Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 20:07   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Post

Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.




Zapraszamy do zadawania pytań konsultantce marki o.b.
Będzie odpowiadać na wszelkie Wasze pytania dotyczące dojrzewania, zmian zachodzących w ciele i psychice w tym czasie, okresu, cyklu menstruacyjnego, stosowania tamponów czy higieny osobistej.
Konsultantka o.b. będzie dla Was przez cały tydzień.

Na zadane pytania postaramy odpowiadać w 24 godziny, w weekendy może to potrwać odrobinę dłużej


Zapraszamy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-29 o 15:24
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:28   #2
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantowi marki o.b.

Witamy wszystkich użytkowników forum dotyczącego dojrzewania i zapraszamy do zadawania pytań!

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Wam zrozumieć swoją kobiecość i rozwiać wątpliwości związane z pierwszą miesiączką, cyklem miesiączkowym, higieną intymną, aplikacją tamponów, wizytą u ginekologa czy objawami dojrzewania.

Od ponad 60 lat tampony o.b.® są ważną częścią życia milionów kobiet i symbolem pewności siebie. Gdyby nie tampony, nie mogłybyśmy pływać w „te” dni, a ulubiona obcisła sukienka musiałaby zostać w szafie. Nie tylko zapewniamy kobietom komfort, uczucie czystości i świeżości w czasie menstruacji, ale też chcemy dzielić się naszą wiedzą przybliżając zagadnienia związane z dojrzewaniem kolejnym pokoleniom młodych kobiet.

Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym mamy nadzieję, że znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania! Zapraszamy!
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 18:30   #3
Smutnaoptymistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.

Problem z miesiączką.

Zaczęłam miesiączkować w wieku 11 lat. Teraz mam 14 i mam już prawie regularny cykl (34 dni). Jednak średnio co drugi okres moja wydzielina (bo krwią tego nazwać nie można) przybiera ciemno brązowy kolor (często pochodzący do czerni) i ma ostry zapach. Jest tak samo obfita i trwa tyle samo (6 dni) jak normalny okres.

Ostatnio czytałam o czymś takim jak bezowulacyjny cykl. Czy to ma jakoś związek z moją przypadłością ? A może to coś innego ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Smutnaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 16:37   #4
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.

Witaj Smutnaoptymistka, wydzielina miesiączkowa może mieć kolor od czerwonego, poprzez brązowawy aż do niemal ciemno brązowego. Zabarwienie wydzieliny miesiączkowej ze względu na różny skład może zmieniać się w trakcie trwania miesiączki. Jeżeli jednak wydzielina niepokoi Cię i towarzyszą jej inne objawy takie jak swędzenie czy ten nieprzyjemny zapach powinnaś skontaktować się z ginekologiem. Pamiętaj, że Internet nie jest najlepszym źródłem informacji jeśli chodzi o choroby, dlatego najlepiej skonsultować to ze specjalistą.


Cytat:
Napisane przez Smutnaoptymistka Pokaż wiadomość
Problem z miesiączką.

Zaczęłam miesiączkować w wieku 11 lat. Teraz mam 14 i mam już prawie regularny cykl (34 dni). Jednak średnio co drugi okres moja wydzielina (bo krwią tego nazwać nie można) przybiera ciemno brązowy kolor (często pochodzący do czerni) i ma ostry zapach. Jest tak samo obfita i trwa tyle samo (6 dni) jak normalny okres.

Ostatnio czytałam o czymś takim jak bezowulacyjny cykl. Czy to ma jakoś związek z moją przypadłością ? A może to coś innego ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:16   #5
Julkakwcn123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.

Czy to normalne że przez miesiąc przytyłam 7 kg
Julkakwcn123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 10:47   #6
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.

Witaj, ciężko stwierdzić po tak małej ilości informacji, dlaczego tak się stało. Nagłe wahania wagi mogą być sygnałem choroby, ale także wynikać ze złej diety czy zmiany stylu życia. W tym przypadku najlepiej będzie skonsultować to z lekarzem i wykonać wskazane przez niego badania.

Cytat:
Napisane przez Julkakwcn123 Pokaż wiadomość
Czy to normalne że przez miesiąc przytyłam 7 kg
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:18   #7
sowa456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zapraszamy do zadawania pytań konsultantoce marki o.b.

Witam, mam pewien problem z miesiączką, często jest nieregularna. Dodatkowo czasami jest dość obfita, a czasami bardzo skąpa. Mam 15 lat, miesiączkuję 2 lata. Czy to normalne? Rozmawiałam o tym z mamą i powiedziała, że jeśli w najbliższym czasie miesiączka się nie ustabilizuje, uda się ze mną do ginekologa. Jak wygląda taka wizyta? Czy lekarz będzie mnie badał, jeśli tak, jak wygląda badanie(jestem dziewicą)? Czytałam o tym trochę w internecie i jestem dość zestresowana.
sowa456 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 23:18:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.