Farbowanie ubrań - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 21:09   #151
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez malinka2121 Pokaż wiadomość
Mam biała kurtkę z eko skóry, chciałbym zmienić jej kolor na jakiś ciemny. Czy któraś z was to robiła lub wie czy to jest w ogóle wykonalne?
Sa specjalne barwniki, ale to raczej nie po to by zmieniac kolor a poprawic jakies przetarcia i nadać świeży odcień. Z bialej czarnej nie zrobisz
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:22   #152
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Dot.: torba, czym zafarbować?

Dobrze piszą wyżej. A może poszukaj koszulki lub czegoś innego z motywem flagi? I naszyj na klapę.
Choć ja ze swoim skrzywieniem pewnie przerobiałbym ją metodą decoupage. Ale jak ma być do szkoły, hmmm ta technika może nie przetrwać.
Choć może też być inny sposób. Naszyj na klapę dżins. najlepiej jakiś cienki lub inny niebieski materiał. Później białą tasiemkę na nią węższą czerwoną. Trochę roboty, a efekt całkiem ciekawy.
Powodzenia
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 23:46   #153
Malhadinhra
Przyczajenie
 
Avatar Malhadinhra
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 4
Dot.: Farbowanie ubrań

Polecam Simplicol.
Nie jest tani (opakowanie na Allegro ok. 20 zł), za to efekt świetny. Farbowałam 3 pary dżinsów w pralce. Moje ukochane Wranglery które już były dość wyblakłe, jakieś jasne dżinsy w spadku po siostrze i jeszcze jedne które nie całkiem straciły kolor, ale miały wytarte kolana.
Kolor - granatowy - wyszedł śliczny, wszyscy pytają skąd mam takie dżinsy ;-) w pralce zostały lekko błękitne osady w miejscu gdzie był kamień (polecam odkamienienie "przed", ja to zrobiłam "po" - 2 opakowania "Kamyka" do dozownika proszku i program z najwyższą temperaturą).
Aha, kolor się nie spiera i nie farbuje nóg ani innych ubrań. Farba ma utrwalacz w składzie ("normalną" trzeba utrwalać w occie).
Farby Simplicol można dostać w Lublinie w Pasmanterii przy Hutniczej 28 (za Komendą Policji)
Malhadinhra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 22:04   #154
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez Malhadinhra Pokaż wiadomość
Polecam Simplicol.
Nie jest tani (opakowanie na Allegro ok. 20 zł), za to efekt świetny. Farbowałam 3 pary dżinsów w pralce. Moje ukochane Wranglery które już były dość wyblakłe, jakieś jasne dżinsy w spadku po siostrze i jeszcze jedne które nie całkiem straciły kolor, ale miały wytarte kolana.
Kolor - granatowy - wyszedł śliczny, wszyscy pytają skąd mam takie dżinsy ;-) w pralce zostały lekko błękitne osady w miejscu gdzie był kamień (polecam odkamienienie "przed", ja to zrobiłam "po" - 2 opakowania "Kamyka" do dozownika proszku i program z najwyższą temperaturą).
Aha, kolor się nie spiera i nie farbuje nóg ani innych ubrań. Farba ma utrwalacz w składzie ("normalną" trzeba utrwalać w occie).
Farby Simplicol można dostać w Lublinie w Pasmanterii przy Hutniczej 28 (za Komendą Policji)
Ja zastanawiam sie nad granatowym a braowym dla spodni
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 19:28   #155
madziaaa1817
Raczkowanie
 
Avatar madziaaa1817
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Question Dot.: Farbowanie ubrań

A powiedzcie mi, jak to jest z farbowaniem fragmentu ubrania? robiła kiedyś może któraś z Was coś takiego?
Chodzi mi głównie o zafarbowanie samych mankietów, brzegów przy guzikach i dołu, zrobionych z innego materiału niż cały sweterek, ale tak, żeby nie zniszczyć pozostałej jego części (mam nadzieję, że zrozumiale napisałam

Aha, i chodzi mi o zafarbowanie ze śliwkowego fioletu na czarny

Edytowane przez madziaaa1817
Czas edycji: 2011-10-22 o 19:32 Powód: dodanie tekstu
madziaaa1817 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 08:24   #156
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

to byś chyba musiała robić farbkami do malowania ubrań, o których ktoś pisał wyżej, bo normalnymi do farbowania to się wybiórczo raczej nie da....
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 18:11   #157
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Farbowanie ubrań

Hej.
Czy któraś z Was farbowała może ubrania/tkaniny farbą Simplicol w pralce ładowanej od góry?
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 19:27   #158
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

ja farbowałam na czarno, bez śladów na prace się obyło i wyszło ładnie - jedynie na wszelki wypadek kolejne pranie robiłam czarne a nie białe więc nie wiem czy jakieś resztki na początku nie zostały, ale pralka wyglądała na czystą...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 12:23   #159
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
ja farbowałam na czarno, bez śladów na prace się obyło i wyszło ładnie - jedynie na wszelki wypadek kolejne pranie robiłam czarne a nie białe więc nie wiem czy jakieś resztki na początku nie zostały, ale pralka wyglądała na czystą...
Ale farbowałaś w pralce ładowanej od góry?
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 07:30   #160
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

Tak. W ładowanej od góry, mam elektroluxa. Włożyłam ciuchy, postawiłam na nich zawartość opakowania zgodnie z instrukcją (trochę zachodu było żeby stało a nie leżało, ale mi się udało, choć nie wiem jakie to ma znaczenie, bo zaraz przecież pralka się zaczęła kręcić, więc i tak się przewróciło ) i włączyłam program, w którym wydawało mi się że będzie najwięcej wody (w instrukcji farby pisali o tym że powinno być pełna ilość wody, ale w mojej pralce nie ma podane, który program jedzie z bardziej oszczędną, a który z mniej oszczędną wodą = obawiam się że kupiłam taką, gdzie oszczędność jest na każdym programie - nigdy nie widziałam żeby ciuchy pływały w wodzie, jak ją na chwilę otwierałam) ale i tak się udało ładnie zafarbować.
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 15:10   #161
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Farbowanie ubrań

Aha. Chyba, że mi się przewrócił barwnik za szybko, ale tak jak napisałaś - wątpię, żeby to miało większe znaczenie... A elementy Twojej pralki w środku (pojemnik na proszek, płyn do zmiękczania) są wykonane z białego tworzywa?
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 16:30   #162
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

wszystko jest białe...
a co zabrudziło Ci się? ktoś pisał, tylko nie wiem czy tutaj a mi się nie chce już sprawdzać teraz, że to wina kamienia, jak się coś zabrudzi i że można odkamieniać, tyle że po farbowaniu jest trudniej te kolorki zmyć niż przed farbowaniem usunąć kamień - ale ja miałam od razu czystą... nie zaryzykowałam prania białego jako pierwszego po farbowaniu, więc nie wiem jakby to było, ale potem białe prałam też i bez śladów...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:35   #163
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Farbowanie ubrań

Ja dalej przymierzam sie do farbowania. A Simplicol sobie lezy i czeka Pisze ze farbowanie jest na 600g, a moje spodnie maja 400g, myslicie ze nie zrobi to różnicy przy farbowaniu?
Planowalam dorzucic biala bluzke, bo razem ze spodniami wychodzi niecale 600g, ale ona ma 35% poliestru. Na opakowaniu pisze ze do tego materiału sie nie nadaje.Zastanawiam sie czy zaryzykować.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:30   #164
Werawera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie ubrań

Czy ta farba zafarbuje na jednolity kolor wzorzystą tkaninę? Mam na myśli zabarwienie na ciemny brąz tkaniny wełnianej w biało- brązową pepitę. Czy kolor nie będzie nierównomierny?
Werawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 17:30   #165
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja dalej przymierzam sie do farbowania. A Simplicol sobie lezy i czeka Pisze ze farbowanie jest na 600g, a moje spodnie maja 400g, myslicie ze nie zrobi to różnicy przy farbowaniu?
Planowalam dorzucic biala bluzke, bo razem ze spodniami wychodzi niecale 600g, ale ona ma 35% poliestru. Na opakowaniu pisze ze do tego materiału sie nie nadaje.Zastanawiam sie czy zaryzykować.
To zależy na ile Ci zależy na bluzce - jeśli i tak do niczego innego się już nie nadaje, to można ryzykować jeśli jednak byłoby Ci jej żal, to zrób same spodnie - raczej powinno wpłynąć na nie pozytywnie niż negatywnie to że będzie więcje farby....

Cytat:
Napisane przez Werawera Pokaż wiadomość
Czy ta farba zafarbuje na jednolity kolor wzorzystą tkaninę? Mam na myśli zabarwienie na ciemny brąz tkaniny wełnianej w biało- brązową pepitę. Czy kolor nie będzie nierównomierny?
Tego niestety nie wiem Może się okazać że pepitka będzie nadal widoczna (widziałam jakieś próbki farbowania w sklepie, ale wzorzystych nie było)
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 23:53   #166
Werawera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie ubrań

Już po farbowaniu. Niestety farba nie tylko nie pokryła wzorzystej tkaniny ale i zamiast ciemnego brązu partie jasne (ecri) zafarbowała tylko o 2,3 tony. Tkanina to czysta wełna, wszystko zgodnie z instrukcją, waga tkaniny i sposób prania. Na dodatek jedno z opakowań weszło gdzieś między bęben a gumową uszczelkę i chyba będę musiała pralkę rozebrać.
Jestem rozczarowana po przeczytaniu samych dobrych opinii na temat tych barwników. ..
Może moje przygody komuś pomogą...
Werawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 22:32   #167
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Farbowanie ubrań

Ja wrzucilam dwie rzeczy z simplicolem. Spodnie i bluzka. razem mialy 600g. Bluzka byla biala i wyszedl ladny brazowy kolorek, ale nie zlapalo nitek i są dalej biale Spodnie byly bezowe i po farbowaniu wyszly takie ciemne jak zgnila zielen, ale taka ciemna, ze w roznym swietle roznie wyglada.Troche jak by brazowe, raz zielone.Ogolnie nie wyglada zle Tylko w jednym miejscu zrobila sie jasniejsza plamka na 2cm, malo widoczne, ale jednak jest
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 12:33   #168
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Farbowanie ubrań

nitki były najprawdopodobniej syntetyczne
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:35   #169
natade6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie ubrań

Hej dziewczyny chciałam zapytać jak z pralką po zabawie z simplicolem? Ma ktoś z was jakieś doświadczenia w tej kwestii bo nie chciałabym spitolićsobie pralki. Czy pozostałe pranie nie wychodzi już na wieków amen w kolorze barwnika którego użyłyśmy do farbowania?
natade6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 12:45   #170
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez natade6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam zapytać jak z pralką po zabawie z simplicolem? Ma ktoś z was jakieś doświadczenia w tej kwestii bo nie chciałabym spitolićsobie pralki. Czy pozostałe pranie nie wychodzi już na wieków amen w kolorze barwnika którego użyłyśmy do farbowania?
u mnie nie bylo zadnego sladu po farbowaniu. Na wszelki wypadek pralam ciemne rzeczy po tym, ale juz po sammy farbowaniu nie widzilam brudnej pralki, czyściutko bylo;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:33   #171
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: Farbowanie ubrań

Dziewczyny, mam szybkie pytanie. Kupiłam barwniki do tkanin, takie do gotowania. Przegotowałam właśnie kilka ubrań w kolorze czarnym, później kilka w kolorze szarym i mam problem - wszystkie rzeczy wyszły mi niebieskie. WTF?
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:48   #172
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez justynaaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam szybkie pytanie. Kupiłam barwniki do tkanin, takie do gotowania. Przegotowałam właśnie kilka ubrań w kolorze czarnym, później kilka w kolorze szarym i mam problem - wszystkie rzeczy wyszły mi niebieskie. WTF?
W jakim gotowałaś garnku? Takim do żywności, czy jakimś starszym? Zabarwił się?
Też kupiłam te barwniki i nie wiem, czy nie zniszczy garnków.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:34   #173
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
W jakim gotowałaś garnku? Takim do żywności, czy jakimś starszym? Zabarwił się?
Też kupiłam te barwniki i nie wiem, czy nie zniszczy garnków.

ja gotowałam w jakimś starym garnku i był zabarwiony (kolor granat)
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 13:23   #174
Kaja0802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Farbowanie ubrań

a czy mogłybyście mi doradzić jaki kolor pasowałby do tej bluzki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0123_800x531.jpg (37,3 KB, 34 załadowań)
Kaja0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:16   #175
_tenshi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Question Dot.: Farbowanie ubrań

A ja mam pytanie. Kupiłam sobie oto taką bluzkę w second-handzie i (może tak na zdjeciu nie widać) ale schodzi mi ten biały nadruk. Chciałam kupić białą farbę, ale czy da się to zrobić na czarnej bluzce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0009.jpg (76,9 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez _tenshi_
Czas edycji: 2012-05-29 o 19:20
_tenshi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 17:37   #176
aliasman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska/UK
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to aliasman
Dot.: Farbowanie ubrań

Witam pieknie wszystkie Panie. Jestescie nieocenione, rozwiazalem problem czytajac wasze posty. Spodnie, to ja dopiero mam! No, prosze bez wydrapywania mi oczu. Uprzejmie dziekuje.
aliasman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 21:35   #177
morfina02
Raczkowanie
 
Avatar morfina02
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 171
Dot.: Farbowanie ubrań

Dziewczyny, jak zafarbować sweterek, który jest w 50% z bawełny i w 50% z poliakrylu? Jeśli włożę go do pralki i nastawię na wysoką temperaturę, to nie skurczy się? Wygrzebałam go na strychu i chciałabym go trochę odnowić, a jeszcze go nie prałam i nie wiem, jak się zachowa
__________________
uwielbiam DIY.
szyję na maszynie.
przedłużam rzęsy.

www.oliwiaguzik.blogspot. com


morfina02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:35   #178
kiniaczek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie ubrań

Kupiłam jasne barwniki te w saszetkach ktore na na allegro biel i kolor. mam jeansy czarne i ciemno niebieskie (granatowe), czy moje barwniki przyjma te jasne kolory , takie jak cytrynowy, czy pistacjowy ?? pozdrawiam i proszę o pomoc
kiniaczek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:44   #179
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Farbowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez kiniaczek91 Pokaż wiadomość
Kupiłam jasne barwniki te w saszetkach ktore na na allegro biel i kolor. mam jeansy czarne i ciemno niebieskie (granatowe), czy moje barwniki przyjma te jasne kolory , takie jak cytrynowy, czy pistacjowy ?? pozdrawiam i proszę o pomoc
Farbka do ubrań- biała do ciemnych jeansów???No co TY-nigdy!To jest farbka chyba tylko do białych ubrań żeby rozjasnić i odświeżyć biel a kolor cytrynowy do białych tkanin!! Watpię zeby tak ciemne kolory choć ciut zjaśniały-musiałby byc to baaaardzio silny wybielacz.Nawet zwykłym ACE jasne jeansowe spodnie bielą się bardzo długo!Moim zdaniem nic a nic nie zmienią koloru te farbki.No ale moze się nie orientuje-moze juz są takie cudowne farbki?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:00   #180
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Farbowanie ubrań

Hej dziewczyny, odświeżam temat, mam nadzieję, że ktoś mnie poratuje

Mam ( a może raczej miałam do dziś ) lnianą koszulę w naturalnym kolorze, którą moja mama postanowiła punktowo potraktować odplamiaczem do białych tkanin... efekt jest taki, że w miejscu gdzie był odplamiacz powstały biało-różowe wybielone kropki. Raczej nie widzę innego wyjścia jak zafarbowanie tej koszuli na inny kolor, ale boję się, czy nie będzie widać różnicy między tym wybielonym a nie wybielonym materiałem po farbowaniu?
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-26 13:34:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.