tłusta i łuszcząca się skóra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 18:33   #1
sara_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

tłusta i łuszcząca się skóra


Witam. Mianowicie mam pewien problem. Około 8 miesięcy temu poszłam do dermatologa w celu wyleczenia niewielkiego tradziku. Lekarz przepisał mi benzacne (nadtlenek benzoilu), ktory pomagal i byl dostepny bez recepty, więc zaprzestałam chodzenia do dermatolga . Używałam go około 6 miesięcy i to był najwiekszy blad mojego zycia. Zaczęłam mieć straszne problemy zdrowotne, najprawdopodobniej w skutek wydzielania sie wolnych rodnikow. Ale nie o to teraz chodzi. Po odstawieniu leku, choroby ustały, ale zaczelam miec wielki problem z przetluszczaniem się skóry. Zaznaczam WIELKI. Skóra po godzinie od umycia wyglada jakby była mokra. Moja twarz jest bardzo zapchana, mam problem z zaskórnikami i wągrami. Na szczęście trądzik póki co nie powraca. Nie stosuję benzacne juz od 2,5 miesiąca i póki co staram się dużo nawilżać skóre. Zaznaczam, że bylam z tym nie dawno u dermatologa, ktory zalecil mi stosowanie kremów matujących i przepisał differin :/. Póki co nie zamierzam go używać,bo mam traume po benzacne. A i jeszce jedno. Zauważyłam ostatnio, że w okolicy nosa zaczęła mi schodzić skóra. Podejrzewam, że mogę mieć łojotokowe zapalenie skóry. Prosze pomóżcie lub przynajmniej coś podpowiedzcie, bo juz nie wiem co robic

Edytowane przez sara_22
Czas edycji: 2015-11-17 o 18:35
sara_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 19:33:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.