Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 18:21   #1
Sandwitch77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
GG do Sandwitch77
Exclamation

Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.


Ahh. no nie ukrywam, że ze swojego ciała zadowolona nie jestem!.
Porażka. za tydzień mam obóz sportowy i muszę do tego czasu zrzucić boczki tyle że próbowałam już dietę kopenhaską i ludzie lepiej nie próbujcie. Nie dość że ciężko z nią wytrzymać to jeszcze kręci się w głowie i wgl. dobra ale żeby od tematu nie odbiegać. no i ja już nie wiem co mam robić żeby stracić te boczki!
Co wy robicie żeby stracić trochę ciałka?
Ajajaj zapomniałam dodać że mam ok 169 albo więcej wzrostu i waże 59/58 kg. przytyłam przez zime! Chciałabym zrzucić chociaż te 3 kg. Jak je zrzuce będę szczęśliiiwa xd Baardzo proszę o pomoc.Trudno moge nawet niejeść xd!Przekatuje się przez ten tydzień.
Sandwitch77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:34   #2
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Sandwitch77 Pokaż wiadomość
Ahh. no nie ukrywam, że ze swojego ciała zadowolona nie jestem!.
Porażka. za tydzień mam obóz sportowy i muszę do tego czasu zrzucić boczki tyle że próbowałam już dietę kopenhaską i ludzie lepiej nie próbujcie. Nie dość że ciężko z nią wytrzymać to jeszcze kręci się w głowie i wgl. dobra ale żeby od tematu nie odbiegać. no i ja już nie wiem co mam robić żeby stracić te boczki!
Co wy robicie żeby stracić trochę ciałka?
Ajajaj zapomniałam dodać że mam ok 169 albo więcej wzrostu i waże 59/58 kg. przytyłam przez zime! Chciałabym zrzucić chociaż te 3 kg. Jak je zrzuce będę szczęśliiiwa xd Baardzo proszę o pomoc.Trudno moge nawet niejeść xd!Przekatuje się przez ten tydzień.
Dołączam do ciebie Za 3 tygodnie jadę do Tunezji i chcę zrzucić 5 kg. Myślałam też o kopenhaskiej ale wiem, ze nie wytrzymam i będzie mi mega słabo. 3 kg w tydzień to trochę dużo, ale może, może dasz radę zrzucić. Proponuję dietę 800/1000 kcal + ćwiczenia co ty na to?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:36   #3
flowofrainbow
Zadomowienie
 
Avatar flowofrainbow
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 166
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

A może spróbuj skupić się na ćwiczeniach, niż na diecie? Ja bym Ci proponowała Callanetics, wprawdzie początki są ciężkie, ale jak potem się wkręcisz, to sama przyjemność I jakie efekty Możesz też spróbować 8 min abs, te ćwiczenia są na youtube. A co do diety to jeść częściej i mniejsze porcje, i oczywiście nie podjadać między posiłkami Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
__________________

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który nie wie gdzie idzie"
N. Bonaparte

flowofrainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 18:51   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Dołączam do ciebie Za 3 tygodnie jadę do Tunezji i chcę zrzucić 5 kg. Myślałam też o kopenhaskiej ale wiem, ze nie wytrzymam i będzie mi mega słabo. 3 kg w tydzień to trochę dużo, ale może, może dasz radę zrzucić. Proponuję dietę 800/1000 kcal + ćwiczenia co ty na to?
800/1000 kcal dla kogos kto jest przy dolnej granicy prawidlowej wagi?
Dziewczyny to jest forum ''Fitness'' a nie ''glupie pomysly na odchudzanie''

Nie powinno sie odjemowac mniej niz 10-15% od zapotrzebowania kalorycznego.
Regularnie POSILKI co 2-3 godziny zapewnia potrzebne skladniki i zapobiegna podjadaniu.
Natomiast wszystkie bzdurne diety doprowadza co najwyzej do jojo i brakow w organizmie.

Postaw na regularna aktywnosc fizyczna, skoro pracowalas na cos przez kilka miesiecy, to nie zniknie to magicznie w tydzien czy dwa ale jak zaczniesz dzialac z glowa to za dwa tygodnie bedziesz juz widziala rezultaty i jesli dalej bedziesz dzialac z glowa, to maja one szanse byc w miare trwale
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:29   #5
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
800/1000 kcal dla kogos kto jest przy dolnej granicy prawidlowej wagi?
Dziewczyny to jest forum ''Fitness'' a nie ''glupie pomysly na odchudzanie''

Nie powinno sie odjemowac mniej niz 10-15% od zapotrzebowania kalorycznego.
Regularnie POSILKI co 2-3 godziny zapewnia potrzebne skladniki i zapobiegna podjadaniu.
Natomiast wszystkie bzdurne diety doprowadza co najwyzej do jojo i brakow w organizmie.

Postaw na regularna aktywnosc fizyczna, skoro pracowalas na cos przez kilka miesiecy, to nie zniknie to magicznie w tydzien czy dwa ale jak zaczniesz dzialac z glowa to za dwa tygodnie bedziesz juz widziala rezultaty i jesli dalej bedziesz dzialac z glowa, to maja one szanse byc w miare trwale

Dieta 1000 kcal nie jest dietą drastyczną, jak np. wspomniana już kopenhaska, odpowiednio zaplanowana wydaje się dosyć rozsądną dietą.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:31   #6
Sandwitch77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
GG do Sandwitch77
Exclamation Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Hmm.. zawsze można spróbować ćwiczeń. W tamtym roku na obozie schudłam 5 kg w dwa tygodnie. tyle ze na tych obozach jest harówa.xdd
przez ten tydzień mam nadzieje że zrzucę jutro o 7 na deske jade potem rowerek.
ale mój jadłospis wygląda tak:
śniadanie: mleko z musli . uwieelbiam musli!
2 śniadanie: bananik albo mandarynka
obiad: ryba albo pierś z kurczaka.
zwykle jem jakiś podwieczorek
kolacja: a to róóżnie bywa jogurty owoce albo marchewki! xd
No chyba się tak źle nie żywię nie?
zwykle to ja jeżdżę o 6-5 na zawody więc czasem zdarza mi się zjeść jakiegoś batonika.
gorzej że ja kocham pączki i białe pieczywo!
Sandwitch77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 21:49   #7
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Sandtwich pozwolisz,że ocenię twój jadłospis który tu podałaś

Śniadanie - musli lepiej zamienić na płatki owsiane, które są zdrowsze i nie mają tyle cukru, można tu też dodać owoc.

II Śniadanie - owoc to nie posiłek, najlepiej jeżeli byłaby tu grahamka z twarogiem lub chudą szynką albo 2 -3 kromki razowca.

Obiad - Co do mięsa nie mam zastrzeżeń, ale trzeba dodać do tego jakieś węgle złożone, czyli np: 2-3 ziemniaki , pół woreczka brązowego ryżu lub kaszy, czy też makaron pełnoziarnisty. Do tego jakaś surówka albo sałatka, np. z dodatkiem oliwy (zdrowe tłuszcze).

Podwieczorek - Warto tu zjeść serek homo z garścią orzechów lub pestek + kromka razowca z czymś.

Kolacja - Wielu osobom przeszkadza jedzenie owoców po godzinie 16. Tutaj proponuje białko czyli np serek wiejski, twaróg lub jakaś rybka, może być świeża lub też z puszki, np. tuńczyk w sosie własnym. Taką kolację można zjeść nawet 0.5 h przed snem. Natomiast taką z dodatkiem węgli, np. kromka razowca+serek wiejski, 2 h przed snem.

To na tyle, więcej rzeczy możesz sie dowiedzieć na podforum Dietetyka. Co do ćwiczeń, jeżeli chodzi o spalanie to dobre są aeroby (bieganie,pływanie itp.). Pamiętej też,że każdą dietę przestrzegamy w 90%, więc jeżeli raz w tygodniu zjesz sobie budyń,lub kawałek ciasta, nie popadaj w panikę. Dieta nie ma być menczarnią.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj.
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart

Edytowane przez Fankaus5olga
Czas edycji: 2009-07-20 o 21:51
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 22:01   #8
Sandwitch77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
GG do Sandwitch77
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Sandtwich pozwolisz,że ocenię twój jadłospis który tu podałaś

Śniadanie - musli lepiej zamienić na płatki owsiane, które są zdrowsze i nie mają tyle cukru, można tu też dodać owoc.

II Śniadanie - owoc to nie posiłek, najlepiej jeżeli byłaby tu grahamka z twarogiem lub chudą szynką albo 2 -3 kromki razowca.

Obiad - Co do mięsa nie mam zastrzeżeń, ale trzeba dodać do tego jakieś węgle złożone, czyli np: 2-3 ziemniaki , pół woreczka brązowego ryżu lub kaszy, czy też makaron pełnoziarnisty. Do tego jakaś surówka albo sałatka, np. z dodatkiem oliwy (zdrowe tłuszcze).

Podwieczorek - Warto tu zjeść serek homo z garścią orzechów lub pestek + kromka razowca z czymś.

Kolacja - Wielu osobom przeszkadza jedzenie owoców po godzinie 16. Tutaj proponuje białko czyli np serek wiejski, twaróg lub jakaś rybka, może być świeża lub też z puszki, np. tuńczyk w sosie własnym. Taką kolację można zjeść nawet 0.5 h przed snem. Natomiast taką z dodatkiem węgli, np. kromka razowca+serek wiejski, 2 h przed snem.

To na tyle, więcej rzeczy możesz sie dowiedzieć na podforum Dietetyka. Co do ćwiczeń, jeżeli chodzi o spalanie to dobre są aeroby (bieganie,pływanie itp.). Pamiętej też,że każdą dietę przestrzegamy w 90%, więc jeżeli raz w tygodniu zjesz sobie budyń,lub kawałek ciasta, nie popadaj w panikę. Dieta nie ma być menczarnią.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj.
jesli bym utrzymywała to co ty napisalas ile bym schudła w tydzień?.
Sandwitch77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:04   #9
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Wiesz to zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne... Zresztą moim zdaniem, szybkie chudnięcie nie jest dobre,ponieważ szybko może być efekt jo-jo. Lepiej wolniej a trwale...

Btw - widziałam twoje zdjecie, w albumie. Jesteś bardzo ładna Nie wiem jak ciało, ale po buzi nie widać,żebyś musiała się odchudzać. Zresztą twoja waga przy twoim wzroście jest bardzo dobrą wagą.

3 kg - w tydzień jest straszne dla organizmu..
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart

Edytowane przez Fankaus5olga
Czas edycji: 2009-07-20 o 22:05
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:27   #10
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

dlaczego dziewczyny wczesniej nie pomyślałyscie o redukcji tylko na ostatnia chwile przeciez nie dowidziałyscie sie o wyjazdach kilka dni temu tylko wczesniej je zaplanowaliscie.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:34   #11
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Ania-zgadzam się z Tobą. A potem jest płacz i zgrzytanie zębami. I uciekanie się do głodówek - bo chce schudnąć 2-5 kg w tydzień. Co nie jest ani zdrowe ani mądre.
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 22:44   #12
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Dieta 1000 kcal nie jest dietą drastyczną, jak np. wspomniana już kopenhaska, odpowiednio zaplanowana wydaje się dosyć rozsądną dietą.
hahahahaa
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:54   #13
Sandwitch77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
GG do Sandwitch77
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Wiesz to zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne... Zresztą moim zdaniem, szybkie chudnięcie nie jest dobre,ponieważ szybko może być efekt jo-jo. Lepiej wolniej a trwale...

Btw - widziałam twoje zdjecie, w albumie. Jesteś bardzo ładna Nie wiem jak ciało, ale po buzi nie widać,żebyś musiała się odchudzać. Zresztą twoja waga przy twoim wzroście jest bardzo dobrą wagą.

3 kg - w tydzień jest straszne dla organizmu..
ja tam niemam nic do swoich ud czy brzuszka bo jest okej tylko mam boczki taka nieproporcjonalna jestem .
Sandwitch77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 04:37   #14
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Fankaus5olga a dlaczego nalezy koniecznie dodać pól woreczka ryżu???????
połączenie takie ilości ww z oliwą też pieknie tuczy
a płatki owsiane z mlekiem to są węgle z węglami i jeszcze dodatkowo owoco - no super posiłek żeby trochę fetu dowalić
serek homo przetworzone paskudztwo
Twoja propozycja jadłospisu nie jest wiele lepsza niż oryginał

a tak powtarzając za annią o wakacjach to się myśli najpóźniej w maju
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 07:53   #15
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a płatki owsiane z mlekiem to są węgle z węglami i jeszcze dodatkowo owoco - no super posiłek żeby trochę fetu dowalić
serek homo przetworzone paskudztwo
Twoja propozycja jadłospisu nie jest wiele lepsza niż oryginał
o w morde jeza,ze sie tak wyraze,polaczenie platkow owsianych z mlekiem i owocem tuczy????
To dlaczego na ncj takie sniadanie jest polecane?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:10   #16
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Sandwich77, Sprubuj diety odchudzanie na zawolanie. Podobno wiele dziewczyn juz probowalo i mozna schudnac tyle przez tydzien. Wlasciwa dlugos tej diety to 9 dni ale zawsze mozesz ja skrocic. Co prawda dieta ta dostarcza dosyc duzo kalorii ale w tym wlasnie tkwi jej sekret. Posilki je sie w odpowiednich sekwencjach co powoduje zwiekszenie metabolizmu. Wpisz w google 'odchudzanie na zawolanie' i zobacz co sie wyswietli. jesli chcesz sie dowiedziec czegos wiecej na jej temat to przesle ci ja na maila
Pozdrawiam i mam nadzieje ze dopniesz celu
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:26   #17
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
dlaczego dziewczyny wczesniej nie pomyślałyscie o redukcji tylko na ostatnia chwile przeciez nie dowidziałyscie sie o wyjazdach kilka dni temu tylko wczesniej je zaplanowaliscie.

Ja zaplanowałam miesiąc temu
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 09:06   #18
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

mozesz wyprobowac diete bialkowa - np I faze south beach, w pierwszym tygodniu spada duzo wody i wlasnie takie spadki wagi sa mozliwe - z tym ze jest to w wiekszosci woda. na innym forum czytalam tez, ze jakas dziewczyna przed slubem zazywala srodek odwadniajacy i stracila 5 kg w tydzien
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 09:34   #19
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
mozesz wyprobowac diete bialkowa - np I faze south beach, w pierwszym tygodniu spada duzo wody i wlasnie takie spadki wagi sa mozliwe - z tym ze jest to w wiekszosci woda. na innym forum czytalam tez, ze jakas dziewczyna przed slubem zazywala srodek odwadniajacy i stracila 5 kg w tydzien
Co z tego ze wyeliminujesz wegle przez dwa tyg jak potem i tak je jesz znowu.
Co to za sztuka tracic wode z organizmu. Ja rozumiem tluszcz,ale wode
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 09:48   #20
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

no przeciez dziewczyna pisala, ze chce sie pozbyc SZYBKO kilogramow w tydzien. jak sie pozbedzie tej wody, to cel chyba osiagnie? wiadmo, ze tyle tluszczu to nikt w tydzien nie straci.
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:13   #21
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Sandwitch77 Pokaż wiadomość
ja tam niemam nic do swoich ud czy brzuszka bo jest okej tylko mam boczki taka nieproporcjonalna jestem .
Jesli schudniesz szybko, to najprawdopodobniej bedziesz wygladac jeszcze bardziej nieproporcjonalnie, bo boczki czyli tluszcz zostana
Zacznij cwiczyc przeszukaj forum, pewnie znajdziesz cos dla siebie, moze doloz hula-hop? podobno dziala

Jadlospis fatalny, w zasadzie tylko jeden posilek reszta to jakies weglowodanowe przekaski, ktore napedzaja apetyt na batoniki
Nie widze zrodel Niezbednych Nienasyconych Kwasow Tluszczowych
Zacznij sie ODZYWIAC a nie tylko jesc

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
no przeciez dziewczyna pisala, ze chce sie pozbyc SZYBKO kilogramow w tydzien. jak sie pozbedzie tej wody, to cel chyba osiagnie? wiadmo, ze tyle tluszczu to nikt w tydzien nie straci.
ale napisala tez, ze ma zastrzezenia tylko do boczkow a te od durnych diet czy odwadniania nie zejda a wrecz przeciwnie, to to pozniej wroci to w duzej czesci bedzie tluszcz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:17   #22
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Sandwitch77 Pokaż wiadomość
jesli bym utrzymywała to co ty napisalas ile bym schudła w tydzień?.
Prawidłowo powinno się chudnąć około kilogram tygodniowo.
Jak się dopiero teraz obudziłaś i chcesz zrucić tyle w jeden tydzień, to przygotuj się, że tylko sobie krzywdy narobisz.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:26   #23
Shiim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 157
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Dobra pomoge Wam, ale musicie się przygotować na ostry trening, dieta to nie wszystko.
Po pierwsze wizyta na sfd.pl i porposzenie o ułożenie planu żywieniowego.
6:00 bieganie godzinne- codziennie !!!
potem basen, siłownia
granie w tenisa
wieczorem a6w
gwarantuję, że jak bedziesz robila to sumiennie to Ci sie uda

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandwitch77 Pokaż wiadomość
przez ten tydzień mam nadzieje że zrzucę jutro o 7 na deske jade potem rowerek.
i co to wszystko?
daj spokój, jeżeli masz tak "ćwiczyć" to sobie nie rób nawet nadziei.
napisałem Ci co możesz zrobić jezeli na prawde chcesz schudnąć.
Shiim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:27   #24
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Ja zaplanowałam miesiąc temu
jak masz mało do zrzucenia to miesiac wystarczy..
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:31   #25
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Pingwin2- Ok,uświadomiłaś mi,że to błąd,tylko jeszcze nie wiem czemu. Dziewczyny na NCJ na śniadanie jedzą owsiankę; na podwieczorek serek homo; na obiad właśnie np.pierś z kurczaka, jakie warzywa i np.pół woreczka ryżu/kaszy czy też makaron. Te jadłospisy są oceniane jako dobre,więc ja już od dawna pamiętam,że są one drogą do dobrej Redukcji... Nie jestem dietetykiem, więc mogę,a raczej napewno się mylę..Poprostu po tylu miesiącach spędzonych na wizażu, zapamiętuje się takie rzeczy...
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:53   #26
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Shiim Pokaż wiadomość
Dobra pomoge Wam, ale musicie się przygotować na ostry trening, dieta to nie wszystko.
Po pierwsze wizyta na sfd.pl i porposzenie o ułożenie planu żywieniowego.
6:00 bieganie godzinne- codziennie !!!
potem basen, siłownia
granie w tenisa
wieczorem a6w
gwarantuję, że jak bedziesz robila to sumiennie to Ci sie uda

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


i co to wszystko?
daj spokój, jeżeli masz tak "ćwiczyć" to sobie nie rób nawet nadziei.
napisałem Ci co możesz zrobić jezeli na prawde chcesz schudnąć.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:02   #27
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Shiim Pokaż wiadomość
Dobra pomoge Wam, ale musicie się przygotować na ostry trening, dieta to nie wszystko.
Po pierwsze wizyta na sfd.pl i porposzenie o ułożenie planu żywieniowego.
6:00 bieganie godzinne- codziennie !!!
potem basen, siłownia
granie w tenisa
wieczorem a6w
gwarantuję, że jak bedziesz robila to sumiennie to Ci sie uda

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


i co to wszystko?
daj spokój, jeżeli masz tak "ćwiczyć" to sobie nie rób nawet nadziei.
napisałem Ci co możesz zrobić jezeli na prawde chcesz schudnąć.
A kiedy praca, czy życie ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:47   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
o w morde jeza,ze sie tak wyraze,polaczenie platkow owsianych z mlekiem i owocem tuczy????
To dlaczego na ncj takie sniadanie jest polecane?
A kto mowi, ze tuczy ? Mleko jest tez dobrym zrodlem bialka, ale fakt, ze duzo w tym wegli. Tyle, ze z rana mozna sobie na nie pozwolic

Cytat:
Napisane przez Shiim Pokaż wiadomość
Dobra pomoge Wam, ale musicie się przygotować na ostry trening, dieta to nie wszystko.
Po pierwsze wizyta na sfd.pl i porposzenie o ułożenie planu żywieniowego.
Po pierwsze, to na sfd nie ukladaja planow zywieniowych, tylko komentuja/koryguja juz ulozone

Cytat:
Napisane przez Shiim Pokaż wiadomość
6:00 bieganie godzinne- codziennie !!!
potem basen, siłownia
granie w tenisa
wieczorem a6w
gwarantuję, że jak bedziesz robila to sumiennie to Ci sie uda
Akurat. Jedyne co zrobi, to zameczy ogranizm. Nie mozna od razu narzucac takiego obciazenia treningowego. Zreszta, nawet ktos trenujacy regularnie mialby wielkie problemy z takim rezimem trenignowym Godzina biegania, a pozniej silownia i jeszcze tenis?

Przede wszystkim - zrzucanie 3kg w tydzien to zly pomysl.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:19   #29
Sandwitch77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
GG do Sandwitch77
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

tak szczerze to ja przytyłam na weselu miałam cztery wesela no i jak wiadomo tyle dobroci....no ale cóż.
shiim niebede zostawic normalnego zycia zeby cwiczyc co sekunde. bo ja mam szkołe i zawody.
a na obozie zrzuce te kilogramy i wgl. sie przestaałam przejmowac xd
Sandwitch77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 23:30   #30
Shiim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 157
Dot.: Jak mogę schudnąć ok. 3kg i więcej w tydzień?.

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A kiedy praca, czy życie ?
przed i pomiędzy, tak ciężko to połączyć?
Shiim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.