Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 14:17   #2221
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez natalirar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki róż z Meow będzie najlepszy aby uzyskać efekt naturalnego rumieńca. Używam podkładu Abyssinian FF - 3. Zastanawiam się nad Blush - Spasm. Mam próbkę Taboo Blush - Risque, ale ten nadaje się raczej na specjalne okazje, bo ma bardzo dużo drobinek. Muszę też powiedzieć, że zdjęcie ze strony jest mylące, bo w rzeczywistości jest on dużo bardziej różowy. No i jeszcze jedno pytanie odnośnie Crystalline Cat Glow Powders - czy nie powoduje efektu świecącej bombki, zależy mi na subtelnym rozświetleniu i nie wiem czy się skusić ?!
Mam z tej serii Canary Diamond i on daje subtelne rozświetlenie moim zdaniem. Mam rozświetlacz z Silk Naturals, z EDM i pamiętam też niektóre, które "przeszły" przez moje zbiory i ten mogę spokojnie nazwać subtelnym. Dla mnie nawet trochę za subtelny
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:40   #2222
isabeel
Przyczajenie
 
Avatar isabeel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, to ja próbuję jeszcze raz. Wiem że ze zdjęć ciężko, ale może któraś orientuj się także w kolorach EDM?
Mam próbki:
- Beige Neutral - zielony, wyglądam jakbym zaczęła się psuć
- Light Medium - trochę za pomarańczowy
- Medium - za różowy, brzoskwiniowy
- Medium Beige - pomarańcza totalna
- Mulit-Tasking Neutral - w formule IT zbyt ciepły odcień, ale Mat już zdecydowanie lepiej
- Honey Jojoba - zbyt jasny
- True Beige Jojoba - za różowy
- i Lily Lolo Warm Honey - niby zbliżony, ale też mi coś nie gra

Jestem szatynką o piwnych oczach, myślałam że mam kolor medium ale jak widać się przeliczyłam i prawie wszystko na mnie za ciemne. Mam dość problematyczną cerę której potrzebne dość mocne krycie.
Lepiej mi z mocnych, zdecydowanych kolorach, w pastelach nienajlepiej. Choć połączenie pastelowej bluzki i mocnego w kolorze swetra/żakietu (może być i czarny) wychodzi całkiem fajnie.

Chciałabym zamówić próbki Meow, ale tam też tyle kolorów, odcieni, formuł że mam nadzieję na jakieś wskazówki bo czuję się zagubiona.
Hej, z EDM - u Ci nie doradzę. Ja np. dążę do wyeliminowania różowych tonów z mojej facjaty i jeśli Ci na tym również zależy (bo foto zdradza tendencję do zaróżowienia) to polecam właśnie kolorki bez różu, czyli daruj sobie np. Bengal czy Mau. Ale proponuję Siamese (neutralny, nie wyciąga mi różowych tonów), Korat, Abyssinian i Ocicat, w tym ostatnim wcale nie widzę zielonawych tonów. Te kolory po prostu przetestowałam na sobie. Tobie może jeszcze Manx przypasować. Myślę też, że możesz celować w poziom 2, a więc Frisky, ale pewnie dla porównania zamów też 3 - Naughty.
Daj znać. co zdecydowałaś.
isabeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:49   #2223
Kikunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy któraś z Was będzie składała zamówienie?
Potrzebuje jeszcze troszkę próbek )
Chętnie sie podłącze pod wysyłkę
__________________
Kikunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:57   #2224
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Czy te Frisky / Naughty mogą być za jasne dla osób, którym pasował (odcień) W3/W4 L'oreal True Match? Miał ktoś kiedyś takie porównanie?

Czytałam Wasz temat -przyklejkę o doborze podkładu i mam wrażenie, że wszystkie minerałomaniaczki mają jasne karnacje a ja jestem taki ciemniak niestety trochę
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:03   #2225
natalirar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;35791050]Mam z tej serii Canary Diamond i on daje subtelne rozświetlenie moim zdaniem. Mam rozświetlacz z Silk Naturals, z EDM i pamiętam też niektóre, które "przeszły" przez moje zbiory i ten mogę spokojnie nazwać subtelnym. Dla mnie nawet trochę za subtelny [/QUOTE]

Ok, między innymi właśnie ten kolor mnie zainteresował, jak będzie okazja wezmę coś do spróbowania dziękuję za cenną opinię
natalirar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:13   #2226
isabeel
Przyczajenie
 
Avatar isabeel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Czy te Frisky / Naughty mogą być za jasne dla osób, którym pasował (odcień) W3/W4 L'oreal True Match? Miał ktoś kiedyś takie porównanie?

Czytałam Wasz temat -przyklejkę o doborze podkładu i mam wrażenie, że wszystkie minerałomaniaczki mają jasne karnacje a ja jestem taki ciemniak niestety trochę
O frisky na pewno będą za jasne, musisz zaczynać od naughty, a i to może być jasny, bo ja go teraz używam, gdy się trochę opaliłam,a daleko mi do hebanu. Ale minerały są o tyle fajne i bezpieczne, że zupełnie inaczej przywierają do skóry niż tradycyjne podkłady, więc trudniej sobie zrobić nimi krzywdę. Bez próbek trochę trudno :
isabeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:29   #2227
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez isabeel Pokaż wiadomość
O frisky na pewno będą za jasne, musisz zaczynać od naughty, a i to może być jasny, bo ja go teraz używam, gdy się trochę opaliłam,a daleko mi do hebanu. Ale minerały są o tyle fajne i bezpieczne, że zupełnie inaczej przywierają do skóry niż tradycyjne podkłady, więc trudniej sobie zrobić nimi krzywdę. Bez próbek trochę trudno :
Właśnie zamówiłam 2 różne frisky i 1 naughty i golden tan i teraz sobie myślę, że popełniłam błąd W kremach bb mam ten sam problem, wszystko mnie wybiela Nie odcina mi się specjalnie, ale zupełnie jakbym się gęstym kremem do opalania wysmarowała i jeszcze się 100% nie wchłonęło. Już sama nie wiem czego to kwestia. No nic zobaczymy. A jest coś ciemniejszego niż naughty?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 16:30   #2228
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez isabeel Pokaż wiadomość
Hej, z EDM - u Ci nie doradzę. Ja np. dążę do wyeliminowania różowych tonów z mojej facjaty i jeśli Ci na tym również zależy (bo foto zdradza tendencję do zaróżowienia) to polecam właśnie kolorki bez różu, czyli daruj sobie np. Bengal czy Mau. Ale proponuję Siamese (neutralny, nie wyciąga mi różowych tonów), Korat, Abyssinian i Ocicat, w tym ostatnim wcale nie widzę zielonawych tonów. Te kolory po prostu przetestowałam na sobie. Tobie może jeszcze Manx przypasować. Myślę też, że możesz celować w poziom 2, a więc Frisky, ale pewnie dla porównania zamów też 3 - Naughty.
Daj znać. co zdecydowałaś.
a jaki poziom jasności z Ocicata miałaś?
już miałam nadzieję że oliwki z Meow są zieleńsze od tych z EDM
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:57   #2229
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jest coś ciemniejszego niż naughty?

Fierce.

http://meowcosmetics.com/Foundation.htm


Są jeszcze chyba nawet dla mulatek odcienie (Independent)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:28   #2230
isabeel
Przyczajenie
 
Avatar isabeel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a jaki poziom jasności z Ocicata miałaś?
już miałam nadzieję że oliwki z Meow są zieleńsze od tych z EDM
ja się uplasowałam na 2 - frisky, choć mam momentami wątpliwości, ale w sumie nie odcinam się od szyi.
Nie mam porównania do oliwek z EDM-u, ale Ocicat 2 nie ma w sobie zieloności, jest po prostu trochę bury (ale mniej niż np. Breena z Pixie), nie żółty ani złoty. Może poziom 3 ma więcej tego green
isabeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:39   #2231
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ma ktoś róż "Sunshine" z serii Pink Inc? W necie tylko 1 swatcha znalazłam...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 08:54   #2232
ZofianaZofia
Przyczajenie
 
Avatar ZofianaZofia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Czy te Frisky / Naughty mogą być za jasne dla osób, którym pasował (odcień) W3/W4 L'oreal True Match? Miał ktoś kiedyś takie porównanie?

Czytałam Wasz temat -przyklejkę o doborze podkładu i mam wrażenie, że wszystkie minerałomaniaczki mają jasne karnacje a ja jestem taki ciemniak niestety trochę
Moze ta strona Ci pomoże w doborze koloru: findation.com
Wyszukiwarka znajduje podobne kolory podkładów, pudrów różnych firm (m.in. mineralnych)

Edytowane przez ZofianaZofia
Czas edycji: 2012-08-10 o 09:00
ZofianaZofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:10   #2233
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ZofianaZofia Pokaż wiadomość
Moze ta strona Ci pomoże w doborze koloru: findation.com
Wyszukiwarka znajduje podobne kolory podkładów, pudrów różnych firm (m.in. mineralnych)
Dziękuje. Ciekawa strona. Myślę, że testowanie rozstrzygnie wszystkie wątpliwości Mam nadzieję, że znajdę odcień dla siebie, bo z EDM jestem w sumie zadowolona. Po MEOW spodziewam się jeszcze lepszych efektów
Jedyne co mnie martwi to podkreślane suchych skórek, bo mam na policzkach takie dwa przesusze. Ciężko to usunąć.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:22   #2234
ZofianaZofia
Przyczajenie
 
Avatar ZofianaZofia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dziękuje. Ciekawa strona. Myślę, że testowanie rozstrzygnie wszystkie wątpliwości Mam nadzieję, że znajdę odcień dla siebie, bo z EDM jestem w sumie zadowolona. Po MEOW spodziewam się jeszcze lepszych efektów
Jedyne co mnie martwi to podkreślane suchych skórek, bo mam na policzkach takie dwa przesusze. Ciężko to usunąć.
Gdy mam bardziej przesuszone miejsca na twarzy dosc czesto pomaga mi taki sposób: zamiast wcierac pedzlem okraglymi ruchami podklad to go delikatnie wklepuje.
ZofianaZofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:53   #2235
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ZofianaZofia Pokaż wiadomość
Gdy mam bardziej przesuszone miejsca na twarzy dosc czesto pomaga mi taki sposób: zamiast wcierac pedzlem okraglymi ruchami podklad to go delikatnie wklepuje.
Dzięki za pomysł. Będę eksperymentować. Najważniejsze póki co to znaleźć w miarę nie - wybielający odcień ) , bo to za jasne odcienie przede wszystkim uwidaczniają "skórkową katastrofę". Także czekam na sample, może mnie nakierują w którą stronę iść
Najgorsze, że nie widzę tych ciemniejszych MEOW [i pampered puss, które chciałam sprobowac] w samplach na allegro i zapewne trzeba sprowadzać od producenta

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-10 o 10:59
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:36   #2236
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

a moze sprobuj spryskanie hydrolatem albo stemplowanie wacikiem nasaczonym hydrolatem?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:44   #2237
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
zuz123, pisz tu częściej bo masz pięknego avatara
Dzięki Twój nick też niczego sobie:P
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:05   #2238
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jeśli ktoś poszukuje pudru Equilibrum (balancing powder), to właśnie dostrzegłam go na allegro w bardzo okazyjnej cenie (18 zł, za zużyte 30% pudełeczka)


Uprzedzam, że nie znam osoby wystawiającej (chociaż kojarzy mi się końcówka wizażowo), nie jest to reklama, tylko czysta życzliwość dla którejś z dziewczyn
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 07:39   #2239
Bingusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej Dziewczyny

W temacie minerałów stawiam pierwsze kroki. Swoją przygodę zaczęłam właśnie z Meow. Początkowo podchodziłam do tych podkładów z dużą rezerwą, aż nie spróbowałam na sobie i... wtedy zakochałam się w efekcie Jednakże pojawił się problem. Efekt ten trwa dość krótko bo ok 3h, później jest już coraz gorzej. Mam skórę mieszaną, strefa T i policzki się przetłuszczają, natomiast broda, pod nosem, okolice ust mam skórę suchą. Mam wrażenie, że minerały jeszcze bardziej uwidaczniają ten stan (suchych skórek), a tam gdzie jest tłuściej po kilku h podkład wchodzi w pory, czasami się waży i nie wygląda zbyt estetycznie. I teraz moje pytanie: Czy to jest norma, że minerały tak się zachowują? Czy po prostu te podkłady nie są dla mnie? Czy może powinnam zmienić bazę pod podkład (używam dryflo na filtr Ducray i krem Lierac Hydrachrono z żelem hialuronowym czasami krem zastępuję Flavo C). Co robię nie tak? Dodam, że mam podkład w formule FF, nakładam go na sucho, pędzlem flat top kabuki, metodą stemplowania z minimalnym rozcieraniem. Na koniec utrwalam wodą termalną Avene. Gdzie tkwi błąd??? Pomożecie?
Bingusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 11:24   #2240
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć.
Mam pytanko, może ktoś byłby w stanie mi powiedzieć. Wzięłam parę próbek Meow i generalnie prawie-trafiłam, ale może być lepiej
Zastanawiam się czy jeżeli Korat - naughty jest dla mnie trochę zbyt "brązowy/przydymiony" zaś Chartreux Frisky delikatnie nazbyt żółty/jasny to czy Chartreux Naughty będzie akuratny?

Nie mam niestety już szans zamówić próbki aby się przekonać, bo chcę poprosić rodzinę z USA o zamówienie (zwłaszcza, że jest jakaś promocja w meow jeszcze kilka dni).
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 20:37   #2241
isabeel
Przyczajenie
 
Avatar isabeel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Może spróbuj z bazą, cos wymień - lepsze nawilżanie i być może inny filtr. Podejrzewam, że pewnie też trzeba popracować nad techniką nakładania. Ja miałam też trudne początki, ale ja zaczynałam z Lumiere. I w sumie po 2 tygodniach zauwazyłam poprawę, ale przełom nastąpił, gdy w końcu sprawiłam sobie flat topa z everyday minerals
isabeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:59   #2242
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

kiedyś już pisałam w tym wątku, jednak wpadłam na LL i w końcu nie kupiłam Meow, teraz LL China Doll mi się kończy i szukam czegoś mocniejszego do krycia i przy okazji może bardziej żółtego.

chcę zamówić próbki na allegro:

siamese 0,1
chartreux 0, bo 1 jest póki co niedostępna.
korat 0,1
abyssininan 1

z EDM pasował mi olive fair intensive.

co sądzicie? powinnam coś odrzucić z listy? dodać coś innego?
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:27   #2243
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A może mi ktoś napisać, "które" naughty (w sensie z których serii) jest bardziej złote/żółte niż Korat? Ten Korat jest dziwaczny, zbyt brązowo - zielonkawy na mnie, ale nie, że jakiś za ciemny. Po prostu ewidentnie odcień nie taki. Zamawiać będę teraz wszystkie naughty do testowania ale patrząc po zdjęciach to już sama nie weim czy jest sens tracić $$ skoro producent twierdzi, że Korat jest niby żółty
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:38   #2244
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
kiedyś już pisałam w tym wątku, jednak wpadłam na LL i w końcu nie kupiłam Meow, teraz LL China Doll mi się kończy i szukam czegoś mocniejszego do krycia i przy okazji może bardziej żółtego.

chcę zamówić próbki na allegro:

siamese 0,1
chartreux 0, bo 1 jest póki co niedostępna.
korat 0,1
abyssininan 1

z EDM pasował mi olive fair intensive.

co sądzicie? powinnam coś odrzucić z listy? dodać coś innego?
Poziom 0 sobie odpuść, wybierz raczej 1-2 (Abyssinian 2 jest np. baardzo jasny, gdybym miała w rękach China Doll to może umiałabym do Meow porównać... ale nie znam tego odcienia )
Siamese nie jest żółty, u mnie wybijały się z niego różowe tony.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:51   #2245
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Poziom 0 sobie odpuść, wybierz raczej 1-2 (Abyssinian 2 jest np. baardzo jasny, gdybym miała w rękach China Doll to może umiałabym do Meow porównać... ale nie znam tego odcienia )
Siamese nie jest żółty, u mnie wybijały się z niego różowe tony.
z każdej grupy odpuścić 0? a skoro Siamese ma różowe tony to zdecydowanie odpada. Blondie z LL był też bardzo podobny do China Doll.
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:15   #2246
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

U mnie Siamese jest typowo neutralny, różowych tonów nie zauważyłam Na Twoim miejscu bym odpuściła 0, chyba że rzeczywiście jesteś tak bardzo bardzo blada. Dla mnie ciężko znaleźć jakikolwiek odcień wśród drogeryjnych podkładów, ale z Meow używam odcieni 1 albo 2
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:21   #2247
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;36004375]U mnie Siamese jest typowo neutralny, różowych tonów nie zauważyłam Na Twoim miejscu bym odpuściła 0, chyba że rzeczywiście jesteś tak bardzo bardzo blada. Dla mnie ciężko znaleźć jakikolwiek odcień wśród drogeryjnych podkładów, ale z Meow używam odcieni 1 albo 2 [/QUOTE]

ok w takim razie odpuszczam, bo tak całkiem, całkiem blada nie jestem, zwłaszcza teraz latem
hmm to może jednak się jeszcze skuszę na tego Siamese. jeszcze chyba dołożę Manx. i jeszcze tak myślę nad Ocicat, który jest ponoć oliwkowy, ale mam wrażenie że on jest zbyt mocną oliwką, praktycznie taki zielonkowy
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:32   #2248
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Siamese może jest neutralem, ale właśnie w kierunku różu, a nie żółci.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:36   #2249
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam, można się dołączyć? z Meow mam do czynienia od niedawna, ale już ją/go/to lubię ostatnio testuję podkłady, bardzo mi się podoba ich konsystencja, kolory, super:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 18:27   #2250
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Siamese może jest neutralem, ale właśnie w kierunku różu, a nie żółci.
Ja bym Mysiu powiedziała, że jednak syjamczyk jest żółtawy, używam czasem a jestem typowym oliwkowym żółtkiem
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.