Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-20, 02:23   #301
erwuska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Witam! Mam dopiero 21 lat i już mam okropne zmarszczki pod oczami. Do niedawna miałam po dwie linie pod każdym okiem a teraz pojawiły się kolejne Moje rówieśniczki nie mają jeszcze zmarszczek...Zmarszczki są dość głebokie i długie nawet makijarz już nie pomaga. Urzywam kremu pod oczy Clinique, a prędzej stosowałam Garnier. Nie wiem już co mam z tym robić.Nie chcę decydować się na botoks bo co ja zrobie za 10 lat?? Dodam, że ani moja mama ani żadna ciotka nie mają takich mimo że maja po 40 lat! Co mam zrobić z tym problemem?Poratujcie...Pr oszę...
erwuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:30   #302
Promesa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 51
Dot.: Zmarszczki pod oczami

ja mam 27 lat i moge sie pod waszymi wypowiedzami podpisac... moje zmarszczki sa okropne, jak sie usmiecham (a raczej mam baaardzo pogodne usposobienie i kocham sie smiac) pod oczami robia mi sie dwie duze fałdziaste zmarchy, denerwuje mnie to bo na kazdym zdjeciu wygladam jak Shar Pei ...
botoksik..... no nie wiem...chyba w tym wieku nie chce sie na to decydowac moze wlasnie najpierw jakis kremik, witaminki, to z kapsulkami wcieranymi pod oczka tez fajna sprawa...
w przyszlym tygodniu ide do kosmetyczko, ciekawe co mi powie )
__________________
Promesa
Promesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:36   #303
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Trueba Pokaż wiadomość
Redermic polecam, działa sto razy lepiej niż "górnopółkowce". Oprócz tego mój wypróbowany patent- Tokovit A+E (naturalne witaminy, Capivit-syntetyczne) nakłuć kapsułke i zawartośc nałożyc pod i nad oczy. Ostatnio używam w taki sposób tranu w kapsułkach- też super efekt tylko smrodek zdechłej makreli. Zmarszczki mam- drobniutkie po dwie pod oczami, kurzych łapek brak. Mam 41 lat i jestem krótkowidzem o wiecznie zmrużonych oczach. Moim wypróbowanym sposobem jest stosowanie na zmianę (po ok. tygodniu) kremu z wit.C, Tokovitu i tranu. Mam tez Diora Capture Totale, ale przestałam używac bo te moje patenty są o wiele skuteczniejsze. O cenie nie wspomnę. O botoksie pomyślę po 60-tce może.
ale redermic chyba dla 20-30 latki to chyba za mocny krem?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 10:41   #304
monika 123
Raczkowanie
 
Avatar monika 123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez erwuska87 Pokaż wiadomość
Witam! Mam dopiero 21 lat i już mam okropne zmarszczki pod oczami. Do niedawna miałam po dwie linie pod każdym okiem a teraz pojawiły się kolejne Moje rówieśniczki nie mają jeszcze zmarszczek...Zmarszczki są dość głebokie i długie nawet makijarz już nie pomaga. Urzywam kremu pod oczy Clinique, a prędzej stosowałam Garnier. Nie wiem już co mam z tym robić.Nie chcę decydować się na botoks bo co ja zrobie za 10 lat?? Dodam, że ani moja mama ani żadna ciotka nie mają takich mimo że maja po 40 lat! Co mam zrobić z tym problemem?Poratujcie...Pr oszę...
Wydaje mi się,że spokojnie możesz zacząć stosować krem przeciwzmarszczkowy po 25 roku życia. w Aptece masz duży wybór, dziewczyny gorąco polecają Redermic. Jeśli chodzi o tańszą kurację to wit C i tran - sposób Trueby.
__________________
Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.
Jean-Paul Sartre
monika 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:08   #305
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Nie wiem, czy zdecydowała bym sie na botox. na pewno nie teraz. Może za 20 lat...Po 50tce
Póki co kremy pod oczy. Mam vichy la pro.
ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:47   #306
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Zmarszczki pod oczami

fajna jest ta seria Vichy la pro - działa w każdym razie i efekty widać.
co do botoksu, to u mnie też odpada, panicznie boję się igły, a do tego jakoś mi się to negatywnie kojarzy...
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:06   #307
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Zmarszczki pod oczami

vichy la pro?to nowość
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 12:18   #308
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
jaki krem pod oczy po 20-stce?

mam 21 lat i w sumie nigdy nie uzywalam kremu od oczy ... mam juz nawet drobne zmarszczki ,nieciekawe spojrzenie ,lekko podpuchniete oczy ,since pod oczami od niewyspania i chcialabym zczac stosowac jakis krem najlepiej na noc pod oczy ...zeby zmarszczki znikly i skora pod oczami znowu wygladala zdrowo promiennie bez sincow ( w dzien oczywiscie na to stosuje korektor pod oczy ,ale chyba nie sztuka jest zamaskowac ,ale pozbyc sie skutecznie problemu) .Czy sa jakies dobre kremy pod oczy przeznaczone dla mojego wieku ? nie znam sie na tym kompletnie moglibyscie mi cos polecic? bede wdzieczna za wszystkie wskazowki i rady
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 19:34   #309
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: jaki krem pod oczy po 20-stce?

Witam, podpisuje sie pod ten watek, tyle ze ja mam 24 lata. Dzieki
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:06   #310
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: jaki krem pod oczy po 20-stce?

czesc dziewczyny. ja mam 20 lat i gdzies od pol roku uzywam kremu AA face cera wrażliwa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nthenolem.html. kupilam go bo poszukiwalalam naprawde delikatnego kremu gdyz byle co podraznia mi okolice oczu i zaraz mnie swędzi:/ o ile na początku zmniejszyły mi sie sińce i skóra powiek byla w lepszym stanie(ze sie tak wyrażę), o tyle teraz nie widze zadnego działania i chyba zminie na np https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...karnityna.html lub jakis onny np. garniera
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:20   #311
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: jaki krem pod oczy po 20-stce?

Mam 21 lat i tez sie czaję na jakis krem pod oczy, ale nie mogę się zdecydować. Zastanwiałam się czy mogłabym kuic przeciwzamrszkowy. Używam szkieł kontaktowych i naciągam lekko skórę zawsze przy ich zakładaniu i ściąganiu. Nie wiem czy to jednak nie za wcześnie na taki krem. Delikatne żele ze świetlika są jednak zdecydowanie nie wystarczające.Oh te dylematy..
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 16:20   #312
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: jaki krem pod oczy po 20-stce?

hej!
ja uzywalam kremu garniera, ale nie pamietam nazwy-taki ze slonecznikiem na opakowaniu, w malym sloiczku. bardzo mi odpowiadal, nawilzal skore pod oczami, co jest dla mnie bardzo wazne. niestety nie likwidowal mi sincow pod oczami
wiec poszukuje teraz czegos nowego. jak znajde to od razu napisze
w ogole to zastanawiam sie, czy po 20-stce powinno sie juz powoli zaczac stosowac cos przeciwzmarszczkowego? czytalam, ze nie rozleniwi to skory, ale mam watpliwosci....a z drugiej strony nie chce sie ocknac za 10lat ze zmarszczkami do polowy policzka i sie wsciekac, ze nie dbalam o siebie wystarczajaco za mlodu...
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 23:41   #313
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

Witam,
mam 22 lata i zaczyna mi chodzić po głowie pytanie, czy powinnam zacząć myśleć o jakichś zmarszczkach, utracie jędrności itp
Od jakiegoś czasu zauważam pod oczami zmarszczki, choć tkanki tłuszczowej mam raczej sporo...
Cerę mam naczynkową (chyba przy napięciu skóry gdzieś 2-3 widoczne naczynka, żyłki, do tego zaczerwienienia), skórę podobno cienką. Cerę prawdopodobnie mieszaną na pograniczu z normalną.
Bywa wrażliwa, zaczerwieniona.
Jest nierówna, stale mam malutkie podskórne wypryski, kaszkę, częściowo prawdopodobnie hormonalne. Regularnie co jakiś czas wyskakują mi duże pryszcze.

Obecnie używam:
Ziaja:
mleczko do demakijażu ogórkowe,
żel do mycia antybakteryjny,
tonik ogórkowy,
krem na noc do cery naczynkowej

Nivea- krem na dzień nawilżający do cery mieszanej i normalnej

Peeling enzymatyczny Dax

Demakijaż- płyn dwufazowy Ziaja i Avon.

Ostatnio testuję krem pod oczy pietruszkowy Ziai.

W planach mam dalsze poszukiwania w obrębie Ziai, nie tylko w pielęgnacji twarzy, ale całego ciała.

Czy powinnam w tym wieku używać kremów pod oczy? Jeśli tak, to czy już przeciwzmarszczkowych, czy może po prostu jakichś lekkich żeli nawilżających, ewentualnie rozjaśniających?

Poradzicie coś?
Może ogólnie poza tą okolicą oczu- co robić, by jak najdłużej nie musieć używać kremów silnie przeciwzmarszczkowych?
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:33   #314
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

dodam jeszcze, że się tak zastanawiam, czy te zmarszczki (ok, może nie są to jakieś ogromne i okropne zmarszczki, a naturalne, bo przecież skóra pod oczami chyba nigdy nie jest gładka jak z PSa ) ni pogorszyły mi się wręcz wraz z używaniem tego kremu pietruszkowego...
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 13:15   #315
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

ja myśle że używanie kremów przeciwzmarszczkowych w wieku 22 lat jest zbędne, ponieważ może to bardziej zaszkodzić niż pomóc, pozatym nie widzialm na rynku kremow przeciwzmarszczkowych gdzie na opakowaniu napisane jest od 20lat, są to raczej kremy 30+ itd. Co innego używanie kremów rozjasniających cienie pod oczami itd ale stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych może zrobić więcej złego niż dobrego
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 13:17   #316
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

aha i nie zapomnaj że zmarszczki tzw. mimiczne są naturalne i każdy je ma
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 13:30   #317
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

Mozesz uzywac takie kremy. Nieprawda jest ze jak na opakowaniu pisze 30+ to ponizej 30-tki juz uzywanie nie wolno. Przyjmuj sie ze po kremy pod oczy powinno sie zaczac siegac od 25rz. ale prawda jest to ze im wczesnbiej zaczniesz tym masz mniejsze szanse ze te zmarszczki sie pojawia, a jak sie pojawia to nie beda tak glebokie jak u twojej rowiesnicy ktora takich kremow nie uzywala. Kosmetyki wybiera sie pod wzgledem potrzeb skory, a nie wieku.
20 lat to w sam raz wiek, zeby zaczac siegac po kremy pod oczy i to bardziej odzywcze , tym bardziej jesli czujesz taka potrzebe, czujesz ze skora tego potrzebuje. Jak zmarszczki juz beda to juz ich nie usuniesz. Krem przeciwzmarszczkowy to krem ktory uzywa sie zeby tych zmarzsczek nie bylo, a nie jak juz beda.
Kremy silnie przeciwzmarszczkowe to kremy z retinoidami, a takie dostaniesz w aptece. taka nazwe uzywa sie tez dla kremow drogeryjnych, a prawda jest taka ze w tych kremach nie ma nic czego by nie mogla uzyc osoba w wieku 20 lat. Takie kremy sa zazwyczaj bardziej tluste i odzywcze i na tym profilaktyka przeciw zmarszczka polega. Na odzywienieu ,dobrym nawilzeniu i natluszczeniu skory, na takiej skorze pozniej pojawiaja sie zmarszczki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:13   #318
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

polecam Ci do przeczytania http://www.zeberka.pl/art.php?id=1905.
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:16   #319
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mozesz uzywac takie kremy. Nieprawda jest ze jak na opakowaniu pisze 30+ to ponizej 30-tki juz uzywanie nie wolno. Przyjmuj sie ze po kremy pod oczy powinno sie zaczac siegac od 25rz. ale prawda jest to ze im wczesnbiej zaczniesz tym masz mniejsze szanse ze te zmarszczki sie pojawia, a jak sie pojawia to nie beda tak glebokie jak u twojej rowiesnicy ktora takich kremow nie uzywala. Kosmetyki wybiera sie pod wzgledem potrzeb skory, a nie wieku.
20 lat to w sam raz wiek, zeby zaczac siegac po kremy pod oczy i to bardziej odzywcze , tym bardziej jesli czujesz taka potrzebe, czujesz ze skora tego potrzebuje. Jak zmarszczki juz beda to juz ich nie usuniesz. Krem przeciwzmarszczkowy to krem ktory uzywa sie zeby tych zmarzsczek nie bylo, a nie jak juz beda.
Kremy silnie przeciwzmarszczkowe to kremy z retinoidami, a takie dostaniesz w aptece. taka nazwe uzywa sie tez dla kremow drogeryjnych, a prawda jest taka ze w tych kremach nie ma nic czego by nie mogla uzyc osoba w wieku 20 lat. Takie kremy sa zazwyczaj bardziej tluste i odzywcze i na tym profilaktyka przeciw zmarszczka polega. Na odzywienieu ,dobrym nawilzeniu i natluszczeniu skory, na takiej skorze pozniej pojawiaja sie zmarszczki.
zgadzam się w 100%. przedziały wiekowe umieszczane na opakowaniach są zupełnie orientacyjne - krem dobiera się w zależności od potrzeb skóry a nie wieku. poza tym - najlepszą profilaktyką przeciwzmarszczkową jest prewencja, a więc m.in. filtry, antyoksydanty, subst. odżywcze itp.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 15:52   #320
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 22latka- krem przeciwzmarszczkowy? krem pod oczy?

Cytat:
Napisane przez kermitowa Pokaż wiadomość
polecam Ci do przeczytania http://www.zeberka.pl/art.php?id=1905.

I co z tego wynika? Przeciz to samo napisalam.
Druga sprawa ,my tutaj zajmujemy sie udokumentowana pielegnacja, oparta na badaniach naukowych. Szczegolnie to widac na Biochemii. Na podanej stronce to samo pisza o czym ja juz wczeniej napisalam. Po krem siega sie wedlug potrzeby a nie wedlug wieku.

Polecam poczytac Laboratorium Urody, tam nikt nie zajmuje sie pogaduszkami jedna pani drugiej pani , ani nowinkami gazetowymi. Pielegnacja dobrana jest na podstawie badan naukowych, a te mowia, ze po tzw. mocniejsze kremy mozna siegac juz wczesniej, a nie jak zaleca producent.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 01:38   #321
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Zmarszczki pod oczami

a ja mam 21 lat i jak sie usmeicham to brzydko te oczedta wygladaja, czy w tym wieku trzeba/powinno sie zaczac stosowac cos..? moze jakies rady
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:27   #322
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
krem pod oczy EL hydra complete - kto zna konsystencję?

Dziewczyny, czy któraś miała może krem pod oczy z Estee Lauder hydra complete eye-gel? jaką on ma konsystencję i zapach? nie ma na kwc, niestety.
bardzo proszę o info.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:12   #323
bianka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: sposób na blizny???

No to witam w klubie, ja mam tez blizny na nogach po depilatorze, czyli po wrastaniu wloskow. A mialo byc tak pieknie. Nie wiem co poradzic na te blizny, nie sa duze ani glebokie, ale jest ich kilka, wiec je widac. Nawet nie wiem jak zapobiec ich powstawaniu, jak zapobiec wrastaniu tych wloskow. Cepan mi nie pomogl, ale nie stosowalam go tak regularnie i z taka cierpliwoscia jak tu pisza, wiec sprobuje ponownie. A jesli tak ciezko te blizny usunac, to moze sa jakies sposoby, zeby je zatuszowac? Ja probowalam latem zwyklym korektorem i nawet jakos bylo, teraz pomyslalam o kremie takim na przebarwienia, moze by je rozjasnil?
bianka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:32   #324
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: wszystko o..OCZACH

taki fajny wątek, a tak dawno "nieużywany"... podbijam i jednocześnie opiszę, jaki problem mam z oczętami...
jakiego kremu specjalnie pod oczy bym nie używała, to albo niewystarczająco nawilżał, albo powodował wysypki. paradoksalnie jak się posmaruję "zwykłym" kremem do twarzy również na powiekach, problemu nie ma... a przecież teoretycznie kremy do okolic oczu powinny być delikatniejsze...
nie próbowałam wszystkiego, oczywiście, ale parę różnistych kremów się już u mnie przewinęło. ostatnio nawet la roche posay hydraphase yeux. nawilżał w miarę ok, próbowałam akurat zaleczyć wysypkę po płynie do demakijażu oczu i nic podejrzanego nie rzuciło mi się w oczy. po coraz dokładniejszych obserwacjach wyszło na to, że ten krem powodował u mnie czerwone kropeczki i wysypkę. na początku wysypka nie była aż tak widoczna, a ja noszę okulary i przy smarowaniu, bez okularów i nie przyglądając się sobie zbytnio, takie reakcje skóry łatwo przeoczyć.
podczas leczenia efektów skupiłam się na jednym kremie i nim traktowałam całą twarz, efekty były ok. skóra oczu nie była już taka sucha, przede wszystkim dlatego, że wszelkiego rodzaju reakcje alergiczne odeszły w zapomnienie. krem oczywiście nawilżający a nie matujący czy z kwasami, z czasem na dzień nawet nawilżacz z filtrami. i chyba taką taktykę przyjmę - wychodzi szybciej, taniej i w moim przypadku akurat bezpieczniej. skoro już namęczę się przy szukaniu odpowiedniego kremu do twarzy, po co jeszcze raz powtarzać poszukiwania? natknęłam się przy okazji na innym wątku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...eux#post926271
na pewien cytat (w poście nr 5), który w sumie utwierdził mnie w moim przekonaniu. widziałam też dziś analizę kremów pod oczy L_V, oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dy#post3713196
wyczarujmy sobie piękne oczy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:25   #325
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
krem pod oczy z kwasem hialuronowym-w jakim wieku?

Witam,
mam 28 lat i się zastanawiam, czy krem pod oczy z kwasem hialuronowym będzie odpowiedni, czy zostawić to na późniejsze lata?

Dziękuję
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:52   #326
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: krem pod oczy z kwasem hialuronowym-w jakim wieku?

Cytat:
Napisane przez gabriela29 Pokaż wiadomość
Witam,
mam 28 lat i się zastanawiam, czy krem pod oczy z kwasem hialuronowym będzie odpowiedni, czy zostawić to na późniejsze lata?

Dziękuję
To zlaeży nie tylko od wieku, ale przede wszystkim od kondycji skóry.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:59   #327
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: krem pod oczy z kwasem hialuronowym-w jakim wieku?

generalnie nie mam jakichś tam większych zmarszczek pod oczami, tyle że skórka już to czuje, robi się cieńsza, pewnie będzie wiotczeć.

Chodzi mi głownie o to, czy sobie nie zaszkodzę takim kwasem hialuronowym,że skóra się za bardzo przyzwyczai..?
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:41   #328
gabriela29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 319
Dot.: krem pod oczy z kwasem hialuronowym-w jakim wieku?

up
gabriela29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:58   #329
Megamass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Witam Pani Beato mam pytanie ; mam 26 lat i moją zmorą są zmarszczki mimiczne :-( jakie zabiegi poleciłaby Pani ? żeby jakoś ujędrnić skórę pod oczami i żeby poprawić jej stan .
Megamass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:19   #330
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Popieram to, co zostało napisane o wit. C. Również mam problematyczną cerę - przetłuszcza się, jest zanieczyszczona, cienka i przesuszona. Na brodzie regularnie pojawiają się duże, bolesne wypryski. Większość kremów mnie zapycha, prócz Humektanu, kremu Iwostin Sensitia i niektórych Avene. Stosuję więc tylko lekkie nawilżacze. Jedynym "mocniejszym" uderzeniem było serum Flavo C 8% i stan cery się poprawił - serum mnie nie zapychało, wręcz zapobiegało wypryskom, skóra jest jakby bardziej elastyczna. Wiem, jakim problemem jest pielęgnacja takiej cery, zadbaj o nawilżenie, to porawi elastycność. Teraz eksperymentuję z retinolem i zaliczam wysyp.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.