Jak urządzić salon??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 01:01   #1
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24

Jak urządzić salon???


Witam kobietki,
W tym tygodniu stałam się szczęśliwą właścicielką małego mieszkanka. Do wprowadzenia jeszcze trochę, ale już zaczynam myśleć o tym jak je urządzić. Najwięcej problemu sprawia mi salon. Chciałabym prosić więc Was o porady co, gdzie i jak ustawić. Pokój ma około 22m. Aha i najważniejsze jest to, że nie cierpię nowoczesnego stylu - wiec błyszczące powierzchnie ze srebrnymi dodatkami odpadają Bardzo podobają mi się zaś wnętrza w stylu prowansalskim, klasycznym, rustykalnym, itp

mniej więcej coś takiego:

http://decoratorium.blox.pl

Uwielbiam też "inne meble"

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-02 o 20:05
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 07:49   #2
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Jak urządzić salon???

czyli to 1 pokój a w nim łóżeczko to może warto paraanem zrobic kącik dla malucha

i co sie da to ielofunkcyjne np. kanapa z funkcja spania i chowania pocieli oraz fotele z funkcją spania
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:12   #3
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

No tak.... nie napisałam, że zdjęcia są wykonane przez poprzednich właścicieli - i te meble są ich.
My dostaniemy puste mieszkanie... czyli urządzamy wszystko od nowa... Jesteśmy sami z mężem i nie mamy jeszcze dzieci...
Chociaż sama pewnie nigdy nie zdecydowałabym się na pomalowanie ścian na czerwono, to muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to co zrobili poprzednicy...chyba kolor ścian taki zostanie... aczkolwiek kuszą mnie beże, brązy, czekolady i przebłyski złota... hmmm, sama jeszcze nie wiem... do wprowadzenie jeszcze 2 miesiące
Poza salonem są jeszcze 2 sypialnie...

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-10-30 o 12:25
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 06:56   #4
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Jak urządzić salon???

Cytat:
Napisane przez bettylou79 Pokaż wiadomość
Poza salonem są jeszcze 2 sypialnie...
to w sumie nie takie małe mieszkanko, 3 pokoje to juz nieźle
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 11:54   #5
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak urządzić salon???

Może skandynawski styl? Nie jest nowoczesny, bardzo ekologiczny, zimny, jasne barwy powiększą pomieszczenie. Czerwień pojawia się w stylu azjatyckim - może takie klimaty będą Ci bliższe? Japończycy to mistrzowie w gospodarowaniu małymi przestrzeniami, więc zwróć uwagę na mieszkania przez nich urządzane (nie mówię oczywiście o kopiowaniu lecz o inspirowaniu się materiałami, barwami, meblami). Czerwony kolor na ścianach ładnie się prezentuje, ale jest ciężkawy na dłuższą metę - salon w domu mamy w tym kolorze, nie czuję się dobrze w takim pokoju... Powodzenia życzę!
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 16:00   #6
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Sorbet, u Ciebie w salonie wszystkie ściany są czerwone, czy tylko 1 - 2?
Czy poza ścianami masz tam jeszcze jakieś czerwone akcenty?
... Hmmmm....też już gdzieś słyszałam, że czerwony kolor ścian działa niekorzystnie na samopoczucie....
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 21:04   #7
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135
Dot.: Jak urządzić salon???

bettylou, tak, czerwień powoduje niepokój i nerwowość, jest kolorem agresywnym, dlatego moim zdaniem należy go stosować ostrożnie we wnętrzach J
Mieszkanie jest fajniutkie, salon z tymi 2-ma oknami ma bardzo duży potencjał. Czy salon ma spełniać tylko funkcje salonu czy również np. jadalni? Jeśli lubisz styl prowansalski, to mogłabyś użyć takie kolory jak biel, ecru, oliwkowy, miedziany (takie mi się kojarzą ze stylem prowansalskim). Napewno warto kupić porządną sofę, na takim metrazu zmieści się też stolik kawowy, jakiś dywan, moze jakas tapeta na jednej scianie, zaslony... Nie wiem dokładnie, co by Ci odpowiadało, wiec trudno jest mi doradzić
marandile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 08:33   #8
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak urządzić salon???

Na jeden ścianie jest fototapeta, sufit biały, reszta ścian czerwona. Myślę, że to o wiele za dużo, ale nie miałam wpływu na kolor, niestety. Jeślibym malowała ścianę na czerwono to tylko jakąś niewielką wnękę lub kąt gdzie będzie stał stół (domownicy będą mieli lepszy apetyt).
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:54   #9
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Marandile, ze względu na brak jadalni przy kuchni - pokój będzie spełniać dwie funkcje - jadalni właśnie i salonu. Tak więc jedną stronę chcę przeznaczyć na stół z krzesłami, drugą zaś na wypoczynek ze stolikiem kawowym, który mi zasugerowałaś.
Sorbet, sugerując się Twoją podpowiedzią znalazłam stolik - może nie w stylu japońskim - lecz indyjskim, którego widok zapiera mi dech w piersiach... jest śliczny... ale co do niego??? Mogą być takie kanapy? chyba ten ciemniejszy kolor bardziej mi się podoba.

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-02 o 19:57
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:14   #10
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak urządzić salon???

Dla mnie bomba. Podoba mi się takie zestawienie kolorystyczne, ciemniejsza kanapa lepsza (na jasnej, za parę lat będzie widać każdą plamkę). Ta czerwona ściana będzie się ładnie komponować jeśli postawisz przy niej kanapę i stolik.
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 22:48   #11
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Wyszukałam "kilka" mebelków, które bardzo mi się podobają. Jak je zestawic?
Chciałabym, aby w salonie znalazły się dwie kanapy (3 i 2 os) stolik kawowy, rozkładany stół z krzesłami i komoda.

Pomocy - please!!!

Jeśli macie jakieś namiary na inne fajne meble to bardzo proszę o umieszczanie zdjęć

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-05 o 18:49
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 22:51   #12
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

I dalej... (oczywiście kolor mebli jest do uzgodnienia przy zamówieniu)

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-04 o 22:55
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:18   #13
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Przyznam ze ja mam wlasnie "salon" urządzony w takim malo nowoczesnym stylu. Generalnie mamy z mężem wąską witrynkę, dośc spora komodę, niski stolik kawowy + kanapa oraz duży stół do rozkładania.
Masz naprawde fajny ten salon, super duża przestrzeń, możesz poszaleć bo jakby nie było meble które chodzą Ci po głowie są dość masywne i nie za bardzo pasują do małych przestrzeni
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:54   #14
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Hej Susanna, ciekawa jestem jak wygląda Twój salon... no i gdzie kupowałaś swoje mebelki? Nowe stylizowane czy też leciwe z antyczną nutką?
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 09:43   #15
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak urządzić salon???

Nie będę Ci mówić, który mebel masz kupić, ale wkleję kilka zdjęć - może Cię natchną na konkretny model lub zainspirują kolorystycznie.
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 11:32   #16
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Nasz salon jest dość skromny, brakuje w nim dodatków (urządzamy go) ale póki co tak zostanie. Meble mamy używane, tzw. holenderskie. Starałam się żeby nie byly zbyt masywne bo pokój nie jest tak duży jak Twój a poza tym nie chcę zagracić mieszkania. Postaram się zrobić foto to sobie zobaczysz.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:38   #17
bere_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Jak urządzić salon???

Te komody b. fajne, mi też to chodzi po głowie i też nie wiem jak połączyć. Chcę kupić dwie komody tzw. meble holenderskie. Najbardziej podobają mi się z elementami rzeźbionymi, ale nie mam pojęcia, czy muszą być "od kompletu", tzn identycznie rzeźbione? Czy raczej zwrócić uwagę na kolor drewna? Czy jest ryzyko, że jak kupię osobno to będzie "miszmasz" stylu, że tu niby antyki ale np. z różnych okresów, czy to przeszkadza? Pooglądaj:
http://meble-holenderskie.net
www.holenderskie.com
www.mebleholenderskie.com
na tych stronach są również meble używane, ale skoro są z litego drewna chyba można razie potrzeby odnowić (papier ścierny, bejca, lakier)
bere_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:05   #18
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Dzięki dziewczyny za zaangażowanie Zdjęcia i pomysły z katalogów są świetne - gorzej jeśli chodzi o zakup takiego mebla - albo ciężko coś podobnego dostać, albo jeśli już coś się znajdzie to okazuje się, że cena jest z kosmosu...buuuu
Ostatnio znalazłam przepiękną komodę, ale po telefonie do sklepu okazało się, że skubana kosztuje ponad 5 tys. I jak tu się nie denerwować?
A poniżej owe cudeńko

Ps.
Bere_ - ja też jestem z Lublina. Jeśli szukasz holenderskich mebli widziałam ostatnio nawet nieźle zaopatrzony sklep w Zemborzycach na Janowskiej, zaraz za kościołem...
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:48   #19
bere_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Jak urządzić salon???

Dzięki, na pewno tam zajrzę, szukam głównie mebli w odpowiedniej cenie, też nie chcę zapłacić 5tys. za sztukę, ale na razie jestem na etapie oglądania i wyrabiania sobie poglądu, co mi się podoba, a potem skoncentruję się na cenie. Te linki, które Ci wysłałam (jeden z nich) to naprawdę super oferta - dużą komodę 225cm długości można kupić za 700zł!
Wydaje mi się, że do takich mebli pasowałyby skórzane meble wypoczynkowe, Co o tym myślisz?
bere_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 17:34   #20
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

My kompletując meble zwracaliśmy uwagę na :
- kolor
- styl
- brak mocno wymyślnych rzeźbień
- uchwyty
I powiem wam że nie jest łatwo dobrać do wcześniej zakupionej komody np. witrynkę czy stół. Z kolorami masakra! Jesli się nie kupi od razu kompletu to potem sa problemy z doborem bo "dąb rustykalny: dla każdego znaczy co innego I generalnie u nas kolory maja różnice w tonach ale są one nieznaczne. Oboje z mężem stawialiśmy na prostotę. Czyli jak najmniej ozdobników.
Póki co moge pokazać tylko sypialnię (widać lóżko i komódki) bo mam fotkę ze ślubu wiec wybaczcie tę pozę.

Zdecydowanie do tego typu mebli pasują skórzane wypoczynki, znajomi mają i wygląda to bardzo klasycznie i elegancko. Tylko, że my oboje nie lubimy skóry ze względu na to że przy siadaniu jest zimna ale jesli chodzi o wygląd to jest bardzo ładna.

A co do mebli stylizowanych to BRW mają taką serię mebli, one są chyba z drewna. Do tanich nie należą ale wyglądają świetnie. w USC widziałam i nawet zapytałam panią gdzie urząd kupił te meble a że była fajna to powiedziała, że w BRW.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:43   #21
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

bere_, zgadzam się z Susanną, że do tego rodzaju mebli pasuje skórzany wypoczynek - jak najbardziej. Ja również na razie tylko oglądam i staram się to złożyć w mojej głowie w jedną całość - niestety nie udaje mi się!!! Jak widzisz na załączonych obrazkach - różne style. Trochę orientu, trochę Ludwika, trochę klasyki.... dlatego nie mogę się zdecydować na coś konkretnego. Jak mi się podoba mały stolik to np. duży stół do niego nie pasuje itd. Mam taki sam dylemat, jak Ty. Nie wiem czy dobierać kolorystycznie czy kształtem raczej... Jak słusznie zauważyła Susanna najlepiej kupować wszystko na raz bo później ciężko dopasować.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Susanna, cholercia - nie mogę się skupić na mebelkach, bo moją uwagę przykuwa ściana, hahhaha. Coś wspaniałego. I pomimo, iż nie przepadam za fioletem, u Ciebie wygląda to po prostu rewelacyjnie. Pięknie!!! Jak Ty to kobieto zrobiłaś? Przecierka? Suchy pędzel? Sami to robiliście czy wynajęliście malarza???

Ach i jeszcze jedno: Sto Lat w Szczęściu!!!

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:22
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 21:26   #22
bere_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Jak urządzić salon???

Susanna, gratulacje Aniołeczku!

Dziewczyny, ja muszę się przyznać, że jestem zupełną ignorantką jeśli chodzi o style: "ludwiki" itp., nie chciałabym namieszać, ale zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać: kolor, uchwyty, i co dalej? Mam już skórzany wypoczynek, klasyczny, prosty ale nie stylizowany (zakupiony do poprzedniego mieszkania - musi narazie zostać) w takim rudym odcieniu, nie mam jeszcze podłogi (będą jakieś panele) i pozostałych mebli. Myślałam o takich rzeźbionych, bardzo ozdobnych, bo chcę tylko dwie komody: dużą i mniejszą, będą ustawione na dwóch różnych ścianach i właściwie tyle. Ale teraz po obejrzeniu zdjęć Susanny chyba zmieniłam zdanie i te proste meble zaczynają mi się coraz bardziej podobać. Salon jest trochę mniejszy od Twojego bettylou79 (19m), ale układ podobny - też dwa okna na jednej ścianie, mój jest chyba trochę węższy. Między oknami mam ok. 120cm i tam chcę postawić małą komodę, nad nią będzie wisiał telewizor, naprzeciw kanapa i na ścianie kolejnej duża komoda i przy ostatniej ścianie stół i dwa foltele z wypoczynku.
Może podpowiecie mi, jakie panele wybrać, czy dopasowywać kolor do mebli, czy skontrastować?
bere_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:06   #23
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Cytat:
Napisane przez bettylou79 Pokaż wiadomość


Susanna, cholercia - nie mogę się skupić na mebelkach, bo moją uwagę przykuwa ściana, hahhaha. Coś wspaniałego. I pomimo, iż nie przepadam za fioletem, u Ciebie wygląda to po prostu rewelacyjnie. Pięknie!!! Jak Ty to kobieto zrobiłaś? Przecierka? Suchy pędzel? Sami to robiliście czy wynajęliście malarza???

Ach i jeszcze jedno: Sto Lat w Szczęściu!!!
Dziękuję za życzonka

Hehe ściana robi furorę. Tak naprawdę ona jest w kolorze fuksji ale trudno ten odcień złapać. To jest zwyczajny tynk ozdobny chyba z Castoramy. Przed ślubem remontowaliśmy mieszkanie a jako że nie mieszkaliśmy z sobą to była wynajeta ekipa i ci panowie kładli nam ten tynk. Ale to można samemu zrobić, nic trudnego. Tynk (kolor) i tak dostajesz wymieszakny w sklepie, tylko trzeba kupić podkład i taki specjalny pędzel i machasz nim sobie na różne strony. I wychodzi takie coś. Naprawdę nic trudnego. Jeszcze można to spryskać specjalnym brokatem, znajoma ma to w mieszkaniu i cudny efekt jest No i te tynki wytrzymują dobrych kilka lat, nie trzeba tego malować tak często jak ściany na gładzi.

bere_ także ślicznie dziękuję

Wypoczynek sobie zostaw, zawsze można jakims "zwierzęcym" dodatkiem rozjaśnić gdyby wraz z meblami zrobił się za ciemny. My mamy kanape odkupioną od znajomej i ma dwa kolory bo wymienialiśmy obicie i piankę
Przyznam, ze oszczedzalismy na meblach i na czym się dalo bo wiadomo, ze na pieniądzach nikt raczej nie śpi.
Musisz się zastanowić jaki styl Ci odpowiada. Te meble na nózkach - mi się one bardzo podobają ale czy nie będa zbyt delikatne do skórzanej kanapy?? W sumie wszystko zależy od tego jaka ta kanapa jest - czy masywna czy raczej prosta. ]
Co do paneli to w sypialni mamy jasne a w gościnnym taki nie za ciemny i nie za jasny dąb. I fajnie to wyglada.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:22   #24
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Za 38 min. stuknie mi 31
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:28   #25
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Cytat:
Napisane przez bettylou79 Pokaż wiadomość
Za 38 min. stuknie mi 31
Mialaś urodziny?Masz urodizny?? Jeśli tak to wszystkiego najlepszego

Zrobiłam parę fotek gościnnego. Pochmurno od rano i kolory zjadło.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:33   #26
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

Tak, właśnie rozpoczęłam kolejny rok swojego życia...

Susanna, wszystkie meble kupowałaś za jednym zamachem czy na raty? Bardzo podoba mi się Twój stolik kawowy.

Edytowane przez bettylou79
Czas edycji: 2010-11-11 o 14:34
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 18:03   #27
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Wszystkie meble kupowalismy osobno w różnych miejscach
Stalik kawowy uwielbiam! Idealna wysokośc i 4 szuflady w którch moge pochować różne rzeczy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 11:15   #28
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jak urządzić salon???

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zrobiłam parę fotek gościnnego. Pochmurno od rano i kolory zjadło.
I tak kolorystyka jest bardzo przyjemna: pastelowe zielenie i żółcie to jedne z przyjemniejszych zestawień, bo kojarzą mi się z wiosną; ożywiają, ale nie są tak pobudzające jak czerwony kolor. No i bardzo dobrze wyglądają jako tło mebli z ciemnego drewna.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:40   #29
bettylou79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak urządzić salon???

A czy widziałyście może gdzieś stół o podobnym wyglądzie? Ten na obrazku to stół PARIS firmy SIGNAL. Jest bardzo ładny, ale rozkłada się niestety tylko do 2 metrów. Ja potrzebuję czegoś dłuższego, ok.3metrów. A może jakiś stolarz mógłby mi coś takiego wykonać, jak myślicie?
bettylou79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 06:52   #30
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak urządzić salon???

Milla dzięki za miłe słowo A chciałam tę zieloną ścianę zrobić w ciemnym fiolecie

bettylou79 takiego stołu w używanych meblach nie widziałam ale jest jeden sprzedajacy na allegro, który oferuje meble kolonioane i właśnie takie w starym stylu. Mnie się bardzo podobają, nie wiem jak z jakością a poza tym nas to już nie dotyczy
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9312034
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6605302
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 14:50:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.