Gdzie wesele w Olsztynie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 20:35   #151
uagadugu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Byliśmy w Janczarach, ale nie zdecydowaliśmy się. Miejsce piękne, ale właścicielka bardzo mało konkretna. Okazało się, że oferta zamieszczona na ich stronie internetowej jest już nieaktualna (?!). Nie przedstawiła nam konkretnej oferty, bo "dogadamy się" nie uważam za konkret. Ceny dużo wyższe niż w innych miejscach. A mówiąc na koniec "decydujcie się szybko, najlepiej od razu, bo zaraz przychodzą do mnie jeszcze trzy pary" przekonała nas, że to nie tam odbędzie się nasze wesele. Koniec końców zdecydowaliśmy się na Stary Folwark w Tumianach. Miejsce również bardzo ładne i właścicielka świetna
__________________
"Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze"
uagadugu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 08:53   #152
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cytat:
Napisane przez uagadugu Pokaż wiadomość
Byliśmy w Janczarach, ale nie zdecydowaliśmy się. Miejsce piękne, ale właścicielka bardzo mało konkretna. Okazało się, że oferta zamieszczona na ich stronie internetowej jest już nieaktualna (?!). Nie przedstawiła nam konkretnej oferty, bo "dogadamy się" nie uważam za konkret. Ceny dużo wyższe niż w innych miejscach. A mówiąc na koniec "decydujcie się szybko, najlepiej od razu, bo zaraz przychodzą do mnie jeszcze trzy pary" przekonała nas, że to nie tam odbędzie się nasze wesele. Koniec końców zdecydowaliśmy się na Stary Folwark w Tumianach. Miejsce również bardzo ładne i właścicielka świetna
Koleżanka miała tam (w Tumianach) swoje wesele 4 lata temu. Bardzo byli zadowoleni. Mieli ślub w październiku i w związku z tym mieli cały nocleg w gratisie dla gości. Pamiętam, że mówiła, że salę im przystroili tak jak chcieli, także była zadowolona. Chyba teraz brat cioteczny będzie tam córce robił wesele.
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 12:57   #153
julijana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam was,
Czy ktoś był, lub robił Wesele w KORONA Sala Bankietowa i Cukiernia - Piłsudskiego 16 w Olsztynie?
Prosiłabym o wasze opinie na temat tego lokalu, jedzenia, obsługi i ogólnie atmosfery
julijana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 12:17   #154
Wiesia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

My byliśmy w Star Dadaju jakieś 20 km pod Olsztynem , super klimat,
miła obsługa , jedzonko smaczne i ogólnie ceny do przyjęcia

Pozdrawiam Wiesia
Wiesia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 12:27   #155
marta_bce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Miałam dokładnie te same doświadczenie w Janczarach, od wejścia zostaliśmy obsztorcowani za przyjazd bez zapowiedzi. Nie wyobrażam sobie tych zapachów które tam zastalismy w zimie latem. Zdecydowaliśmy się na salę Karmuszka w Łopkajnach. 2 miesiące temu był tam nasz ślub plenerowy. Goście byli zachwyceni miejscem a jedzenia ( smaku i ilości) nie mogli się nachwalić. Wszystko było zorganizowane tak jak chcieliśmy, bezstresowo i bez nieporozumień. Teraz wybieramy się tam na Andrzejki. Prowadząca sale Ania jest przesympatyczna tak jak i cała obsługa. Wszyscy goście czuli się tam mile widziani i mówili że chętnie tam wrócą może w celach agroturystycznych. Polecam z całego serca 💕
marta_bce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 11:18   #156
Miki44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Jeżeli już wiecie gdzie chcecie mieć wesele to pora pomyśleć nad kamerzystą. Ja bym chciał Wam zaprezentować http://www.utrwalwspomnienia.eu/
Zapoznajcie się z ofertą i korzystajcie.
Naprawdę polecam!
Miki44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 17:31   #157
Akneisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Razem z narzeczonym poszukujemy zespołu na nasz ślub z Olsztyna i okolic. Tak naprawdę może być z woj. warmińsko-mazurskiego, jak i pomorskiego, a także kujawsko-pomorskiego. Macie może jakieś sprawdzone zespoły, które dobrze się sprawdzają na tego typu imprezach? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo ślub jest 26.07.2017 r. Troche pózno się za to zabraliśmy i duża rzesza zespołów ma już pozajmowane terminy... Będę wdzięczna za każdą pomocną odpowiedź
Akneisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-07, 16:59   #158
zabson24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja też bym była bardzo wdzięczna za polecenie jakieś wolnej kapeli na wrzesień w Olsztynie bo narazie poszukiwania źle się kończą .
zabson24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 21:27   #159
marta_bce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

mogę polecić swojego dja - czyli EventMan Mariusz Sieraj, który grał u nas na weselu we wrześniu 2016, umowa podpisana w styczniu więc szansa jest, bardzo dopasował się do naszych wymagań i byliśmy zadowoleni. Polecany był nam też ostatnio zespół Młode Wilki z Olsztynka i na nasz termin byli zajęci ale mieliśmy okazję być na Andrzejkach, które prowadzili i też sprawili się naprawdę fajnie. Co prawda grali głównie disco polo, ale pewnie tak mieli dogadane. Goście bawili się super, jako wodzireje i prowadzący zabawy typu "kto się urodził..." byli fantastyczni.
marta_bce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 12:45   #160
gural1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cześć. Planujemy dość spore wesele na ok. 180-200 osób i spotkaliśmy się z dużym problemem, gdyż w Olsztynie jest tylko kilka miejsc w których jest to możliwe. Ważne dla nas są też możliwie bliskie noclegi dla około połowy gości. Byliśmy oglądać salę w Rezerwat Smaków Leśne Wrota jednak nigdy tam nie byliśmy na żadnej imprezie. Dlatego też prosimy o wasze opinie na temat tego miejsca interesuje nas największa sala(ta z łukami z cegły). Prosimy o opinie osób, które organizowały tam swoje wesela oraz osób, które były na imprezach w Leśnych Wrotach. A może macie jakieś inne propozycje miejsc w Olsztynie lub bliskiej okolicy?

Zespołu i fotografa również poszukujemy. Mile widziane propozycje
gural1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:26   #161
KamaDz90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Jeżeli planujesz wesele na tyle osób zapoznaj się z ofertą Restauracji Trylinka (http://trylinka.com/), mają bardzo dużą salę, a co najważniejsze ogromny bezpłatny parking. Mają szeroką propozycję menu, a w przypadku własnych propozycji nie robią problemów. Na ich stronie można zobaczyć jak wygląda przystrojona sala itp., ja organizowałam komunię dla swojego malucha i jestem bardzo zadowolona. A co do zespołu to polecam ekipę wiedofilmowania z fotografem Utrwal Wspomnienia, ich prace również możesz zobaczyć na stronie www.
KamaDz90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 11:34   #162
Ang3L1KA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Hej wizaże
Ostatnio byłam na weselu brata w okolicach Biskupca w Gościńcu Pod Dębem i muszę przyznać, że obsługa profesjonalna i miejsce piękne samo w sobie. <link>

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-08-15 o 18:17 Powód: link
Ang3L1KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 13:19   #163
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja kolejny raz polecam Stary Folwark w Tumianach. Bajkowe miejsce, najlepsze jedzenie na świecie. Świeże i smaczne przede wszystkim. Goście zachwyceni, w Folwarku jest niepowtarzalny klimat. Jeśli swojskie wesele to tylko tam. I latem i zimą jest przepięknie. Obsługa na czele z właścicielką i managerką na najwyższym poziomie. Wszystko było tak jak chcieliśmy, wspominamy ten dzień z ogromną przyjemnością i każdemu polecamy!
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 08:05   #164
Sandruniania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Hej dziewczyny (no i może Panowie też czytają te forum ).
Ja bawiłam się ostatnio na kilku weselach. Taki wiek znajomych że ostatnio dużo wesel w naszej paczce. Chcę Wam napisać moje wrażenia jako osoby która patrzy na to z boku, czyli jako gość.
Jeśli miałabym ocenić wesela na których byłam jako najlepsze - to te na których były ładne dekoracje sali weselnej, jedzenie było dobre i ludzie się bawili. To trzy elementy według mnie. Takie trzy elementy.
Na kilku weselach na których byłam dekoracje robione były własnym sumptem, a na kilku przez zawodowe firmy. Oczywiście te drugie powalają na kolana. Takie wesela na długo zostają w pamięci. Ja mogę szczerze polecić firmę zajmującą się dekoracją i organizacją wesel Stylove z Olsztyna. Naprawdę robią to super. Z klasą i rozmachem. Już wiele o nich słyszałam i widziałam ich dekoracje na własne oczy. super.
Kolejny element to jedzenie - no cóż, to również bardzo ważne. Warto przejść się do takiej sali przed jej zarezerwowaniem jako gość - po prostu coś zjeść. Co nam z tego jak opisane jest danie w menu. Ważne jak smakuje, a nie sprawdzimy tego inaczej jak po prostu je jedząc. Trzeci element - zabawa gości, czyli zespół grający / wodzirej. Widziałam w akcji i jednych i drugich. Chodzi o dopasowanie do gości. Jedni lubią disco polo, inni stare hity rockowe itd. Aktualnie prawie każda kapela ma swój Facebook i można tam posłuchać ich próbek.
Powodzenia dziewczyny (i Panowie też)
Sandruniania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 10:40   #165
Magnatka44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
Czy ktoś coś wie na temat pensjonatu Wulpink? Miał ktoś tam wesele lub był może na weselu, cokolwiek... jakiekolwiek doświadczenia z tym miejscem. Nie ma nic w necie, żadnych opinii na temat tego miejsca... pomocy
Ja tam byłam na dwóch imprezach, w zeszłym roku więc można powiedzieć ze dość świeże info. No sala ogólnie ładna, przestronna - dekoracje też gustowne i bez kiczu moim zdaniem. Jedzenie - kwestia gustu - ale moim zdaniem bardzo smaczne. No i nie jest to typ lokalu że ktoś wyjdzie głodny bo nie do przejedzenia ilości
Magnatka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 12:14   #166
monniikkawi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Byłam ostatnio na weselu w Ośrodku Domy Konesera. I było super. Dwa dni wspaniałej zabawy. Piękna okolica piękna sala klimat wspaniały. Pyszne jedzenie miła obsługa i domki noclegowe w starowiejskim stylu. Po prostu bomba
monniikkawi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 19:44   #167
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

A polecicie zespol? Generalnie to szukam piekne miejsca gdzie mozna zlozyc przysiege nad brzegiem jeziora, wiec za wsYstkie polecenia bede wdzieczna
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-14 20:44:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.