ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 23:28   #631
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witaj Agniesiu
I jak Ci się sprawuję Hauszka?

Dziewczyny dobrze mówią, dołącz witaminkę C - ja polecam serum, bo jest wodniste i w ogóle go nie czuć na twarzy, filtry się świetnie wchłaniają, co jest szczególnie ważne teraz, kiedy robi się coraz cieplej
Witam

Sandijko, Haushka jak dla mnie jest ok, może trochę bieli mnie, gdy nałoże jej za dużo, ale taką biel mogę zaakceptować. Za idealny mat, jaki daje, ma u mnie dużego plusa.

Ostatnio trochę zaniedbałam mój własny wątek . Chcę sobie zrobić to serum, ale na razie nie mam czasu. W środę wyjazd z pracy (i 3 dni bez internetu ), potem w sobotę i niedzielę - wesele koleżanki.
Cóż, nie mam czasu ostatnio nawet zrobić sobie maseczki aspirynowej (to będzie mój debiut aspirynowy , kiedy wreszcie znajdę czas).

Na razie wprowadziłam zmianę w kremie nawilżającym. A własciwie chciałam... Skusiłaś mnie, Sandijko, na krem Oceanic, AA Young, Krem antybakteryjny Intensywna pielęgnacja http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10111
W drogerii złapałam tubkę, która przypominała wyglądem to cudo i okazało się, że kupiłam http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12613,
czyli Oceanic, AA Young, Krem matująco-nawilżający z filtrem UV. I jakby tego było mało, krem, który kupiłam, dostał tylko jedną recenzję na KWC i do tego niezbyt pozytywną . Używałam go kika razy, ale na razie jest ok , nie wiem, czemu.

Ale na chłopski rozum, jakim cudem krem z filtrem UV może być jednocześnie matujący ?????

Więc pamiętajcie, Wizażanki: są 2 kremy AA Young: ten który poleca Sandija (z literą D na opakowaniu) i ten, który ja kupiłam (z liter C), który mistrzostwem świata chyba nie jest .

Pozdrówka dla Was wszystkich
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:05   #632
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Mi tez pani w drogerii podała ten filtrem, ale wiedziałam, ze musi być jeszcze inny antybakreryjny więc znalazła mi go Całkiem fajny jest ten kremik, ale nie do nawilżania przynajmniej u mnie. Niestety tego kremu nie możesz kłaść po filtry, pogryzą sie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:27   #633
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Mi tez pani w drogerii podała ten filtrem, ale wiedziałam, ze musi być jeszcze inny antybakreryjny więc znalazła mi go Całkiem fajny jest ten kremik, ale nie do nawilżania przynajmniej u mnie. Niestety tego kremu nie możesz kłaść po filtry, pogryzą sie.
Shad, a czy piszesz o kremie z literą D (intensywna pielęgnacja) czy C (nawilżająco-matujący z filtrami UV)?
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:15   #634
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: moja przygoda z Biochemią

Chodzi mi o matujący-nawilżający, filtry będą się "gryźć".
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 10:53   #635
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

u mnie 3 tydzień używania i żadnej poprawy..pory jakie były takie są.. krostki jak wyskakiwały tak wyskakują (a nawet pojawiły sie 3 dziwne podskórne kuleczki na policzku :0

jak na razie nie jestem zadowolona..ale postaram się wytrzymać jeszcze kilka tygodni ..
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:08   #636
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez magda*M
Z góry przepraszam, ale nie czytałam całego wątku, bo nie bardzo mam na to czas (mała dzidzia w domku ). I z tego co się zorientowałam to wszystkie stosujecie A-D na twarz, a czy próbowała któraś na przebarwienia na nogach? A dokładniej chodzi mi o przebarwienia po wrastających włoskach, po depilatorze . Będę wdzięczna za każdą odpowiedź .Pozdrawiam
Na plamki po wrastających włoskach na nogach polacam Saliderm, w aptece za 7 zł. Jest w postaci żelu i jest to naprawdę mocny specyfik .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:29   #637
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja jestem BARDZO zadowolona
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 15:09   #638
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam
Dawno nic nie pisałam, ale czytam na bierząco.Wizażankom które poleciły mi Erisa do mycia buzi baardzo dziękuję.Faktycznie łagodny i skuteczny.
Co do AD zaczynam mieć mieszane uczucia..jestem na początku zużywania drugiej tubki i coś jakby się zatrzymało.Przebarwienia sukcesywnie zmniejszały się w trakcie stosowania AD na początku, natomiast teraz nie widzę praktycznie żadnych efektów.Śmiem twierdzić że AD robi mojej cerze większą szkodę niż pożytek. posmarowałam nim kilkakrotnie czoło chcąc pozbyć się malutkich przebarwień. Obecnie na czole mam malutkie podskórne..hmm nie wiem jak to nazwać..krostki takie dziwne. Wygląda to brzydko i strasznie mnie denerwuje.Czy mogłabym Was prosić o podpowiedź jak się tego pozbyć?
Pozdrawiam
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:29   #639
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07
Na plamki po wrastających włoskach na nogach polacam Saliderm, w aptece za 7 zł. Jest w postaci żelu i jest to naprawdę mocny specyfik .
Bardzo dziekuję za odpowiedź . A ponieważ za chwilę się wybieram do apteki, to od razu kupię i wypróbuję (bo lato tuż tuż a nogi jak wyglądały tak wyglądają...-no bo chyba będzie lato w tym roku, nie? ).
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:42   #640
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

witam!
Ja mam pytanie dotyczac acne dermu bede wdzieczna za odpowiedz
Chciclabym uzywac tego specyfiku zaczynajac od jesieni,przez cala zime,bo w lato podobno trzeba uzywac filtrow a ja nie chce ich uzywac
1.Czy podczas zimy,mozna stosowac acne derm na dzien ?
2.Czy moge uzywac oprocz tego jakiegos kremu ochronnego przed zimnem?
3.Jezeli wyskoczy mi jakas krostka moge uzyc np.masci cynkowej?
ok to narazie tyle chcialabym wiedziec
pozdrawiam uzywajace acne dermu
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:54   #641
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kasiuniaa, kwas azelainowy lepiej używać na noc, tak aby nic już na niego nie nakładać. Ewentualnie po jakiejś godzinie od nałożenia możesz położyć nawilżacz. Na wyskakujące "niespodzianki" mozesz stosować maść cynkową lub inne miejscowo działające preparaty. A co do filtra - chociaż spróbuj - przekonasz się, że AD + filtr daje lepsze efekty niż solo. Skóra leczona powinna być chroniona - wtedy efekty leczenia są lepsze. Słowo
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 16:25   #642
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

rozumiem ze przez okrez zimowy mam uzywac tych filtrow?
Chetnie bym juz teraz sie zaopatrzyla w acne derm ale chyba wtedy nie bede mogla sie opalac,a ja chcialabym skorzystac troche ze sloneczka,o ile w tym roku jeszcze ono bedzie
To teraz pytanko jakich filtrow jestem w tym temacie zupelnie zielona
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 17:18   #643
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gizi
Witam
Dawno nic nie pisałam, ale czytam na bierząco.Wizażankom które poleciły mi Erisa do mycia buzi baardzo dziękuję.Faktycznie łagodny i skuteczny.
Co do AD zaczynam mieć mieszane uczucia..jestem na początku zużywania drugiej tubki i coś jakby się zatrzymało.Przebarwienia sukcesywnie zmniejszały się w trakcie stosowania AD na początku, natomiast teraz nie widzę praktycznie żadnych efektów.Śmiem twierdzić że AD robi mojej cerze większą szkodę niż pożytek. posmarowałam nim kilkakrotnie czoło chcąc pozbyć się malutkich przebarwień. Obecnie na czole mam malutkie podskórne..hmm nie wiem jak to nazwać..krostki takie dziwne. Wygląda to brzydko i strasznie mnie denerwuje.Czy mogłabym Was prosić o podpowiedź jak się tego pozbyć?
Pozdrawiam
podbijam pytanie, bo mam to samo zdanie o AD z tymi hm grudkami podskornymi? AD odstawilam, teraz sie kuruje effaclarem, mam nadzieje, ze cos poradzi.
w sumie nie zastanawialam sie, czy w AD moze cos zapychac...
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 20:18   #644
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasiuniaaa86
rozumiem ze przez okrez zimowy mam uzywac tych filtrow?
Chetnie bym juz teraz sie zaopatrzyla w acne derm ale chyba wtedy nie bede mogla sie opalac,a ja chcialabym skorzystac troche ze sloneczka,o ile w tym roku jeszcze ono bedzie
To teraz pytanko jakich filtrow jestem w tym temacie zupelnie zielona
kasiuniaa, filtry to dobry sposób pielęgnacji przez cały rok, a w trakcie kuracji dermatologicznych, kwasów, retinoidów, wręcz obowiązkowy. I nie ma tu żadnego znaczenia, czy żar się leje z nieba, czy śnieg pada Jeżeli zaczniesz się filtrować, to możesz spróbować Acne Dermu nawet teraz - ale tylko na noc. Na dzien filtr. Dla "zielonych" w kwestii filtrów na Biochemii są poprzyklejane podstawowe linki o filtrach. Lektura obowiązkowa - dział "Słońce a nasza uroda" na wizażu (główna strona) Możesz korzystać ze słońca, co wcale nie jest równoznaczne ze smażeniem się bez ochrony.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:53   #645
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja jestem b. zadowolona Oczyscił mi pory na nosku. No nareszcie! Jeszcze niejest dealny, ale gładki i naprawdę pory się oczyściły. Czoło tez wygładzone. Ale mnie troche podrażnia jednak nie obejdę sie bez Physiogela.

Co do tych grudek na czole, moż eteraz cos wyciaga?? A może coś Was zapchało?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 23:10   #646
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stwierdziłam, że jutro pędzę po Acne Derm do apteki
Moją największą zmorą są, hmm nie wiem jak to nazwać. Blizny? Przebarwienia? Takie brązowe "plamy" po pryszczach na plecach i dekoldzie. Bynajmniej nie jest to od opalania.
Mam nadzieje ze AD sobie chociaż troszkę z tym poradzi
Bo wygląda to okropnie, jakbym miała wysyp pryszczy, a przecież skóra w dotyku gładziutka.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 00:20   #647
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155
polecam do poczytania o filtrach, a tak poza tym po mnie po 3 tygodniach widać było takie spektakularne efekty, że kilka koleżanek pobiegło do apteki po acne derm i filtry, bo niestety tylko taki zestaw ma sens, poza tym ważny jest również krem nawilżający, bo ja nie używam AD co noc, a właśnie często niektóre kremy zatykają, o czym można poczytać w wątku o zatykających składnikach kremów
pozdrawiam i życzę wytrwałości, bo właśnie ona przynosi efekty
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 09:28   #648
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Unhappy Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

zazdroszczę Wam tych dobrych efektów

u mnie nic się nie zmieniło..teraz jeszcze pojawiło się jakieś zaczerwienienie na policzku..

nie wiem co mogłoby mnie zapychać bo ograniczam kosmetyki do minimum:
- filtr (Anthelios mleczko)
- acne-derm
-serum z wit. c z dwiema kroplami wit.E
- skrobia
- krem nawilżający - HOL Avene , a obecnie jedną noc był AA Young antybakteryjny (właściwie nawilżajacego cały czas szukam)
- co kilka dni maseczka aspirynowa

może moja cera nie jest podatna na tą kurację
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 08:25   #649
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja stosuję acne-derm ( ) od wrzesnia i cera mi się niesamowicie polepszyła. Powoli zapominałam co to pryszcz. Teraz na wiosnę zaczęłam swoją przygodę z filtrami (aby chronić swoją już ładną cerę od nowych przebarwień, bo starych sie powoli pozbyłam) i od tego czsu coś sie zaczęło niedobrego dziać . Zaczęły mi sie tworzyć wielkie bolące grudy albo wysyp małych bolących ropniaczków. Nie stosuję nic nowego z kosmetyków, także podejrzewam o to własnie filtry, czy to możliwe ?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 08:38   #650
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jasne że możliwe. jeśli jesteś posiadaczką tłustej skory ze skłonnością do "zatykania" i wyprysków (tu możemy sobie wirtualnie podać ręce) to powiedziałabym, że wręcz normalne, niestety...
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 08:45   #651
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hmm..grudki na czole cudownie zaczęły znikać i to od "niczego" przez kilka dni nic na czoło nie nakładałam, poza zwykłym kremem DOVE..i w ten sposób zniknęły.
Niestety przebarwienia zatrzymały się na pewnym etapie znikania/rozjaśniania i nie wiem co dalej
jakieś pomysły?

Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 08:47   #652
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Katrina to jak się mamy chronić przed tymi wszystkimi UVA ? Muszę jeszcze nadmienić, że od 10 lat używam do opalania specyfików ze stabilnymi filtrami - ambre solair garniera, co prawda nigdy dzieki temu się nie spiekłam (mexoryl), skóra nie schodziła po długim przebywaniu na plaży (środziemnomorskie słońce) a opalenizma była ładna i długo sie trzymała, ale niestety od tego czasu mam też co wkacje wysypkę na dekoldzie i szyi (wtedy idzie na pierwszy bój wapno - pomaga). Cos z tymi filtrami jednak jest .
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 09:10   #653
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kasik ja mogę jedynie zasugerować żebyś spróbowała innego filtra.. wybór jest bardzo duży i może trafisz na coś idealnego dla siebie ..

dla mnie np. Garnier jest nieciekawy.. na twarz nie używałam ale ile razy wsymaruję sobie ramiona (latem) to coś mi tam wyskakuje..a ogólnie akurat ramiona sa zwykle bez takich sensacji..

więc jeśli udałoby Ci się zdobyć jakieś próbki w aptekach to potestuj.. może akurat coś Cię pozytywnie zaskoczy

ja w sumie cały czas szukam ideału
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 09:29   #654
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Niestety, trzeba szukać filtra, który albo nie będzie Ci szkodził w ogóle, albo będzie "robił najmniej szkód". To kwestia indywidualna, trzeba próbować.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 11:06   #655
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hm, ja juz przetestowałam Avenkę, LRP, Vichy, SVR i Bioderme. Z kazdym jest to samo, po dwóch, trzech dniach budzę sie z krostami . Odstawiam filtr, leczę buzię, potem próbuje i znowu jest to samo .
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 12:02   #656
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

aa..bo to nie takie proste

jeden krem Avene jest zupełnie inny niż inny krem Avene podobno najlżejsze są spray`e - Avene i Biodermy..
niestety próbek brak i ciężko jest wypróbować
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 12:29   #657
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
No cóż niestety, a może potem spróbujesz BHA?
Ja bym uważała z tym pchaniem BHA pod oczy. Może dojść tylko do niepotrzebnych podrażnień. Jeśli już na przebarwienia w tamtej okolicy to AHA.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 14:22   #658
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasik71
Hm, ja juz przetestowałam Avenkę, LRP, Vichy, SVR i Bioderme. Z kazdym jest to samo, po dwóch, trzech dniach budzę sie z krostami . Odstawiam filtr, leczę buzię, potem próbuje i znowu jest to samo .
kasik, ale które konkretnie produkty? To prawda, że jedna avene drugiej nierówna, i tak mają wszystkie. Poza tym, czy te "niechciane efekty" to są po prostu pryszcze, czy czerwone krostki? Czyli czy to bardziej wygląda na zapchane pory, czy na uczulenie?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 17:17   #659
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A próbowałaś LRP DP? Podobno nie wypryszcza, nikt się nie skarzył Jutro sama go będę mieć.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:23   #660
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez moniga
Ja bym uważała z tym pchaniem BHA pod oczy. Może dojść tylko do niepotrzebnych podrażnień. Jeśli już na przebarwienia w tamtej okolicy to AHA.
a czy aby BHA nie są łagodniejsze od AHA?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.