Reklamacja tipsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 20:30   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Reklamować, rozpaczać czy płacić?


Dwa dni temu miałam robione tipsy. I dziś mi własnie jeden strzelił, bolało. Tak jakby się odkleił. Mam po raz pierwszy tipsy i nie wiem jak z nimi się obchodzić. Ale delikatniej się z nimi obchodziłam niż z własnymi długimi. Tips mi odpadł jak przysuwałam się do stołu na krześle. Dzwoniłam do dziewczyny co mi to robiła. Obiecała mi naprawić. Ale czy mam dyskutować o tym jako reklamacje? Bo jeśli po 2 dniach mi odpadają przy zwykłych czynnościach, to trochę za drogi interes..? Jeszcze nie mam ich takich bardzo długich. Mam 7 mm za opuszek palca. U innych dziewczyn widziałam dłuższe i jakośn nie strzelały...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:46   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Ale zależy co się konkretnie stało
Bo nie rozumiem - odpadł czy został złamany?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 20:56   #3
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

czesc. w takich sytuacjach niestety prawdopodobnie bedziesz musiala zaplacic za nowego tipsa. dziewczyna co prawda raczej powinna ci policzyc tylko za materialy. tak na prawde nie wiadomo czy odpadl ci poniewaz byl zle zamocowany czy moze go za mocno nacisnelas. to juz zalezy od dziewczyny.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:13   #4
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

No własnie nie wiem czy odpadł czy zlamany. Ale złamał się w miejscu klejenia. Dodatkowo na drugim palcu zauważyłam, że mi się wdało powietrze pod żel i też mi odleci jak nie na klejeniu, to sam żel pryśnie. Myślałam, ze tipsy się robi, bo np jak ma się słabe paznokcie i nie można wyhodować, bo za słabe osną. A jeśli mam tyle płacić i się modlić i uważać na to by nie poszedł w żwykłych czynnościach życiowych, to chyba te tipsy to straszny shit... ???
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:43   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Zapewniam Cie ,że tipsy nie są zadnym shitem, mozna je nosić bardzo długie i nie złamać zadnego przez wiele , wiele miesięcy.

To,że podeszlo powietrze jest winą prawdopodobnie stylistki - a sama coś je skubiesz, pilujesz, obgryzasz?
Natomiast złamanie...Jesli jest to miejsce gdzie paznokiec " zaczyna wystawać za opuszek" , profesjonalnie zwane linią stresu - to obstawiałabym ,że po prostu sama, przez nieuwage go zlamalas
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 10:25   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Zapewniam Cie ,że tipsy nie są zadnym shitem, mozna je nosić bardzo długie i nie złamać zadnego przez wiele , wiele miesięcy.

To,że podeszlo powietrze jest winą prawdopodobnie stylistki - a sama coś je skubiesz, pilujesz, obgryzasz?
Natomiast złamanie...Jesli jest to miejsce gdzie paznokiec " zaczyna wystawać za opuszek" , profesjonalnie zwane linią stresu - to obstawiałabym ,że po prostu sama, przez nieuwage go zlamalas
To ja go raczej wyrwałam, bo się urwał niemalże w miejscu, gdzie był przyklejony. To na jednym palcu, na drugim odstaje przez powietrze. Jakbym zaczęła skubać to bo odpadł cały. Tipsów ani nie skubię, ani nie gryzę, piłować się boję. One wydają mi się bardziej kruche niż własne paznokcie i się boję cokolwiek z nimi robić, nawet malować. Niedwano miał swoje bardzo długie i żyłam nimi normalnie. Ale się złamał jeden .
Ale nawet jeśli go wyrwałam przysuwając się na krześle do biurka, to one są takie delikatne? Mi stylistka mówiła, ze trzeba porądnie w coś przywalić, żeby się złamały, bo są sporo mocniejsze niż paznokcie. Ale być może tu jakiś błąd stylistki, bo na jednej ręce są cudne a na drugiej 2 do wymiany. Gdybyś mogła mi jeszcze napisać na co uważać w tipsach, żeby nie łamać hmm..?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:38   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Złamały się u prawej ręki ? Czy u lewej?


I zapewniam Cie ,ze tipsy są baaaardzo wytrzymałe, potrafią przetrwać niejedno uderzenie i sytuację krytyczną...Mnie jak już coś sie złamie to naprawde w sytuacji ekstremalnej ( bo przecież nie ma siły by nigdy sie nie łamały - to nie beton).
Choć jest sprawą oczywistą ,że trzeba na nie uważać . Bo jak słysze teksty typu " ojj przytrzasnęlam sobie reke łóżkiem" i widze zmasakrowanego, bolącego paznokcia to jest przeciez oczywiste ,że jest to kwestia nieuwagi. Natomiast w sytuacjach życia codziennego tipsy łamać sie nie powinny. Choć przeciez ciezko jest ocenic w jakim momencie nastapilo zlamanie - moze przysuwalas to krzeslo, podlozylas pod oparcie paznokcia, on sie wygial podciezarem krzesła itp....Moglas tego nie zauwazyc, zrobic odruchowo i pazur strzelił Ja osobiscie tą wersje obstawiam
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 15:11   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Cytat:
Napisane przez miiee
Jeszcze nie mam ich takich bardzo długich. Mam 7 mm za opuszek palca. U innych dziewczyn widziałam dłuższe i jakośn nie strzelały...
7 mm za opuszek to dośc duzo- az zmierzyłam swoje- i ja mam 1cm! czyli 3 mm mniej, a ja nosze tipsy od lat i te sa takiej "normalnej" u mnie długości.
Osobiscie, pierwsze tipsy robie klientce max 4 mm za opuszek, bo do nowej długości trzeba sie przyzwyczaić, jeżeli chce dłuzsze to ostrzegam, że będą duzo bardziej podatne na złamania, bo są ... zbyt długie!
Oczywiście są dziewczyny, które u mnie robia sobie paznokcietki prawie 2 cm za opuszek, ale one też zaczynały od krótszych, a potem robiły coraz dłuzsze.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:39   #9
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Zelki czy akrylki mozna porównac do "arcoroku"czasami sie rzuci o podłoge i brdzie cały a czasem wystarczy lekkie pukniecie i po szkiełku.Tak samo jest z pazurkami(mimo prawidlowego zbudowania paznokcia) wystarczy uderzyc i niestety ,Trach...i po pazurku.Ja nosze bardzo długo akrylki i wiele razy prawie je zamknełam w drzwiach mojego autka i były całe, aostatnio myłam kuchenke,lekkie pukniecie i po paru minutkach zorientowałam sie ze nie mam pazurka, wiec tak bardzo sie nie przejmuj tym złamanym paznokiciem,przyzwyczaisz sie do nich i bedzie wszystko OKI.
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:50   #10
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Hm, ciężko tak wirtualnie powiedzieć czyja to wina. Ja wiem, że z tipsami można robić wszytsko, bo sama je sobie zakładam i wcale ich nie oszczędzam. Na sylwestra to aż przesadziąłm z długością. Po przyklejeniu tipsa odcięłam tylko numerek Dziewczyny wiecie przecież jaka to długość! I nic mi się nie działo! Ani nie pękały, ani żel nie odchodził, ani się nie łamały! Robiłam w nich wszystko, również przedłużałam innym pazurki. Myłam okna, naczynia, prałam i nic. Także tipsy są wytrzymałe i nie trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiej. Jeśli nie przywaliłaś mocno, a zauwazyłaś, ze powietrze podchodzi pod inne pazurki, to może niestety to być wina stylistki. Są też sytuacje, że stylistka dobrze zrobi pazurki, a nam się jednak nie trzymają, bo np. mamy za tłustą płytkę. Ja mam klientki, którym żel nie trzyma się w ogóle, a akryl świetnie i odwrotnie. Myślę, że powinnaś zareklamowac paznokcie.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:59   #11
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Co do długości tipsów, to dla mnie nie jest to jakaś kosmiczna długość, bo ja swoje potrafię wyhodowywać do takiej długości. Zdecydowałam się na tipsy, bo mi mój bardzo długi pękł i musiałam odbiąć na bardzo krótko. A jak mam za krótkie to obgryzam... I właśnie zauważam, że mi z kciuka lekko z boku zaczyna pękać na przylepieniu i żel zaczyna odstawać przy zakończeniu paznokcia. Może rzeczywiście nie kleją się do mojego paznokcia? Jutro idę do stylistki, powie mi co i jak i naprawi, jako reklamację. To zapytam o ten akryl jeszcze . Ale straszny shiz. Tak się boję o te paznokcie, ze mi się śnią po nocach. O swoje mega długie się tak nie bałam jak o te tipsy... Ale to chy6ba dlatego, ze to pierwsze starcie..
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 22:12   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Cytat:
Napisane przez miiee
Tak się boję o te paznokcie, ze mi się śnią po nocach. O swoje mega długie się tak nie bałam jak o te tipsy... Ale to chy6ba dlatego, ze to pierwsze starcie..
ojoj, nie przejmuj sie tak strasznie! będzie dobrze!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:48   #13
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

I w ciągu 6 dni poszedł mi kolejny paznokieć, gwarancja nie obejmowała już tego 3 paznokcia więc zapłaciłam za naprawę. Skutek : nie dość, ze mam jednego paznokcia w innym odcieniu ( bo mam wtapiane ozdoby a oczywiście się skończyły ) to jeszcze musiałam spiłować paznokcie na mega krótko, bo by mi strzelały jeden po drugim. Mam teraz krótkie... Ostatnio tak zahaczyłam paznokciem krótkim, ze aż zabolało i nic..nie oderwał się.. Ale to był ten poprawiany... Nie wiem czy to tipserka coś zepsuła na samym początku, czy co... Ale zniechęciłam się do tipsów. Takie jak mam teraz to potrafię wyhodować własne. Bez zbędnych nerwów, obciachu strzelających tipsów, nie mówiąc już o kosztach... Może to źle trafiłam jak na pierwszy raz... hmm...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 12:57   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Miiee, jezeli ci tak albo łamia sie albo odpadaja jedne po drugim, to raczej wina stylistki ((
Nie smutkaj sie!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:05   #15
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Muszę się pochwalić Moje tipsy trzymają się jak beton
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:28   #16
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

to wina stylistki na bank! ja tez tak miałam i zmieniłam i też sie trzymaja jak beton
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:35   #17
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

eeee to ta kosmetyczka cos ci zle zrobila... ja mam kolezanke kosmetyczke i jak ona robi tipsy to mi naewt nie odpadaja... ostatnio jak robilam to odpadl mi jeden po 2 tyg... ale w sumie to ja ciagle przy nich grzebalam
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 07:30   #18
spejsik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 92
czy składacie reklamacje ?

i czy to podlega?
ze nastepnego dnia - odpadlo mi zdobienie z jednego palca
( nic nie robilam)
i ze juz pojawiaja sie zapowietrzenia?


mam jeden panzokiec mocno "przepilowany " nie wiem jak to sie fachowo nazywa
podczas prac domowy uderzylam i tips w zasadzie stanal mi deba i byl przytwierdzony jedynie do samej koncowki

pani stylistka w zasadzie na sile podwazajac go oderwala mi zel i tips
musze powiedziec ze zdziwilo mnie to
tak powinno byc, tak sie robi?

teraz paznokcie moj cienki, i widdac na tipsie takie rozowe to pewnie o przepilowanie

ktos tu kiedys napisal ze podczas uzupelnienia nic nie powinno bolec
a mnie boli, glownie jak ta pilarka pani zsciaga mi stara warstwe zelu
czasami jej sie zdarzy mi przygrzac plytke paznokcia, nie jest to mile
spejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:25   #19
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: czy skladacie reklamacje ?

zmien stylistke dla dobra pazurkow...

skoro tak "pieknie" ci zalatwia plytke to bym poszla do kogos innego..

zdjac stary zel powinna ci tak by cie nie bolalo..a juz napewno nie odrywajac zel..

co do zdobienia mozesz powiedziec ze ci odpadlo i chcesz by to w ramach reklamacji naprawila..
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 12:27   #20
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: czy skladacie reklamacje ?

No jeżeli chodzi o zdobienie to nie jstempewna czy podlaega reklamacji... no chyba że nie było mocowane lakierem tylko zelem.
zrozuiałam że Pani używa frezarki, widocznie jeszcze nie do końca potrafi sie nią obsługiwać, a taki przepilowany pazurek boli a żel się zapowietrza
jeżeli w tym salonie jest wiecej stylistek, to popros żeby w ramach reklamacji zrobiła to inna, bo boisz się o własną płytke paznokcia( pokaż ten przepilowany pazurek)
Musisz byc sstanowcza, żeby panie wiedziały że nie jesteś w tym temacie zielona, bo pewnie bedą próbowały Ci wymyśleć jakąś bajeczke!!
__________________

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:52   #21
jaskolka7
Przyczajenie
 
Avatar jaskolka7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

A ja ide na wesele i chcialabym sobie zalozyc tipsy tylko niewiem jakie zele czy akryle a tipsy zakladam 23 bo 26 ide na slub wiec poradzcie mi co mam wybrac zele czy akryl prosze pomocy !!
i jeszce jedno ale to musza byc tipsy które wygladaja jak naturalne a zarazzem zeby byly wytrzymale
z gory bardzo dziekuje za rade..
jaskolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:12   #22
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

jeśli masz ładny kształt paznokci to lepiej utwardzić je tylko żele. a jeśli masz krótkie, nieładne paznokcie to lepiej tipsy nałożone w profesjonalnym studiu
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:35   #23
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Po pierwsze: klej puszcza po ok wlasnie dwoch dniach i odpowiednio wypilowany tips w polaczeniu z zelem czy akrylem powinien sie trzymac.Jak jest zle wypilowny bedzie po prostu odpadal czy latwiej lamal...
po drugie: każda dziewczyna ma inny organizm, ktory moze po prostu nie przyjać obcego ciała jakim jest zel czy akryl i bedzie go odrzucal...
Jeski idzie o zapowietrzenia to albo wina stylistki, bo za blisko skorki polozony zel lub zle wypilowany i nierowny paznokiec...
Ja nosze bardzo dlugie akryle i sie trzymaja dopoki nie trzasne w cos porzadnie!!!
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:51   #24
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Cytat:
Napisane przez agulkaa
klej puszcza po ok wlasnie dwoch dniach
NAJWIĘKSZA BZDURA JAKĄ PRZECZYTAŁAM NA FORUM!!!
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:59   #25
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Reklamować, rozpaczać czy płacić?

Cytat:
Napisane przez Albertyna
Miiee, jezeli ci tak albo łamia sie albo odpadaja jedne po drugim, to raczej wina stylistki ((
Nie smutkaj sie!
ja bym tak definitywnie nie obwiniala stylistki. tipsy łamia sie przez nieuwage noszacej je. a odpadaja bo ma sie tluste lub bardzo wilgotne paznokcie albo faktycznie stylistka cos zawinila. ale tak definitywnie na nia wini zwalac nie mozna.
ja nosze tipsy od paru lat - raz dluzsze raz krotsze. miala dwie stylistki i musze powiedziec ze pierwsza miala zle i lepsze dni - wiec bywalo roznie. Ale na pczatku ja uszkadzalam sama pazurki. Teraz moja 'nowa' stylistka dochodzi do coraz wiekszej praktyki o ostatnio od zalozenia do uzupelnienia minal prawie miesiac (bylam na wakacjach) - owszem powietrze podeszlo, owszem gdzies zel pekł, ale pazurki trzymaly sie mimo ze nic przy nich nie robie.
A tak wogle to bardzo jestem roztrzepana i mam slabe swoje pazurki. Jakby tak zwalac wine tylko na stylistke jak sie zlamie pazur to moja by zbankrutowala - niestety jak juz ktos napisal - czasem lekkie pukniecie i sie zlamie czasem walniesz mocno i sie trzyma. To nie jest az tak wytrzymale zeby NIC sie nie stalo. uwazac trzeba. a wina najczesciej lezy posrodku.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:43   #26
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Zmęczone paznokcie czy brak profesjonalizmu??

Witam rozczarowana i... zdesperowana.
Byłam na dopełnieniu w zeszłą środę u dziewczyny, która "robi mi" paznokcie już prawie rok i zawsze byłam zachwycona. Zawsze! A tu nagle następnego dnia po dopełnieniu pękają mi 2 paznokcie podczas odkręcania tuszu do rzęs, ze wszystkich 10 sztuk odłazi mi na bokach żel - mniej lub więcej ale odchodzi i widać poprzeczne pęknięcia na paznokciach tuż przy nasadzie pazurów, tam, gdzie teoretycznie nic dziać się nie powinno i co?
Robiąc paznokcie dziewczyna powiedziała, że mają nowy żel (na moją uwagę, że nigdy tak w lampie nie piekło, a rok chodzę, więc mam porównanie). Dziś poszłam z reklamacją, ale nie było "mojej" dziwczyny, więc 3 inne mnie oblazły i co się dowiedziałam? Że absolutnie żadnego nowego żelu nie mają, że nie, że to niemożliwe, aby Gosia coś źle zrobiła, bo zawsze robiła dobrze i to albo moja wina (to, że mi żel na bokach odchodzi moją winą?) albo mi się paznokcie zmęczyły tym żelem i powinny odpocząć (nakładane pod koniec kwietnia po dłuższej przerwie...zmęczyły? Mnie 3h joggingu nie męczy, kumpela ma żel 1,5roku i. jest ok) i czuję się potraktowana jak idiotka.
Dziewczyna, do której chodzę wraca w przyszły poniedziałek,więc wtedy do niej pójdę po ponowne wyjaśnienia, ale nie wiem czy przy takim traktowaniu nie byłoby lepiej, jeśli znalazłabym kogoś, kto wie co robi i zawsze robi to dobrze?
Pomożecie?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:45   #27
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Zmęczone paznokcie czy brak profesjonalizmu??

Jak dla mnie to "twoja" dziewczyna cie na tyle lubi ze powiedziala ci prawde, a tamte albo mialy milczec w tej sprawie albo boja sie ze beda musialy kase oddac.
Nie sadze ze masz jakikolwiek wplyw na to ze zel popekal i tipsy sie polamaly. Najlepiej zgonic na kogos i nie przyznac sie do winy.
Idz do tej dziwczyny bo jak robila ci caly rok tipsy i byllo dobrze to znaczy ze albo nie jej wina albo miala zly dzien i na pewno je dobrze poprawi.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:57   #28
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zmęczone paznokcie czy brak profesjonalizmu??

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
Idz do tej dziwczyny bo jak robila ci caly rok tipsy i byllo dobrze to znaczy ze albo nie jej wina albo miala zly dzien i na pewno je dobrze poprawi.
No ok, czyli ktoś inny logicznie i obiektywnie potwierdził to, co mi się samo pomyślało...
Dzięki, bo dziś naprawdę się "rozzłościłam", bo do tego salonu chodzę na oczyszczanie, depilacje i całe zestawy od dłuuuugiego czasu i oczekiwałam, że potraktują mnie poważnie...
Przykro normalnie.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 07:51   #29
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Zmęczone paznokcie czy brak profesjonalizmu??

skoro tyle czasu bylo dobrze, to ten jeden raz bym zwalila na jej zły dzien
i reklamacje skierowala bezposrednio do niej...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:08   #30
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zmęczone paznokcie czy brak profesjonalizmu??

No nie wiem... Jesli tyle czasu byłaś z niej zadowolona to nie robiłabym afery.
Kazdemu może się zdarzyć gorszy dzień - bywa!

Ale czemu wątpisz w tą teorię o nowych zelach?
Przeciez to jak najbardziej możliwe!!
A czy te panie 'robią w paznokciach' ? Bo chyba nie bardzo..
I czy Gosia tylko podnajmuje tam stolik?
Bo jesli podnajmuje to nikomu chyba nic do tego na czym pracuje i nie musi obwieszczać wszem i wobec ,że zmieniła produkty.


A co do zmęczenia - równie dobrze nieboszczyk moglby byc zmęczony lezakowaniem 6 stóp pod ziemią .
Istnieje mozliwosc ,ze pazurki bedą się gorzej trzymac - ale w przypadku przepiłowanej, cieniutkiej płytki.
Jesli u Ciebie wszystko z nią w porzadku to nie widze podstaw do wysuwania takich przypuszczeń.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.