długie paznokcie u faceta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 23:46   #31
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: długie paznokcie u faceta

pfr!
i baaardzo dobrze paulenka prawi.
i ma racje.
jak dla mnie, moze wystepowac w szpilkach i pizamie KAZDY.

(zeby nie bylo watpliwosci jestem niemila)uwazam, ze polska jest tak tragicznie nietolerancyjna i zawistna, ze to pojecie ludzkie przechodzi. jest tez garstka polakow tolerancyjnych na pokaz.. ci sa chyba gorsi.
tylko, ze ja... mam to w serdecznym powazaniu, bo mam duzo ciekawsze tematy niz to "co mialo tak destrukcyjny wplyw na psychike tego chlopca, ze przedluzyl paznokcie oraz czy powinno mi sie to podobac czy nie".
ale jak widac niektorzy sa mocno przewrazliwieni na swoim punkcie .. no coz, wypielegnowana cecha narodowa
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:31   #32
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: długie paznokcie u faceta

Trafiłam na wątek i zainteresował mnie bardzo, bo zdziwiły mnie te opinie straszniezażarcieprzeciwk o długim paznokciom u facetów.

Jeden długi na małym palcu jest faktycznie troche obrzydliwy i przede wszystkim bez sensu ( akurat kokę z niego wciągają)

Mój syn ma paznokcie od 4 do 7-8 mm i patrzę, i patrzę i całkiem estetyczne mi sie wydają.
Pewnie to serce matki

Musze go jednak poinformować , co dziewczyny na to

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
A fee i Ty się uważasz za osobę tolerancyjną i wolną?

Jak słusznie zauważyłaś jest to wolny kraj i każdy ma prawo do swojego zdania i opinii, byle wyrażał ją z szacunkiem dla innych osób. I to właśnie robimy - wyrażamy opinię o długicha paznokciach u panów.
A mi się wydaje, że "rzygająca " emotka to nie jest objaw szacunku do drugiego człowieka
Tolerancji też nie.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:59   #33
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

Po prostu ręce opadają. Rozumiem, że w imię źle pojętej tolerancji nie wolno mieć własnego zdania tudzież preferencji? Bo definicja słowa tolerancja wg słownika języka polskiego raczej nie podaje takiego zalecenia.

A tak nota bene to, że coś toleruję, nie oznacza, że muszę to lubić.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:06   #34
paulenka923
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 10
Dot.: długie paznokcie u faceta

tak tak to, że rzygają to jest tylko sprawa ich stanu zdrowotnego hahahahha. Współczuje aż takiej wrażliwości. Ja nie wiem co one by zrobiły jakby go zobaczyły na żywo. Jak na forum rzygają na widok zdjęcia to tam by chyba umarły. Więc lepiej miejcie się na baczności.

Np. moja mama twierdzi, że pan Bill jest zawsze stylowo ubrany i widać, ze wie czego chce i ma swoje zdanie.

Edytowane przez paulenka923
Czas edycji: 2009-10-07 o 20:10
paulenka923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 00:22   #35
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Po prostu ręce opadają. Rozumiem, że w imię źle pojętej tolerancji nie wolno mieć własnego zdania tudzież preferencji? Bo definicja słowa tolerancja wg słownika języka polskiego raczej nie podaje takiego zalecenia.

A tak nota bene to, że coś toleruję, nie oznacza, że muszę to lubić.
Miec własne zdanie i opinię oczywiście , że wolno, a nawet trzeba

Ale rzygać na czyjś widok to bardzo niekulturalnie
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:40   #36
mave
Przyczajenie
 
Avatar mave
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 25
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Na poprzedniej uczelni miałam jednego wykładowcę, który miał piękną długą płytę (aż do końca opuszka) i paznokcie tak na 2 do 4 mm Siedziałyśmy w pierwszej ławce, tuż przy biurku (bo to ćw były) i robiłyśmy zakłady - obciął czy zapuścił

Nie przeszkadza mi jeśli mężczyzna maluje paznokcie (odżywka, czy czarny lakier u rockmana/punka), ale uważam, że najestetyczniej wyglądają krótko obcięte - do do 1 mm.
hmm. być może chodziłyśmy na te same ćwiczenia ? Ja też pamiętam jednego z moich ćwiczeniowców na uczelni. Facet przystojny i zadbany. Jak zobaczyłam jego paznokcie - aż za bardzo zadbane. Równo przycięte, wypolerowane i ... długie. Brakowało tylko "french'a" do tego :P. Nie wyglądało to jakoś tragicznie, ale sam fakt, że facet ma dłuższe paznokcie niż ja, jakoś do mnie nie przemawia. Fajnie, że mężczyźni coraz bardziej dbają o dłonie, ale nie przesadzajmy.

Dodam tylko, że to jest kwestia długich, ale zadbanych paznokci. Jeśli facet ma długie paznokcie bo "zapomniał" ich obciąć, to nie wymaga żadnego komentarza...
mave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:09   #37
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: długie paznokcie u faceta

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Miec własne zdanie i opinię oczywiście , że wolno, a nawet trzeba

Ale rzygać na czyjś widok to bardzo niekulturalnie
Skoro już tak kulturalnie to nie "rzygać" a "wymiotować". Poza tym nie na widok Billa (bo jego styl mnie osobiście ciekawi, co już nadmieniłam wcześniej), tylko na widok danego zjawiska, co też dość wyraźnie podkreśliłam we wcześniejszych postach. Emotek został użyty w celu wizualizacji tego, że uważam długie paznokcie u mężczyzny za nieestetyczne i wywołują u mnie uczucie obrzydzenia. Nie podobają mi się i tyle. Podobnie jak obgryzione.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 15:47   #38
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: długie paznokcie u faceta

A ja mam długię paznokcie u małych palców i czuje się z tym dobrze
ABSOLUTNIE nie obchodzą mnie opinie innych osób, bo to moja sprawa jak się noszę Zamierzam sobie teraz pomalowac je na czarno ) [slucham metalu i rocka] Taki już jestem, że nie lubię być taki sam,m jak cała reszta społeczeństwa... JEstem wyjątkowy!! (razem z moim chlopakiem :P) Tylko proszę, pokażcie że jesteście tolerancyjni i nie wyzywajcie nas od pedałów Pozdrawiam i dziękuję
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 19:38   #39
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: długie paznokcie u faceta

a czemu mialybysmy??
fajne, ze sie nie boisz tego napisac
mam nadzieje, ze tak samo jest w realu

ja tez slucham metalu, ale aktualnie mam rozwe pazury w zielone kwiotki, bo jest wiosna
ale nie zwyzywajcie mnie od pokemonow
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:39   #40
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: długie paznokcie u faceta

No cośty :P
No widzisz, Ty jesteś tolerancyjna
Ale społeczeństwo polskie jest beee..
Dlatego po liceum wyjeżdżam od razu na studia do Danii, Francji, lub Holandii
Czy ja wiem.. Akurat chodze do 3 gim, wiec ujawnić się nie mogę :P
Ale coraz bardziej się otwieram... W przeciwieństwie do mojego chłopaka
Liceum wybralem w innym miescie, a studia za granicą
Będzie dobrze, tak myślę Ale jestem takim człowiekiem, którego nie obchodzi zdanie innych... Lubię się wyróżniać z tłumu... Gadają w szkole... Ciągle gadają. O moich włosach (taka grzywka emo:P) o moich ubraniach, o moich paznokciach :P o mnie Ale mnie to naprawdę nie obchodzi 3majcie się wszyscy Papa ;*
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.