żółte białka oczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 20:13   #1
ola789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1

żółte białka oczne


Witam
Jakiś czas temu mama zauważyła u mnie żółte białka oczne. Przyjrzałam się i faktycznie, ma rację. Jakie mogą być tego przyczyny i jakie badania powinnam na początek zrobić? Przeczytałam w Internecie, że mogą to być kłopoty z wątrobą. Wątroba pracuje źle m.in. gdy mocz jest koloru piwa, u mnie jest przeźroczysty, ale to być może dlatego, że piję bardzo dużo wody. Przeczytałam też, że żólte oczy mogą robić się od nadmiaru białka, a jem bardzo dużo serków wiejskich czy ogólnie jogurtów.Dodam, że od jakiegoś czasu popalam trochę, nie wiem, czy to ma jakiś wpływ.
ola789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 19:24   #2
Yvv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: żółte białka oczne

Nie zastanawiaj się i idź proszę do lekarza, to może być wątroba, trzustka, woreczek zolciowy, itd. Trzeba zrobić badania a jakie, zdecyduje lekarz.
Yvv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:57   #3
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: żółte białka oczne

Cytat:
Napisane przez ola789 Pokaż wiadomość
Witam
Jakiś czas temu mama zauważyła u mnie żółte białka oczne. Przyjrzałam się i faktycznie, ma rację. Jakie mogą być tego przyczyny i jakie badania powinnam na początek zrobić? Przeczytałam w Internecie, że mogą to być kłopoty z wątrobą. Wątroba pracuje źle m.in. gdy mocz jest koloru piwa, u mnie jest przeźroczysty, ale to być może dlatego, że piję bardzo dużo wody. Przeczytałam też, że żólte oczy mogą robić się od nadmiaru białka, a jem bardzo dużo serków wiejskich czy ogólnie jogurtów.Dodam, że od jakiegoś czasu popalam trochę, nie wiem, czy to ma jakiś wpływ.
To może być 1 z objawów żółtaczki. Nie pamiętam teraz, której dokładnie, bo jest ich kilka odmian. Ten przezroczysty mocz też jest niepokojący.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 19:05   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: żółte białka oczne

Podstawa - lekarz pierwszego kontaktu, który zrobi wywiad i na jego podstawie zleci badania, a wyniki podda dalszej interpretacji, ewentualnie trafisz do specjalisty z danej dziedziny, na przykład urologa.

Nikt tu nie wpadnie na to, co Ci dolega - o ile dolega, choć osobiście stawiam, że Danone niewiele ma z tym wspólnego.

Bywa, że niektóre schorzenia, bądź choroby w początkowych stadiach przebiegają bezobjawowo lub z drobnymi objawami, które bagatelizujemy, więc nic Ci się nie stanie, jak wykonasz standardową morfologię, badanie moczu, czy co tam jeszcze wymyślą. Może organizm daje jakiś sygnał albo... wmawiasz sobie chorobę.

Tak, czy inaczej zdrowia życzę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.