Jutro załóż futro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 11:49   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jutro załóż futro



Jedni je kochają, bo są milutkie i ciepłe. Inni nienawidzą, bo są symbolem męki i zabijania zwierząt. Futra. Kolejny hit tego sezonu.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:53   #2
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Jutro załóż futro

Tylko dla szczupłych...a co to ma w ogóle być?? Może zróbmy świat tylkodla szczupłych Przecieżsą różne futra i osoba grubsza nie musi nosić puszystego lisa! Beznadzieja
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 05:57   #3
Amens
Raczkowanie
 
Avatar Amens
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 113
Dot.: Jutro załóż futro

Szczerze nie rozumiem jak można akceptować futra, jak człowiek cywilizowany może coś takiego założyć:/

Życzę więc wszystkim MYśLąCEJ elegancji, a nie czegoś takiego:/
Amens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:03   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jutro załóż futro

piękne te futra zwłaszcza Cubus i Zara
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-10-16 o 10:04
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 18:03   #5
MarJolka1977
Raczkowanie
 
Avatar MarJolka1977
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Jutro załóż futro

futra piękne, owszem... ale ja akceptuję tylko te ekologiczne
MarJolka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 18:44   #6
Marmalade Cat
Przyczajenie
 
Avatar Marmalade Cat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jutro załóż futro

Nie rozumiem czemu futra wracają do łask? Ludzie pozapominali skąd się biorą? Projektantów powinno obdzierać się ze skóry za takie pomysły
__________________
'One cat is not trouble, and two are so funny,
The third one is easy, the fourth one's a honey
The fifth is delightful, the sixth ones a breeze.
You find you can live with a house full, with ease.'

Marmalade Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 19:20   #7
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jutro załóż futro

przeciez futra w większości robi się z poliestru (biedne krzywdzone poliestry ).

To, że naturalnym mowimy zdecydowane NIE, nie znaczy, że należ z futerek rezygnować. Ja na przykład uwielbiam i bardzo się cieszę Już zdążyłam kupić ogromną futrzaną czapę
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 21:37   #8
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Jutro załóż futro

Kochana obrońco zwierzątek!
z tego co ja zauważyłam w sklepach więcej sztucznych, niż prawdziwych. Lepiej martwić się o buty bo tych jest więcej (skórzanych).
Śliczne kamizelkowe futerka są też Camaieu! Mam sama jedno.. choć wybór łatwy nie był
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:43   #9
maocudo
Przyczajenie
 
Avatar maocudo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 18
Dot.: Jutro załóż futro

Propagowanie futer -żałosne, wizaż upada od kiedy go sprzedano.
maocudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:56   #10
Amens
Raczkowanie
 
Avatar Amens
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 113
Dot.: Jutro załóż futro

w tym newsie niestety pokazuje sie te prawdziwe... sztuczne sama mam-w zeberke.... ale tym prawdziwym zdecydowanie NIE!
Amens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:08   #11
lady bilberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa- Mokotów
Wiadomości: 17
GG do lady bilberry
Dot.: Jutro załóż futro

może i piękne , ale kojarzą mi się z moja babcią , która ma całą szafę tych futrzaków i raczej bym się w to nie ubrała ^^ , chyba że by mi zapłacili
__________________
Trochę się zejdzie zanim ogarnę co i jak
lady bilberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:45   #12
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Jutro załóż futro

hmmm...
trzeba się przełamać i nie być tak konserwatywnym w pogladach!
Ja to, babcia tamto. Futra mozna w tym sezonie nosić ZUPEŁNIE inaczej niż nasze babcie!
a co z pepitka i beretami? Rownież hit tego sezonu,a jak by ktoś powiedział wszystko babcine... Tak naprawde efekt końcowy zależy od waszej interpetacji, wiec przemcie lody to jest wszystkim potrzebne
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:49   #13
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Jutro załóż futro

nie podoba mi sie promowanie futer w jakikolwiek sposob :/ nawet podkreslajac ze wiaza sie z meka zwierzat
sama nie wlozylabym nawet sztucznego bo uwazam je za tandetne
a jak projektanci kaza zalozyc smietnik na glowe to wszyscy tak beda chodzic?
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:26   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez maocudo Pokaż wiadomość
Propagowanie futer -żałosne, wizaż upada od kiedy go sprzedano.
No jasne. Po pierwsze wizaż nie sprzedano, tylko ma współudziałowca, a po drugie od kiedy pisanie o światowych trendach stanowi o upadku serwisu?
Czy Ci się to podoba, czy nie, taka jest światowa moda. Poza tym umknęło Ci, że piszemy również o sztucznych futerkach, które coraz lepiej wyglądają i coraz lepiej imitują te prawdziwe
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:01   #15
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
No jasne. Po pierwsze wizaż nie sprzedano, tylko ma współudziałowca, a po drugie od kiedy pisanie o światowych trendach stanowi o upadku serwisu?
Czy Ci się to podoba, czy nie, taka jest światowa moda. Poza tym umknęło Ci, że piszemy również o sztucznych futerkach, które coraz lepiej wyglądają i coraz lepiej imitują te prawdziwe
A przypadkiem te światowe trendy przyczyniają się do śmierci milionów niewinnych zwierząt, tylko po to aby zaspokoić zachcianki niewielkiej garstki ludzi, chcących poczuć się- nie wiem, bardziej eleganckimi? Przecież to jest chore! Nie chcę obrażać wizazu, bo to nie o to tutaj chodzi- ale zanim kupicie prawdziwe futro, zastanówcie się W JAKI SPOSÓB powstało, pomyślcie nad tym ile kosztowało ono niewinnych istnień...


Co roku około 25 milionów zwierząt w UE jest trzymanych w nienaturalnych warunkach i zabijanych wyłącznie dla ich futra. Większość zwierząt katowanych w ten sposób to dzikie zwierzęta, czyli takie, które nie są przystosowane do trzymania w zamknięciu.

Zwierzęta te spędzają większość swego krótkiego i nieszczęśliwego życia w maleńkich klatkach, by w momencie gdy osiągną wystarczającą wielkość być zagazowanymi lub zabitymi prądem
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2009-10-24 o 17:43
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 20:39   #16
Julcia_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 76
Post Dot.: Jutro załóż futro

futra osobiście bym nie kupiła, no ale cóż... różne rzeczy się ludzom podobają... mam w domu cudowną futrzaną kamizelkę (z norek bodajże), jest piękna, mięciutka, kupiona i noszona jeszcze przez babcię... mam jej nie nosić dlatego że to nieetyczne?? szkoda czegoś tak pięknego wyrzucić! szczególnie że zapewne kosztowało majątek!!
Julcia_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:35   #17
xdx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jutro załóż futro

http://www.antysimple-cp.com/index2....ly&dz=przemysl
xdx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:41   #18
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez Amens Pokaż wiadomość
Szczerze nie rozumiem jak można akceptować futra, jak człowiek cywilizowany może coś takiego założyć:/

Życzę więc wszystkim MYśLąCEJ elegancji, a nie czegoś takiego:/
Dokładnie!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:34   #19
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Jutro załóż futro

naturalne futra są piękne i taaakie mięciutkie
W sam raz na taki mróz jak teraz
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 15:03   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
A przypadkiem te światowe trendy przyczyniają się do śmierci milionów niewinnych zwierząt, tylko po to aby zaspokoić zachcianki niewielkiej garstki ludzi, chcących poczuć się- nie wiem, bardziej eleganckimi? Przecież to jest chore! Nie chcę obrażać wizazu, bo to nie o to tutaj chodzi- ale zanim kupicie prawdziwe futro, zastanówcie się W JAKI SPOSÓB powstało, pomyślcie nad tym ile kosztowało ono niewinnych istnień...


Co roku około 25 milionów zwierząt w UE jest trzymanych w nienaturalnych warunkach i zabijanych wyłącznie dla ich futra. Większość zwierząt katowanych w ten sposób to dzikie zwierzęta, czyli takie, które nie są przystosowane do trzymania w zamknięciu.

Zwierzęta te spędzają większość swego krótkiego i nieszczęśliwego życia w maleńkich klatkach, by w momencie gdy osiągną wystarczającą wielkość być zagazowanymi lub zabitymi prądem
Są futra i futra. Niektóre pochodzą z dzikich zwierząt i zaopatrują w nie kółka łowieckie.

Niektóre pochodzą od zwierząt domowych, które człowiek po prostu zjadł. 100% mięsa w sklepach pochodzi z ferm, gdzie zwierzęta zabijane są na milion chińskich sposobów. Może zaatakujesz nas więc za serwis smaczny.wizaz.pl, bo tam są potrawy mięsne?

Są też takie futra z ferm hodowlanych. Na dodatek polskie futra mylą się z takimi z Pakistanu, gdzie zwierzęta trzymane są w skandalicznych warunkach.

Rozumiem, że piszesz o tych z ferm z Pakistanu, o których można znaleźć kilka fimów na youtube. Bo walki z jedzącymi mięso lub myśliwymi nie rozumiem, co nie znaczy że nie szanuję...

I o ten szacunek proszę również do nas. Piszemy o trendach, ale nie zachęcamy do mordowania zwierząt w Pakistanie - co z Twojego postu można by wywnioskować.

p.s. 25 milionów zwierząt futerkowych w UE. Śmiem wątpić, bo warunki niezgodne z prawem UE, dość ostrym, oznaczają więzenie lub olbrzymie kary dla właścicieli ferm. Ale rozumiem, że uświadomisz nas źródłem tych wiadomości.
p.s. 2: 250 milionów kurczaków zabija się w Polsce. W bestialski sposób. No i?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-25 o 15:07
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:27   #21
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Jutro załóż futro

Idziesz na zkaupy do Carrefoura, Biedronki czy Tesco - bo tam taniej, wybór duży. Zastanawiasz się, że tam znęcają się fizycznie i psychicznie nad ludźmi tam pracującymi? No, ze skóry nie obdzierają, ale np nie pozwalają iść do toalety przez kilkanaście godzin, a na filmie z kamery w sklepie pokazanym w tv widać jak kobieta nie wytrzymuje i sika na podłogę.
Kupujesz chiński produkt, który kilkuletnie dziecko, zmuszane do pracy zrobiło swoimi rączkami. Facet korzysta z usług agencji towarzyskiej, gdzie kobiety najczęściej są maltretowane, przymuszane do prostytucji. Na ulicy kogoś biją, a ludzie nie zwracają uwagi. Ale za to piętnują właścicielkę futra. Co za wrażliwość. Czy to wzruszenie losem zwierzątek nie bierze się ze zwykłej polskiej zawiści?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:36   #22
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Idziesz na zkaupy do Carrefoura, Biedronki czy Tesco - bo tam taniej, wybór duży. Zastanawiasz się, że tam znęcają się fizycznie i psychicznie nad ludźmi tam pracującymi? No, ze skóry nie obdzierają, ale np nie pozwalają iść do toalety przez kilkanaście godzin, a na filmie z kamery w sklepie pokazanym w tv widać jak kobieta nie wytrzymuje i sika na podłogę.
Kupujesz chiński produkt, który kilkuletnie dziecko, zmuszane do pracy zrobiło swoimi rączkami. Facet korzysta z usług agencji towarzyskiej, gdzie kobiety najczęściej są maltretowane, przymuszane do prostytucji. Na ulicy kogoś biją, a ludzie nie zwracają uwagi. Ale za to piętnują właścicielkę futra. Co za wrażliwość. Czy to wzruszenie losem zwierzątek nie bierze się ze zwykłej polskiej zawiści?
Tylko , że ludzie mogą się bronić-są przecież specjalne organizacje, które wspierają osoby wykorzystywane w pracy. A zwierzęta bronić się nie mogą- i ludzie powinni to czynić w ich imieniu.Co do chińszczyzny-staram się kupować to , co polskie, unikam made in china.
Co do przemocy na ulicy-jeszcze się nie spotkałam, ale kiedy widzę kogoś potrzebującego pomocy-udzielam jej(kiedy inni przechodzą obojętnie). Zawsze też przecież można zadzwonić na policję.
No proszę Cię, zawiść? A czego tu zazdrościć? Braku serca? Głupoty? Źle pojętej elegancji?
Tak, masz rację ,zazdroszczę właścicelkom futer tego, że po to,aby zaspokoić swoje bezsensowne zachcianki i kaprysy,przyczyniają się do takiego zbiorowego morderstwa.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:50   #23
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tylko , że ludzie mogą się bronić-są przecież specjalne organizacje, które wspierają osoby wykorzystywane w pracy. A zwierzęta bronić się nie mogą- i ludzie powinni to czynić w ich imieniu.Co do chińszczyzny-staram się kupować to , co polskie, unikam made in china.
Co do przemocy na ulicy-jeszcze się nie spotkałam, ale kiedy widzę kogoś potrzebującego pomocy-udzielam jej(kiedy inni przechodzą obojętnie). Zawsze też przecież można zadzwonić na policję.
No proszę Cię, zawiść? A czego tu zazdrościć? Braku serca? Głupoty? Źle pojętej elegancji?
Tak, masz rację ,zazdroszczę właścicelkom futer tego, że po to,aby zaspokoić swoje bezsensowne zachcianki i kaprysy,przyczyniają się do takiego zbiorowego morderstwa.
Organizacje są, ale to nie znaczy, że ludzie nie cierpią. Skoro ktoś jest taki wrażliwy to super, ale proponuję zachowanie zdrowego rozsądku, umiaru, proporcji i właściwej hierarchii wartości. W takich samych warunkach są trzymane świnie, krowy, kury, indyki na schabowe, mielone, mleko, serki. No chyba, że jesteś weganką. Ja nie jestem, wcinam mięso codziennie, podobnie jak jogurty, kefiry czy serki. Mam skórzane buty (kilkadziesiąt par) i torebki. Część zwierząt jest przeznaczona na mięso czy skóry - tak po prostu jest i oczywiście jestem za tym aby zabijać je tak aby zadać im jak najmniej cierpienia, ale pamiętajmy, że zwięrzęta są dla nas - ludzi. Nie dajmy się zwariować, najpierw jest człowiek, potem zwierzę.
Ludzie jedzą mięso i nie rezygnują z niego dla dobra zwierząt - bo ono im smakuje, są przyzwyczajeni, są alternatywne źródła białka i cennych składników. Tak im wygodnie. Podobnie jak jest nam wygodnie robić milion innych rzeczy, nierzadko naprawdę moralnie nagannych. Mimo to ja nie zamierzam rezygnować ani udawać świętej obrończyni zwierząt. I nie jest mi z tego pwoodu ani odrobinę przykro ani nie jestem mniej zadowolona z moich futer bez względu na nielogiczne samozaprzeczające sobie argumenty "pseudoekologów", a raczej brak jakichkolwiek argumentów do dyskusji. Tak samo jest z futrami. Jest bardzo przydatne - fajnie grzeje, miło się nosi, nie pocę się tak jak w kurtce puchowej, nie jest mi chłodno jak w płaszczu (owce strzyżone na wełnę na pewno cierpiały). Potrzebuję, podoba mi się i kupuję.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:02   #24
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Jutro załóż futro

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tylko , że ludzie mogą się bronić-są przecież specjalne organizacje, które wspierają osoby wykorzystywane w pracy. A zwierzęta bronić się nie mogą- i ludzie powinni to czynić w ich imieniu.Co do chińszczyzny-staram się kupować to , co polskie, unikam made in china.
Co do przemocy na ulicy-jeszcze się nie spotkałam, ale kiedy widzę kogoś potrzebującego pomocy-udzielam jej(kiedy inni przechodzą obojętnie). Zawsze też przecież można zadzwonić na policję.
No proszę Cię, zawiść? A czego tu zazdrościć? Braku serca? Głupoty? Źle pojętej elegancji?
Tak, masz rację ,zazdroszczę właścicelkom futer tego, że po to,aby zaspokoić swoje bezsensowne zachcianki i kaprysy,przyczyniają się do takiego zbiorowego morderstwa.
Myślę, że przede wszystkim trzeba to odróżnić i oddzielić: CZŁOWIEK i ZWIERZĘ. Jednego i drugiego nie traktujemy tak samo, z naturalnych względów człowiek ma dla nas wyjątkowe znaczenie, i stawiamy go w hierarchii wyżej niż zwierzę. Nie zrównujmy zwierząt do ludzi, to nie ma sensu.

Piszesz, że ludzie powinni bronić zwierzęta? Uważam, że to świetny pomysł, jeśli są to zwierzęta pod ochroną, na wymarciu czy rzadkie gatunki. Ale nie w wypadku, kiedy są to zwierzęta hodowlane na mięsko czy wyroby skórzane. Przecież zwierzęta same ze sobą też walczą, zabijają się, to normalne. Przed Tym też mamy je bronić? Aby same siebie nie zabijały?

Ciekawie użyłaś w ostatnim zdaniu słowa "morderstwo". Morderstwo jest na ogół czymś bardziej okrutnym niż "zabójstwo", przynajmniej w takim kontekście używamy tego słowa. Nie wydaję mi się, aby wszystkie futra były wykonane ze zwierząt, które były zamordowane (czyli pozbawienie życia w okrutny sposób). Większość jest jednak zabijana, pozbawiana życia bez zbędnego stresu. Taka uwaga techniczna - zestresowane zwierzę ma gorsze mięso, bo napina mięśnie, przez co jest niesmaczne, dlatego większość koncernów mięsnych uśmierca zwierzęta w jak najmniej stresujący sposób.

Szanuję decyzję ludzi, którzy nie jedzą mięsa i nie noszą wyrobów skórzanych oraz futrzanych. Uważam, że nie ma sensu ich przekonywać do zmiany swoich upodobań/przekonań. Taki jest ich wybór, można ich jedynie za to podziwiać. Tak samo, nie przekonujcie na siłę osób o innych poglądach, aby zrezygnowały z mięsa czy futer. To nie w porządku. Każdy ma jakąś kulturę, religię, przekonania i idee. Nie zmieniajmy tego na siłę.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.