Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 16:57   #61
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heya a ja dzisiaj odpoczywam i dobrze bo jestem dzisiaj jakas taka rozbita i obolała...ale jutro burn circuit 2 i nie ma ze boli
Mi po rozciaganiu kapie z nosa po tych podskokach w burn it off
Wiecie co juz dawno dawno nie wygladałam tak dobrze jak teraz o tej porze roku zawsze miałam juz w tym czasie apetyt potrójny i rosłam w oczach ale dzieki wam i szalince dzielnie sie trzymam a moze nawet i sie kurcze ajjjj cwiczenia góra
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:39   #62
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi miałaś rację, że można sobie zamienić. A ja nie doczytałam tego małym druczkiem hehe :P dzięki Bogu, teraz sobie zamienię bo na burn interval już patrzeć nie mogę :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 07:41   #63
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Heya a ja dzisiaj odpoczywam i dobrze bo jestem dzisiaj jakas taka rozbita i obolała...ale jutro burn circuit 2 i nie ma ze boli
fajnie ja dzisiaj tez to mam.. a po wczorajszej "1" znowu mam zakwasy z boku ud tym razem
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Mi po rozciaganiu kapie z nosa po tych podskokach w burn it off
mi tez strasznie mnie to wkurza.. ale lubię to fajnie leci czas..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Wiecie co juz dawno dawno nie wygladałam tak dobrze jak teraz o tej porze roku zawsze miałam juz w tym czasie apetyt potrójny i rosłam w oczach ale dzieki wam i szalince dzielnie sie trzymam a moze nawet i sie kurcze ajjjj cwiczenia góra

a ja nie wiem.. wydaję mi się że już od roku wyglądam tak samo.. ale apetyt wzmożony mam na słodkie tylko Zazdroszczę Ci kurczenia się. .ja nie mogę się doczekać mierzenia

Bola mnie dzisiaj jeszcze ręce i ramiona przegięłam z tymi obciążnikami chyba
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-12-01 o 07:55
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 08:44   #64
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
megi miałaś rację, że można sobie zamienić. A ja nie doczytałam tego małym druczkiem hehe :P dzięki Bogu, teraz sobie zamienię bo na burn interval już patrzeć nie mogę :P
A widzisz ja zawsz zaczynam wszystko czytac od małego druczku na dole - takie zboczenie zawodowe to zamieniaj szybko i pisz jak było bo mi jeszcze troche zejdzie zanim dojde do wymienników

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
fajnie ja dzisiaj tez to mam.. a po wczorajszej "1" znowu mam zakwasy z boku ud tym razem

mi tez strasznie mnie to wkurza.. ale lubię to fajnie leci czas..
[/SIZE]
a ja nie wiem.. wydaję mi się że już od roku wyglądam tak samo.. ale apetyt wzmożony mam na słodkie tylko Zazdroszczę Ci kurczenia się. .ja nie mogę się doczekać mierzenia

Bola mnie dzisiaj jeszcze ręce i ramiona przegięłam z tymi obciążnikami chyba
Zakwasy sa fajne he he he (jej jestesmy chyba jakies chore ze tak uwazamy) mi w końcu powolutku przeszły bole - dzieki temu wolnemu wczorajszemu i tym ze okres juz w połowie wiec nabieram nowych sił
Ojj tam na pewno wygladasz lepiej tylko ty poprostu tego nie widzisz bo za czesto na siebie spogladasz, zapytaj o opinie osoby ktora dawno cie nie widziala ja motywuje sie tym ze mam tzw spodnie na lato i na zime i w te na lato niegdy nie miesciłam sie zima a teraz nie mam tego problemu a czy sie kurcze to tak naprawde sie okaze za 3tyg bo nie powiem zebym trzymała grzecznie dietke ale wiadomo....
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 09:49   #65
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Zakwasy sa fajne he he he (jej jestesmy chyba jakies chore ze tak uwazamy) mi w końcu powolutku przeszły bole - dzieki temu wolnemu wczorajszemu i tym ze okres juz w połowie wiec nabieram nowych sił
oj fajne ja czuję ręce jak chce do tyłu odchylić.. ramiona masakra.. siedzę skulona w pracy Ja w trakcie @ 2 pierwsze dni muszę mieć wolne na kocyk i użalanie sie nad sobą
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojj tam na pewno wygladasz lepiej tylko ty poprostu tego nie widzisz bo za czesto na siebie spogladasz, zapytaj o opinie osoby ktora dawno cie nie widziala
nie miała bym odwagi żeby tak poprostu zapytać.. zresztą nie wiem czy bym usłyszał prawdę.. bo teoretycznie nikt nie chce nikomu przykrości robić i często mówi się to co ktoś chce usłyszeć
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ja motywuje sie tym ze mam tzw spodnie na lato i na zime i w te na lato niegdy nie miesciłam sie zima a teraz nie mam tego problemu a czy sie kurcze to tak naprawde sie okaze za 3tyg bo nie powiem zebym trzymała grzecznie dietke ale wiadomo....
ja nie mam takich spodni od jakiegoś czasu mieszczę się we wszystkie pory roku w te same rzeczy.. ale mam jedne spodnie które leżą na półce .. jeszcze nie dojrzałam do nich ale byłam wtedy taka szczupła.. az mi się łza w oku kręci.. ja tez nie jem dietowo.. noi obiadki mamy (ale małe porcje).. zobaczymy.. mało brakowało a wlazłabym na wagę wczoraj (ważyłam hantle) a tak w ogóle to mój "wężowy" podrzucił mi pomysł.. zamiast nowych hantel mogę kupić sobie jeszcze z 2 gryfy i nałożyć takie obciążenie jakie mi pasuję.. a i nawet przecież obciążenie mogę sobie dokupić..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 12:03   #66
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

ja nie mam takich spodni od jakiegoś czasu mieszczę się we wszystkie pory roku w te same rzeczy.. ale mam jedne spodnie które leżą na półce .. jeszcze nie dojrzałam do nich ale byłam wtedy taka szczupła.. az mi się łza w oku kręci.. ja tez nie jem dietowo.. noi obiadki mamy (ale małe porcje).. zobaczymy.. mało brakowało a wlazłabym na wagę wczoraj (ważyłam hantle) a tak w ogóle to mój "wężowy" podrzucił mi pomysł.. zamiast nowych hantel mogę kupić sobie jeszcze z 2 gryfy i nałożyć takie obciążenie jakie mi pasuję.. a i nawet przecież obciążenie mogę sobie dokupić..
A ja własnie popadam w skrajności wiosna i lato -> odchudzanie i dochodzenie do jakiejs wagi, jesień zima -> powracanie do wagi sprzed lata ale oby w tym roku było inaczej bo nie widze innej opcji bo inaczej macie mi dołozyc i to ostro
Tak wezowy dobrze mowi tyle ze te obciazenia wcale do tanich nie naleza no ale czego sie nie robi dla urody..
Ja juz po burn ciruit 2 i padam wymeczona jestem bardzo bo wiekszosc cwiczen ktore szalina cwiczy z 25funtow robiłam z dyszka na reke i JUZ teraz czuje ramiona rece, uda i "gluts"ale zauwazyłam ze jak robie z mniejszym obciazeniem (zamiast 10 biore 6) to prawie w ogole juz nie czuje ze cwicze wiec zeby poczuc musze brac 10kg bo np 8kg nie mam Po cwiczeniach byłam taka głodna ze zrobiłam sobie jajecznice z 2jajek i 2 kromki razowca wciagnełam do tego ale to bedzie taki moj obiad na dzisiaj o!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 19:22   #67
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

hehe a które mięśnie to "gluts"? bo się zastanawiałam ostatnio o których ona mówi i nie wymyśliłam :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 20:35   #68
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heheh proszę tutaj info o "glutach":
The gluteal muscles are the three muscles that make up the buttocks: the gluteus maximus muscle, gluteus medius muscle and gluteus minimus muscle.
Czyli całe poślady, biodra az po fragentud zewnętrznych wow sama nie wiedziałam ze to az tyle tego ja myslac o gluts miałam na mysli generalnie moj "as" poslady moje boom boom
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:18   #69
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A ja własnie popadam w skrajności wiosna i lato -> odchudzanie i dochodzenie do jakiejs wagi, jesień zima -> powracanie do wagi sprzed lata ale oby w tym roku było inaczej bo nie widze innej opcji bo inaczej macie mi dołozyc i to ostro
Też kiedyś popadałam..ale odkąd raz udało mi się utrzymać wagę z lata (ni mniej ni więcej +/- 1,5 kg) tak ją trzymam.. ciekawa jestem jaką mam teraz.. po jedzonku mamy i ćwiczeniach.. przepraszam że o tym cały czas gadam ale na prawde nurtuje mnie to po tym jak przybyłam raz już te 4 kg.. strasznie mnie nachodzi wleźć na wagę..
Jak przytyjesz to wpiernicz

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tak wezowy dobrze mowi tyle ze te obciazenia wcale do tanich nie naleza no ale czego sie nie robi dla urody..
Nie.. myślałam ze jest gorzej pooglądaj sobie http://www.abcfitness.pl/pl/obciazenia_talerze.htm
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja juz po burn ciruit 2 i padam wymeczona jestem bardzo bo wiekszosc cwiczen ktore szalina cwiczy z 25funtow robiłam z dyszka na reke i JUZ teraz czuje ramiona rece, uda i "gluts"ale zauwazyłam ze jak robie z mniejszym obciazeniem (zamiast 10 biore 6) to prawie w ogole juz nie czuje ze cwicze wiec zeby poczuc musze brac 10kg bo np 8kg nie mam Po cwiczeniach byłam taka głodna ze zrobiłam sobie jajecznice z 2jajek i 2 kromki razowca wciagnełam do tego ale to bedzie taki moj obiad na dzisiaj o!!
Ja się wymęczyłam ale nie aż tak.. obciążenie miałam ok bo ledwo ciągałam momentami.. ale w przyszłym tygodniu zwiększę obciążenie.. Ja teraz mam obciążenie ponad 6 kg na rękę największe ale to dla mnie wyczyn bo miałam 2,5 w przyszłym zwiększę na ponad 8 i to będzie max bo nie mam więcej
Ja już nie jem po ćwiczeniach.. no ewentualnie przyznaję się zjadałm cukierka michałka
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 08:39   #70
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Też kiedyś popadałam..ale odkąd raz udało mi się utrzymać wagę z lata (ni mniej ni więcej +/- 1,5 kg) tak ją trzymam.. ciekawa jestem jaką mam teraz.. po jedzonku mamy i ćwiczeniach.. przepraszam że o tym cały czas gadam ale na prawde nurtuje mnie to po tym jak przybyłam raz już te 4 kg.. strasznie mnie nachodzi wleźć na wagę..
Jak przytyjesz to wpiernicz
Wiesz co te 4kg to była właściwie tylko woda jaka sie nagromadziła od nadmiaru soli i zmianie sposoby jedzenia wiec nie mas zsie co martwic jestes kobieta maszyna zadne kilogramy ci nie straszne sa
Ja teraz marze żeby utrzymac wage i wytrwac do wiosny z takimi a moze i lepszymi wymiarami
Jak przytyje to bij mocno ojjj mocno

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Nie.. myślałam ze jest gorzej pooglądaj sobie http://www.abcfitness.pl/pl/obciazenia_talerze.htm
Hmmm całkiem fajne ceny te 2,5kg sa ciekawe chociaz wolałabym 3-4kg zeby były bo bedzie wieksze urozmailcenie a tak i tak wyjdzie 5 albo 10kg na sztangielce. Zamawiłas kiedyś już z tej strony są godni polecenia?

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ja się wymęczyłam ale nie aż tak.. obciążenie miałam ok bo ledwo ciągałam momentami.. ale w przyszłym tygodniu zwiększę obciążenie.. Ja teraz mam obciążenie ponad 6 kg na rękę największe ale to dla mnie wyczyn bo miałam 2,5 w przyszłym zwiększę na ponad 8 i to będzie max bo nie mam więcej
Ja już nie jem po ćwiczeniach.. no ewentualnie przyznaję się zjadałm cukierka michałka
Fajne uczucie jak moze dorzucac sobie dodatkowe nowe kilogramy co kiedys było dla nas niedopomyslenia ja kiedys cwiczyłam tylko na 2 i 3kg...a teraz az sama nie moge uwierzyc.
Tylko tak sie zastanawiam jak teraz (co prawda nie jest łatwo robie cwiczeia na skraju wytrzymałości)robie z takim obciazeniem to ile bede musiała "rwac" w przyszlych miesiacach...bo chyba musi byc progres chciałam na mikołaja dostac takiego kettlebella z 14-16kg ale teraz sama nie wiem czy nie wybiore futerkowej kamizelki
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:02   #71
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Wiesz co te 4kg to była właściwie tylko woda jaka sie nagromadziła od nadmiaru soli i zmianie sposoby jedzenia wiec nie mas zsie co martwic jestes kobieta maszyna zadne kilogramy ci nie straszne sa
ale aż 4 kg.. 2 ja rozumie ale 4 Zmiana jedzenia na pewno.. Kobieta maszyna Jeeeeej dzieki

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja teraz marze żeby utrzymac wage i wytrwac do wiosny z takimi a moze i lepszymi wymiarami
Jak przytyje to bij mocno ojjj mocno
Nie ulega wątpliwości że Ci się uda..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hmmm całkiem fajne ceny te 2,5kg sa ciekawe chociaz wolałabym 3-4kg zeby były bo bedzie wieksze urozmailcenie a tak i tak wyjdzie 5 albo 10kg na sztangielce. Zamawiłas kiedyś już z tej strony są godni polecenia?
Z tej konkretnej nie zmawiałam ale ja często zamawiam coś z neta
kettlebella trochę drogo wychodzi.. a w ogolę wypatrzyłam to http://www.abcfitness.pl/pl/gryfy_ha...itu2x11_5.html i podoba mi się.
To megi jak Ty to ćwiczysz jakie masz te obciążenia teraz? Ja mam jakoś 4-5-6 kg.. W przyszłym tygodniu zrobie 5-6-8.. Mój brat sie troszkę na tym zna i on twierdzi żeby nie przesadzać z obciążeniem tylko robić więcej powtórzeń że to jest lepsze.. Ale więcej czasu zajmuje
Futerkowa kamizelka?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 10:17   #72
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Z tej konkretnej nie zmawiałam ale ja często zamawiam coś z neta
kettlebella trochę drogo wychodzi.. a w ogolę wypatrzyłam to http://www.abcfitness.pl/pl/gryfy_ha...itu2x11_5.html i podoba mi się.
To megi jak Ty to ćwiczysz jakie masz te obciążenia teraz? Ja mam jakoś 4-5-6 kg.. W przyszłym tygodniu zrobie 5-6-8.. Mój brat sie troszkę na tym zna i on twierdzi żeby nie przesadzać z obciążeniem tylko robić więcej powtórzeń że to jest lepsze.. Ale więcej czasu zajmuje
Futerkowa kamizelka?
OOO taki zestaw fajny co prawda przesyłka droga ale zestaw ciekawy, ja wypatrzyłam taki ala kettlebella ale firmy reebok w TK max jest cos za 60zł gdzie normalnie kosztuje ponad 150zł... wiec trzeba brac
Ja teraz robie tak : rozgrzewka po 3kg, dalej jakies mniejsze to po 5 (3kg hantla+2kg obciazenie na nadgarstek), 7kg za głowa, albo jakies takie ciezsze cw na rece, i po 10kg na nogi wszystkie cwiczenia.
Moj tz tez mowi ze nie mozna za duzo podnosic jak sie jeszcze nie ejst gotowym ale mi np 7kg nie wystarcza na nogi i dopiero przy 10 czuje ze cwicze...Bo wiecej powtorzen a mniejszy ciezar to na spalanie wlasnie działa ale 12razy to tez sporo wiec działa tak czy siak na palenie.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

taka kamizelka ->:
http://allegro.pl/hm-kamizelka-futrz...955550329.html
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:04   #73
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
OOO taki zestaw fajny co prawda przesyłka droga ale zestaw ciekawy, ja wypatrzyłam taki ala kettlebella ale firmy reebok w TK max jest cos za 60zł gdzie normalnie kosztuje ponad 150zł... wiec trzeba brac
Ja teraz robie tak : rozgrzewka po 3kg, dalej jakies mniejsze to po 5 (3kg hantla+2kg obciazenie na nadgarstek), 7kg za głowa, albo jakies takie ciezsze cw na rece, i po 10kg na nogi wszystkie cwiczenia.
Moj tz tez mowi ze nie mozna za duzo podnosic jak sie jeszcze nie ejst gotowym ale mi np 7kg nie wystarcza na nogi i dopiero przy 10 czuje ze cwicze...Bo wiecej powtorzen a mniejszy ciezar to na spalanie wlasnie działa ale 12razy to tez sporo wiec działa tak czy siak na palenie.
cholera przesyłka droga jak nie wiem ja tylko rzuciłam okiem i myślałam że to 50 zł to przesyłka + sztangielki Jezuu .. ale skoro w necie jest to może troszkę droższe ale jednak dało by się gdzieś znaleźć.. 60 zł fajna cena bierz..
Wracając do obciążeń. .to nie wiem czy TŻ nie ma racji.. bo nam się może wydawać ze możemy a nasz ORG ledwo zipie.. i chwilka nieuwagi i może coś pieprznąć niedobrego..
A kamizelka śliczna ale na kimś.. mi się takie "sprawy" podobają ale to nie mój styl ani mojego wężowego ale bardzo ładna
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 21:01   #74
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
cholera przesyłka droga jak nie wiem ja tylko rzuciłam okiem i myślałam że to 50 zł to przesyłka + sztangielki Jezuu .. ale skoro w necie jest to może troszkę droższe ale jednak dało by się gdzieś znaleźć.. 60 zł fajna cena bierz..
Wracając do obciążeń. .to nie wiem czy TŻ nie ma racji.. bo nam się może wydawać ze możemy a nasz ORG ledwo zipie.. i chwilka nieuwagi i może coś pieprznąć niedobrego..
A kamizelka śliczna ale na kimś.. mi się takie "sprawy" podobają ale to nie mój styl ani mojego wężowego ale bardzo ładna
No własnie ta przesyłka odstrasza a wiem że taki gabaryt kg-wy nie kosztuje az tyle wiec cena moze atrakcyjna ale zawyzaja cene wysyłki.
Musz esie przejechac do tk max czy jeszcze tam to bedzie a nie mam teraz czasu bo cały weekend w pracy moze w przyszłym tyg sie wybiore. A co do kamizelki to juz kupiona objechałam pół miasta za moja "s-ka" bo juz nigdzie nie było - mogłam nie chudnąć to bym sie w m-ke miesciła i latac po całym miescie nie musiała
Tak z obciazeniami trzeba uwazac ale jak czuje ze zaraz je upuszcze to na sekunde je odkładma i podnosze na nowo jestem ostrozna bo nie chce miec przymusowej pauzy jakby cos..... a wiesz ciągle mnie kuje tak w żebrach pod piersia ale teraz boli tylko jak cwicze brzuch na podłodze - czyli np dzisiaj ab burner nie wiem co to moze byc a tak na codzien to juz mnie nie boli tylko podczas cwiczen.
Dzisiaj pot sie ze mnie lał strumieniami burn interval&ab burner za mna dał popalic ojj dał i dobrze hihihi bo niestety musz esie przyznac ze na obiad-kolacje była dzisiaj pizza no ale juz jakis czas nie było wiec jedna od czasu do czasu mam nadzieje ze nie zaszkodzi
Jutro musze wczesnie wstac zeby pocwiczyc burn ciruit 3 przed praca ehhh nie pospie sobie
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 09:54   #75
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi cholera wyrąbało mi wszystko co do Ciebie napisałam
JEśli chodzi o hantle to dzisiaj ide na zakupy to popatrze za jakimiś..
Ja też zwykle nosze eski.. jedyny problem jeśli już to mam w cyckach i biodrach.. ale znowu jak wezmę większy rozmiar to dziwnie powiewa albo nie układa się w ramionach i w ogóle na ciele jakoś dziwnie

chyba przegięłam z obciążeniami.. tzn. dzisiaj jak się schylałam do szafki złapał mnie straszny ból ramienia.. wężowy rozmasował i trochę ulżyło ale jak naciskał niektóre miejsca to musiałam pokrzykiwać tak mnie bolało.. teraz się boję..
A Twoje kucie chyba lepiej? Wcześniej częściej bolało.. Czy mi się tylko zdaję.. Martwi mnie to..
Ja też wczoraj poskakałam .. tym razem bardziej świadomie, mocniej i dokładniej.. może stąd ten ból dzisiaj..
A ja pizzę będę miec dzisiaj.. moja kochaną od włocha.. tak dawno jej nie jadłam.. czuję się po niej lekko nie tak jak po innych jest super jakości ser prawie nie a ciasta i fajne składniki..
Zastanawiam się czy dzisiaj robić burn circuit 3 tam dużo podnoszenia.. ale może przestanie mnie bolec
Ja dzisiaj nie pospałam bo mam mysz
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 18:19   #76
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
megi cholera wyrąbało mi wszystko co do Ciebie napisałam
JEśli chodzi o hantle to dzisiaj ide na zakupy to popatrze za jakimiś..
Ja też zwykle nosze eski.. jedyny problem jeśli już to mam w cyckach i biodrach.. ale znowu jak wezmę większy rozmiar to dziwnie powiewa albo nie układa się w ramionach i w ogóle na ciele jakoś dziwnie

chyba przegięłam z obciążeniami.. tzn. dzisiaj jak się schylałam do szafki złapał mnie straszny ból ramienia.. wężowy rozmasował i trochę ulżyło ale jak naciskał niektóre miejsca to musiałam pokrzykiwać tak mnie bolało.. teraz się boję..
A Twoje kucie chyba lepiej? Wcześniej częściej bolało.. Czy mi się tylko zdaję.. Martwi mnie to..
Ja też wczoraj poskakałam .. tym razem bardziej świadomie, mocniej i dokładniej.. może stąd ten ból dzisiaj..
A ja pizzę będę miec dzisiaj.. moja kochaną od włocha.. tak dawno jej nie jadłam.. czuję się po niej lekko nie tak jak po innych jest super jakości ser prawie nie a ciasta i fajne składniki..
Zastanawiam się czy dzisiaj robić burn circuit 3 tam dużo podnoszenia.. ale może przestanie mnie bolec
Ja dzisiaj nie pospałam bo mam mysz
Mi też czasami sie "cofa" jak juz naskrobie spory tekst i pozniej juz mi sie tyle pisac nie chce
Daj znac czy jakies kupiłas ja pojde popatrzec jakos w tygodniu.
Ja na gorze nosze eski czasami mki zalezy od fasonu i marki, a na dole to raczej mke nosze bo nozki i bioderka spore
Z tym bolem to moze cos ci sie skreciło jakas zylka ja tak czasami mam w przedramieniu takie uczucie jakby ci sie zyły skrecały. Moze zobacz czy dasz rade dzisiaj cos podniesc jakis ciezarek ewentualnei cwicz z mniejszym obciazeniem albo jak jednak bedzie bolało to odpusc jeden dzien lepiej opuscic jeden niz kilkanascie....
A ja własnie wrociłam z pracy, rano cwiczyłam własnie burn circuit3, i zauwazyłam ze jak cwicze rano przed sniadaniem (zjadłam mały kawałeczej drozdzowca)to bardziej sie mecze i poce chyba dlatego ze nie ma co sie spalac bo w zoladku pusto to moze spala sie tłuszczyk?? sama nie wiem hehe wiem ze nie powinno sie cwiczyc nadczo ale do swiat w weekendy bede musiała bo innego wyjscia nie mam ehhh a jutro burn it off & recharge bede musiała wstac jeszcze wczesniej bo to trwa nieco dłuzej nic burn3
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 08:18   #77
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Halo halo Dobrenko jestes gdzies tam po drugiej stronie monitora
Wczoraj spociłam się i zasapałam jak mops na burn it off ojj tak, musiałam ostatnie dziesieć minut strechu opuscic na rzecz kąpieli bo inaczej bym spózniła sie na tramwaj do pracy ojjj fajnei było hihi ale chyba ciesze sie ze nastepny raz dopiero za tydzien
A dzisiaj circuit1 i tym samym rozpoczynam tzreci tydzien ta druga przerwa jest mi niepotrzebna poki co i ja pomijam.
A jak twoja ręka lepiej juz?
Naiyah jak zamienniki cwiczyłas juz cos nowego??
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:50   #78
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi
hej troszkę nie miałam czasu Nie kupiłam hentelek.. nie znalazłam nic fajnego..
Ty bioderka spor? Weź mnie nie prowokuj, ok
Z ramieniem lepiej.. ćwiczyłam wieczorem nawet ale w niedzielę zrobiłam sobie wolne.. dzisiaj też czuję sie tak jakoś niepewnie ale poćwiczę.. Nie ćwiczyłam z mniejszym obciążeniem.. Robiłam jak mi kazano ale przeskakiwało mi cos w ramieniu..
Ja własnie rano nie lubię ćwiczyć bo nie daję z siebie wszystkiego.. własnie za szybko się pocę i męcze.. Różne są opinię na temat ćwiczeń na pusty żołądek.. więcej jest jednak krytycznych.. mi się raz słabo zrobiło.. i jak zjadłam za mało to poprostu byłam nie efektywna..
Ty masz juz za sobą burn it off a ja mam dzisiaj.. ale mi się nie chce strasznie.. taka jestem jakaś .. jakby mnie z dyb wyjęli..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:46   #79
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Naiyah jak zamienniki cwiczyłas juz cos nowego??
jeszcze nie, mam jakiś spodek formy (a raczej psychiki) ostatnio... ćwiczę dzielnie dalej ale bez polotu...ah... ciężko mi zmieścić ćwiczenia w harmonogram dnia i takie "dobra mam 2 godz wolnego to zdążę poćwiczyć i lecę dalej" strasznie mnie już męczy :/ ale poddać się nie zamierzam!
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 12:23   #80
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
jeszcze nie, mam jakiś spodek formy (a raczej psychiki) ostatnio... ćwiczę dzielnie dalej ale bez polotu...ah...
mam tak od paru dni.. i w ogóle jakieś doły.. chyba taki okres .. zima.. sama nie wiem..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:02   #81
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dziewczyny kazdy przechodzi w pewnym momencie taki okres. Ćwiczymy juz od dłuższego czasu i ogranizm ma prawo sie zbuntowac i powiedziec DOSYC!! Tez tak miałam nie raz nie dwa i na to sa dwa wyjscia albo zmusic sie i przezwyciężyc kryzys albo odpoczac jakis czas....
Ja dzisiaj mam wolne wiec regeneruje siły i nadrabiam w pracy papierkowe sprawy
Ale udało mi się wyskoczyc do TK max kupiłam prezent TŻ na mikołaja a przy okazji zerknełam na te kettlebelle i juz miałam brac (co prawda tylko 8kg ale zawsze to cos)ale zauważyłam piłkę lekarską na wyprzedazy 10ib czyli plus minus 4,5kg za uwaga niezwykle promocyjna cene - 17zł wyglada dokłądnei tak ->
http://allegro.pl/nowa-pilka-lekarsk...905887926.html
A cena na allegro mowi sama za siebie ze była to okazja ktorej nie mogłam przegapickupiłam jeszcze kilka drobiazgów i na kettlebelle juz sił nie miałam - bo musiałam to jeszcze zataszczyc do domu i nie powiem troche sie zmachałam było ich jeszcze sporo wiec nastepnym razem jak bede jechac autkie to wstapie i kupie kosztuje 59,90 a normalna cena to 215zl ehhhh
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:26   #82
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

megi
Czy ja wiem.. chyba te zmiany w zyciu mnie troche tłamszą.. noi zima pozytywnie pewnie swoją droga tez nie nastraja.. Odpocząć nie chce nie mogę..
Zazdroszczę Ci "ciężarków" faktycznie supernacka okazja.. Co kupiłaś wężowemu?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:48   #83
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
megi
Czy ja wiem.. chyba te zmiany w zyciu mnie troche tłamszą.. noi zima pozytywnie pewnie swoją droga tez nie nastraja.. Odpocząć nie chce nie mogę..
Zazdroszczę Ci "ciężarków" faktycznie supernacka okazja.. Co kupiłaś wężowemu?
Wiem wiem czasami tak bywa ze wszystkiego sie odechciewa...sama tak mam ale o dziwo (nie zapeszac)od jakiegos czasu jakos sie trzymam i nie łamie ale...nie znam dnia ani godziny kiedy mnie strzeli tez A zima to zawsze okres depresji i przygnębienia...niestety takie nasze klimaty. A moze powinnaś tak zrobic jak jedna dziewczyna pisała na forum o tf ze zrobiła sobie wieczor tylko dla siebie polenila sie w wannie odprezyła rzuciła wszystko w czarty i nastepnego dnia czuła sie jak nowo narodzona moze ty tez tak zrob dzisiaj np an mikołaja odprezajaca kapiel, kolacja i wieczor z wezowym?
Nio pilka mi sie trafiła musze jeszcze po to drugie podjechac
A kupiłam mu zestaw do pielegnacji ciała i po goleniu Pecksniff'sa bardzo dobre jakosciowo kosmetyki angielskie o ile mi wiadomo sprzedawane wlasnie w tk maxx czy gdzies jeszcze to nie wiem .... nie miałam innego pomysłu na gwaizdkę bardziej sie wysilę
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:02   #84
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

'
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-12-08 o 22:24
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 08:12   #85
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

a ja wczoraj zrobiłam sobie stretch40, potem kąpiel jak radziła megi i jest mi lepiej, nie dużo ale zawsze :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 11:19   #86
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zrobiłam sobie stretch40, potem kąpiel jak radziła megi i jest mi lepiej, nie dużo ale zawsze :P
nie lubię tego stretchu wolę callanetics.. spróbuj..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:09   #87
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
megi dalej mi się nie chce.. chociaż o dziwo wczoraj mimo tego że dopiero po 2 h jazdy dotarłam do domu jednak poćwiczyłam..
Nie zrobię sobie spa tak jak dziewczyn z forum ponieważ mieszkam obecnie z moimi rodzicami i mój czas w łazience jest ograniczony.. w ogóle czuję się ograniczona a Mikołaj nawet nie zdążył się zacząć ten dzień był gorszy od pozostałych a powinien być chociaż troszkę lepszy.. no nic trudno.. ale czy ja wytrzymam tak aż rok?
Nie znam tych kosmetyków które kupiłaś wężowemu..
Masz upór kobieto
Hmmm a czy naprawde musisz mieszkac z rodzicami? Sama mieszkam od ponad 2lat bez rodzicow z tz i juz chyba sobie nie wyobrazam zebym mogła wrocic do domu rodzinnego mieszkac na stałe...ale mówisz rok wiec to taka tymczasowa przeprowadzka?Hmm moze robcie sobie jakies wieczorne wypady z wężowym gdzies na kolacje romantyczna albo do kina na poprawę humoru?
Bo te kosmetyki spotkałam tylko własnie w tym sklepie i jesli tam nie bywasz to pewnie trudno znalezc je gdzies indziej a polecam!! Dla kobiet tez sa i maja bardzo miły zapach, a mydełka do rąk sa super

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zrobiłam sobie stretch40, potem kąpiel jak radziła megi i jest mi lepiej, nie dużo ale zawsze :P
To dobrze ze choc troche pomogło cieszę sie

Dziewczyny wasz zły humor chyba przeszedł na mnie Dzisiaj jakos nie mogę sie pozbierac, jestem przemęczona, marudna i wszystko mnie wk.....a na domiar zlego robilam dzisiaj ostatnie poprawki do mgra i nagle cos sie zepsuło i wszystko musze robic od poczatku (tzn poprawki nie cala prace) a miałam dzisiaj wieczorem ja juz oddac ostatecznie a teraz nie zdaze i aaaaaa krew mnie zalewa az mi sie wszystkiego odechciewa....nawet cwiczen....pogoda jest koszmarna.... i wszystko jest dzisiaj nie tak jak trzeba Powiem tylko ze wczoraj miałam ciruit2 a dzisiaj burn intervals ..... i chyba wydaje mi sie ze poleciały mi moje cycki tzn zmniejszyły sie co za dzień
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:41   #88
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

.
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-12-08 o 22:20
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:09   #89
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Z cyckami łącze się w bólu i to bardzo..
oj ja też!! znam ten ból...
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:55   #90
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
oj ja też!! znam ten ból...
bardzo poleciały? a kształt?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.