kurs PUW? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 21:29   #31
sabinapoulsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: kurs PUW?

Hey ja zaczynam wlasnie pedagogike na puw. moze mi cos powiesz na temat lteratury jaka mozna miec w domku , mieszkam na wyspach owczych gdzie ksiazki dochodza poczta bardzzzooo dlugoooo. no i jak wyglada tak na codzien studiowanie i egzaminy . sam program znam poniewaz robilam juz wczesniej kursy na puw , mnie sie podobala ta forma . Duzo wiecej sie siedzi w ksiazkach niz normalnie ,hehhe.
sabinapoulsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 00:53   #32
pytajacymichal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: kurs PUW?

A ja póki co nie polecam PUW. ukończyłem jakiś czas temu kurs ( zdobyłem 100 na 100 pkt.) i od tej pory przestali odpowiadac na maile. Oczywiście certyfikatu obiecanego nie dostałem więc tak jakbym tego kursu nie odbył. nie jestem jedyny bo już natrafiłem i na osoby któe również nie dostały certyfikatu i na osoby których kurs sie nie chce odbyć a zwrotu pieniędzy nie dostają. uważajcie
pytajacymichal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 08:36   #33
Zuza27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: kurs PUW?

Pytajacymichal, w imieniu PUW-u przepraszam za opóźnienie w wysłaniu certyfikatu. Postaramy się jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Czy mógłbyś napisać jaki kończyłeś kurs i kiedy?
Zuza27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:41   #34
stefa891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: kurs PUW?

Ja studiuję na PUW i jestem bardzo zadowolona polecam to wszystkim, którzy chcą się kształcić, a nie mają czasu na dojazdy bądź jeśli chodzi o mnie nie mogą wychodzić z domu. Wszystkie materiały do nauki znajdują się na stronie, więc nie ma potrzeby dodatkowego zakupu książek. Jeśli chcecie zacząć studia na PUWie to musicie wiedzieć, że studia tam nie są takie proste. Potrzebna jest ogromna motywacja, bo materiałów jest bardzo dużo do opracowania i na forum trzeba wykonywać różne zadania, z których jesteśmy rozliczani na bieżąco. Jeśli chodzi o certyfikat, który się uzyskuje na koniec to jest on tak samo ważny jak na innych uczelniach. Jeśli chcecie go zobaczyć to wejdźcie na stronę PUWu tam jest jego podgląd
stefa891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:15   #35
karotka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: kurs PUW?

Cytat:
Napisane przez Zuza27 Pokaż wiadomość
Pytajacymichal, w imieniu PUW-u przepraszam za opóźnienie w wysłaniu certyfikatu. Postaramy się jak najszybciej wysłać go do Ciebie. Czy mógłbyś napisać jaki kończyłeś kurs i kiedy?
Takich spraw jest wiecej, wplywa to negatywnie na wizerunek szkoly nie mowiac juz o tym ze ubywa Wam zainteresowanych ta forma nauki.
Sama mialam ochote na kurs, ale boje sie zapisac zeby nie stracic pieniedzy.
Nie mam ich za duzo niestety .
Pozdrowionka
Karotka22
karotka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 14:54   #36
pytajacymichal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: kurs PUW?

po wielu bólach certyfiakt w końcu otrzymałem.



Edytowane przez pytajacymichal
Czas edycji: 2012-07-03 o 12:51
pytajacymichal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 09:41   #37
natwoj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: kurs PUW?

Ja skończyłam kurs 17 października. Do tej pory certyfikatu nie otrzymałam i już wątpię, żeby coś się zmieniło.
Jak mi się udało w końcu (w połowie grudnia) dodzwonić, to pani powiedziała, że 19 października wysłali certyfikaty. Jak się zapytałam dokąd, skoro ich nie mam to kpiącym tonem odpowiedziała, że tam gdzie chciałam. Powiedziałam parę słów na temat tego w jaki sposób nie powinna się do mnie odzywać, to już grzecznie powiedziała, że mam napisać maila, żeby duplikat wystawili. Napisałam, ale nie wspomniałam, że ma to być duplikat. I dobrze zrobiłam. Pani, która na maila odpowiedziała, napisała, że przeprasza i dopiero w zeszłym tygodniu (ok. 12 - 15 grudnia) zostały wysłane certyfikaty.
Do tej pory ich nie ma. Brak odpowiedzi na maile i nikt nie odbiera telefonów.
Jeszcze powiedziała pani przez telefon, że wysyłają to w zwykłej białej kopercie, zwykłym listem... Mogliby się pokusić chociaż o polecony, jeśli już komuś wysyłają te papiery.
Zdecydowanie nie polecam!!!
Natalia Wojtczak
natwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 18:07   #38
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: kurs PUW?

Odświeżam wątek
Zastanawiam się nad studiami II stopnia. Czy moglibyście mi powiedzieć czy ktoś, kto ma mgr z innego kierunku i studiował na PUW IIst ma wielkie różnice programowe? Mianowicie, czy to jest bardzo znaczące? (boję się, że się nie wyrobię). Co z dokumentami? Czy wystarczy formalności załatwiać za pośrednictwem Poczty Polskiej, czy trzeba może osobiście się stawiać? I co się dzieję w przypadku, gdybym nie mogła przyjechać w danym terminie?Czy ponoszę duże konsekwencje?
pozdrawiam
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:46   #39
kelpiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 32
Dot.: kurs PUW?

Witam,
Centrum Badań i Ekspertyz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przeprowadza badania dotyczące e-edukacji i e-usług generalnie.
Proszę te z was, które majś doświadczenie w tym zakresie o wypełnienie anonbimowej ankiety-
http://www. surveymonkey. com/s/PPA1K
(trzeba usunąć spacje)

Pomóżcie mnie, studentce zarobić
kelpiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:15   #40
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: kurs PUW?

Podbijam temat, bo nie chcę zakładać nowego. Jakieś przemyślenia osób uczących się na PUW-ie? Chcę tam zacząć podyplomówkę. Nie na wszystkich zjazdach będę mogła być. Ale nie o to chodzi. Jak poziom? Jak już wydam kasę, to chcę się czegoś nauczyć.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 12:28   #41
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: kurs PUW?

A może robiła któraś z Was kurs w ostatnim czasie? Warto?
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 21:18   #42
lenanova
Raczkowanie
 
Avatar lenanova
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NO
Wiadomości: 69
Dot.: kurs PUW?

Cześć
Bardzo proszę o kontakt osoby które skończyły Pedagogikę na PUW.
Zapisałam się i potrzebuję informacji,notatek,listy książek( ogólnie wszystkiego co jest potrzebne na
I rok studiów)

Edytowane przez lenanova
Czas edycji: 2014-07-25 o 21:28
lenanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:51   #43
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: kurs PUW?

Cytat:
Napisane przez lenanova Pokaż wiadomość
Cześć
Bardzo proszę o kontakt osoby które skończyły Pedagogikę na PUW.
Zapisałam się i potrzebuję informacji,notatek,listy książek( ogólnie wszystkiego co jest potrzebne na
I rok studiów)
Wszystko będziesz miała na platformie e-learningowej.
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 17:01   #44
LH44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: kurs PUW?

hej moglibyscie powiedziec jak wygladaja studia na puw ... ile jest zjazdow w semestrze czy tylko jest zjazd na ktorym sa egzaminy? sa kolokwia jak tak jak wyglada zaliczenie ?
LH44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 16:22   #45
LH44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 6
Dot.: kurs PUW?

jak wyglada kurs na puw ? jest przez internet czy trzeba jechac na uczelnie na jakis zjazd ? egzamin jest przez internet?
LH44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 22:16   #46
Iska_RA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: kurs PUW?

Witam
Interesuje mnie rozpoczecie studiow I stopnia z Psychologii- na PUW.
Mam kilka pytan:
-) czy po studiach uzyskuje sie dylom, jak na kazdej innej uczelni?
-) czy czeste sa zjazdy, oraz czy sa one obowiazkowe?
Nie mieszkam w PL i raczej nie dam rady jezdzic czesto, tylko egzaminy pewnie.
-) czy ktos ma doswiadczenie jak to wlasciwie wyglada, czy warto?

Dajcie znac bo napawde mnie to kusi THX
Iska_RA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 21:55   #47
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: kurs PUW?

Cytat:
Napisane przez Iska_RA Pokaż wiadomość
-) czy po studiach uzyskuje sie dylom, jak na kazdej innej uczelni?
Taki sam, tylko musisz pamiętać, że licencjat z psychologii nie daje żadnych uprawnień i nie umożliwia pracy jako psycholog.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 13:09   #48
ewafio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: kurs PUW?

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Taki sam, tylko musisz pamiętać, że licencjat z psychologii nie daje żadnych uprawnień i nie umożliwia pracy jako psycholog.
Ja zastanawiam się na podjęciem nauki na kierunku psychologia w biznesie. Myślę bardziej o pracy w firmach, korporacjach i szkolić pracowników w umiejętnościach miękkich. Czy licencjat daję taką możliwość?
ewafio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 14:45   #49
dark_rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: kurs PUW?

Odświeżam temat - interesują mnie studia na kierunku psychologia. Niestety, w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i pracy nie ma żadnej uczelni, która oferuje taki kierunek. W związku z tym postanowiłam szukać alternatywy i znalazłam informacje o studiach przez internet.
Czy ktoś ma doświadczenie z taką formą studiów? Szczególnie zależy mi na informacjach o PUW na kierunku psychologia.
dark_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 21:19   #50
lidwina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: kurs PUW?

Sporo czasu minęło. Ciekawi mnie jak Twoje studia na PUW. Ja mam już za sobą pedagogikę na innej uczelni i mam spory niedosyt. Interesuje mnie doradztwo zawodowe i ucieszyło mnie, że wśród bardzo szerokiej oferty studiów podyplomowych na PUW jest kierunek: Doradztwo zawodowe i personalne z elementami e-doradztwa dla doradców zawodowych i personalnych. Będę zdobywać wiedzę i umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie poradnictwa zawodowego i planowania kariery edukacyjno-zawodowej młodzieży i osób dorosłych korzystających z możliwości jakie stwarza edukacja ustawiczna.
lidwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 22:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.