Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 19:15   #151
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

widzialam dzis odcien 45 w sephorze obok empiku na nowym swiecie. dla mnie i tak za ciemny ale moze ktorejs w warszawskich wizazanek przyda sie ta informacja

Edit: hmm widzilam go tez wczoraj w galeri centrum i rossmanie. czyli chyba zrobil sie jakis bardziej dostepny

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2008-01-27 o 13:08
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 13:49   #152
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Witam
Jak dla mnie ten kompakt jest idealny, świetnie się rozprowadza, dobrze matuje.. cudeńko
dostałam w prezencie i jak zobaczyłam odcień (Golden 75) to przestraszyłam się, że będzie za ciemny bo jestem naprawdę blada.Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest idealny dla mojej cery także nie zrażajcie się tym,że może wyglądać na ciemny.


Mam pytanko do Was jeszcze:

te odcienie jakby ułożyć numerkami od najjaśniejszego do najciemniejszego to jak to jest? np czy natural 70 jest jaśniejszy od golden 75?



a no i dodam jeszcze,że w sklepie się nie opłaca kupować bo cena jest między 50-65zł a na allegro 30parę złotych.
the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:31   #153
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cześć Dziewczyny!

Do tej pory używałam podkładu Revlon Colorsyat o odcieniu Buff, jednak teraz pragnę jakiejś nowości, bo choć Revlon doskonały, to już mi się znudził.
Orientujecie się może jaki odcień MF Miracle Touch byłby podobny do Revlońskiego Buff?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź!
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:33   #154
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jest więcej. Kilka Wizażanek kupiło ten najjaśniejszy odcień, ale w jakichś niszowych drogeriach.
ja widzialam chyba w rosmanku tylko wole nie kombinowac z podkladammi i pudrami bo nie jestem przekonana co do tego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 07:31   #155
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Dziewczyny czy mogłybyście kolor 45 Warm Almond (czyli ten najjaśniejszy) porównać do Recover Rimmela (odcien 103) lub podkładu adaptacyjnego Oriflame - odcien Light Ivory?

A może któraś z Was miała ten najjaśniejszy kolor (w Europie niedostepny, ale dostępny na Allegro ) - nr 40 Creamy Ivory?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 07:54   #156
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Ja mam tester Creamy Ivory, wstawiam zdjęcie porównawcze z innymi podkładami. Więcej zdjęć wstawiałam w watku o naszych kosmetykach, o tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1046
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (112,8 KB, 72 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:08   #157
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ja mam tester Creamy Ivory, wstawiam zdjęcie porównawcze z innymi podkładami. Więcej zdjęć wstawiałam w watku o naszych kosmetykach, o tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1046
O! Dziekuje za tego posta. Ale z tego co widzę to Creamy Ivory 40 jest bardzo jansy... Widziałam Revlona Colorstay do cery suchej i odcien najjasniejszy 150 był za jasny a drugi w kolejności 180 Buff był za ciemny :-( A tak strasznie mnie kusi ten Miracle Touch. Chyba pozostaje mi ta 45 - Warm Almond

W ogóle ja nie mam szczescia do podkladów...
Jak narazie powypróbowaniu kilkudziesięciu (łącznie z tymi z wysokiej półki) - jedynymi podkładami które mi pasują (ale tez mam im coś do zarzucenia) są własnie Adaptacyjny Ori i Recover...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 08:10   #158
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Jula a sprawdzałaś podkład Bourjois 10 Hours Sleep Effect? On ma jasne odcienie, dziewczyny go chwalą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enia-cery.html
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:15   #159
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jula a sprawdzałaś podkład Bourjois 10 Hours Sleep Effect? On ma jasne odcienie, dziewczyny go chwalą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enia-cery.html
jak tylko pojawił się na rynku i: 71 jest za jasny, 72 byłby idealny gdyby nie to że wpada w róż a ja muszę mieć coś beżowego, 73 za ciemny (nawet mam teraz próbkę 73 w domu)

Mam skórę normalną (ani sucha ani przetłusczająca się). Generalnie nie potrzebuję podkładu kryjącego ale ujednolicającego koloryt. Mam obsesję na punkcie efektu maski (i kilka podkładów odpadło dlatego,że nie mogłam dobrać koloru). Lubię podkłady z efektem rozświetlającym...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:21   #160
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
O! Dziekuje za tego posta. Ale z tego co widzę to Creamy Ivory 40 jest bardzo jansy... Widziałam Revlona Colorstay do cery suchej i odcien najjasniejszy 150 był za jasny a drugi w kolejności 180 Buff był za ciemny :-( A tak strasznie mnie kusi ten Miracle Touch. Chyba pozostaje mi ta 45 - Warm Almond

W ogóle ja nie mam szczescia do podkladów...
Jak narazie powypróbowaniu kilkudziesięciu (łącznie z tymi z wysokiej półki) - jedynymi podkładami które mi pasują (ale tez mam im coś do zarzucenia) są własnie Adaptacyjny Ori i Recover...
Proszę bardzo
A próbowałaś zmieszać te dwa odcienie Revlona? Może wtedy uzyskałabyś odcień idealny...

Ten MT jest dosyć jasny i minimalnie wpada w róz jak widać. Ale ładnie dopasowuje się do karnacji. Ja używam wszystkich tych kolorów co pokazałam na zdjęciu, czasami je mieszam, moją cerę zobaczysz na MM, jest dosyć jasna
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:25   #161
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
A próbowałaś zmieszać te dwa odcienie Revlona? Może wtedy uzyskałabyś odcień idealny...
Powiem szczerze, że czegoś takiego nie próbowałam

Jestem zdesperowana bo po prostu nie mogę uwierzyć, że przy takim wyborze jaki mamy w sklepach nie mogę znaleźć dla siebie podkładu z którego byłabym w pełni zadowolona.

Generalnie najlepszym odcieniem - idealnym wrecz do mojej cery w okresie od jesieni do wiosny, kiedy buzi nie mam w ogóle opalonej i ma swój naturalny jasny kolor - jest własnie Light Ivory podkładu adaptacyjnego Oriflame. Jest to idealny jasny beż, bez rózowego odcienia.
Ale co z tego, skoro krótko się trzyma. Na twarzy wygląda ładnie tylko przez pierwsze 30 min... potem znika...

Edytowane przez Jula84
Czas edycji: 2008-04-09 o 08:27 Powód: literówka
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 14:45   #162
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Jula84 - spróbuj podkładu ujędrniającego Giordani Gold, chyba powinien być ten sam odcień co w adaptacyjnym. Czytałam na KWC, że ten lepiej kryje i jest trwalszy niż adaptacyjny.
Właśnie planuję jego kupno, ale mam problem z odcieniem. Potrzebuję odcienia jasnego, beżowego albo z domieszką żółci. Zamówiłam sobie kolor Natural, ale okazał się za ciemny i teraz myślę, jaki by zamówić może Porcelain?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 15:42   #163
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

A sprawdzałaś nowy podkład Rimmela? On jest chyba troszkę ciemniejszy niż Recover, ale wg mnie ma dośc jasne odcienie. A Isa Dora? Wydaje mi się, że mają jakiś jasny odcień
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:19   #164
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś nowy podkład Rimmela? On jest chyba troszkę ciemniejszy niż Recover, ale wg mnie ma dośc jasne odcienie. A Isa Dora? Wydaje mi się, że mają jakiś jasny odcień
Co do RImmela - pewnie chodzi o Renew & Lift. Wypróbowałam najjaśniejszy dostępny w Polsce odcień 103. Myslałam że bedzie to odpowiednik 103 Recovera którego używam ale guzik - Renew wpada w róż! (Na kwc jedna z wizażanek pisała o tym samym).

Jeżeli chodzi o Isa dorę to zawsze "pociągał" mnie ten podkład w piance...ale ze względu na jego konsystencje i wieczny brak testerów w Galerii Centrum - nie mam jak go wypróbować. Miałam kiedys próbke Hydralight odcień 61 . Kolor był bardzo dobry ale dawał strasznie matowy efekt..i jakąś taką "niezdorowo" wyglądającą twarz miałam...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:25   #165
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

A próbowałaś podkładu Bell Anti Age? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12764 Jest naprawdę fajny, mam go i jestem z niego bardzo zadowolona Muszę mu w końcu wysmarować recenzję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:06   #166
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Miracle Touch Liquid Illusion Foundation marki Max Factor

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A próbowałaś podkładu Bell Anti Age? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12764 Jest naprawdę fajny, mam go i jestem z niego bardzo zadowolona Muszę mu w końcu wysmarować recenzję
Próbowałam Kupiłam go a potem sprzedałam na allegro...miałam odcień 02 "jasny naturalny". Pamiętam, że świetnie się nakładał, miał fajną konsystencję ale po 3 minutach dawał strasznie matowy efekt na mojej twarzy.i to mi się nie podobało..
A może ja za dużo wymagam?
Ale przyznam szczerze że podkład to dla mnie naprawdę ważny kosmetyk i... muszę znaleźć swój ideał.

Może napiszę czego miałam okazję użyć w w ostatnim czasie:
1.Sephora - podkład nawilżający odcień R20 (kolor super, miał okropny zapach a końcowy efekt na twarzy średni)

2.Dior - Pure Light - odcień 100 - strasznie wodnisty, efekt bardzo krótkotrwały

3.Guerlain - Fleur de Teint - odcień 520 (trochę za żółty). Może i z tego podkładu coś by było ale niestety wybór kolorów w Sephorach jest żaden!

4.Sisley - Phyto Hydra Tant - beige1 - kleisty, czułam jakbym miała gumę na twarzy. Efekt też średni

5. Soraya - Make up sceniczny - zdecydowanie zbyt matowy efekt którego ja nie chce.

6.AA - Podkład Rozświetlający - Mój faworyt. Kupię go ale dopiero jak się troszkę opalę bo najjaśniejszy odcień jest dla mnie zbyt ciemny, niemniej jednak podkład jest świetny.

7.Vichy Aera teint - odc 23 Clair Ivory - zarówno ten kolor jak i wszystkie pozostałe wpadają w róż, co go dyskwalifikuje,

8.Dior- Eclat Satin - odcień 200 - kolor za różowy i za ciemny, ale myślę żę mogłabym się nim poważnie zaiteresować gdybym wypróbowała kolor 100 (o ile okazałby się dobry) Efekt prawie jak z Photoshopa, jeden minus- okropny wprost nie do wytrzymania zapach.

9.Estee Lauder - Double Wear - kolor 39 - dobry ale wygądałam na tak zmęczoną po nim ze az strach. Tapeta i zmeczona szara twarz...

10. Max Factor Age Renew - odcień 40 Creamy Ivory - za jasny, podkład sie jakoś nierównomiernie rozkładał. Efekt poniżej oczekiwanej...

11. Kolastyna Satin Make up - kolor "Jasny beż" - tapeta, mat (czyli moi wrogowie)


Ugh.....
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.