Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 19:10   #1
kiciakala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2

Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(


Proszę pomocy Już 2 dni nie mogę spłukać olejku ,a tak dokładnie to Hollywood Beauty Castor Oli wiem nie jest to dokładnie olejek, ale podobno posiada je sporo i zachowuję się dokładnie jak olejek.Używałam już chyba wszystkiego:
1.Na początku trzy szampony head shoulders,panten i ziaja
2.Później odżywkę z nivea na 5 min. i próbowałam tak jak pisali suchym szamponem i nic (to jest pierwszy dzień)
3.Użyłam także szamponu Green Pharmacy Hair Care bez SLS i SLES (na początek dwa razy)
4.Później glinki
5.I znowu szampon Green...
6.I na koniec maseczki Alterra Naturkosmetik na ok.20 min.
Proszę o pomoc strasznie mnie to męczy i smuci czuję się z tym niekomfortowo bo wygląda jakbym miała tłuste włosy.
Proszę niech ktoś mi pomorze !!!

Edytowane przez kiciakala
Czas edycji: 2015-10-21 o 19:21
kiciakala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 22:48   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(

Przeczytaj posta z bloga Urodowe popołudnie, autorka pisze, że zmywała ten specyfik 17 razy w ciągu 3 dni. Ja bym dołożyła sody do szamponu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 21:05   #3
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(

Spróbuj jakiegoś ziołowego "rypacza" (szampony Barwy), dodanie sody do szamponu to też może być dobry pomysł.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 09:22   #4
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(

Jak byłam dzieckiem wtarłam sobie we włosy oliwkę dla dzieci.... I miałam podobny problem, w końcu mama kazała mi umyć włosy szarym mydłem i pomogło. Osobiście wydaje mi się, że odżywki nie są pomocne przy tego typu problemach.

A na przyszłość proponuję używać sprawdzonych olejków zgodnie z intrukcją na opakowaniu Na przykład dwufazowych, takich, jak olejek senso duo, który kompletnie nie obciąża włosów.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:01   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(

Cytat:
Napisane przez KosmetyczkaPielegniarki Pokaż wiadomość
A na przyszłość proponuję używać sprawdzonych olejków zgodnie z intrukcją na opakowaniu Na przykład dwufazowych, takich, jak olejek senso duo, który kompletnie nie obciąża włosów.
Producent nie daje żadnych wskazówek, co do sposobu używania i założycielka tematu nie jest jedyna osobą, która miała z tym problem.
To nie jest zresztą jedyny tego typu kosmetyk. Miałam kiedyś Hair Food Palmer's, tępą pomadę z parafiny, lanoliny i oleju kokosowego bez wody w składzie, którą producent zalecał stosować codziennie i spłukiwać chłodną wodą. Usunęłam ją z włosów dopiero po trzykrotnym szorowaniu szamponem. Producenci czasami wypisują głupoty na opakowaniach i nie do końca można polegać na ich deklaracjach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 15:03   #6
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Proszę pomocy !! Niemogę spłukać olejku :(

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Producent nie daje żadnych wskazówek, co do sposobu używania i założycielka tematu nie jest jedyna osobą, która miała z tym problem.
To nie jest zresztą jedyny tego typu kosmetyk. Miałam kiedyś Hair Food Palmer's, tępą pomadę z parafiny, lanoliny i oleju kokosowego bez wody w składzie, którą producent zalecał stosować codziennie i spłukiwać chłodną wodą. Usunęłam ją z włosów dopiero po trzykrotnym szorowaniu szamponem. Producenci czasami wypisują głupoty na opakowaniach i nie do końca można polegać na ich deklaracjach.
Przykro mi, że używałaś tępej pomady... Po prostu dałam swoją poradę i napisałam o olejku senso duo, bo uważam, że jest OK. Nie polecam tępej pomady.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-28 15:03:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.