Firma La Femme, dobra czy zła? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 01:26   #31
goka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 3
GG do goka
Dot.: akryle z La Femme

Tak przepraszam!! wybacz
goka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:32   #32
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: akryle z La Femme

ja pracowałam na akrylach La Femme 3 lata i w zasadzie na nich się nauczyłam robić paznokcie i nie mogę złego słowa powiedzieć.....

może tylko mi się nie podobało, że czasami z nienacka podnosili cenę i to było powodem że już na tej firmie nie pracuje
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:28   #33
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Je dodoaje kolejną negatywną opinię na temat firmy La Femme, żele odklejałam sobie sama po 2 dniach-wystarczyło podważyć, a akryl się zapowietrza to fakt, jedyn co mi się spodobało to lampa, z możliwością nastawiania różnego czasu naświetlania i pilniki to WSZYSTKO, nie polecam
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:15   #34
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Pracuje na żelach La Femme Control Plus.
Rewelacyjne.
Jedna wazna rzecz trzeba umiec z nimi pracowac. Poczatkujacy bez kursow i odpowiedniej wiedzy beda mieli z nimi problem.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:19   #35
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

a ja zaczynałam moją przygodę z żelkami na LF
było to strasznie dawno
prawie 7 lat temu

mieli cudny cleaner _ najpiękniejszy zapach cleanera jaki wąchałam, naprawdę niezapomniany. Żel wtedy miałam jednofazowy i był OK, nic się złego nie działo, miałam też od nich pędzelek do żelu #4 z naturalnego włosia, wytrzymał chyba z 3 lata, więc jak na amatora BARDZO DŁUGO. Ogolnie miło wspominam , ale jakie teraz mają produkty nie wiem, bo tyle lat upłynęło, że pewnie wszystko się pozmieniało.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 07:08   #36
ANULATAP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Witam, Jakie maja teraz produkty REWELACYJNE jak dla mnie .Jestem bardzo zadowolona i nic sie nie dzieje . Pozatym błedem jest nazekać na firme bo kiedyś było coś nie tak . Zgodze sie kiedyś było bo teraz jest wszystko oki. Firma nadrabia wydana kiedys złą opinie i ma coraz więcej zwolenników .Pozatym np klientka która robiłyscie z samego poczatku kariery paznokciowej napewno była zrobiona troche gorzej niż teraz bo wasze umiejetnosci pną do przodu wiec jezeli taka klientka była by nie zadowolona to co ma was od razu skreślic bo iles tam lat temu było coś nie tak . Firma LA FEEME pnie do przodu i z żelami i akrylami nic sie nie dzieje paznokcie utrzymuja sie 5 tygodni bezproblemowo i nie ma mozliwosci aby po 2 tyg cos odchodziło . Pracuje na LF 2 rok i jest super co np nie powiedziała bym o NSI.
ANULATAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:31   #37
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Ja niedawno miałam okazję sprawdzić jakie są "nowe" żele z LF. Kamuflaż w kolorze mięcha, clear, który spływa i french, który po przetarciu linii uśmiechu zostawia smugi i się nie chce utwardzać To są rewelacyjne żele?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 08:53   #38
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Ja niedawno miałam okazję sprawdzić jakie są "nowe" żele z LF. Kamuflaż w kolorze mięcha, clear, który spływa i french, który po przetarciu linii uśmiechu zostawia smugi i się nie chce utwardzać To są rewelacyjne żele?

hmmm.... a moze poprostu ich nie lubisz bo nie i wtedy wszystko jest zle jak w powiedzeniu: zlej baletnicy..... ja tam nie zauwazylam problemow z seria Control Plus. Nic nie splywa trzyma sie pazura bialy tez smug nie zostawia zreszta nigdy nie zostawial.
Na kazdych targach na ich stoisku nie spospob sie przedostac do polek z produktami bo taka masa dziewczyn je okupuje, jakby byli tacy zli to nie mieli by w ogole klientow.
Ja pracuje na La Femme od 6 lat wtedy jeszcze nie bylo Control Plus i tez z pazurami moich dziewczyn nic sie nie dzialo. Moje rekordzistki przychodzily po 7 tyg.
Moze poprostu trzeb sie bardziej przylozyc do pracy a nie stroic fochy to zle tamto niedobre.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:43   #39
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
hmmm.... a moze poprostu ich nie lubisz bo nie i wtedy wszystko jest zle jak w powiedzeniu: zlej baletnicy..... ja tam nie zauwazylam problemow z seria Control Plus. Nic nie splywa trzyma sie pazura bialy tez smug nie zostawia zreszta nigdy nie zostawial.
Na kazdych targach na ich stoisku nie spospob sie przedostac do polek z produktami bo taka masa dziewczyn je okupuje, jakby byli tacy zli to nie mieli by w ogole klientow.
Ja pracuje na La Femme od 6 lat wtedy jeszcze nie bylo Control Plus i tez z pazurami moich dziewczyn nic sie nie dzialo. Moje rekordzistki przychodzily po 7 tyg.
Moze poprostu trzeb sie bardziej przylozyc do pracy a nie stroic fochy to zle tamto niedobre.
Ależ oczywiście, że wręcz nie trawię żeli LF!
Od 3 lat nie opuściłam ani jednych targów w Krk i jakoś nie przypominam sobie tych tłumów Panie ze stoiska nie były nawet w stanie powiedzieć jaką gradację mają ich firmowe pilniki. Nie wspomnę już o reszcie asortymentu.
Za to owszem, pamiętam tłumy, ale przy stoisku Euro Fashion.
Nie wciśniesz mi swojego zdania, że LF są świetne, jak również tego, że nie umiem robić paznokci.
Czyli wnioskuję, że uważasz, że wszystkie inne firmy na krórych pracuję trzymają się idealnie na paznokciach, idealnie się poziomują, utwardzają i mają śliczne odcienie to kwestia przypadku?
Nie znam osobiście ani jednej osoby, która by powiedziała cokolwiek pozytywnego na temat żeli LF. Za to znam mnóstwo 100000 razy lepszych firm, które mogę z czystym sumieniem polecić.
Jeżeli Ty jesteś miłośniczką żeli z LF- super, świetnie- Twoja sprawa.

Jak to sie mówi "Każda sroczka swój ogonek chwali"
Prędzej lodowce stopnieją, niż przekonam się do żeli LF. Dla mnie są paskudne i tyle i tu akurat bardziej od "złej balietnicy..." pasuje mi powiedzenie "nie z każdej mąki będzie chleb"

Pozdrawiam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:13   #40
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Jakos nie zauwazylam zebys cokolwiek chwalila ale zle mowisz o wiekszosci firm. Jezeli chodzi o tlumy to zapraszam do Warszawy na targi, tu sie nie dopchasz i wszystkiego sie dowiesz.
Na targach sa dystrybutorzy miejscowi wiec Krakow pewnie ma slabych dystrybutorow i tu akurat nie ma sie czym chcwalic albo im poprostu nie zalezy.
Czesto bywam w La Femme w siedzibie w Gdyni wszyscy wszystko wiedza udzielaja szczegolowych informacji czesto tez podpowiadzaja jak sobie radzic z problemem i wybacz ale kazdy tam wie jaka gradacje maja ich pilniki.
Wszystkich do jednego worka nie da sie wrzucic.
Nie wiem jak powiedziec zeby nie urazic a dac Ci mocno do zrozumienia ze musisz pocwiczyc na tym zelu zeby wiedziec jak z nim sie obchodzic kazda firma ma swoje triki i La Femme ma je rowniez.
I zeby nie bylo nie bronie tej firmy ale nie uwazam ze jest okropna.
Cover ma sliczny kolor i idealnie dopasowany do paznokcia ale tez trzeba wiedziec ile i jak go zaaplikowac zeby nie zrobic rozowej kupy.
I dla porownania na tych dwoch zdjeciach masz cover i nie wyglada on jak miecho.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (23,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 103.jpg (25,5 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2009-02-10 o 13:14 Powód: bład ort.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:23   #41
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

obla daj spokoj patka ma najlepsze lampy i zele.. tylko inni nie poznali sie na ich najlepszosci.
LF to jedna z najgorszych firm.. nie da sie jej nawet porownac z markami takimi jak ibd cto czy cnd..

jest daaaaaleko w szeregu za ra nails, konadem

nie moze podskoczyc zelkom od DR..


calkiem smiesznie twoje wypowiedzi kontrastuja z nowym watkiem o spn.. najwyrazniej nie tylko ta firma ma swojego rycerzyka
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 20:11   #42
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

najwidoczniej tak hehe
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 00:38   #43
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
obla daj spokoj patka ma najlepsze lampy i zele.. tylko inni nie poznali sie na ich najlepszosci.
LF to jedna z najgorszych firm.. ]
Właśnie dałam już spokój, bo taka rozmowa do niczego nie prowadzi Ja zdania nie zmienię, Patka również, więc co tu więcej pisać?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 17:45   #44
ANULATAP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

buhahaha..... żele LF ZŁE? CHYBA REWALACYJNE. Jak nie potrafisz na nich pracować to lepiej powiedz ze nie potrafisz a nie obrazaj firmy której nie stworzyłas . Skoro jesteś taka idealna to wyprodukuj sobie swoje żele . Ja pracuje na LF juz długo i sa świetne klientki zadowolone . A co do pilników to na kazdym firmowym gradacja jest napisana ! Wystarczy otworzyć oczy i przeczytać . Chyba ze masz z tym problem.
ANULATAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:17   #45
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez ANULATAP Pokaż wiadomość
buhahaha..... żele LF ZŁE? CHYBA REWALACYJNE. Jak nie potrafisz na nich pracować to lepiej powiedz ze nie potrafisz a nie obrazaj firmy której nie stworzyłas . Skoro jesteś taka idealna to wyprodukuj sobie swoje żele . Ja pracuje na LF juz długo i sa świetne klientki zadowolone . A co do pilników to na kazdym firmowym gradacja jest napisana ! Wystarczy otworzyć oczy i przeczytać . Chyba ze masz z tym problem.

Ooooooooooooooooooooooj ktoś tu SPAMUJE 4 posty na wszystkie 4 napisane na tym forum reklamują firmę LF.
Czy ja kogoś obrażam?

A co tam, może się wreszcie odczepisz (ty i inne podobne do ciebie) odemnie:
OBWIESZCZAM WSZEM I WOBEC, ŻE KOCHAM FIRMĘ LF- JEST NAJBARDZIEJ ZAJ*BISTĄ FIRMĄ NA ŚWIECIE. MA SUPER ŚWIETNE PRODUKTY I POLECAM JĄ ABSOLUTNIE WSZYSTKIM!! oooołłł jeeee I polecam wszystkie RENI NAIL, EMI NAIL, BRONEK- NAILS I WSZYSTKIE NAIL i caaaałą resztę.
Kto mi uwierzy? aaa jeszcze zapomniałam dopisać, że nie umiem robić paznokci, w ogóle się nie znam na produktach, nawet nie wiem do czego pilnik służy Po co w ogóle malować paznokcie ? Może jestem starym facetem z wielkim brzuchem, który dla picu napisał ponad 2,5 tysiąca postów na temat stylizacji paznokci, a tak na prawdę nie wie o czym pisze?

Choćbym napisała to milion razy na tym forum - kto mi uwierzy?
Już to wiele razy pisałam : Jedyne produtky których dobrą jakość mogę potwierdzić to FIBERGLASS. I na tym koniec

A tak na marginesie, to wiaj na forum Dziwnie we wszystkich postach zachwalasz produkty LF. Śmierdzi mi tu reklamą , a reklamy na tym forum są PŁATNE
Ja mam problem? Może to ty masz problem? Może chcesz o tym pogadać?

Może to Ty powinnaś otworzyć oczy o troszkę poczytać. Rozumiem, że możesz nie wiedzieć co drukuje Twoja ukochana firma na pilnikach
(tylko niektóre pilniki mają opisaną gradację), uważam, że powinnaś zerknąć jaki piękny regulamin wydrukował właściciel tego forum. Powinnaś go sobie przyswoić
Po co mam produkować swoje żele, skoro jest tyle ŚWIETNYCH cieszących się bardzo dobrą opinią żeli? Tak na marginesie, byłabyś bardziej wiarygodna, gdybyś napisała 600 sensownych postów i dopiero wtedy naskoczyła na mnie. Tak to ni z gruchy ni z pietruchy jedziesz do mnie z takimi śmiesznymi tekstami.
Jakże niezmiernie się cieszę, że Twoje klientki są zadowolone Super! Pozostaje mi tylko pogratulować

Kolejna gwiazda wciska mi kity, że ja nie potrafię paznokci robić! Co ja mam zrobić? Może faktycznie powinnam zmienić zawód? Może wezmę się za malowanie ścian? Będę z przyzwyczajenia wklejać na forum foty, tym razem ścian - do oceny, to napiszesz, że to moja wina, że farba na ścianie się brzydko prezentuje?
Może odwiedź mój wątek i napisz tam 50 komentarzy typu "paskudne paznokcie robisz", "nie umiesz robić paznokci", "ochyda", "nie masz kursu". Uwielbiam czytać takie ciepłe słowa

Jeszcze coś: zacytuj proszę mi wypowiedź w której napisałam, że jestem idealna? (Już chyba kiedyś ktoś mi to samo już napisał na tym forum). Bardzo mi miło, że tak mnie postrzegasz wzruszyłam się ...
Dziwne, że sami nowi użytkownicy na mnie syczą Czemu ktoś kto nabił X-tysięcy postów na forum paznokciowym nie naskakuje na mnie, tylko osóbki, które mają 1-10 postów?
Super, że zawitałaś na to forum Dzięki takim jak Ty jest co czytać Tak trzymaj! Miłego forumowania
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:38 Powód: Bronek- NAILS!!
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:37   #46
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Obla!
jestem oburzona!!!!

zapomnialas o Bronek-nails!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:39   #47
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Frau, jest już BRONEK NAILS Special for U
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:58   #48
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

no!
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:17   #49
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Dziewczyny apeluję o spokój
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 18:37   #50
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Luzik w naszych sercach zagościł już spokój
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:52   #51
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Nawet w moim zagościł ;p

A swoją drogą, z ciekawości spróbowałabym tego nowego cuda..!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:16   #52
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

i co?jakie wnioski?
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:19   #53
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

"wałabym" !!!!

Anisiu, ochłoń
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:43   #54
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

ja jestem bardzo ochlonieta
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:56   #55
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Ja jestem jeszcze pod wpływami walentynek
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:04   #56
ITAKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez ANULATAP Pokaż wiadomość
Witam, Jakie maja teraz produkty REWELACYJNE jak dla mnie .Jestem bardzo zadowolona i nic sie nie dzieje . Pozatym błedem jest nazekać na firme bo kiedyś było coś nie tak . Zgodze sie kiedyś było bo teraz jest wszystko oki. Firma nadrabia wydana kiedys złą opinie i ma coraz więcej zwolenników .Pozatym np klientka która robiłyscie z samego poczatku kariery paznokciowej napewno była zrobiona troche gorzej niż teraz bo wasze umiejetnosci pną do przodu wiec jezeli taka klientka była by nie zadowolona to co ma was od razu skreślic bo iles tam lat temu było coś nie tak . Firma LA FEEME pnie do przodu i z żelami i akrylami nic sie nie dzieje paznokcie utrzymuja sie 5 tygodni bezproblemowo i nie ma mozliwosci aby po 2 tyg cos odchodziło . Pracuje na LF 2 rok i jest super co np nie powiedziała bym o NSI.
Zgadzam się z ANULATAP w 100% . Ja również uważam ,że firma La Femme ma rewelacyjne produkty.
ITAKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:42   #57
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Cytat:
Napisane przez ITAKA1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z ANULATAP w 100% . Ja również uważam ,że firma La Femme ma rewelacyjne produkty.

Itaka1, nie odbierz tego jako złośliwości, ale dlaczego praktycznie w każdym poście piszesz jakie to LF jest wspaniałe? Specjalnie rpzejrzałam wszystkie Twoje posty i w mało którym nie było pisane o LF... Rekklamy na forum są płatne...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:18   #58
ITAKA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Do Madzzia 92
Pracuje na produktach tej firmy miałam okazje być na szkoleniu , napokazie i strasznie mnie irytuje jak czytam,,że żel odchodzi w całości" , czy też ,, złuszcza się cały". Odbieram to tak jak by ta osoba nie umiała wogóle stylizować, albio nie orientowała sie do kończ co z czym.Przecież ta firma prosperuje na rynku przez długie lata, nie powstała wczoraj przecież jak w każdej branży takie produkty się testuje. Rozumiem zapowietrzył się, pojawiły się bąbelki,w wyniku zalania skórek czy też przeż nadmierne wtłaczanie powietrza w żel. Ale nie zdażyło mi się ,że żel bez przyczyny odpadł i to do tego w całości!
ITAKA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:50   #59
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

trum tum trum tum tum... a mi wszystkie wypowiedzi itaki smierdza reklama...juz to chyba pisalam w innym watku......nawet gdy gadka jest o czyms innym ITAKA1 pisze jakie to La Femme sa super no to z grochu ni z kapusty
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:11   #60
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Firma La Femme, dobra czy zła?

Dla mnie La Femme to takie droższe Nail Design, nikt mnie nie przekona, że są ok. Miałam z nimi styczność dwa razy, raz to mi robili pazurki, raz próbowalam sama pożyczonym żelem. Efekt taki sam - 2 dni i powietrze na wszystkich.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 09:39:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.