LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-21, 20:15   #1
gori96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6

LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?


Witam, bardzo proszę o odpowiedź na poniższe pytania...

1. Może ktoś pomógł by mi doradzić jakie biuro podróży wybrać? Chcemy wziąć z chłopakiem last minute, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.
2. Jeśli biorę last minute to zawsze jest pilot, czy jesteśmy zdani sami na siebie?
3. Jak to jest z biletami lotniczymi? Przy zakupieniu last minute są one w formie online, czy jak to jest?
4. Nigdy nie lecieliśmy samolotem, stąd pytanie czy mogę wziąć byle jaką walizkę? Czy musi ona być konkretnych rozmiarów? Czy mogę wziąć pełnowymiarowe kosmetyki? Ile ma ważyć bagaż?

Jestem kompletnie zielona w tych sprawach, byłam tylko raz na obozie w Bułgarii, a chciałabym w końcu pojechać gdzieś za granicę na wakacje. Proszę pomóżcie, bo mam w tym zerowe doświadczenie
gori96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 11:31   #2
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?

1. Rok temu leciałam Neckermanem na last minute do Turcji i do tej pory jestem zachwycona. Organizacja genialna, lot bez problemów, hotel piękny, jedzenie pyszne.
2. Do czasu dotarcia do hotelu mieliśmy pilota, a później Pani przyjechała do nas raz w ciągu tygodniowego pobytu.
3. Mieliśmy w formie online, ale istniała możliwość wydrukowania sobie. Biuro podróży również oferowało, że może nam wydrukować wszystkie dokumenty.
4. Co do walizki i wagi nie pamiętam dokładnych danych, ale wszystko jest na stronie lotniska. Do walizki możesz włożyć pełnowymiarowe kosmetyki, lecz do bagażu podręcznego tylko do określonej pojemności.
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 17:18   #3
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?

My lecieliśmy z Itaką enterem i też byliśmy zadowoleni. Hotel czysty, taki jak na zdjęciach, jedzenie smaczne i do syta. Warto wybrać jakieś duże znane biuro podróży, bo wtedy jest większa pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 12:42   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?

Cytat:
Napisane przez Martynamam Pokaż wiadomość
1. Rok temu leciałam Neckermanem na last minute do Turcji i do tej pory jestem zachwycona. Organizacja genialna, lot bez problemów, hotel piękny, jedzenie pyszne.
2. Do czasu dotarcia do hotelu mieliśmy pilota, a później Pani przyjechała do nas raz w ciągu tygodniowego pobytu.
3. Mieliśmy w formie online, ale istniała możliwość wydrukowania sobie. Biuro podróży również oferowało, że może nam wydrukować wszystkie dokumenty.
4. Co do walizki i wagi nie pamiętam dokładnych danych, ale wszystko jest na stronie lotniska. Do walizki możesz włożyć pełnowymiarowe kosmetyki, lecz do bagażu podręcznego tylko do określonej pojemności.
Takie informacje są na stronie przewoźnika, natomiast loty czarterowe podczas wycieczek przez biuro podróży mają określone parametry i wówczas jest napisane np. 20 kg bagażu w cenie, co się tyczy bagażu rejestrowanego, a oprócz tego zawsze dochodzi bagaż podręczny. Wszystko to jest dokładnie określone w umowie imprezy turystycznej.



Inne sprawdzone biura podróży to Itaka, Rainbow Tours i TUI.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 00:37   #5
ewq7781
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?

1) Dużo zależy od tego, czego z chłopakiem wymagacie, jaki macie budżet, dokąd, kiedy i na jak długo chcecie lecieć. Planując swoją wycieczkę do Chin na pokładzie statku przefiltrowaliśmy z partnerem swoje oczekiwania właśnie pod kątem powyższych podpowiedzi i dla nas najatrakcyjniejszą ofertę wówczas posiadał Travelinc. Z usług jakie świadczone były podczas naszej wycieczki, też last minute, jestem bardzo zadowolona.
2)W naszym przypadku był przewodnik i zostało to wyraźnie podkreślone w umowie, dlatego myślę, że tę kwestie warto zweryfikować w swoim biurze.
3) Nowoczesne biura podróży niemalże zawsze umożliwiają formę on-line. Jak ktoś przede mną wspomniał - komplet dokumentów drukowanych można otrzymać w siedzibie biura podróży. My zresztą z takiej opcji skorzystaliśmy.
4)Walizki do samolotu muszą mieć odpowiednie wymiary oraz wagę. Aktualne dane warto sprawdzić na stronie lotniska. Myślę jednak, że i organizator wycieczki Wam je poda.
ewq7781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:37   #6
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: LAST MINUTE- Jakie biuro, itp.?

ja ufam tylko TUI albo Rainbow. Duże, sprawdzone biura.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 19:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.