Pytania i porady fryzjerskie - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-07-27, 15:21   #2041
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie, mam pytanie.
Farbujê siê na rudo, w³osy by³y rozja¶niane, kolor na odro¶cie wychodzi mi taki, jaki chcia³abym mieæ na ca³o¶ci w³osów, a ca³a reszta rozja¶niana po czasie robi siê wyp³owia³o ruda. Czy trzeba farbowac do skutku i poczekaæ, a¿ farba siê wgryzie, czy jest inna mo¿liwo¶æ?
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-27, 16:18   #2042
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Rudy ma to do siebie, ¿e szybko siê plucze. Mo¿e od¿ywka koloryzuj±ca, pianka czy trochê tonera do maski do od¶wie¿enia co jaki¶ czas?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-29, 16:13   #2043
blablabla9
dupa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 51
Question Czy mo¿na tak podzieliæ farbê do w³osów?

Chcia³am zrobiæ tak, ¿e wszystkie te tubki i i g³ówn± emulsjê rozwijaj±c± podzieliæ na pó³ i pó³ farby tak jakby zu¿yæ, a drugie pó³- to co zostanie zostawiæ na nastêpny raz. Farba której u¿ywam ma w opakowaniu 2 tubki i i g³ówny ten rozwijaj±cy preparat w pojemniku. Instrukcja jest taka ¿e ca³e 2 tubki trzeba wycisn±æ do pojemnika z emulsj±.Wiêc ten preparat przela³abym do innego pojemnika (takiego normalnego zakrêtk±) a po³ówki tych tubek te¿ do jakich¶ mniejszych opakowañ. Tylko nie wiem czy to nie wyschnie.. albo te¿ od razu wszystko zmieszaæ i po prostu gotow± miksturê podzieliæ na pó³. Ale wtedy to raczej wyschnie..Da siê tak zrobiæ jako¶?
blablabla9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-30, 18:02   #2044
Malenka0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 8
Farbowanie w ci±¿y

Witam!

Jestem w 7 miesi±cu ci±¿y i zastanawiam siê nad pój¶ciem do fryzjera, aby ufarbowaæ w³osy, bo ju¿ mam straszne odrosty. Jednak mam obawy, poniewa¿ nie chce, aby to zaszkodzi³o mojemu dziecku. Pewnie jestem przewra¿liwiona na tym punkcie. A Wy co mi radzicie?

Pozdrawiam A.
Malenka0408 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-30, 18:32   #2045
onelittlegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1
Talking ZMIANA KOLORU W£OSÓW- Metamorfoza z br±zu do miedzianego

Witam,
chcia³abym sie Was doradziæ poniewa¿ mam plany na zmiane koloru. Mam dosyæ ciemne w³osy - ciemny br±z, ale nie farbowa³am ju¿ z 3 miesiace wiec kolor sie w sumie zmy³ ale nadal sa ciemne. Promienie s³oneczne równie¿ dzia³aj± rozja¶niaj±co wiec mam istne szaleñstwo na g³owie
Mam ochote rozja¶niæ w³osy na taki miedziany/jasny rudy. Jaki rozja¶niacz powinnam kupic? Ile trzymac? Z jakiej firmy nastepnie polecacie mi farbe? Musze dodaæ ze mam w³osy za pas wiec mega d³ugie-ile opakowaæ rozjasniacza kupic?
Z GÓRY DZIEKUJE BUZIAKI
ZA£¡CZAM ZDJECIE MOICH WLOSÓW (zdj. robione pol roku temu) ORAZ ZDJECIA Z KOLOREM JAKI BYM CHCIALA UZYSKAC
onelittlegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-30, 19:12   #2046
qKimberly
Przyczajenie
 
Avatar qKimberly
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 3
Zmywanie farby szamponem przeciw³upie¿owym

Witam, to mój pierwszy w±tek na forum. Wiem, ¿e jest pe³no podobnych o takim temacie, bo przeczyta³am niemal¿e ka¿d± stronê i pozna³am wiele sposobów na powrót do PRAWIE swojego naturalnego koloru w³osów, ale i tak mam pytania. Od d³u¿szego czasu chcia³am lekko rozja¶niæ swoje w³osy, wiêc korzystaj±c z tego, ¿e przebywam na wakacjach u mamy (wychowa³am siê z samymi ch³opakami bez ¿adnej kobiecej rêki, wiêc niewiedza na temat kosmetyków czy farbowania u mnie jest jak najbardziej) poprosi³am j± aby pomog³a mi wybraæ co¶ co by pomog³o mi trochê rozja¶niæ w³osy. Posz³y¶my do drogerii i wda³y¶my siê w dyskusjê ze sprzedawczyni±, co lepsze, co gorsze, co stosowaæ. Pó¼niej odwiedzi³y¶my fryzjerkê, która ju¿ moje w³oski troszkê zna i doradzi³a mi farbê loreal preference ice blonde, czy co¶ takiego, wiêc wraz z mam± zakupi³y¶my. Wracamy do domu i farbujemy, sp³ukujê a tu w³osy w odcieniu takim ¿ó³to-rudawym. No i oczywi¶cie p³acz i kolejne farbowanie z my¶l± o powrocie do naturalnego koloru (bardzo ciemny blond), tym razem henna jasny br±z. Nie trzyma³am zbyt d³ugo, bo ba³am siê, ¿e wyjdzie czarny. Patrzê - rudy. Jeszcze wiêkszy p³acz, ¿e nie wrócê do swojego piêknego naturalnego koloru. Ca³± noc z tego stresu nie spa³am, a rano mama polecia³a po kolejn± farbê z garniera ciemny blond. Na szczê¶cie zmy³o mi ten rudy i w³osy mam br±zowe, ale i tak marzê o moim naturalnym kolorze. Pó¼niej rozmawiaj±c z pewn± pani±, wyt³umaczy³a mi, ¿e do rozja¶niania w³osów to tylko woda utleniona, bo inaczej wszystko mo¿e wyj¶æ ¿ó³te :/ To by³ ostatni raz kiedy farbowa³am w³osy. Wyczyta³am, ¿e da siê zmyæ farbê szamponem przeciw³upie¿owym i tu jest moje pytanie - ile mniej wiêcej takich myæ potrzeba, ¿eby pozbyæ siê farby i zbli¿yæ kolor do naturalnego? Dzisiaj przesiedzia³am w wannie chyba godzinê i zafundowa³am sobie dwa mycia head & shoulders citrus breeze, zostawi³am na g³owie szampon z jakie¶ 10 minut i dopiero pó¼niej sp³ukiwa³am. Kolor widaæ, ¿e schodzi, bo siedzia³am w wodzie a¿ br±zowej, ale na w³osach minimalna, wrêcz prawie niedostrzegalna zmiana. Czy jest mo¿liwe, ¿e ten kolor przemieni siê w rudawy? O fryzjerze nie ma mowy, bo raz za du¿o kosztuje, a dwa s³ysza³am, ¿e dekoloryzacja rzadko kiedy koñczy siê sukcesem + niszczy w³osy.
Moje w³osy s± takiej d³ugo¶ci (w za³±czniku) i bojê siê, ¿e w niektórych miejscach ta farba zostanie, a w niektórych wyblaknie i wszystko bêdzie nierówne...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bq14oGsCEAEhAKw.jpg (47,4 KB, 24 za³adowañ)
qKimberly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-31, 07:40   #2047
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Zmywanie farby szamponem przeciw³upie¿owym

czy zdjêcie przedstawia te¿ kolor twoich w³osów aktualny? bo jest dosyæ jasny i ¿eby wróciæ do ciemnego blondu to tu trzeba by raczej przyciemniaæ a nie wyp³ukiwaæ kolor?
zrobi³a¶ b³±d farbuj±c henn±, on zawsze wychodzi ruda/czerwona i trudno siê j± potem farbuje normalnymi farbami
prawdopodobnie spod ciemnego koloru wyjdzie ci trochê rudego po³ysku z henny, w³osy powinny wymyæ siê po kilkunastu myciach i byæ wyra¼nie ja¶niejsze, b±d¿ cierpliwa.
Nie mogê ci doradziæ co zrobiæ je¶li wyjdzie ci z powrotem ten kolor po hennie, bo nie wiem jak farbowaæ w³osy traktowane henn±, ale gdzie¶ by³ o tym w±tek
poza tym wcale nie jest powiedziane ¿e po wymyciu tego br±zu w³osy nie bêd± ³adnie wygl±daæ, mo¿e akurat uzyskasz kolor podobny do naturalnego
nie wiem kto ci doradza³ rozja¶nianie w³osów sam± wod± utlenion±, ale w³a¶nie wtedy bêdziesz mia³a rudo-¿ó³te w³osy, wiêc nawet nie próbuj sposobów tej pani, bo widaæ ¿e nie zna siê na farbowaniu
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 15:09   #2048
qKimberly
Przyczajenie
 
Avatar qKimberly
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie, to nie jest mój kolor, aktualnie po tych wszystkich farbowaniach mam ciemny br±z Mam nadziejê, ¿e w³osy siê rozja¶ni± od tego szamponu, bo ju¿ na pewno nie eksperymentujê z farbami...Chodzi³am po domu z lusterkiem i obserwowa³am czy przy jakim¶ ¶wietle nie widaæ rudych refleksów, ale na szczê¶cie nie. Dzisiaj ponownie szorowa³am w³osy, farba siê zmywa, od ramion w dó³ nawet przebija siê kolor zbli¿ony do mojego naturalnego, ale najgorszy jest sam czubek, tak ciemny, ¿e szok, jednak na szczê¶cie nie jest czarny :/ Bojê siê robiæ p³ukanek z cytryn czy miodu, bo wydajê mi siê, ¿e mogê uzyskaæ kolor rudy, a wtedy to ju¿ bym chyba walnê³a na ziemiê i tak le¿a³a...Wieczorem byæ mo¿e spróbuj± z sod± oczyszczon± a jutro zakupiê szampon z rumiankiem. Dziêkujê za odpowied¼ i s³owa otuchy
qKimberly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-31, 15:51   #2049
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomo¶ci: 8 030
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Planujê sobie zrobiæ ombre na moich farbowanych czarnych w³osach. Istnieje jaki¶ sposób, ¿eby podczas farbowania górnej czê¶ci w³osów na czarno, podczas ich sp³ukiwania ta czarna farba nie zafarbowa³a mi w³osów rozja¶nionych?
Kiedy¶ mia³am problem z tym, bo po zmyciu farby w³osy blond by³y szare :/
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-31, 18:36   #2050
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Czy mo¿na tak podzieliæ farbê do w³osów?

Cytat:
Napisane przez blablabla9 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am zrobiæ tak, ¿e wszystkie te tubki i i g³ówn± emulsjê rozwijaj±c± podzieliæ na pó³ i pó³ farby tak jakby zu¿yæ, a drugie pó³- to co zostanie zostawiæ na nastêpny raz. Farba której u¿ywam ma w opakowaniu 2 tubki i i g³ówny ten rozwijaj±cy preparat w pojemniku. Instrukcja jest taka ¿e ca³e 2 tubki trzeba wycisn±æ do pojemnika z emulsj±.Wiêc ten preparat przela³abym do innego pojemnika (takiego normalnego zakrêtk±) a po³ówki tych tubek te¿ do jakich¶ mniejszych opakowañ. Tylko nie wiem czy to nie wyschnie.. albo te¿ od razu wszystko zmieszaæ i po prostu gotow± miksturê podzieliæ na pó³. Ale wtedy to raczej wyschnie..Da siê tak zrobiæ jako¶?
Od razu nie radzê robiæ. Gotowa mieszanka mo¿e staæ max 10 minut.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenka0408 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!

Jestem w 7 miesi±cu ci±¿y i zastanawiam siê nad pój¶ciem do fryzjera, aby ufarbowaæ w³osy, bo ju¿ mam straszne odrosty. Jednak mam obawy, poniewa¿ nie chce, aby to zaszkodzi³o mojemu dziecku. Pewnie jestem przewra¿liwiona na tym punkcie. A Wy co mi radzicie?

Pozdrawiam A.
Polecam koloryzacje flamboyage. Dziêki temu ¿e mieszanka nie ma styczno¶ci ze skór± g³owy nie musisz siê martwiæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez onelittlegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
chcia³abym sie Was doradziæ poniewa¿ mam plany na zmiane koloru. Mam dosyæ ciemne w³osy - ciemny br±z, ale nie farbowa³am ju¿ z 3 miesiace wiec kolor sie w sumie zmy³ ale nadal sa ciemne. Promienie s³oneczne równie¿ dzia³aj± rozja¶niaj±co wiec mam istne szaleñstwo na g³owie
Mam ochote rozja¶niæ w³osy na taki miedziany/jasny rudy. Jaki rozja¶niacz powinnam kupic? Ile trzymac? Z jakiej firmy nastepnie polecacie mi farbe? Musze dodaæ ze mam w³osy za pas wiec mega d³ugie-ile opakowaæ rozjasniacza kupic?
Z GÓRY DZIEKUJE BUZIAKI
ZA£¡CZAM ZDJECIE MOICH WLOSÓW (zdj. robione pol roku temu) ORAZ ZDJECIA Z KOLOREM JAKI BYM CHCIALA UZYSKAC
Witaj. Zrobi³abym k±piel rozja¶niajaca na 9%, oczywi¶cie nak³adaj±c od do³u w³osów. Pó¼niej na³o¿y³abym farbê ton jasniejsza od docelowej. Po k±pieli pewnie bêdzie rudy, wiêc nie powinno byæ problemu. Co do rozja¶niacza, polecam Alfaparf, Vincent Ledier. Co do farb, fajne rude odcienie ma rr line.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-01, 09:23   #2051
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Czy mo¿na tak podzieliæ farbê do w³osów?

Z ciekawo¶ci - w jakich przypadkach u¿ywamy korektora bia³ego ("neutro")?
Wutkje jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 13:02   #2052
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

http://www.fryzart.pl/product-pol-88...RO-ARTEGO.html tu jest fajnie opisane.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-03, 14:08   #2053
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam,
chcia³abym uzyskaæ poradê, mianowicie planujê zmieniæ swoj± prostownicê, fryzjerka doradzi³a mi Remingtona... wybra³am wiêc dwa modele Remington S3500 oraz Remington S8510. O tej pierwszej jest wiele pozytywnych opinii, natomiast o drugiej niewiele, dok³adnie chodzi mi o tê od¿ywkê, któr± p³ytki s± nas±czone, czy ona po jakim¶ czasie znika z tych p³ytek i czy rzeczywi¶cie jest ten efekt, ¿e w³osy siê nie krêc± przy d³ugiej wilgotno¶ci powietrza Bardzo proszê o radê Pozdrawiam
rubellca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-03, 21:10   #2054
kejsza89
Kotisia89
 
Avatar kejsza89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o poradê! Od 3 miesiêcy nie farbowa³am w³osów, pod koniec sierpnia planowa³am wizytê u fryzjera na rutynowe farbowanie odrostów, jednak ostatnio przyszed³ mi pomys³, ¿eby wstrzymaæ siê z farbowaniem i spróbowaæ uzyskaæ efekt ombre. W tej chwili moje odrosty maj± oko³o 4 cm. Co radzicie? Wstrzymaæ siê jeszcze z farbowaniem, "zapuszczaj±c" odrosty i wybraæ siê do fryzjera za³ó¿my w grudniu, by dopracowa³ ombre (zrobi³ refleksy, itp.)? Czy lepiej zafarbowaæ odrosty, jak robi³am dotychczas? Przyznam, ¿e ten pomys³ z ombre jest spowodowany nie tylko chêci± na zmianê, ale tak¿e chêci± poprawy kondycji w³osów (s± suche i zniszczone). Mo¿e macie jakie¶ inne pomys³y na moje w³osy? Proszê o porady!

Za³±czam moje zdjêcia, jak i ombre, które mnie zainspirowa³y.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_00_44_Pro.jpg (78,9 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_01_20_Pro.jpg (73,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150803_20_02_08_Pro.jpg (68,1 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ombre1.jpg (59,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (59,2 KB, 3 za³adowañ)
kejsza89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-04, 14:54   #2055
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rubellca Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
chcia³abym uzyskaæ poradê, mianowicie planujê zmieniæ swoj± prostownicê, fryzjerka doradzi³a mi Remingtona... wybra³am wiêc dwa modele Remington S3500 oraz Remington S8510. O tej pierwszej jest wiele pozytywnych opinii, natomiast o drugiej niewiele, dok³adnie chodzi mi o tê od¿ywkê, któr± p³ytki s± nas±czone, czy ona po jakim¶ czasie znika z tych p³ytek i czy rzeczywi¶cie jest ten efekt, ¿e w³osy siê nie krêc± przy d³ugiej wilgotno¶ci powietrza Bardzo proszê o radê Pozdrawiam
ja mam frizz therapy - moim zdaniem ta od¿ywka to ¶ciema, chocia¿ prostownica jest dobra - mam mocno krêcone i pusz±ce w³osy, po niej s± g³adkie po 1-2 przejechaniu prostownic±
ale nie oczekuj trwa³o¶ci na wilgoci, w³osy które maj± tendencjê do puszenia i krêcenia bêd± to robiæ - wiêksz± rolê odgrywaj± tu kosmetyki do stylizacji ni¿ sama prostownica
ja jednak remingtona polecam, pod warunkiem ¿e nie oczekujesz cudów to bêdziesz zadwolona
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-04, 15:15   #2056
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêkujê za radê
Rozja¶ni³a¶ mi wybór
rubellca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-05, 11:26   #2057
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tonera nie mo¿na ³±czyæ z wod± utlenion±, co oznacza, ¿e nie mogê daæ odrobiny ró¿owego do mieszanki farby? Dalej kombinujê nad tym delikatnym, ró¿anym blondem My¶lê, ¿e w³a¶nie taki toner w odcieniu ró¿owym nada³by ³adniejszy odcieñ, ni¿ czerwony mixton.

A mo¿e zmieszaæ by go z mask± i na³o¿yæ na w³osy od razu po farbowaniu?

Edytowane przez Wutkje
Czas edycji: 2015-08-05 o 11:53
Wutkje jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-06, 18:57   #2058
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, mam nadziejê, ¿e pomo¿ecie mam do¶æ zniszczone w³osy w niektórych partiach (prawie spalone). Od jaki¶ 3 miesiêcy zawsze jak farbuje w³osy, to kolor na koñcach jest ¿ó³to-zielony, o wiele ja¶niejszy od reszty w³osów, mimo ¿e koñcówki obcinam regularnie. Planujê za jaki¶ czas znowu pofarbowaæ w³osy, ale bojê siê, ¿e znowu bêd± ¿ó³te. Odcieñ 7 wychodzi u mnie bardzo jasno, po wyp³ukaniu mam 8-9 na w³osach, co bardzo mi nie odpowiada.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 01:07   #2059
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

W³osy s± przejasnione. Polecam pigmentacje. I no¿yczki.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 06:52   #2060
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy s± przejasnione. Polecam pigmentacje. I no¿yczki.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêkujê, zrobiê zatem pigmentacjê A je¶li chodzi o no¿yczki to podcinam koñcówki regularnie, ale wiêcej nie zetnê bo i tak mam krótkie w³osy
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 09:15   #2061
olgawizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wczoraj farbowane... Niestety ¼le siê czuje w tak jasnym kolorze, pytanie jak to przyciemniæ? Mam w domu farby Syoss 7-10 naturalny blond i Garnier Olia 7.13 be¿owy ciemny blond. Któr± doradzacie? Czy wyjdzie efekt "zielonej po¶wiaty" Proszê o rady!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0141.jpg (121,9 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0140.jpg (120,2 KB, 7 za³adowañ)
olgawizaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 13:56   #2062
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, zrobiê zatem pigmentacjê A je¶li chodzi o no¿yczki to podcinam koñcówki regularnie, ale wiêcej nie zetnê bo i tak mam krótkie w³osy
Trzymam kciuki. Znam ten problem. Zatem, porz±dnie nawil¿ac i regularnie skracac a¿ zniszczone czê¶ci znikn±

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez olgawizaz Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj farbowane... Niestety ¼le siê czuje w tak jasnym kolorze, pytanie jak to przyciemniæ? Mam w domu farby Syoss 7-10 naturalny blond i Garnier Olia 7.13 be¿owy ciemny blond. Któr± doradzacie? Czy wyjdzie efekt "zielonej po¶wiaty" Proszê o rady!
Nie chce mi siê fotka otworzyæ, ale .13 mo¿esz k³a¶æ na spokojnie, niezale¿nie od obecnej Po¶wiaty, je¶li jednak w³osy s± lekko ¿ó³te lub z³ote, absolutnie nie k³adz .1.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 14:07   #2063
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki. Znam ten problem. Zatem, porz±dnie nawil¿ac i regularnie skracac a¿ zniszczone czê¶ci znikn±

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------


Nie chce mi siê fotka otworzyæ, ale .13 mo¿esz k³a¶æ na spokojnie, niezale¿nie od obecnej Po¶wiaty, je¶li jednak w³osy s± lekko ¿ó³te lub z³ote, absolutnie nie k³adz .1.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

Teraz mam kolor na poziomie 7. Chcia³abym 6. Czy po³o¿yæ najpierw 7.0 a na to kolor docelowy na poziomie 6, czy od razu po³o¿yæ 6.0 a potem docelowy?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 15:26   #2064
Chikorita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Proszê o pomoc.
Posiadam w domu Kallos Bleaching Powder Puder utleniaj±cy w saszetkach po 35g. Chcê zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±. I mam pytanie w jakich proporcjach zmieszaæ tak± saszetkê z wod± utlenion±?
Chikorita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 16:25   #2065
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mam kolor na poziomie 7. Chcia³abym 6. Czy po³o¿yæ najpierw 7.0 a na to kolor docelowy na poziomie 6, czy od razu po³o¿yæ 6.0 a potem docelowy?
6 i potem docelowy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
6 i potem docelowy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
W sensie, najpierw 6 bez oxy, nie myjesz tylko po okre¶lonym czasie 6 ju¿ z oxy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Chikorita Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o pomoc.
Posiadam w domu Kallos Bleaching Powder Puder utleniaj±cy w saszetkach po 35g. Chcê zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±. I mam pytanie w jakich proporcjach zmieszaæ tak± saszetkê z wod± utlenion±?
1-1. Tyle samo oxydantu co rozja¶niacza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-07, 16:47   #2066
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
6 i potem docelowy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


W sensie, najpierw 6 bez oxy, nie myjesz tylko po okre¶lonym czasie 6 ju¿ z oxy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


1-1. Tyle samo oxydantu co rozja¶niacza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

I kolor wyjdzie jak docelowy czy co¶ innego? bo mojej siostrze po pigmentacji 9.3 i na to 8.3 wysz³y zielone w³osy.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-08, 09:25   #2067
NikiTWD
Przyczajenie
 
Avatar NikiTWD
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Problem z farbowaniem

Cze¶æ
Moim problemem jest... Sp³ukiwanie siê farby. Otó¿ jaki¶ czas temu u¿y³am szamponu koloryzuj±cego ciemny br±z. Kilka dni potem kupi³am farbê (czarn±) i zafarbowa³am w³osy, pomimo tego ¿e szampon by³ jeszcze trochê widoczny na tych moich nieszczêsnych w³osach. Przy myciu mam najpierw szar±, a potem lekko br±zow± pianê. G³ównym problemem jest jednak fakt, ¿e kolor blednie i zmienia siê w br±z. Co mogê z tym zrobiæ? Czy nastêpne farbowanie (bo to by³o moim pierwszym) za³atwi sprawê?
Dziêkujê z góry za pomoc
NikiTWD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-08, 16:09   #2068
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Powinien wyj¶æ jak docelowy. Byæ mo¿e siostra mia³a ch³odny odcieñ, wtedy .3 odpada.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-08, 17:56   #2069
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Powinien wyj¶æ jak docelowy. Byæ mo¿e siostra mia³a ch³odny odcieñ, wtedy .3 odpada.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

A na zimny nie mo¿na k³a¶æ ciep³ego? My¶la³am ze tylko odwrotnie nie wolno bo to zieleñ. Ja mia³am farbowane 7.21, wyjdzie dobrze z 6.0 i 6.43?
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2015-08-08 o 17:59
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-08-08, 18:04   #2070
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ani tak ani tak. Je¶li jest z³oto, nie k³adziemy popielu, je¶li jest popiel, nie k³adziemy z³ota.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.