Muzulmanin i ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 21:05   #1
mtkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

Muzulmanin i ja


CZESC WSZYSTKIM...PRACOWALAM W LONDYNIE ,ZA TYDZIEM MIALAM WRACAC DO POLSKI...ZACZEPIL MNIE JAK WYCHODZILAM ZE SKLEPU BYL MILY ZAPROSIL NA KAWE..POGADALISMY TROCHE ALE MUSIALAM WRACAC DO PRACY..ODWIOZ POD DOM..WIECZOREM JUZ CZEKAL I TAK SPOTYKALISMY SIE CALY TYDZIEN..POLECIALAM DO POLSKI DZWONIL CODZIENNIE PISAL SMSy ZEBYM PRZYJECHALA ZE DA MI LEPSZE ZYCIE ZALATWI DOBRA PRACE..I TAKIE TAM...WROCILAM ODEBRAL Z LOTNISKA...ALE JUZ 1 DNIA ZACZELISMY WYMIANE ZDAN..PROBLEM DLACZECO SPIE W SPODNIACH DRESOWYCH!ALE TO BYL DOPIERO POCZATEK...ZAKAZOW NAKAZOW KONCA NIE WIDAC..NIE MOGE ROZMAWIAC Z MESZCZYZNAMI NAWET Z POLAKAMI...ZERO USMIECHOW,BLUZKI Z DEKOLDEM ODPADAJA...NO MASA TAKICH DZIWACTW..CODZIENNIE KLOTNIE...MASAKRA.RAZ KUPILAM GOLABKI W I PODGRZEWALAM NA PATELNI..JAK DOWIEDZIAL SIE ZE MIESO W SRODKU JEST MIESZANE CZYLI TROCHE SWINI TROCHE TEGO DOSTAL SZALU..ZE CZEMU MU WCZESNIEJ NIE POWIEDZIALAM ZE ON JUZ NIGDY NIE BEDZIE MOGL UZYWAC TEJ PATELNI BO BEDZIE MU NIEDOBRZE...WIEDZIALAM ZE MUZULMANIE NIE JEDZA SWINI ALE JA NIE SMIALAM NAWET ZAPROPONOWAC ZEBY SPROBOWAL..CODZIENNIE JAZDA MAM JUZ DOSC..NA DODATEK STRASZLIWY PEDANT..ZE WIDELCE SA ZLE ULOZONE,ZE POSCIEL KRZYWO...PIENIADZE MI SIE SKONCZYLY ALE KUPIL MI BILET DO POLSKI NA 17 OCZYWISCIE POWROTNY TEZ ALE JUZ NIE WRACAM NARAZIE TANCZE JAK MI ZAGRAJA..MAM 21 LAT ON MI MOWILA NA POCZATKU ZE MA 35..ALE DOKUMENTU POTWIERDZAJACEGO MIE CHCE POKAZAC CZYLI KLAMIE..JESTEM W 100%ZALEZNA OD NIEGO ...WYLALAM MOZE LEZ.. NIE MAM ZNAJOMYCH SIEDZE NA 4 LITERACH JUZ MIESIAC...JESZCZE 5 DNI I BOZE DAJ SILE...ZALUJE ZE ZAUFALAM..MOJ BLAD...MOJA NAIWNOSC NIE ZNA GRANIC...JEST MI WSTYD...m

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-11-16 o 15:44
mtkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:14   #2
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez mtkm Pokaż wiadomość
CZESC WSZYSTKIM...PRACOWALAM W LONDYNIE ,ZA TYDZIEM MIALAM WRACAC DO POLSKI...ZACZEPIL MNIE JAK WYCHODZILAM ZE SKLEPU BYL MILY ZAPROSIL NA KAWE..POGADALISMY TROCHE ALE MUSIALAM WRACAC DO PRACY..ODWIOZ POD DOM..WIECZOREM JUZ CZEKAL I TAK SPOTYKALISMY SIE CALY TYDZIEN..POLECIALAM DO POLSKI DZWONIL CODZIENNIE PISAL SMSy ZEBYM PRZYJECHALA ZE DA MI LEPSZE ZYCIE ZALATWI DOBRA PRACE..I TAKIE TAM...WROCILAM ODEBRAL Z LOTNISKA...ALE JUZ 1 DNIA ZACZELISMY WYMIANE ZDAN..PROBLEM DLACZECO SPIE W SPODNIACH DRESOWYCH!ALE TO BYL DOPIERO POCZATEK...ZAKAZOW NAKAZOW KONCA NIE WIDAC..NIE MOGE ROZMAWIAC Z MESZCZYZNAMI NAWET Z POLAKAMI...ZERO USMIECHOW,BLUZKI Z DEKOLDEM ODPADAJA...NO MASA TAKICH DZIWACTW..CODZIENNIE KLOTNIE...MASAKRA.RAZ KUPILAM GOLABKI W I PODGRZEWALAM NA PATELNI..JAK DOWIEDZIAL SIE ZE MIESO W SRODKU JEST MIESZANE CZYLI TROCHE SWINI TROCHE TEGO DOSTAL SZALU..ZE CZEMU MU WCZESNIEJ NIE POWIEDZIALAM ZE ON JUZ NIGDY NIE BEDZIE MOGL UZYWAC TEJ PATELNI BO BEDZIE MU NIEDOBRZE...WIEDZIALAM ZE MUZULMANIE NIE JEDZA SWINI ALE JA NIE SMIALAM NAWET ZAPROPONOWAC ZEBY SPROBOWAL..CODZIENNIE JAZDA MAM JUZ DOSC..NA DODATEK STRASZLIWY PEDANT..ZE WIDELCE SA ZLE ULOZONE,ZE POSCIEL KRZYWO...PIENIADZE MI SIE SKONCZYLY ALE KUPIL MI BILET DO POLSKI NA 17 OCZYWISCIE POWROTNY TEZ ALE JUZ NIE WRACAM NARAZIE TANCZE JAK MI ZAGRAJA..MAM 21 LAT ON MI MOWILA NA POCZATKU ZE MA 35..ALE DOKUMENTU POTWIERDZAJACEGO MIE CHCE POKAZAC CZYLI KLAMIE..JESTEM W 100%ZALEZNA OD NIEGO ...WYLALAM MOZE LEZ.. NIE MAM ZNAJOMYCH SIEDZE NA 4 LITERACH JUZ MIESIAC...JESZCZE 5 DNI I BOZE DAJ SILE...ZALUJE ZE ZAUFALAM..MOJ BLAD...MOJA NAIWNOSC NIE ZNA GRANIC...JEST MI WSTYD...
Rozumiem, że chciałaś się wygadać, a może nawet wykrzyczeć.
5 dni i lecisz.
Życzę cierpliwości i bezpieczneo powrotu do kraju.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:27   #3
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez mtkm Pokaż wiadomość
CZESC WSZYSTKIM...PRACOWALAM W LONDYNIE ,ZA TYDZIEM MIALAM WRACAC DO POLSKI...ZACZEPIL MNIE JAK WYCHODZILAM ZE SKLEPU BYL MILY ZAPROSIL NA KAWE..POGADALISMY TROCHE ALE MUSIALAM WRACAC DO PRACY..ODWIOZ POD DOM..WIECZOREM JUZ CZEKAL I TAK SPOTYKALISMY SIE CALY TYDZIEN..POLECIALAM DO POLSKI DZWONIL CODZIENNIE PISAL SMSy ZEBYM PRZYJECHALA ZE DA MI LEPSZE ZYCIE ZALATWI DOBRA PRACE..I TAKIE TAM...WROCILAM ODEBRAL Z LOTNISKA...ALE JUZ 1 DNIA ZACZELISMY WYMIANE ZDAN..PROBLEM DLACZECO SPIE W SPODNIACH DRESOWYCH!ALE TO BYL DOPIERO POCZATEK...ZAKAZOW NAKAZOW KONCA NIE WIDAC..NIE MOGE ROZMAWIAC Z MESZCZYZNAMI NAWET Z POLAKAMI...ZERO USMIECHOW,BLUZKI Z DEKOLDEM ODPADAJA...NO MASA TAKICH DZIWACTW..CODZIENNIE KLOTNIE...MASAKRA.RAZ KUPILAM GOLABKI W I PODGRZEWALAM NA PATELNI..JAK DOWIEDZIAL SIE ZE MIESO W SRODKU JEST MIESZANE CZYLI TROCHE SWINI TROCHE TEGO DOSTAL SZALU..ZE CZEMU MU WCZESNIEJ NIE POWIEDZIALAM ZE ON JUZ NIGDY NIE BEDZIE MOGL UZYWAC TEJ PATELNI BO BEDZIE MU NIEDOBRZE...WIEDZIALAM ZE MUZULMANIE NIE JEDZA SWINI ALE JA NIE SMIALAM NAWET ZAPROPONOWAC ZEBY SPROBOWAL..CODZIENNIE JAZDA MAM JUZ DOSC..NA DODATEK STRASZLIWY PEDANT..ZE WIDELCE SA ZLE ULOZONE,ZE POSCIEL KRZYWO...PIENIADZE MI SIE SKONCZYLY ALE KUPIL MI BILET DO POLSKI NA 17 OCZYWISCIE POWROTNY TEZ ALE JUZ NIE WRACAM NARAZIE TANCZE JAK MI ZAGRAJA..MAM 21 LAT ON MI MOWILA NA POCZATKU ZE MA 35..ALE DOKUMENTU POTWIERDZAJACEGO MIE CHCE POKAZAC CZYLI KLAMIE..JESTEM W 100%ZALEZNA OD NIEGO ...WYLALAM MOZE LEZ.. NIE MAM ZNAJOMYCH SIEDZE NA 4 LITERACH JUZ MIESIAC...JESZCZE 5 DNI I BOZE DAJ SILE...ZALUJE ZE ZAUFALAM..MOJ BLAD...MOJA NAIWNOSC NIE ZNA GRANIC...JEST MI WSTYD...

oj tego sie nie da czytac takie litery...


A wogole to wracaj za te 5 dni i nie daj sie namowic za zadne skarby na zostanie tam bo bedzie tylko gorzej.
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:31   #4
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Muzulmanin i ja

Jakąś prowokacją mi wieje, choć mogę się mylić.
Na przyszłość - radzę z zapoznaniem się z netykietą, bo tę wypowiedź ciężko czytać.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:50   #5
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Muzulmanin i ja

Przyjezdzaj do Polski i już tam nie wracaj!!!! Przynajmniej nie do niego!!! To nie jest człowiek dla Ciebie! Oni mają zupełnie inną kulturę. Zresztą sama już widzisz co się dzieje. A co dopiero po ślubie by było... Aż strach myśleć...

Jakiej narodowości On jest?
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:55   #6
mtkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Muzulmanin i ja

pochodzi z Jeruzalem.
mtkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:04   #7
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Muzulmanin i ja

Jeśli chcesz być szczęśliwa to nie wracaj do niego, bo zmieni Twoje życie w piekło.
Widzisz, potrafił na początku Cię zdobyć - miły, przystojny, starał się... Jednak w Izraelu mężczyżni są wychowywani inaczej i dla nich to jest naturalne, że kobieta jest ich 'poddaną'.
Na szczęście w miarę szybko pokazał swoje prawdziwe oblicze a Ty na szczęście to zauważyłaś.
Ratuj siebie, jest dużo fajnych facetów na których zasługujesz!!!!!
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 07:22   #8
mmk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 272
Dot.: Muzulmanin i ja

W sumie to i tak szczęście w nieszczęściu że pokazał to przed ślubem - jak byś miała z nim dzieci to z tego co wiem jak skończą 7 lat to się zaczynają kłopoty (a juz nie daj Boże jakbyś pokjechała do jego kraju - już nie wrócisz). Uważaj na niego, jeśli wie gdzie mieszkasz - jeśli będzie mu zależało zniszczyć Ci zycie to on to zrobi - przepraszam, ze tak brutalnie, ale do dziś pamiętam kobietę, która wyszła za Tunezyjczyka - dopóki dzieci nie skończyły 7 lat było jej jak w raju - mieszkała w Polsce razem z dziećmi, a jak skończyły 7 lat to je porwał do swojego kraju i juz ich nie odzyskała, bo tam prawo mówi, ze jak dziecko skończy 7 lat przechodzi pod opiekę ojca.
Powodzenia
mmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 09:08   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Muzulmanin i ja

Wiec jak ci z nim zle i nie hccesz z nim byc to jedz do Pl, ale nie wracaj a przynaajmniej nie do niego.
Ja nie wiedze powodu, zebys miala sie wstydzic. Czego? tego ze pokochalas mezczyzne, ktory okazal sie inny niz przypuszczalas? Nie jest nowoczesny, chce zyc jak go wychowano, a jak tobie to nie pasuje, to trzeba sie rozstac. Dobrze ze siedzisz cicho, bo z tego co napisalas widze, ze on by ci jeszcze zabral bilet i siedzialabys dalej, bo skad wziasc na wyjazd do PL . Jedzziesz juz za chwilke to sie spakuj, pozegnaj jak gdyby nigdy nic i powiedz mu wchodzac do samolotu zegnaj.

A tak sspytam z ciekawosci, rozmawialas z nim, ze nie chcesz tak zyc jak to w jego kulturze jest? ze jestes wychowana inaczej i myslaas, zee on bedzie tez nowoczesny skoro jest tutaj a nie w Jeruzalem? Moze on nie wie ze tobie takie zycie nie odpowiada. Mowi ci, ze tto zle tak nie rob, a ty pokornie stosujesz sie, to skad fcet ma wiedziec ze z ciebie muzulmanki nie bedzie? Jesli z nim gadaas, a on dalej swoje, to jak najbardzij cieebie rozumiem. Jedz do Pl i jesli wrocisz to nie do niego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 15:59   #10
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Muzulmanin i ja

Tak to jest jak trzyma się z 'ciapakami'.
Skoro masz bilet to wróć i wyciągnij wnioski.
Nie pisz na caps locku, bo to wyglada jakbys KRZYCZAŁA!
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:00   #11
seraphinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Muzulmanin i ja

Aj Ty Ty , naiwna...
Znam takie przypadki , znam nawet takie , w ktorych w tym wpadku Marokan wymachiwal mi pistoletem i mowil ze znajdzie ta polke chocby i w polsce...
Nie warto brac sie za nich, tak samo jak i za ich kobiety. To odmienna religia , inne przekonania , inna tradycja a tym bardziej inny swiat w ktorym ciezko sie odnalesc "katolikowi"
Tak wiec lepiej spier... od niego jak najszybciej , nie jestes niczyja wlasnoscia , tym bardziej nie jego
seraphinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 08:24   #12
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Tak to jest jak trzyma się z 'ciapakami'.
Skoro masz bilet to wróć i wyciągnij wnioski.
Nie pisz na caps locku, bo to wyglada jakbys KRZYCZAŁA!
ze z kim?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 08:42   #13
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez mtkm Pokaż wiadomość
pochodzi z Jeruzalem.

Z Jerozolimy?! Ze stolicy Izraela?

Teoretycznie wszystko jest możliwe.... praktycznie... zupełnie Cię nie rozumiem.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:09   #14
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Z Jerozolimy?! Ze stolicy Izraela?

Teoretycznie wszystko jest możliwe.... praktycznie... zupełnie Cię nie rozumiem.
ja tez nie. Muzulmanin z Izraela....hmmmm.... cos mi sie nie wydaje
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:30   #15
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez mtkm Pokaż wiadomość
CZESC WSZYSTKIM...PRACOWALAM W LONDYNIE ,ZA TYDZIEM MIALAM WRACAC DO POLSKI...ZACZEPIL MNIE JAK WYCHODZILAM ZE SKLEPU BYL MILY ZAPROSIL NA KAWE..POGADALISMY TROCHE ALE MUSIALAM WRACAC DO PRACY..ODWIOZ POD DOM..WIECZOREM JUZ CZEKAL I TAK SPOTYKALISMY SIE CALY TYDZIEN..POLECIALAM DO POLSKI DZWONIL CODZIENNIE PISAL SMSy ZEBYM PRZYJECHALA ZE DA MI LEPSZE ZYCIE ZALATWI DOBRA PRACE..I TAKIE TAM...WROCILAM ODEBRAL Z LOTNISKA...ALE JUZ 1 DNIA ZACZELISMY WYMIANE ZDAN..PROBLEM DLACZECO SPIE W SPODNIACH DRESOWYCH!ALE TO BYL DOPIERO POCZATEK...ZAKAZOW NAKAZOW KONCA NIE WIDAC..NIE MOGE ROZMAWIAC Z MESZCZYZNAMI NAWET Z POLAKAMI...ZERO USMIECHOW,BLUZKI Z DEKOLDEM ODPADAJA...NO MASA TAKICH DZIWACTW..CODZIENNIE KLOTNIE...MASAKRA.RAZ KUPILAM GOLABKI W I PODGRZEWALAM NA PATELNI..JAK DOWIEDZIAL SIE ZE MIESO W SRODKU JEST MIESZANE CZYLI TROCHE SWINI TROCHE TEGO DOSTAL SZALU..ZE CZEMU MU WCZESNIEJ NIE POWIEDZIALAM ZE ON JUZ NIGDY NIE BEDZIE MOGL UZYWAC TEJ PATELNI BO BEDZIE MU NIEDOBRZE...WIEDZIALAM ZE MUZULMANIE NIE JEDZA SWINI ALE JA NIE SMIALAM NAWET ZAPROPONOWAC ZEBY SPROBOWAL..CODZIENNIE JAZDA MAM JUZ DOSC..NA DODATEK STRASZLIWY PEDANT..ZE WIDELCE SA ZLE ULOZONE,ZE POSCIEL KRZYWO...PIENIADZE MI SIE SKONCZYLY ALE KUPIL MI BILET DO POLSKI NA 17 OCZYWISCIE POWROTNY TEZ ALE JUZ NIE WRACAM NARAZIE TANCZE JAK MI ZAGRAJA..MAM 21 LAT ON MI MOWILA NA POCZATKU ZE MA 35..ALE DOKUMENTU POTWIERDZAJACEGO MIE CHCE POKAZAC CZYLI KLAMIE..JESTEM W 100%ZALEZNA OD NIEGO ...WYLALAM MOZE LEZ.. NIE MAM ZNAJOMYCH SIEDZE NA 4 LITERACH JUZ MIESIAC...JESZCZE 5 DNI I BOZE DAJ SILE...ZALUJE ZE ZAUFALAM..MOJ BLAD...MOJA NAIWNOSC NIE ZNA GRANIC...JEST MI WSTYD...
Wspolczuje Ci sytuacji, ale jeszcze tylko piec dni i wracasz do domu. Bron boze nie mow mu, ze nie planujesz powrotu bo jeszcze zabierze Ci paszport. Roznie bywa.
Ale czy ja dobrze zrozumialam ,ze znalas go tydzien a potem pojechalas do niego i zamieszkalas z nim???? Nigdy nie slyszalas o kulturze mulzumanskiej i ich podejsciu do kobiet??? Wracaj do Polski i zapomnij o nim.



Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Tak to jest jak trzyma się z 'ciapakami'.
Skoro masz bilet to wróć i wyciągnij wnioski.
Nie pisz na caps locku, bo to wyglada jakbys KRZYCZAŁA!
Nie znosze gdy ludzie uzywaja takich obrazliwych okreslen. Przyjemnie by ci bylo gdyby ktos Ciebie tak obrazliwie okreslal tylko dlatego ,ze jestes jakiej tam rasy czy koloru skory? Obrazasz ludzi zupelnie ich nie znajac, na podstawie ich pochodzenia. Szokuje mnie ,ze niektorzy Polacy sa takimi rasistami

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
ja tez nie. Muzulmanin z Izraela....hmmmm.... cos mi sie nie wydaje

Tez mnie to zastanowilo!

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2009-11-14 o 17:38
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:15   #16
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Z Jerozolimy?! Ze stolicy Izraela?

Teoretycznie wszystko jest możliwe.... praktycznie... zupełnie Cię nie rozumiem.
Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
ja tez nie. Muzulmanin z Izraela....hmmmm.... cos mi sie nie wydaje
ja tez

cos mi sie wydaje, ze to jakas prowokacja...
tudzież słaba próba odstarszenia polskich dziewczyn od muzułmaninów.

Tu, jednak przeczytawszy takie historie (prawdziwe lub mniej) każda z nas myśli, że w zyciu by sie nabrac nie dała. o nie nie, nie ona.
przyjdzie co do czego....czesto gesto wyglada inaczej.
Polacy tez jednak potrafia nas robic w bambuko.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:33   #17
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Muzulmanin i ja

Podpisuje się pod tekstem roxyroxy, rękami i nogami!!!! Człowiek jest jaki jest ale szacunek mu się należy!

mmk - tego co wiem to biorąc ślub z muzułmaninem w Jego kraju od razu wyrażasz zgodę na to, że dzieci będą muzułmanami - czyli podlegają tamtejszemu prawu.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
ja tez

cos mi sie wydaje, ze to jakas prowokacja...
tudzież słaba próba odstarszenia polskich dziewczyn od muzułmaninów.

Tu, jednak przeczytawszy takie historie (prawdziwe lub mniej) każda z nas myśli, że w zyciu by sie nabrac nie dała. o nie nie, nie ona.
przyjdzie co do czego....czesto gesto wyglada inaczej.
Polacy tez jednak potrafia nas robic w bambuko.
"PROWOKACJA" - słowo ostatnio modne w Polsce
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:47   #18
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez seraphinn Pokaż wiadomość
Znam takie przypadki , znam nawet takie , w ktorych w tym wpadku Marokan wymachiwal mi pistoletem i mowil ze znajdzie ta polke chocby i w polsce...
kto ???

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
ja tez nie. Muzulmanin z Izraela....hmmmm.... cos mi sie nie wydaje
Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Tez mnie to zastanowilo!
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
ja tez
A czemu niby nie ? Jerozolima się dzieli pomiędzy 3 największe religie, przecież jest część muzułmańska, żydowska. W Jerozolimie są 73 meczety - tak dla niezorientowanych - chyba każdy wie, co to meczet Al-Aksa, przeciez to po Mekce i Medynie jedno z najświętszych miejsc świata islamskiego.
Wydaje mi się, że Evie chodziło o użycie słowa Jeruzalem.

Ale i tak mi tu śmierdzi prowokacją, zgodzę sie z roux, że ktoś próbuje Polki zniechecić do związków z Arabami/obcokrajowcami.

Edytowane przez 201610241259
Czas edycji: 2009-11-14 o 17:50
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:14   #19
mtkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Muzulmanin i ja

Tak muzulmanin z najprawdziwszego Jeruzalem...nie wiem dlaczego wszystkich to az tak dziwi! Czlowiek chcial cos napisac, podzielic sie a tu prawie wszyscy prowokacja....nie mam zamiaru nikogo zniechecac do tych ludzi....zle sie czuje po przeczytanu tych waszych wypowiedzi,zaluje ze to napisalam...nie ma to jak jeszcze dobic czlowieka...ale to normalne u polakow...tylko szukaja dziury w calym...skoro myslicie ze zmyslam ze to ta wasza cala "prowokacja"to po co sie wypowiadacie!to moja ostatnia wypowiesz, juz nie wejde na wizaz,szkoda nerwow jeszcze na cos takiego!
mtkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 14:02   #20
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez mtkm Pokaż wiadomość
Tak muzulmanin z najprawdziwszego Jeruzalem...nie wiem dlaczego wszystkich to az tak dziwi! Czlowiek chcial cos napisac, podzielic sie a tu prawie wszyscy prowokacja....nie mam zamiaru nikogo zniechecac do tych ludzi....zle sie czuje po przeczytanu tych waszych wypowiedzi,zaluje ze to napisalam...nie ma to jak jeszcze dobic czlowieka...ale to normalne u polakow...tylko szukaja dziury w calym...skoro myslicie ze zmyslam ze to ta wasza cala "prowokacja"to po co sie wypowiadacie!to moja ostatnia wypowiesz, juz nie wejde na wizaz,szkoda nerwow jeszcze na cos takiego!


Mtkm, nie wolno kasować postów, jednak w Twoim przypadku pierwszy post został zacytowany i to kilkakrotnie więc skasowanie go przez Ciebie niczego nie zmienia, wątek nadal na Wizażu prozostanie.

Nikt Ciebie tu nie dobijał i niepotrzebnie piszesz krzywdzące teksty o Polakach... zauważ, że Twoja historia jest conajmniej dziwna.


Powiem Ci co dla mnie jest dziwne.... cała ta historia nie trzyma się ładu ni składu.

Cytat:
ZA TYDZIEM MIALAM WRACAC DO POLSKI... [...] SPOTYKALISMY SIE CALY TYDZIEN..
Cytat:
WROCILAM ODEBRAL Z LOTNISKA...ALE JUZ 1 DNIA ZACZELISMY WYMIANE ZDAN..PROBLEM DLACZECO SPIE W SPODNIACH DRESOWYCH
1. poznajesz obcego człowieka, spotykasz się z nim JEDEN tydzień, po czym do niego przyjeżdżasz?

2. pierwsze słyszę aby ktoś kłócił się z powodu spania w spodniach dresowych.

Cytat:
NIE MOGE ROZMAWIAC Z MESZCZYZNAMI NAWET Z POLAKAMI...ZERO USMIECHOW,BLUZKI Z DEKOLDEM ODPADAJA...
3. żąda od Ciebie abyś była bardziej muzułmańska od samego imama... trochę to za wcześnie jak na początek związku.

Cytat:
NARAZIE TANCZE JAK MI ZAGRAJA..MAM 21 LAT ON MI MOWILA NA POCZATKU ZE MA 35..ALE DOKUMENTU POTWIERDZAJACEGO MIE CHCE POKAZAC CZYLI KLAMIE..

4. Lubisz byś niewolnicą? Tańczysz jak Ci zagra? Nie wiesz skąd jest.... nie widziałaś jego paszportu... jest Izraelski czy Palestyński, czy też w ogóle jakiś inny? Skąd wiesz, że jest z Jerozolimy? Bo Ci tak powiedział?
Różnica wieku jest dość znaczna....

Cytat:
PIENIADZE MI SIE SKONCZYLY ALE KUPIL MI BILET DO POLSKI NA 17 OCZYWISCIE POWROTNY TEZ ALE JUZ NIE WRACAM
Cytat:
JESTEM W 100%ZALEZNA OD NIEGO
5. Jesteś na jego utrzymaniu.... a ponoć miał załatwić Ci dobrą pracę.

Cytat:
NIE MAM ZNAJOMYCH SIEDZE NA 4 LITERACH JUZ MIESIAC...
6. Nasunęło mi się skojarzenie, że przez miesiąc miałaś li tylko dotrzymywać mu towarzystwa i być jego rozrywką.... bardzo podejrzany jest to układ.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-11-15 o 14:06
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 23:08   #21
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
ja tez nie. Muzulmanin z Izraela....hmmmm.... cos mi sie nie wydaje
Tam jest wjecej ludzi z Palestyny, Jordan, Syrji itd. niz "Israeliczykow" czy powiedzmy zydow
janson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:02   #22
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Muzulmanin i ja

Przestańcie czepiać się tej dziewczyny! Ma problem wiec jej pomóżcie a nie wypisujecie jakieś wątpliwości! Po co niby?
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:04   #23
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Przestańcie czepiać się tej dziewczyny! Ma problem wiec jej pomóżcie a nie wypisujecie jakieś wątpliwości! Po co niby?

Właściwie, to co chciałaś przez to powiedzieć?

Nikt się jej nie czepia.

Dziewczyna opisuje jak to na tydzień przed wyjazdem do Polski poznaje starszego od niej faceta, który jej obiecuje znalezienie lepszej pracy.... potem do niego przyjeżdża.... siedzi przez miesiąc i chyba nie pracuje, bo pieniądze się jej skończyły... jest przez faceta źle traktowana, ale on kupuje jej bilet do Polski, po czym napisała, że już do niego nie zamierza wrócić.

Zdziwienie dziewczyn jest szczere, bo ponoć ten facet pochodzi z Izraela (Jerozolimy)... lecz nigdy nie pokazał jej żadnego dokumentu... więc ona wierzy, że jest z Jerozolimy... i mógłby w sumie z tej Jerozolimy pochodzić, bo oczywiście w Izraelu mieszkają także muzułmanie jak i chrześciajanie... ale nie wszystko jest w tej sprawie jasne.

Pierwszy raz spotykam się z przypadkiem, że muzułmanin reaguje gwałtownie na użycie patelni do przygrzania potrawy z wieprzowiną.... wypadałoby, aby nie jadał nigdy w żadnej restauracji, barze itp. w Europie bo nawet jeśli talerze były myte to kiedyś tam wieprzowina się pojawiła, a w szklankach mógł być alkohol.... no chyba, że alkohol mu nie przeszkadza.

Mogłabym przypuszczać, że jest z ekstremalnego ugrupowania Braci Muzułmańskich bo ewentualnie ich o takie skrajności mogłabym podejrzewać.... lecz wtedy nie brałby do siebie dziewczyny chrześcijanki na miesiąc.

Jeśli to co nam tu opisała autorka to prawda.... to dobrze jeśli już więcej do niego nie wróci aby "tańczyć jak jej zagra".
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:47   #24
Jessica_L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Pierwszy raz spotykam się z przypadkiem, że muzułmanin reaguje gwałtownie na użycie patelni do przygrzania potrawy z wieprzowiną....
A ja nie. Znajomi Polacy mieszkający jakiś czas z Kurdami opowiadali, że kiedy użyli noża do szynki czy jakiegoś wieprzowego mięsa, to ten nóż został wyrzucony przez Kurda i zadowolony to on nie był.

Wiedząc co się obecnie dzieje na świecie; coraz młodsze osoby zaczynają współżycie; związki; nie znając dobrze mężczyzny lub znając go tylko przez internet jadą do niego - nie dziwi mnie ta historia.

Pozdro
Jessica_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:43   #25
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Jessica_L Pokaż wiadomość
A ja nie. Znajomi Polacy mieszkający jakiś czas z Kurdami opowiadali, że kiedy użyli noża do szynki czy jakiegoś wieprzowego mięsa, to ten nóż został wyrzucony przez Kurda i zadowolony to on nie był.

Widzisz, to by pasowało aby i nie całował kobiety, która przed chwilą (w ogóle kiedyś) miała wieprzowinę w ustach
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:03   #26
Jessica_L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Muzulmanin i ja

Wiesz Eva,
to się nazywa muzułmańska hipokryzja.

Wieprzowiny nie tknie, ale nie ma problemu by uprawiać sex przed ślubem, pić alkohol, chodzić na dyskoteki, zmieniać dziewczyny itp.

A jak to ktoś powiedział; w nocy lub za zasłoniętymi oknami allah nie widzi

Edytowane przez Jessica_L
Czas edycji: 2009-11-18 o 15:04
Jessica_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:43   #27
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Jessica_L Pokaż wiadomość
Wiesz Eva,
to się nazywa muzułmańska hipokryzja.

Wieprzowiny nie tknie, ale nie ma problemu by uprawiać sex przed ślubem, pić alkohol, chodzić na dyskoteki, zmieniać dziewczyny itp.

A jak to ktoś powiedział; w nocy lub za zasłoniętymi oknami allah nie widzi
Zgadzam się z Jessicą L...
Koleżanka miała kiedyś chłopaka z Tunezji - wieprzowiny nie ruszył, ale w restauracjach jadł no i też całował się z nią. Teraz ma inną...

Nie była to jego pierwsza dziewczyna - nawet wiem, że w czasie studiów miał ich sporo, na imprezy chodził i alkohol pił.

Myślę, że oni nie róźnią się od katolików - mają jakieś zasady, które przestrzegają albo nie - ale one są. Wierzący ale niekoniecznie praktykujący... kiedy "allah nie widzi".

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Eva, chciałam przez to powiedzieć, że atakujecie ją kiedy pisze o swoim problemie.

A jest on niemały bo z tego co napisała to wpakowała się w kłopoty - może przez swoją naiwność, nie wiem, ale problem ma ogromny.

Niby po co miałaby zniechęcać polskie dziewczyny do muzułmanów?

Moim zdaniem świat jest tak pokręcony, że wszytko jest możliwe. Być może trafiła na jakiegoś zazdrosnego wariata i wcale bym się nie zdziwiła.
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:33   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Muzulmanin i ja

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Widzisz, to by pasowało aby i nie całował kobiety, która przed chwilą (w ogóle kiedyś) miała wieprzowinę w ustach

To samo sobie pomyslalam. Patelni bedzie sie brzydzil, a jej sie nie brzydzi skoro je swinskie mieso?
Rozbawilyscie mnie tymi koncowymi postami.
Jesli dziewczyna pisze nam tu prawde( a zakladam ze tak) to natrafila na idiote do kwadratu i nie ma to za duzo wspolnego z jego religia. takie typki(katolicy) i u nas sa i nie jest ich malo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:52   #29
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 47
GG do Nicky UK
Dot.: Muzulmanin i ja

pracowałam kiedyś w firmie hinduskiej - sami ciapaci, większość muzułmanów i było tam parę Polaków, w tym ja. Któregoś razu jeden z Polaków podgrzewał w stołówce w mikrofali kotlety, jak sie ktoś dowiedział, że są ze świni to wyrzucili mikrofalówke. dziwny naród, co?
Nicky UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:29   #30
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Muzulmanin i ja

ciekawe co zrobila autorka watku... mam nadzieje ze jest juz w Polsce-zebysmy sie nie musialy tu za nia wstydzic
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.