kosmetyki ze sklepów fryzjerskich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 15:01   #1
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434

kosmetyki ze sklepów fryzjerskich


Chciałabym abyśmy w tym wątku mogły się podzielić spostrzeżeniami na temat szamponów i odżywek niszowych. Chodzi mi ni mniej ni więcej o kosmetyki do włosów ze sklepów fryzjerskich.
Właśnie zamówiłam sobie odżywkę i szampon z firmy offlimits i jak tylko je dostanę to niezwłocznie zaapeluję co z nimi. Jest to odżywka na rozdwajające się końcówki włosów, działająca podobno jak jedwab, choć o wiele mocniejsza. Zobaczymy. Do tego szampon FreeLimix Nutri-Plus głębokie odżywienie z placentą i jakimś szpikiem. Cholera wie co to jest, ale dopiero sprawdzzę jak przeczytam skład. Dodatkowo zaopatrzyłam się w jakiś olejek kallosa na zniszczone końcówki.
Natomiast zachęcam was, moje drogie do dzielenia się waszymi doświadczeniami w tym temacie
A jeszcze jedno - babci farbuję włosy farbą DuoColor ale nie pamiętam z jakiej firmy. Wychodzi super tanio i ma fajne kombinacje kolorów bo można sobie ją dowolnie mieszać.

No dobra, widze ze watek sie cos nie rozwija...
moje wrażenia po zakupionych towarach - szampon git, ładny zapach, gęsty. Odżywka trochę dziwnie pachnie, tak sztucznie. Włosy mam po nich śliskie i błyszczące, natomiast nie widzę nawilżeniowej rewelacji. a szkoda bo takiej właśnie poszukuję. Może muszę trochę dłużej postosować.
Olejek podoba mi się najbardziej, nie przetłuszcza, ani nie obciąża.

Edytowane przez kesii
Czas edycji: 2007-11-23 o 10:40
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 23:35   #2
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

hej!
mnie właśnie zastnawiły te kosmetyki offlimits, a propo szamponu z placentą i szpikiem jakimś tam ;p
będąc ostanio w sklepie ryzjerskim, sprzedawczyni zaproponowała mi litrową butlę tego specyfilu i mega wielką maskę do włosów tego samego rodzaju...
z tego co się zorientowałam, to tylko TY wspominasz coś o tych kosmetykach, więc chciałabym zapytać jak z prespektywy tych kolejnych dni Ci sie używa tych preparatów
pozdrawiam
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:16   #3
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

Odkąd zaczęłam używać kosmetyków pielęgnacyjnych "profesjonalnych" obiecałam sobie, że nie kupię więcej tych ze sklepu. Zawsze kilka odżywek stało w mojej łazience, a włosy i tak nie były takie jak trzeba.
W tej chwili zachwyciła mnie seria szampon, treatment i jedwab CHI, po stosowaniu tej całej serii moje włosy są super gładziutkie, nawet bez prostownicy. A zapach: po prostu super.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 13:06   #4
gos88
Raczkowanie
 
Avatar gos88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 253
Smile Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

A co sadzicie o Alfaparf lub Welli SP ??? Zamierzam się skusic na coś "profesionalnego" Narazie używam L'oreal Professional Intense Repair i chwale sobie, włoski błyszczące, mięcutkie, pachnące
gos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 03:31   #5
melodyjne usta
Raczkowanie
 
Avatar melodyjne usta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
GG do melodyjne usta
Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

Ja uzywam szamponu i odzywek joico od ok miesiaca(na wlosy rozjasnianie przez rok i katowane prostownica).
Wczoraj po umyciu wlosow przed nalozeniem odzywki zauwazylam, ze wlosy sa nadal jak pioraczyli tak jakby zero efektu.
Co prawda po nalozeniu odzywki k-pak reconstructor daily condiotioner dla wlosow zniszczonych wlosy sa sliskie i mieciutkie, ale to chyba taki efekt od mycia do mycia, a ja liczylam na jakas trwala regeneracje.
Moze miesiac to za krotko?
Dodam jeszcze, ze moje wlosy ostatnio zdaja sie byc dosyc obciazone, takie przyklapniete , co mnie najbardziej w tej calej sutacji drazni.
Tak wiec moje uczucia sa jak narazie mieszane.
Pozdrawiam i sorry za chaotyczna wypowiedz, pisalam pod wplywem emocji!
melodyjne usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 09:36   #6
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

Hey dziewczyny ja mam jedwab z biosilka i też go chwalę sobie teraz zamierzam kupić szampon i odżywkę - szampon do cienkich włosów i odżywkę do blondu, zobaczymy czy będą jakieś pozytywne efekty. Piszcie o swoich, bo może zmienię zdanie i kupię coś innego, ale oczywiście z profesjonalnych kosmetyków
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 08:48   #7
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki ze sklepów fryzjerskich

Zakupiłam ostatnio odżywkę kokosową z proteinami jedwabnymi firmy Leo, 500 ml za 17 zł + przesyłka. Pierwsze wrażenie: super pachnie kokosem, tak że się chce polizać! Włosy też przez cały następny dzię utrzymują ten zapach. Odżywka jest fajna, wygładza i nawilża, tylko że ja trzymam ją pół godziny pod folią, zamiast kilku minut - tak jak w instrukcji. Wogóle to ta odżywka dostała nagrodę na jakichśtam targach fryzjerskich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 069_maska_kokosowa.jpg (21,7 KB, 17 załadowań)
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.