Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 10:09   #31
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Audr wlasnie zaczelam ograniczac to co mi napisalas co prawda do napoi gazowanych i slodyczy nie ciagnelo mnie nigdy ale fast foody i chipsy (bez ktorych zyc nie umialam) wyklucze, no i ogranicze ziemniaki na rzecz kaszy a biale pieczywo - razowe itp
A efekty pokaze jesli beda wczoraj porobilam zdjecia - jestem na 14 dniu a6w takze za miesiac jesli wytrwam (a mam nadzieje, ze tak bo bardzo sie zmoblilizowalam jak zoabczylam ile osob tutaj cwiczy i jakie ma figurki) to pokaze zdjecia z porownaniem

LilyHoney jednak chyba pozostane przy skretach bo tak jak niektore dziewczyny tutaj ja tez nie wyobrazam sobie zebym nawet minute udalo mi sie pokrecic hula hop

July89 dzieki za cwiczonka tez mam w domu drazek, takze bede mogla je wykonywac tylko najpierw skoncze a6w i od razu zaczne Twoje

Nattiaaa wlasnie moja mama jest szczupla a ma wiekszy brzuch (chyba ze to efekt urodzenia trojki dzieci) takzemusze sie jej zapytac czy caly czas tak miala :P to moze to genetyczne ale nawet jak genetyczne to ja bede walczyla z tymi genami
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:12   #32
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Jak duże hula hop miałaś? Bo takim zwykłym dziecięcym jest bardzo trudno kręcić, musi być duże. Jest na fitnessie wątek o hula hop i są informacje gdzie i jakie kółko najlepiej kupić.
Miałam takie duże, ale i tak kiepsko mi szło, ale poczytam dokładnie wątki i może się zmobilizuję, bo wiem, że to super działa na brzuch, talię, boczki, a to moja największa zmora Póki co jeżdżę na rowerku i ćwiczę różne brzuszki prawie codzienie.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:24   #33
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

dziołchy, podstawą jeśli chodzi o walkę z brzuchem jest dieta:
dużo błonnika, zero pieczywa białego, zero słodyczy, gazowanych napoi, dużo warzyw. można łykać tran/omega-3 nawet tak dla zdrowia polecałabym.
aby spalić tłuszcz potrzeba ujemnego bilansu kalorycznego i aerobów- wtedy efekty są najlepsze. wszakże ja i bez tego spaliłam, choć sporo to trwało- najpierw ćwiczyłam różnego rodzaju 8 minute/ tamilee web (dają jakieś tam efekty, nie powiem ). teraz przerzuciłam się na ćwiczenia z obciążeniem. dwa ćwiczenia z obciążeniem + dwa ćwiczenia lżejsze bez obciążenia - powtórzeń 15-20 w trzech seriach.
ale powtarzam jeszcze raz: najważniejsza jest DIETA. to połowa, jeśli nie więcej sukcesu.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:38   #34
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

A możesz powiedzieć, co konkretnie "robi" ten tran albo omega? Zainteresowało mnie to
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:12   #35
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

dieta to co najwyzej polow sukcesu pod warunkiem ze bedzie sie pozniej po tym regiularnie i zdrowo odzywiac, jesli skonczymy dietke bo zobaczymy efekty to skutkiem bedzie efekt jojo.....!! a jesli przy cwiczeniach spali tluszcz z brzuszka to raczej efektu jojo nie bedzie... tak wiec cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia czy tam ogolnie jakis ruch + oczywiscie jesli oczekujemy wiekszych efektow jakas zmiana zywienia
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:58   #36
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
dieta to co najwyzej polow sukcesu pod warunkiem ze bedzie sie pozniej po tym regiularnie i zdrowo odzywiac, jesli skonczymy dietke bo zobaczymy efekty to skutkiem bedzie efekt jojo.....!! a jesli przy cwiczeniach spali tluszcz z brzuszka to raczej efektu jojo nie bedzie... tak wiec cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia czy tam ogolnie jakis ruch + oczywiscie jesli oczekujemy wiekszych efektow jakas zmiana zywienia
ćwiczeniami wyrzeźbisz sobie mięśnie i co z tego jeśli będą ukryte pod tłuszczykiem?
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:15   #37
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

moja droga owszem wyrzezbie miesnie ale nie wiem czy wiesz ze po ok 40 minutach intensywnego wysilku nasz organizm zaczyna spalac tluszcze... wiec jesli bedziesz cwiczyc intensywnie i regularnie to tluszczyk sie spali i wyrzezbione miesnie wyjda na wierzch
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 22:34   #38
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć, co konkretnie "robi" ten tran albo omega? Zainteresowało mnie to
może to zabrzmi dziwnie dla co niektórych, ale omega-3 wspomaga odchudzanie
to tak po krótce, więcej masz tutaj: http://www.eioba.pl/a78138/jak_kwasy..._nasze_zdrowie

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
dieta to co najwyzej polow sukcesu pod warunkiem ze bedzie sie pozniej po tym regiularnie i zdrowo odzywiac, jesli skonczymy dietke bo zobaczymy efekty to skutkiem bedzie efekt jojo.....!! a jesli przy cwiczeniach spali tluszcz z brzuszka to raczej efektu jojo nie bedzie... tak wiec cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia czy tam ogolnie jakis ruch + oczywiscie jesli oczekujemy wiekszych efektow jakas zmiana zywienia
nie mówiłam tutaj o słynnych dietach cud- 1000kcal jakiś soutchbeach'ach i innych gównach.
miałam tutaj na myśli raczej zdrowe odżywianie samo w sobie, a już na pewno 10PŻ.. zresztą dziewczyna napisała, że jest szczupła, tylko brzuch ma zatłuszczony i nie widzę tutaj potrzeby odchudzania się.
poza tym pełny sukces gwarantuje tylko połączenie diety(jako dobrego odżywiania) + ćwiczeń.

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
moja droga owszem wyrzezbie miesnie ale nie wiem czy wiesz ze po ok 40 minutach intensywnego wysilku nasz organizm zaczyna spalac tluszcze... wiec jesli bedziesz cwiczyc intensywnie i regularnie to tluszczyk sie spali i wyrzezbione miesnie wyjda na wierzch
od kiedy brzuszki to trening intensywny?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 23:57   #39
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam kiedyś hula hop, ale nie wyobrażam sobie pół godziny tym kręcić. Czy wy tyle wytrzymujecie tak, że to kółko wam nie spada? Bo ja tak nie umiem

Tez na poczatku mi spadalo, nie wyobrazalam sobie jak ktos moze krecic nim dluzej niz 5 minut. Przez 10 minut mojego 'krecenia' czesciej sie schylalam niz krecilam (max 4 razy zakrecilam i spadalo ;|), ale sie nie poddawalam i po jakims tygodniu codziennych 10-minutowych prob zaczelo cos wychodzic i teraz moge krecic ile wlezie ale samo krecenie jest nudne, dlatego zawsze krece trzymajac w jednej rece minutnik, w drugiej natomiast pilot od telewizora badz poporstu krece hh ogladajac film na komputerze (: takie łączenie przyjemnego z pozytecznym
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 07:25   #40
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

JULY89 niestety mylisz się, same ćwiczenia nic jej nie dzadzą - no chyba, że faktycznie będzie ćwiczyć kilka godzin dziennie, ale ja myślę, że lepiej będzie, gdy będzie robić jakieś brzuszki czy inne ćwiczenia na brzuch [które 40min nie trwają!] plus będzie się zdrowo odżywiać [i nikt tu nie pisze o jakiś mega dietach cud, po których chudnie się szybko i zaraz jest efekt jojo! dziewczyny piszą tylko o unikaniu słodyczy, pieczywa i innych tego typu potrawach! niech je, nawet niech je dużo, ale rzeczy zdrowe! po których jej brzuch nie będzie obrastał tłuszczem ]
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 08:34   #41
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

dontknow dziękuję za odpowiedź

mimochodem zachęciłaś mnie i zmotywowałaś, wezmę się za to hula hop poważnie
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 09:02   #42
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

początki z hula-hopem zawsze bywają frustrujące ja swoje też miałam okropne ;]
a teraz jakoś przestałam kręcić, bo to właśnie nudne jest ;p

mimochodem, a kręcisz pustym czy napełnionym??
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:10   #43
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

no to o tym tez pisalam ze zdrowe odzywianie... a z tymi cwiczeniami to hmmmm od kiedy po kilkunastu minutach zaczyna sie spalac tluszcz w naszym organizmie?? organizm najpierw korzysta z jedzenia ktore mu dostarczylismy itd a pozniej bierze sie za tluszcz wiec 40 min cwiczen to nie jest duzo a efekty sa... ja np rowniez jestem szczupla osoba ale brzuszke malutki mam dlatego ze jem sobie od czasu do czasu slodycze i nie ograniczam sobie niektorych rzeczy ale za to cwicze i to nie brzuszki bo w brew pozorom one daja ok 60% skutecznosci lepsze sa tak zwane "spinki" o ktorych pisalam duzo wczesniej lub drazek. i jakos doprowadzilam swoj brzuszek do porzadku i ladnego wygladu bez ograniczania jedzenia i zmian zywnosciowych. a w tych sprawach (spalanie tluszczu i cwiczenia) jestem dosc dobrze zorietowana bo moj chlopak jest kulturysta i w swoim ciele ma doslownie "gramy" tluszczu a diet nie stosuje .... RUCH I CWICZENIA daja duuuuze efekty



dontknow cwiczenia sa intensywne (jesli odpowiednio sie je dlugo i dobrze wykonuje i wtedy daja efekt) sa tez cwiczenia "wytrzymalosciowe", ale jej takie nie sa potrzebne bo on chce spalic tluszcz a nie rzezbic miesnie brzucha (na tzw kratke)
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.

Edytowane przez july89
Czas edycji: 2009-08-07 o 09:14
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 10:40   #44
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

dziwne, że jako kulturysta nie stosuje żadnych diet. nie od wczoraj wiadomo, że dieta to klucz do sukcesu. widocznie jest ektomorfikiem i ma takie geny. ty prawdopodobnie też jesteś.
intensywne ćwiczenia to aeroby, gdyż przy nich potrzebna jest duża ilość trenu. wtedy tłuszcz faktycznie się spala, ale niestety brzuszków nie zaliczamy do treningu aerobowego.
zresztą 40 minut ćwiczeń na brzuch to katorga dla mięśni- przy tak wzmożonym wysiłku przechodzą one w stan kataboliczny i zaczynają się powoli palić same.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 20:41   #45
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

pierwszy raz spotykam aby ktos ćwiczył zawodowo i nie trzymał jakiekolwiek diety.
a po za tym ruch=cwiczenia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 21:48   #46
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
pierwszy raz spotykam aby ktos ćwiczył zawodowo i nie trzymał jakiekolwiek diety.
a po za tym ruch=cwiczenia
też się zdziwiłam. przecież dieta to podstawa, a już na pewno przy brzuchu.
jak to mówią: brzuch trenujesz w kuchni..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 05:45   #47
Invencja
Raczkowanie
 
Avatar Invencja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

mnie sie tez wydaje ze musi być i jedno i 2 moze nawet nie to ze dieta odchudzająca ale 5 posiłków dziennie bez tych rzeczy które powoduja wzdecia i zqparcia, duzo błonnika i nie napychac się na raz bo to logiczne ze wtedy wydyma brzuch, a im wieksze miescnie tym szybciej spalasz, dlatego miedzy innymi faceci łatwiej chudną
Invencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 18:05   #48
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

ale czy ja mowilam ze on objada sie slodyczami lub je same niezdrowe rzeczy?? zalezy co kto ma na mysli pod pojeciem dieta, a zdrowe odzywianie... wspominalam ze jem od czasu do czasu slodycze lub jem chipsy ale ogolnie odzywiam sie zdrowo (oboje odzywiamy sie zdrowo) a przy tym duzo ruchu, ja akurat biegam, plywam a dodatkowo przerozne cwiczenia (w tym na brzuch) de facto wagi przez to nie trace a cialo mam w doskonalym stanie ... tak wiec moje drogie wizazanki da sie dobrze wygladac bez jakis specjalnych diet

anniaa hmmmm ruch = cwiczenia nie dla kazdego jedno i drugie jest oczywiste, dla wielu osob ruchem jest np spacer a cwiczeniami sa dopiero rzeczy ktore wymagaja wysilku... jak dla mnie np ruchem jest bieganie a do cwiczen zaliczam tzw cwiczenia wytrzymalosciowe, dla mnie ma to zasadnicza roznice (bo de facto roznica jest)
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.

Edytowane przez july89
Czas edycji: 2009-08-08 o 18:09
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:21   #49
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

czyli widocznie każda z nas ma inną definicję różnych pojęć.
dla niektórych dieta to tylko taka odchudzająca, dla mnie to po prostu zdrowe odżywianie. dla mnie zdrowe odżywianie do warzywa+mięso+węgle/tłuszcze w każdym posiłku, a dla niektórych to po prostu zrezygnowanie ze słodyczy i fast-foodów.
skończmy dyskusję w takim razie na tym etapie.
ja osobiście wyłączam subskrypcję.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 08:32   #50
audr
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 139
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
ale czy ja mowilam ze on objada sie slodyczami lub je same niezdrowe rzeczy?? zalezy co kto ma na mysli pod pojeciem dieta, a zdrowe odzywianie... wspominalam ze jem od czasu do czasu slodycze lub jem chipsy ale ogolnie odzywiam sie zdrowo (oboje odzywiamy sie zdrowo) a przy tym duzo ruchu, ja akurat biegam, plywam a dodatkowo przerozne cwiczenia (w tym na brzuch) de facto wagi przez to nie trace a cialo mam w doskonalym stanie ... tak wiec moje drogie wizazanki da sie dobrze wygladac bez jakis specjalnych diet

anniaa hmmmm ruch = cwiczenia nie dla kazdego jedno i drugie jest oczywiste, dla wielu osob ruchem jest np spacer a cwiczeniami sa dopiero rzeczy ktore wymagaja wysilku... jak dla mnie np ruchem jest bieganie a do cwiczen zaliczam tzw cwiczenia wytrzymalosciowe, dla mnie ma to zasadnicza roznice (bo de facto roznica jest)
jak często biegasz i pływasz?
audr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:11   #51
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

biegam 3 razy a plywam 2 razy w tygodniu
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 15:14   #52
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

ooo wątek dla mnie/ o mnie.

jestem dość szczupła, ok 47-49( róznie skacze mi o te 2kg przy 161cm

i uwaga an wysokości pępka mam 73cm !!! dramat jak dla mnie.;/ niestety jezeli przestanie jesc, ograniczac się waga mi spadnie nawet do 45 nie chce popasc w jakąś anoreksję i zacząć się odchudzać ale ten brzuch to porazka
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:14   #53
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Aguś widocznie masz kiepską dietę pod względem jakościowym przy odpowiedniej diecie waga nie powinna spadać, mam wrażenie , że dla Ciebie dieta = głodówka , odchudzanie.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 14:47   #54
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

ja całe życie jestem na jakieś diecie na tycie makarony ryze mięso no wszystko, jak bym miała jaką kolwiek diete to bym schudła a ja chce przytyć całe zycie zresztą. a jak teraz przytyłam to odkłada się w postaci wielkiego odstającego brzucha.

zdrowe jedzenie na przytycie na mnie kompletnie nie działa musze jesc WSZYSTKO i sporo jak facet, zdrowa jak ryba, gadka lekarzy' ohh to taka przemiana materii'

jeszcze pare kilo chce zyskac.. tylko co z tym brzuchem
nie chce zadnej diety bo ja się nie chce odchudzac tylko przytyć
kocham jesc to moje hobby ale odklada sie tam gdzie nie ma
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:48
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 22:20   #55
wysportowana28
Przyczajenie
 
Avatar wysportowana28
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Nie ma opcji zejscia tluszczu tylko z brzucha no chyba ze zrobisz sobie odsysanie tluszczu.Jak sie cwiczy to idzie po calosci.A dieta ma ogromne znaczenie przy cwiczeniach,mozesz robic milion brzuszkow a bedziesz jadla nie odpowiednio to tego nie zrzucisz.Jesli jestes szczupla i nie chcesz schudnac a zrzucic nadmiar tluszczu,to powinnas miec diete wysokobialkowa.Czyli filet z kurczaka lub indyka,chuda ryba,chudy twarog,bialka jajek itp.Oczywiscie ilosc posilkow rowniez ma znaczenie powinnas jesc 4-5 posilkow dziennie a nie 1-2 wtedy masz wilczy apetyt i na pewno ci brzuch wywali Rezygnacja z fast foodow,slodyczy,napojow gazowanych,alkoholu jest rowniez znaczaca.
Ja cwicze od roku i moja waga 52kg praktycznie sie nie zmienila a efekty sa rewelacyje,cialo delikatnie wyrzebione,cellulit praktycznie zniknal,tkanka tluszczowa na poziomie 17% a masa miesniowa 39kg.Trenuje na silowni 5 razy w tyg,2 razy w tyg rower,plus jakies zajecia fitness i basen 3 razy w tyg..
dodam jeszcze ze urodzilam dwojke dzieci...
pozdrawiam
K.

Edytowane przez wysportowana28
Czas edycji: 2013-08-18 o 22:23
wysportowana28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 22:27   #56
wladyslaw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Send a message via Skype™ to wladyslaw
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez wysportowana28 Pokaż wiadomość
Nie ma opcji zejscia tluszczu tylko z brzucha no chyba ze zrobisz sobie odsysanie tluszczu.Jak sie cwiczy to idzie po calosci.A dieta ma ogromne znaczenie przy cwiczeniach,mozesz robic milion brzuszkow a bedziesz jadla nie odpowiednio to tego nie zrzucisz.Jesli jestes szczupla i nie chcesz schudnac a zrzucic nadmiar tluszczu,to powinnas miec diete wysokobialkowa.Czyli filet z kurczaka lub indyka,chuda ryba,chudy twarog,bialka jajek itp.Oczywiscie ilosc posilkow rowniez ma znaczenie powinnas jesc 4-5 posilkow dziennie a nie 1-2 wtedy masz wilczy apetyt i na pewno ci brzuch wywali Rezygnacja z fast foodow,slodyczy,napojow gazowanych,alkoholu jest rowniez znaczaca.
Ja cwicze od roku i moja waga 52kg praktycznie sie nie zmienila a efekty sa rewelacyje,cialo delikatnie wyrzebione,cellulit praktycznie zniknal,tkanka tluszczowa na poziomie 17% a masa miesniowa 39kg.Trenuje na silowni 5 razy w tyg,2 razy w tyg rower,plus jakies zajecia fitness i basen 3 razy w tyg..
dodam jeszcze ze urodzilam dwojke dzieci...
pozdrawiam
K.
Szacun
wladyslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 06:23   #57
wysportowana28
Przyczajenie
 
Avatar wysportowana28
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem szczupla i chce pozbyc sie tylko tluszczu z brzucha

Cytat:
Napisane przez wladyslaw Pokaż wiadomość
Szacun
Dzieki
wysportowana28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.