Mój kot budzi mnie w nocy! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 22:04   #31
Totusa
Przyczajenie
 
Avatar Totusa
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Może zamknij go w jakimś innym pomieszczeniu?

Edytowane przez Totusa
Czas edycji: 2017-01-28 o 13:43
Totusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:23   #32
agata_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

@_kamea_ problem miauczenia pod drzwiami zawsze można próbować rozwiązać zatyczkami do uszu, a pazurków wbijających się w ręce i łapek skaczących po głowie chyba nie unikniemy jak kot będzie miał wstęp do sypialni

@21kasia21 @eibhlin87 Właśnie jest mi szkoda wyganiać takiego malucha z sypialni, ale przy naszym trybie pracy nie możemy pozwolić sobie na nieprzespane noce wyszliśmy z założenia, że lepiej go takich rzeczy uczyć od początku, bo później będzie to o wiele trudniejsze, o ile nie całkiem niemożliwe; teraz jeszcze są szanse, że odbędzie się to mniej boleśnie, tym bardziej, ze w drugim pokoju będzie miał nawet więcej atrakcji niż w sypialni.


@eibhlin87 A 8 tygodni to nie jest właściwa pora na zabieranie kotka od mamy? Kotki z tego miotu już w 6 tygodniu wędrowały do nowych domów. Niestety dwa odpadają, przynajmniej na razie, jeden kot to już dla nas ogromne wyzwanie i życie odwrócone do góry nogami, a dwóch takich wulkanów energii nie wyobrażam sobie w domu
agata_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:31   #33
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Cytat:
Napisane przez agata_78 Pokaż wiadomość
@_kamea_ problem miauczenia pod drzwiami zawsze można próbować rozwiązać zatyczkami do uszu, a pazurków wbijających się w ręce i łapek skaczących po głowie chyba nie unikniemy jak kot będzie miał wstęp do sypialni

@21kasia21 @eibhlin87 Właśnie jest mi szkoda wyganiać takiego malucha z sypialni, ale przy naszym trybie pracy nie możemy pozwolić sobie na nieprzespane noce wyszliśmy z założenia, że lepiej go takich rzeczy uczyć od początku, bo później będzie to o wiele trudniejsze, o ile nie całkiem niemożliwe; teraz jeszcze są szanse, że odbędzie się to mniej boleśnie, tym bardziej, ze w drugim pokoju będzie miał nawet więcej atrakcji niż w sypialni.


@eibhlin87 A 8 tygodni to nie jest właściwa pora na zabieranie kotka od mamy? Kotki z tego miotu już w 6 tygodniu wędrowały do nowych domów. Niestety dwa odpadają, przynajmniej na razie, jeden kot to już dla nas ogromne wyzwanie i życie odwrócone do góry nogami, a dwóch takich wulkanów energii nie wyobrażam sobie w domu
Kociaki powinny do 12 tygodnia być z mamą. I naprawdę- dwa koty zajmą się sobą i będziecie mieć mniej roboty I nie będzie mu smutno skoro ma spędzać większośc czasu sam...Wedlug mnie taki kot będzie po prostu wyobcowany, skoro na noc będziecie się przed nim zamykać w dzień pewnie też was nie ma... Niestety to jest tylko kociak, to jak niemowlak, potrzebuje dużo uwagi, bez względu na to czy wy chcecie spać Drugi kot pomógłby wam rozwiązać sporo problemów- także z drapaniem, po prostu wyżywałby się na sobie. Moje koty (a adoptowałam je jak miały 6 tygodni) nigdy nie drapały, nie polowały na stopy, nie skakały po głowach itd. a wstęp do łóżka miały od początku.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 13:58   #34
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Kociaki powinny do 12 tygodnia być z mamą. I naprawdę- dwa koty zajmą się sobą i będziecie mieć mniej roboty I nie będzie mu smutno skoro ma spędzać większośc czasu sam...Wedlug mnie taki kot będzie po prostu wyobcowany, skoro na noc będziecie się przed nim zamykać w dzień pewnie też was nie ma... Niestety to jest tylko kociak, to jak niemowlak, potrzebuje dużo uwagi, bez względu na to czy wy chcecie spać Drugi kot pomógłby wam rozwiązać sporo problemów- także z drapaniem, po prostu wyżywałby się na sobie. Moje koty (a adoptowałam je jak miały 6 tygodni) nigdy nie drapały, nie polowały na stopy, nie skakały po głowach itd. a wstęp do łóżka miały od początku.
Dokładnie - dla takiego malucha obecność kociego towarzysza jest bardzo ważna. Niby kotek w wieku 6 tygodni poradzi sobie w nowym domu, ale bardziej w względach "fizjologicznych", a nie emocjonalnych, czy socjalnych. To tak, jakby 10- latek miał zamieszkac sam w domu - poradziłby sobie, zrobił może coś do jedzenia itp, ale to jest jeszcze samodzielny człowiek...

No i jeśli w domu sa dwa koty, będzie na pewno mniej szkód i niszczycielstwa
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 13:18   #35
gabczastaencefalopatia
Przyczajenie
 
Avatar gabczastaencefalopatia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Moja kotka, wtedy jeszcze 8 tygodniowa gryzła nas po nogach i biegała po głowach zamykając ja w innym pomieszczeniu było takie darcie pyszczka, że już woleliśmy ząbki i pazurki. Problem rozwiązaliśmy biorąc drugiego kotka. Już jej się nie nudziło, rano bawiły się same i mieliśmy spokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gabczastaencefalopatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 14:47   #36
Agnija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Kot to szczęście.
Agnija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 15:22   #37
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

mój kotek też jest mały wariat, ale szybko przywykłam do nocnych hałasów musicie się przyzwyczaić
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 08:45   #38
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mój kot budzi mnie w nocy! :(

Cytat:
Napisane przez Agnija Pokaż wiadomość
Kot to szczęście.
: ehem::e hem:
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-16 09:45:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.