Da się tak zrobić? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 22:08   #1
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548

Da się tak zrobić? :D


Witam.Po pierwsze, nie wiem czy w odpowiednim miejscu umieściłam wątek, jeśli nie- to przepraszam i proszę o przeniesienie.Po drugie : szukałam i korzystałam z usług wyszukiwarki i nie znalazlam podobengo tematu.
Mam blziny potrądzikowe,na początku wydawały się niegoźne,więc myslałam,że sie sama z tym uporam, jednak minął rok,a one nie ruszyły z miejsca.Coraz poważniej myślę o jakimś zabiegu u komsetyczki,jednak problemem jest brak funduszów ,bo z tego co się orientuje,to ta opcja jest kosztowna.A ja jestem biedną studenką,więc kucho u mnie i raczej nie mogłabym sobie pozwolić na takie wydatki
I własnie stąd moje pytanie,czy każdy zabieg trzeba wykonywać na calą twarz? Czy np mogłaby mi kosmetyczka przejechać tym laserem tylko te boki policzków,bo tylko tam mam te blizny? Da sie takie cos zrobić? Patrzę na to pod kątem pieniędzy,bo może wyjdzie taniej?
Orientuje się ktoś?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:53   #2
kochamslonko
Przyczajenie
 
Avatar kochamslonko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
GG do kochamslonko
Dot.: Da się tak zrobić? :D

Nie sądzę, żeby kosmetyczka zgodziła się na częściowy zabieg....ja bym się nie zgodziła.
Po pierwsze dlatego, że usługa nie będzie wykonana dokładnie a to zagrozi reputacji takiej kosmetyczki. Druga rzecz to taka, że nawet jeśli któraś by się zgodziła to i tak raczej weźmie całą sumę...pamiętaj, że potem są jeszcze różne maseczki itp..
Sądzę, że powinnaś się przejść do jakiegoś zakładu i po prostu zapytać.
Każda kosmetyczka może inaczej podchodzić do tego czego oczekujesz.
Tak czy siak ja bym nie zrobiła zabiegu tylko w części
__________________
Moje myśli, słowa są szalone...
me marzenia w kaftanie uwięzione....

kochamslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:48   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: Da się tak zrobić? :D

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Witam.Po pierwsze, nie wiem czy w odpowiednim miejscu umieściłam wątek, jeśli nie- to przepraszam i proszę o przeniesienie.Po drugie : szukałam i korzystałam z usług wyszukiwarki i nie znalazlam podobengo tematu.
Mam blziny potrądzikowe,na początku wydawały się niegoźne,więc myslałam,że sie sama z tym uporam, jednak minął rok,a one nie ruszyły z miejsca.Coraz poważniej myślę o jakimś zabiegu u komsetyczki,jednak problemem jest brak funduszów ,bo z tego co się orientuje,to ta opcja jest kosztowna.A ja jestem biedną studenką,więc kucho u mnie i raczej nie mogłabym sobie pozwolić na takie wydatki
I własnie stąd moje pytanie,czy każdy zabieg trzeba wykonywać na calą twarz? Czy np mogłaby mi kosmetyczka przejechać tym laserem tylko te boki policzków,bo tylko tam mam te blizny? Da sie takie cos zrobić? Patrzę na to pod kątem pieniędzy,bo może wyjdzie taniej?
Orientuje się ktoś?
Zadna kosmetyczka nie zrobi ci zabiegu 'w czesci'. Nie ma szans. Po prostu uzbieraj troche kasy i wtedy idz. Pamietaj ze czesto jeden zabieg nie daje efektow i trzeba wykonac cala serie w konkretnych odstepach czasu (z reguly po tygodniu) wiec na kolejne zabiegi tez musisz miec pieniadze. Idz do jakiejs kosmetyczki i wypytaj co by ci poradzila.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.