tabletki na cellulit? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-13, 21:17   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

tabletki na cellulit?


mam pytanie dotyczące cellulitu.skoro wyjaśniliśmy już sprawę, że kremy na cellulit nie mogą pomóc, mam pytanie jak to wygląda z tabletkami na cellulit, o których istnieniu niedawno się dowiedziałam.czy to kolejny chwyt reklamowy, wabik na zdesperowane kobiety, czy może faktycznie leczy cellulit.no bo to chyba lekarstwo.
byłabym wdzięczna za wyjaśnienie.
ps.specyfiki o których słyszałam to Cealin i Alphal.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-18, 14:16   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tabletki na cellulit?

nikt nic nie wie? proszę-pomóżcie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-20, 23:20   #3
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: tabletki na cellulit?

Jak zwykle występuję w roli adwokata diabła. Co do Cealinu - to nie lek. Raczej preparat dietetyczny, suplementacyjny. Zawiera dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych, których niedobory mają bardzo szkodliwy wpływ na funkcjonowanie organizmu, również przemianę tkanki tłuszczowej oraz kondycję skóry. Kapsułki zawierają olej słonecznikowy składzie: kwas linolowy 600mg (CLA) i kwas oleinowy 260mg. Skład oleju słonecznikowego poza tym jest trochę bardziej złożony. Stosowanie ma oczywiście sens i można się spodziewać pozytywnego efektu w przypadku tego typu niedoborów. W niewłaściwie zbilansowanej diecie spotyka się je często a błędy żywieniowe są bardzo powszechne zwłaszcza wśród młodych ludzi żyjących zbyt szybko. Dziennie powinno się spożywać 150-300mg CLA, w suplementacji nawet do 3000mg. Inny preparat tego typu to np. Bio-CLA czy też Alphol reklamowany jako "kosmetyk doustny nowej generacji" (czego to fachowcy od reklamy nie wymyślą...)
Działanie polega na tzw. remodelingu tzn. sprzyja zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowe przy wzroście ilości i napięcia tkanki mięśniowej, obniża stężenie cholesterolu, działa immunostymulująco i przeciwnowotworowo. Oczywiście wszystko to w niewielkim zakresie, choć działanie jest udowodnione. Należy ten związek traktować jako niezbędny element właściwego żywienia, lecz nie obiecywać sobie cudów. Przemodelowanie tkanki może nastąpić tylko przy aktywnym wysiłku fizycznym, czyli spalaniiu tłuszczu i stymulowaniu mięśni (to samo dotyczy innych związków np. "spalaczy tłuszczu"). Żaden z tych preparatów nie zapewnia "wspaniałej sylwetki i pięknej skóry". Konieczna jest praca nad sobą, choć stosowanie suplementów jest korzystne.
Jak zwykle jest jeszcze druga strona medalu. Osoby trochę hmm... bardziej dojrzałe zapewne pamiętają wielki nacisk na stosowanie oleju słonecznikowego jako synonimu zdrowego żywienia (np. "masło roślinne"). I nagle jakoś to po cichu upadło. Dlaczego? Okazało się, że nadmiar nienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzących z oleju słonecznikowego blokuje własne przemiany podobnych związków w organizmie i... jest szkodliwy. Poglądy lekarzy uległy więc diametralnej zmianie. Moje również. No cóż, ciekawe z czego będziemy wycofywać się za kilka lat. Na razie z czystym sumieniem mogę polecać dietę śródziemnomorską, szczególnie kreteńską opartą na prostych składnikach i oliwie z oliwek. Ale to już okazja do następnych uwag.
Reasumując: polecam suplementy, ale apelują o zachowanie umiaru i raczej o próbę korygowania pod tym względem własnej diety a nie napędzania koniunktury firmom farmaceutycznym i kosmetycznym. A przy okazji warto się zastanowić z czego produkuje się kolagen np. do kosmetyków, białko mleka, różne wyciągi olejowe również pochodzenia zwierzęcego. W dużym skrócie - bywa tak, że szuka się sposobu na spożytkowanie odpadów produkcyjnych przemysłu spożywczego i... proponuje cudowny środek bez znaczenia terapeutycznego ale dający się sprzedać. Zanim ktokolwiek się zorientuje, że to jest bez znaczenia dla zdrowia i urody sprawa cichnie, zmienia się nazwę i wprowadza kolejny preparat, kosmetyk zawierający jakikolwiek związek o ładnej, opatentowanej nazwie np. kolejna ładna nazwa dla kwasu foliowego w polskich kosmetykach.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 09:12   #4
Ewika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 22
Re: tabletki na cellulit?

Panie doktorze,

a co Pan sadzi na temat Cellasene tak uporczywie ostatnio reklamowanego jako srodek dajacy konkretne rezultaty po 2 miesiacach stosowania? Wyzej wymienione 2 suplementy kierowane sa raczej do osob chcacych stracic na wadze a jak wiadomo to nie to samo...
Ewika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 10:00   #5
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: tabletki na cellulit?

Szczerze mówiąc czekałem niecierpliwie na to pytanie. I znowu niestety zła informacja. Miałem okazję rozmawiać z przedstawicielami dystrybutora. Dotyczy to również preparatu Cellastar253. Na pytanie, czy to działa odpowiedź brzmiała - "oczywiście, że działa!"
Ale na pytanie o dowody i ewentualne za przeproszeniem badania odpowiedź już nie jest tak oczywista. Badań oczywiście nie ma żadnych, bo do sprzedaży preparatu jako suplement diety nie musi ich być i wszystko leży w sferze pobożnych życzeń producenta. "Ale badania będziemy prowadzić na Akademii Medycznej..." Chyba jednak dopiero, gdy uda się sprzedać odpowiednią ilość preparatów. Producent zakłada, że preparat działa bo substancje, które tam się znajdują mają udowodnione działanie. To po części prawda, ale substancje te np. kumaryna, by działały muszą występować w stężeniach wielokrotnie większych osiągalnych tylko dla leków a nie suplementów w których działać im po prostu nie wolno. [polecam Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19.12.2003 w sprawie suplementów diety Dz.U. 2003, nr 27, poz. 236]
A to, że się żongluje opatentowanymi nazwami kompleksów... Opatenować można prawie wszystko np. dla wit.C z sokiem z marchwi proponuję CelluExtraStop TurboStar.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 00:36   #6
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: tabletki na cellulit?

myśle, że nazwa jest tak kusząca, że by się sprzedawało jak świerze bułeczki, sama bym poleciała kupić
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 11:04   #7
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: tabletki na cellulit?

Testowałam na sobie CLAmax i zauażyłam poprawę. Ztym że mój celulit nie był mocno zaawansowany, a ja sporo ćwiczę.
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-29, 14:42   #8
madzzzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3
Re: tabletki na cellulit?

Czyli to oznacza ze Cellasene nie działa ?? Panie doktorze jak to jest z tymi badaniami bo na stronie internetowej tego preparatu są jakieś badania i ich efekty (oczywiście zaskakujące). Czy one są po prostu wymyślone czy rzeczywiście takie badania miały miejsce ??
madzzzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 23:01   #9
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Re: tabletki na cellulit?

stary wątek, ale odświeżam - czy któraś z Was próbowała preparatu Cellasene? Ilość sprzedawanych opakowań na allegro sugeruje, że to działa. I co z badaniami, które miały być prowadzone na AM?
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 18:36   #10
Hinter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 41
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez koko
mam pytanie dotyczące cellulitu.skoro wyjaśniliśmy już sprawę, że kremy na cellulit nie mogą pomóc, mam pytanie jak to wygląda z tabletkami na cellulit, o których istnieniu niedawno się dowiedziałam.czy to kolejny chwyt reklamowy, wabik na zdesperowane kobiety, czy może faktycznie leczy cellulit.no bo to chyba lekarstwo.
byłabym wdzięczna za wyjaśnienie.
ps.specyfiki o których słyszałam to Cealin i Alphal.
Kremy pomogą , ale trzeba wcierać systematycznie i miesiącami. Poza tym, najlepszym lekarstwem na cellulit jest rozsądne odżywianie, ruch i na koniec kosmetyk. Nie załatwiajcie wszystkiego tabletkami.
Hinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 09:29   #11
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: tabletki na cellulit?

Podbijam wątek. Może ktoś jednak zażywał cellasene
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 20:23   #12
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: tabletki na cellulit?

Witajcie,

ja zażywałam Cellasene i była bardzo zadowolona z rezultatu. Nie uwierze że był to efekt placebo ponieważ ceullit znikł mi całkowicie. Naturalnie w tym czasie uprawiałam też sport i zdrowo się odżywiałam ale redukcja ceullitu następowała naprawde szybko. Kuracje przeprowadzałam 2 lata temu.
Obecnie również stosuję suplementacje ( od grudnia) innymi preparatami i też jestem zadowolona. Oczywiście wiem że nic nie zastąpi ruchu i zdrowej diety jednak odpowiednie preparaty mogą znacznie poprawić kondycje naszej skóry i zażywane z głową nie szkodzą nam.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:12   #13
movie girl
Przyczajenie
 
Avatar movie girl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 15
GG do movie girl
Cool Dot.: tabletki na cellulit?

hejkakupiłam wreshcie te tablety cellasene i czekam na rezultaty - po jakim czasie zauwazyłas różnicę??2 tyg temu zapisałam sie na siłownie, chodze tesh na spinning i inne rózne super zajecia mam nadzieje ze to pomoze w połaczeniu z tymi tabletkami...bo jak nie to jush nie wiem co...pozdrówki
__________________
YOU DON'T SEE ME IN THE PAPERS AND YOU THINK SOMETHING'S WRONG.NO HEAR IN THE NEWS NO PICUTRE FOR A MONTH..AND THEN YOU FORGET AND THAN YOU FORGET THAT YOU JUST LOVED TO CALL ME YOUR FRIEND..
movie girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 06:38   #14
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez movie girl Pokaż wiadomość
hejkakupiłam wreshcie te tablety cellasene i czekam na rezultaty - po jakim czasie zauwazyłas różnicę??2 tyg temu zapisałam sie na siłownie, chodze tesh na spinning i inne rózne super zajecia mam nadzieje ze to pomoze w połaczeniu z tymi tabletkami...bo jak nie to jush nie wiem co...pozdrówki

Ja widzialam efekty po 3 tygodniach Na pewno jesli rozsadnie sie odzywiasz a przede wszystkim nie glodzisz sie tez szybko zobaczysz rezultaty Trzymam kciuki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 08:52   #15
movie girl
Przyczajenie
 
Avatar movie girl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 15
GG do movie girl
Cool Dot.: tabletki na cellulit?

hah, nie głodze się bo to bez sensu - jem norlmalnie z tym ze zrezygnowałam z rzeczy tłustych, słodyczy i soków, uwielbiam warzywa wiec wpierniczam je codziennie oraz owoce po cwiczeniach wieczornychide własnie zaraz na yogalates i na siłke po:P//dziekuje za odpowiedź ps. a Ty miałaś jakąs konkretną dietę??bo wiem że to tesh bardzo pomagapozdrowionka i miłej niedzielki babki
__________________
YOU DON'T SEE ME IN THE PAPERS AND YOU THINK SOMETHING'S WRONG.NO HEAR IN THE NEWS NO PICUTRE FOR A MONTH..AND THEN YOU FORGET AND THAN YOU FORGET THAT YOU JUST LOVED TO CALL ME YOUR FRIEND..
movie girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 09:00   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: tabletki na cellulit?

gdzies slyszalam ze bardzo dobre jest cellasene czy jakos tak kurcze nie pamietam,wpiszesz w google to sie znajdzie hehe ale za to drogie :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:26   #17
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez movie girl Pokaż wiadomość
hah, nie głodze się bo to bez sensu - jem norlmalnie z tym ze zrezygnowałam z rzeczy tłustych, słodyczy i soków, uwielbiam warzywa wiec wpierniczam je codziennie oraz owoce po cwiczeniach wieczornychide własnie zaraz na yogalates i na siłke po:P//dziekuje za odpowiedź ps. a Ty miałaś jakąs konkretną dietę??bo wiem że to tesh bardzo pomagapozdrowionka i miłej niedzielki babki

Nie mialam konkretnej diety, podobnie jak Ty teraz zrezygnowalam z slodyczy, tlustych rzeczy itp ale niestety owocow jadlam malo

pozdrawiam
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:51   #18
movie girl
Przyczajenie
 
Avatar movie girl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 15
GG do movie girl
Cool Dot.: tabletki na cellulit?

hmm...to nietopshe owoce sa baaardzo zdrowe heeheh hah ja robie roznego rodzaju sałatki i surowki nie wiem why ale kompletnie nie mam zapotshebowania na mięsko....od miesiaca to jakos trwa.jush nie wspomne ze jadam tylko pierś z kurczaka - nic innego mi nie wchodzi...;/ale nawet na tą mnie nie ciągnie, pochłaniam za to jogurty naturalne i inne jakies - moze macie babki jakies pshepisy na dobre niekaloryczne dania??bo mi sie jush konczy wyobraźnia....hehe//podsumowanko:dzis yogalates zaliczony + brzushki zaliczone - jutro:spinninguje wieczorkiem i brzushkuje tesh// teraz jem zupe warzywną miłego wieczorku ;p
__________________
YOU DON'T SEE ME IN THE PAPERS AND YOU THINK SOMETHING'S WRONG.NO HEAR IN THE NEWS NO PICUTRE FOR A MONTH..AND THEN YOU FORGET AND THAN YOU FORGET THAT YOU JUST LOVED TO CALL ME YOUR FRIEND..
movie girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:24   #19
pocachontasm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: tabletki na cellulit?

brałam cellasene przez 2 tygodnie i nic nie osiągnęłam. natomiast mampozytywny stosunek do cealin biorę od ok. 6 miesięcy i może cellulit nie zniknął zupełnie, ale rzeczywiście jest go mniej
pocachontasm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 00:43   #20
movie girl
Przyczajenie
 
Avatar movie girl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 15
GG do movie girl
Cool Dot.: tabletki na cellulit?

hejka dziefczynkimam pytanie do Lawinii:jak długo jadlas ten cellasene??bo ja mam jeshcze na 10 dni tablety a jakos nie widze super rezultatu;/chyba ze to za krótki czas jem je dopiero miesiac - powiedz mi ile zużyłas opakowań??i jak długo trwała kuracja??zastanawiam sie nad psherzuceniem sie na cealin...jush sama nie wiem;/JA MUSHE SIE TEGO POZBYC!!//ćwiczyłam regularnie i odżywiałam się racjonalnie więc chyba powinien być jakiś efekt - nie wiem co robić, poradźcie cos babkiheeh buziaki i będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
YOU DON'T SEE ME IN THE PAPERS AND YOU THINK SOMETHING'S WRONG.NO HEAR IN THE NEWS NO PICUTRE FOR A MONTH..AND THEN YOU FORGET AND THAN YOU FORGET THAT YOU JUST LOVED TO CALL ME YOUR FRIEND..
movie girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:06   #21
asiulaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki na cellulit?

hej

kupilam 3 opakowania czyli 120 tabletek bylam na lekkiej diecie a takze troche cwiczylam stosowalam te tabletki tak jak w opisie i ogolnie celulit mi sie zmniejszyl na udach na posladkach jeszcze mam. nie jestem z tego zadowolona bo efekt slaby i do tego nie mialam przez 3 miesiace okresu(w trakcie zarzywania tabletek) juz od dwoch dni nie biore tabletek i okres dostalam NIE POLECAM przerzylam troche stresu i portfel mi sie wychudzil

ogolna moja ocena to 3
asiulaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:01   #22
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: tabletki na cellulit?

Dzięki za informacje - tak własnie myslalam - nie było WOW ...
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:55   #23
qarolcia
Przyczajenie
 
Avatar qarolcia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki na cellulit?

Ja wlasnie zamowilam to cellasene i czekam az kurier mi dostarczy jak bede widziec efekty to dam od razu znac
__________________
pozdro od carola
qarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:03   #24
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: tabletki na cellulit?

Widzę, że temat umarl śmiercią naturalną... a szkoda

Wlaśnie planuję zakupić ten "cudowny" preparat, ale ciągle się waham, bo to w sumie sporo kasy jest. Boję się, że nie zadziala tak jak obiecuje producent i pieniądze wyrzucę w bloto...

Więc może któraś z Was podzieli się swoimi spostrzeżeniami odnoście rezultatów?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:30   #25
kasia mucowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
CELLASENE działa

Strasznie drogie...ale znalazłam na allegro za 120zł! Efekt - rewelacja. Zero dodatkowych ćwiczeń czy ograniczenia jedzenia (chipsy dalej na noc do filmu:P). Celulit znikł już niemal...został jeszcze pod samymi pośladkami! Po mieisącu efekt (nie regularnego stosowania - czasem zapomniałam). Po drugim opakowaniu cudo.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

dodam...że te wszystkie Bio CLA, Ananas i inne wynalazki dietetyczne to pic na wodę fotomontaż. Jak porządnie nie zapłacisz to nie masz porządnych efektów. On ma składniki, które działają rewelacyjnie. Zresztą spróbujcie i napiszcie potem.
kasia mucowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:35   #26
Martusiiiiiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: tabletki na cellulit?

Cześć Dziewczyny Przepraszam ze odkopuję taki stary wątek
Może ktoś jeszcze z osób które brały Cellasene podzieli się wrażeniami? Ciagle sie zastanawiam nad kupnem ale czy warto Chce sie pozbyć tego paskudztwa do lata
Martusiiiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:48   #27
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: tabletki na cellulit?

hej ! nie zastanawiaj się dłużej, tylko kupuj, bo waarto! ja zjadłam narazie 40 tabletek i jestem strasznie zadowolona nogi się pięknie wysmukliły, cellulit znika. Mimo tego, że dalej uwielbiam jedzenie z McD i czekoladki polecam przeglądanie aukcji na allegro, ja wyhaczyłam super promocje - 1 opakowanie za 60 zł
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:04   #28
Martusiiiiiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez MOTYLowa Pokaż wiadomość
hej ! nie zastanawiaj się dłużej, tylko kupuj, bo waarto! ja zjadłam narazie 40 tabletek i jestem strasznie zadowolona nogi się pięknie wysmukliły, cellulit znika. Mimo tego, że dalej uwielbiam jedzenie z McD i czekoladki polecam przeglądanie aukcji na allegro, ja wyhaczyłam super promocje - 1 opakowanie za 60 zł
za 60zł?:O Wcześniej też za tyle widzialam, ale teraz już nie moge znalezc... podrożało czy jak? Teraz najtaniej mozna znalezc za 150zł za dwa opakowania.. Napiszesz mi na priv (żeby nie reklamować:P) u jakiego sprzedawcy kupowałaś?;> Bede wdzięczna Też chce śliczne nogi
Martusiiiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:11   #29
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: tabletki na cellulit?

dziewczyny jak gdzie w necie znajdziecie jakas super promocje cenowa to napiszcie prosze konczy mi sie opakowanie a w pobliskich aptekach drogo
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki

Edytowane przez Lawinia2007
Czas edycji: 2010-04-17 o 19:12
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:44   #30
jagna_1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki na cellulit?

Witam! Kpiłam 2 opakowania cellasene (łącznie 120 tabletek), termin ważności wrzesień 2011r. Niestety nie mogę ich przyjmować, ale chętnie odsprzedam. Cena za 2 opakowania 120 zł.
Pozdrawiam
jagna_1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-24 12:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.