zażyczyłam sobie kulki między innymi,żeby sprawdzić ten "efekt drgań" i szczerze powiem,dziwne uczucie,jakby coś w środku pukało i wołało "wypuścisz"? ;P ale do orgasmu jeszcze mi daleko:/
Spróbuję je wziąć na dłuższy spacer bo w domu to nie to samo
Marcinkowa_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 21:59   #312
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: kulki gejszy

Witam,
kiedyś juz słyszałam nt. kulek gejszy, nawet chciałam je sobie kupic ale mi zeszło. Az do dzisiaj kiedy w radiowej trójce usłyszałam audycję na ten temat.I też sobie je kupie ale bardziej ze względu na ćwiczenie mięśni Kegla bo jestem po 2 porodach. Przeczytałam całe 11 stron tego forum i widzę że po kulkach gejszy dziewczyny oczekują raczej natychmiastowego orgazmu po pierwszym użyciu.Dla zainteresowanych podaję link do tej audycji:http://www.polskieradio.pl/9/306/Art...-kulki-zdrowia
Nad obrazkiem jest ikonka z głośniczkiem więc mozna posłuchać całej audycji
Pozdrawiam

Edytowane przez iza72
Czas edycji: 2012-02-08 o 22:01
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 23:40   #313
Klaudyja92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 6
Dot.: kulki gejszy

Rownież posiadam kulki gejszy ale jak o poniektóre z was nie odczówam niczego specjalnego, w zasadzie chodząc z nimi nie czuje nic ...
Podczas zabawy z moim TŻtem owszem odczowam jakąś stymulacje ale minimalną ...
Opisze to moze w taki sposób że keidy potrząsam kulkami trzymając je w ręku to słychać jaky w nich był jedna wielka kula która tam lata ..."
Nie wiecie drogie Panie czym brak odczuwania owej przyjemności może być spowodowany ?
Czy to coś ze mną a może mam jakieś "lewe" kulki ?
Proszę o pomoc.:confused :
Klaudyja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 07:25   #314
agivera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: kulki gejszy

Klaudyja - ja swoich użyłam co prawda dopiero raz, ale też nic nie czułam - po jakichś 20min przypomniałam sobie że je w ogóle mam. A dodam że kupiłam jedne z "porządniejszych" i droższych. Też się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie tak.
agivera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:59   #315
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: kulki gejszy

Nic nie jest nie tak, ani z kulkami ani z Wami. Po prostu kulki to przyrząd do ćwiczenia mięśni Kegla, a nie do stymulacji. To drugie jest niejako przy okazji.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 17:06   #316
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: kulki gejszy

Troche dawno tu ktos zagladal, ale moze niebawem ktos znow sie pojawi Po przeczytaniu calego forum rowniez z TZ myslimy o kupnie, on najchetniej by juz kupil A dowiedzielismy sie o nich gdyz nasz kolezanka dostala je jako prezent i TZ odrazu zafascynowaly i on podsunal ta mysl. Ciekawi mnie jak zadzialaja i TZ chce ich uzywac do zabaw, ew.zabawy 2-2 Zobaczymy co to bedzie.
saguara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:15   #317
mimitka1988
Przyczajenie
 
Avatar mimitka1988
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: kulki gejszy

Jeju.. ale stek bzdur niektóre wypisujecie!!!

Kulki dzielą się na dwa rodzaje. Te z silniczkami, które są jak małe wibratorki i te bez, które są do ćwiczeń mięśni Kegla. Te do ćwiczeń mogą miło "łechtać" w środku, ale do orgazmu nie doprowadzają. One mają sprawić, że pochwa stanie się "ciaśniejsza" np po porodzie... Po prostu kuleczka, która jest w środku małym obciążnikiem będzie powodowała że taka kulka około 3centymetrowa będzie chciała wyjść z pochwy, ale nasz organizm(nasza pochwa) będzie chciała podciągnąć i schować w środku z powrotem i tak to ćwiczenie działa.. Jak ktoś kupuje wibratorki do ćwiczeń to.. powodzenia ale to dwie różne rzeczy!!!!
__________________
Szczęście to nie stacja docelowa.
To sposób podróżowania...
mimitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:04   #318
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: kulki gejszy

Dzisiaj dostałam paczkę Zamówiłam na allegro taki srebrne, na pierwszy rzut oka wydają się duże, myślałam że są mniejsze Ale z aplikacją nie było problemu. Nie czułam nic jak je zaaplikowałam, jak chodziłam też za bardzo nie odczuwałam, że je mam, jedynie jak siadałam i wstawałam- ot takie bardziej gwałtowne ruchy, to czuć było, że delikatnie się zatrzęsły. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica podczas spaceru albo jazdy samochodem. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że mi trochę pomogą, nigdy nie miałam orgazmu, czytałam, że można na nich ćwiczyć mięśnie kegla. Czas pokaże

Edit:
Nie działają tzn,nie czuje żadnych ruchów/wibracji, szkoda. Jeszcze spróbuje w samochodzie jadąc po naszych polskich drogach
No trudno, może przydadzą sie na cwiczenia aczkolwiek nie wiem jak ćwiczyć te mięsnie kegla tymi kulkami, bo one są za duże żeby "wypadały" i żeby je "podtrzymywać"

Edytowane przez sancza
Czas edycji: 2012-04-25 o 19:15
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:56   #319
misia0901
Przyczajenie
 
Avatar misia0901
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: kulki gejszy

dostałam kulki wczoraj. dla mnie są super. są z funfactory więc jakość i estetyka bez zarzutu. próbowałam wczoraj w domu i dziś idąc specjalnie pieszo do pracy. normalnie używane nie dają gigantycznych odczuć seksualnych ale pobudzają i czuję jak mięśnie macicy pracują. co do wielkości jest ok3,5cm. mimo, że nie ma opcji żeby"wypadały" to użycie ich nie polega na wypieraniu z ciała, a na takim kurczeniu mięśni by mieć uczucie że są coraz głębiej a później rozluźnianiu. sprawidziłam również w zabawie z partnerem. stwierdził, że efekt był "spektakularny" i dużo lepszy niż się spodziewał.
__________________
"Nie dalibyśmy się spalić za swoje poglądy: nie jesteśmy ich tak pewni. Ale być może za to, że mamy prawo posiadać poglądy i zmieniać je."
Friedrich Nietzsche
misia0901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 21:12   #320
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: kulki gejszy

Ja mam Smile Drops z silikonu; moje wrażenia - są bardzo duże, ciężko je włożyć, ale kiedy już mi się uda, są całkiem fajne chodzenie na spacery jest dużo lepsze niż przedtem
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:12   #321
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: kulki gejszy

Moja dziewczyna testowała kulki gejszy, ale nie bardzo czuła "atrakcje".
Rozwiązaniem okazał się wibrator w pupie który je "rozruszał".
Efekt był rewelacyjny.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:10   #322
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
Napisane przez exe1 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja może powiem jak działają te kulki na moją Żonę.
Otóż moja lepsza połowa używa tych kulek od około roku.
Na początku miała jakieś zwykłe z allegro które nie działały zbyt dobrze, były głośne i ogólnie Żona twierdziła że prawie nic nie czuje.
Jakieś 2 tygodnie temu w Szwecji kupiliśmy kulki wysokiej jakości i teraz sam jestem pod wrażeniem ich działania.
Moja Żona cały czas ma ochotę na sex.
Czasami kilka razy dziennie potrafi niespodziewanie zaciągnąć mnie do sypialni, a ostatnio spróbowaliśmy uprawiać sex z kulkami w środku.
Było po prostu super.
Żonka stwierdziła że już chyba zawsze będziemy tak się kochać.
Więc z czystym sumieniem mogę polecić kulki wysokiej jakości a nie te za allegro.
I dziwię się wszystkim facetom którzy zabraniają swoim partnerkom używania tych kulek. Przecież nie ma nic lepszego niż widok kobiety której sex z wami sprawił naprawdę ogromną przyjemność.
Jakiego mamy mądrego Wizazanka - witamy

Cytat:
Napisane przez sancza Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę Zamówiłam na allegro taki srebrne, na pierwszy rzut oka wydają się duże, myślałam że są mniejsze Ale z aplikacją nie było problemu. Nie czułam nic jak je zaaplikowałam, jak chodziłam też za bardzo nie odczuwałam, że je mam, jedynie jak siadałam i wstawałam- ot takie bardziej gwałtowne ruchy, to czuć było, że delikatnie się zatrzęsły. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica podczas spaceru albo jazdy samochodem. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że mi trochę pomogą, nigdy nie miałam orgazmu, czytałam, że można na nich ćwiczyć mięśnie kegla. Czas pokaże

Edit:
Nie działają tzn,nie czuje żadnych ruchów/wibracji, szkoda. Jeszcze spróbuje w samochodzie jadąc po naszych polskich drogach
No trudno, może przydadzą sie na cwiczenia aczkolwiek nie wiem jak ćwiczyć te mięsnie kegla tymi kulkami, bo one są za duże żeby "wypadały" i żeby je "podtrzymywać"
Może kup inne?


a tak swoją drogą fajnie, ze watek odkopany bo ja właśnie dostałam je pare dni temu na urodziny - tylko jak na złośc dostałam okres, wiec musze poczekać z wypróbowaniem :/ Jak spróbuję to wrzucę obszerniejszą opinię
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:21   #323
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: kulki gejszy

Ja się do kulek przymierzam od dawna, tylko funduszy brak... mam wypatrzone takie jedne z Lelo. Może kiedyś... ;]

Edytowane przez BlackGlass
Czas edycji: 2012-05-13 o 11:25
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:15   #324
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kulki gejszy

Ja nie wiem o co chodzi, ale nie mam żadnych problemów z utrzymaniem tych kulek- owszem, chodzenie z nimi jest całkiem przyjemne, włożyć je jest dość ciężko, lekkie nie są, ale jak się przyzwyczaję do wibracji, w ogóle o nich zapominam. Ciężko mi sobie wyobrazić to, że kulki mogą wypaść- chyba by musiały ważyć co najmniej 250 g Kulki mam takie: http://img.bazarek.pl/55277/6464/498...e622133975.jpg

Czy to ze mną jest coś nie tak, czy z kulkami?
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:49   #325
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: kulki gejszy

Myślę, że gdyby ci wypadały, to musiałabyś być bardzo luźna parę osób pisało o uprawianiu seksu z kulkami. Nie wyobrażam sobie tego za bardzo, bo moim zdaniem same kulki są już bardzo duże.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 16:13   #326
zembopasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 14
Dot.: kulki gejszy

Cytat:
na allegro bym nie kupila, bo slyszalam, ze "nie dzialaja"
Rozumiem, że szajs za 7 zł może nie działać, a wręcz szkodzić, ale czym różni się kupno na allegro z Fun Factory od kupna u producenta/w innym sklepie internetowym?

Mi nie tyle zależy na orgazmach, co na ćwiczeniu mięśni. Jakoś nie jestem w stanie wykonać ćwiczeń znalezionych na necie, więc pomyślałam, że możę te kulki pomogą mi wzmocnić mięśnie. Czy któraś z pań może się wypowiedzieć pod tym kątem? Jak już mam kupować, to wolę wydać 80 zł niż kupować tani szajs.

Edytowane przez zembopasta
Czas edycji: 2012-05-18 o 16:37
zembopasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:46   #327
hungerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: kulki gejszy

ja też mam zamiar takie kupić, a w zasadzie to dałam mężowi zlecenie na kupno ;-) Jestem w ciąży i ostatnio zauważyłam że mięśnie Kegla nie są już takie mocne jak wcześniej, chciałabym je wzmocnić i szukam czegoś odpowiedniego. Dajcie jakiegoś linka do sprawdzonego "sprzętu". Pozdrawiam.
hungerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:46   #328
bu_ba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: kulki gejszy

Ja właśnie zakupiłam sobie kulki i muszę powiedzieć, że mam nie lada problem z noszeniem ich. chodzi o to, że dla mnie one są zbyt duże. Jeśli statystyczna pochwa ma długość 10 cm, a kulki mają 13 cm, to w jaki sposób mam je tam zmieścić? Ogólnie ich wielkość sugeruje mi, że nie sposób mi będzie się zrobić ciaśniejsza, a wręcz odwrotnie. Z szerokością już się uporałam (cóż, jestem młoda, nie rodziłam, więc nie jestem tam luźna), no ale długość nadal pozostaje moim problemem. nawet jeśli na siłę je wepchnę, to nie jestem w stanie wykonywać zbyt dużych ruchów, a najgorsze, co mogę zrobić, to usiąść. Pomyślałam, że można będzie z jedną chodzić, a druga na zewnątrz - no ale wciąż tylko na stojąco. Któraś z was miała podobny problem?
bu_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:51   #329
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: kulki gejszy

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 17:31
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:35   #330
super 50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 10
Dot.: kulki gejszy

Nabyłam przedwczoraj te fajne kulki Smartballs Duo. Po otwarciu przesyłki byłam lekko zaskoczona i zaniepokojona - duże (3,6 cm) i ciężkie i do tego słychać te mniejsze kulki w środku... ale stwierdziłam, że nie będzie problemu z aplikacją, wszak rodziłam przecież 2x. Wczoraj nosiłam je przez 5 h. Robiłam wszystko - sprzątałam, gotowałam, jeździłam na rowerze, gimnastykowałam się... nie przeszkadzały, ale i nie dawały żadnych fajnych odczuć. Po wyjęciu ich miałam jednak miłe uczucie wewnątrz, jak po dobrym kochaniu się - takie wspomnienie mocnego stosunku, leciutki przypominający bólik w brzuchu. Lubię to uczucie.
Pomyślałam: nie to za mało za cenę 75 zł. Przeczytałam forum i dziś, kiedy zostałam sama w domu, nasmarowałam seksownie swoje kulki intymnym żelem i zastosowałam je w formie sztucznego penisa. Było fantastycznie!, bo moje palce mi świetnie w tym pomagały... No cóż, jestem trochę niedopieszczona...
Nie powiedziałam jeszcze mężowi o tym nabytku, nie było czasu i okazji... chcę wiedzieć, co te kulki mi dają.



---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

aha,
po tym fajnym spełnieniu zostawiłam kulki w sobie. Czuję się z nimi świetnie, może świadomie nie czuję jak mi się tam telepią (kiedy są na zewnątrz i nimi potrząsam to się czuje te malutkie w środku i do tego jest też słyszalny efekt dźwiękowy, który na szczęście tłumi kobiece łono, więc nie bójcie się dziewczyny dekonspiracji!!!), ale uczucie mam cały czas superowe! Polecam!
No i jest jeszcze jedna fajna rzecz - ten ich sznureczek odwiedziony do przodu fajnie stymuluje przez cały czas łechtaczkę...
Zaraz się biorę za skrobanie ścian, bo mam remont, heh...

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez bu_ba Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakupiłam sobie kulki i muszę powiedzieć, że mam nie lada problem z noszeniem ich. chodzi o to, że dla mnie one są zbyt duże. Jeśli statystyczna pochwa ma długość 10 cm, a kulki mają 13 cm, to w jaki sposób mam je tam zmieścić? Ogólnie ich wielkość sugeruje mi, że nie sposób mi będzie się zrobić ciaśniejsza, a wręcz odwrotnie. Z szerokością już się uporałam (cóż, jestem młoda, nie rodziłam, więc nie jestem tam luźna), no ale długość nadal pozostaje moim problemem. nawet jeśli na siłę je wepchnę, to nie jestem w stanie wykonywać zbyt dużych ruchów, a najgorsze, co mogę zrobić, to usiąść. Pomyślałam, że można będzie z jedną chodzić, a druga na zewnątrz - no ale wciąż tylko na stojąco. Któraś z was miała podobny problem?

bu_bo!
Myślę, że powinnas próbować jeszcze, tylko obficie je nasmaruj. Jak się troche przełamiesz i przyzwyczaisz będziesz miała fantastyczne odczucia. A może zrób tak jak ja dzis rano... to Cie znakomicie przygotuje do wprowadzenia kulek do wewnątrz... popieść się nimi najpierw.

Edytowane przez super 50
Czas edycji: 2012-06-29 o 10:27
super 50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-23 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.