Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-22, 17:01   #3241
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Light Plus to dość jasny odcień. To lekki puder, także żadnego ciasta nie ma, nieźle matuje i wydłuża czas nieświecenia się mojego nosa Ogólnie jest dobry.
Ostatnio na co dzień używałam satynowego pudru (do Colorstay, który już sam z siebie jest mocno matujący), natomiast do podkładów rozświetlających lub nie tak matujących jak CS (Nearly Naked, Photoready, Wake Me Up) wolę ten mocno matujący Skinfinish Mineralize.
Dziękuję muszę jeszcze przemyśleć jaki odcień wybrać.
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
jak mialam anabelle na twarzy to ludzie komentowali, ze jestem blada. Pytali czy dobrze się czuje
hehe dobre, do mnie mama wypaliła, czemu Ty masz taką białą twarz? a tak się z nich cieszyłam, że naturalne, tyle ludzi zachwalało, a okazał się u mnie totalnym bublem.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:29   #3242
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Minerały mają różne odcienie, nie tylko jasne, widocznie źle dobrałyście
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:13   #3243
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam pytanie. Czym i jak nakladacie face and body?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 18:17   #3244
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czym i jak nakladacie face and body?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Palcami lub ew jajkiem ale palce działają najlepiej. Rozetrzyj go odrobinę między palcami, pod wpływem ciepła zgęstnieje i wtedy aplikuj. Krycie będzie lepsze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 22:51   #3245
Patrycjak_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jaki podkłąd byście poleciły ? Skórę mam jeszcze ciut mieszaną, nieraz coś wyjdzie, a nieraz suchutka Szukam czegoś co fajnie wtopi sie w odcień skóry i nie da efektu maski, będzie delikatny, ale jednak kryjacy niedoskonałości.
Dotąd używałam Maxfactor Experience i byłam mega zadowolona, ale wycofali go ze sprzedazy
Jakiś czas temu kupiłam Revlon Colorstay. Dobierał mi odcień ( niby) specjalista w sklepie, ale jak sie nim potem malowałam to miałąm wrazenie ze jestem blada, chociaz inni jak sie pytałąm tak nie twierdzili. Jednak nie czułam sie pewnie pomalowana nim, więc kupiłam Artdeco. Poradziłąm sie bliskiej znajomej kosmetyczki i ona stwierdziła, ze sam artdeco moze wysuszyc mi skóre i dała dobrą radę, by mieszac te dwa podkłady. Wyszło to super Teraz jeden z nich mi sie skończył i szukam czegos innego , bo jednak kupowac 2 podkłady w tych cenach to spory wydatek
Wiec co byście poleciły ??
Patrycjak_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 23:20   #3246
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Rimmel wake me up, tylko najjaśniejszy odcień jest dosyć ciemny. Musiałabyś sprawdzić w drogerii, zaaplikować na twarz, albo tak jak kiedyś Loyd pisała, wziąć białą kartkę i maznąć po niej i sprawdzić w domu jak kolor się prezentuje. Czasem oświetlenie w sklepach jest przekłamane. Sprawdź też bourjois, healthy mix, ona ma jasne kolorki.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 04:37   #3247
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Palcami lub ew jajkiem ale palce działają najlepiej. Rozetrzyj go odrobinę między palcami, pod wpływem ciepła zgęstnieje i wtedy aplikuj. Krycie będzie lepsze.
Dziekuje. Na poczatku nakladalam pedzlem i to nie bylo to, potem palcami ale bez wczesniejszego podgrzewania i bylo juz bardzo dobrze ale tak wlasnie myslalam, ze na niego jest jakis sposob

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 05:47   #3248
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Bylam wczoraj w D i wzięłam probki plynnego Clarins Everlasting. Wlasnie nalozylam - to chyba bedzie moja nowa milosc. Jestem zachwycona. Sunie po twarzy z niebywala lekkoscia, kryje pięknie, pachnie ogórkiem (chyba wczesniej o tym pisałyście). Wzielam kolory 103 i 105, nalozylam 103 i jest ok. Zobacze czy sie utleni, jesli nie to bedzie super.

Loyd jeszcze raz Ci dziekuje 😙

Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 07:17   #3249
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w D i wzięłam probki plynnego Clarins Everlasting. Wlasnie nalozylam - to chyba bedzie moja nowa milosc. Jestem zachwycona. Sunie po twarzy z niebywala lekkoscia, kryje pięknie, pachnie ogórkiem (chyba wczesniej o tym pisałyście). Wzielam kolory 103 i 105, nalozylam 103 i jest ok. Zobacze czy sie utleni, jesli nie to bedzie super.

Loyd jeszcze raz Ci dziekuje 😙

Wysłane z mojego GT-I9505
O kurde chyba dziś się przejdę do D :P jak będę po drodze.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 08:00   #3250
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patrycjak_12 Pokaż wiadomość
Jaki podkłąd byście poleciły ? Skórę mam jeszcze ciut mieszaną, nieraz coś wyjdzie, a nieraz suchutka Szukam czegoś co fajnie wtopi sie w odcień skóry i nie da efektu maski, będzie delikatny, ale jednak kryjacy niedoskonałości.
Dotąd używałam Maxfactor Experience i byłam mega zadowolona, ale wycofali go ze sprzedazy
Jakiś czas temu kupiłam Revlon Colorstay. Dobierał mi odcień ( niby) specjalista w sklepie, ale jak sie nim potem malowałam to miałąm wrazenie ze jestem blada, chociaz inni jak sie pytałąm tak nie twierdzili. Jednak nie czułam sie pewnie pomalowana nim, więc kupiłam Artdeco. Poradziłąm sie bliskiej znajomej kosmetyczki i ona stwierdziła, ze sam artdeco moze wysuszyc mi skóre i dała dobrą radę, by mieszac te dwa podkłady. Wyszło to super Teraz jeden z nich mi sie skończył i szukam czegos innego , bo jednak kupowac 2 podkłady w tych cenach to spory wydatek
Wiec co byście poleciły ??
Zależy jak bardzo jesteś jasna? Dla mnie nawet HM 51 jest za ciemny A ten podkład z Revlonu to był może 110 Ivory? Jeśli tak to spróbuj z Healthy Mix 51 - on jest nieco ciemniejszy Do tego typu skóry może być ok Rimmel Wake Me Up 100, to jakieś nieporozumienie Na mnie wygląda na różową pomaranczkę No chyba, że akurat Tobie podpasuje
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 08:59   #3251
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeszcze jedno pytanie o Face and body. Czy C2 jest na takin samym poziomie jasnosci co N2? Mialam probke N2 i jasnoscia mi pasowal ale oczywiscie za malo zolty

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 09:02   #3252
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie o Face and body. Czy C2 jest na takin samym poziomie jasnosci co N2? Mialam probke N2 i jasnoscia mi pasowal ale oczywiscie za malo zolty

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Z francuskiego interneta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (23,5 KB, 17 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:31   #3253
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Robie od dzis do piatku test porównawczy shiseido sun protectioni shiseido sun Protective

Zdam relacje w piątek.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Dziekuje. Na poczatku nakladalam pedzlem i to nie bylo to, potem palcami ale bez wczesniejszego podgrzewania i bylo juz bardzo dobrze ale tak wlasnie myslalam, ze na niego jest jakis sposob

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
U mnie nakładany pędzlem( z tym że językowym) pozostawiał smugi.
On gęstnieje pod palcami dlatego warto z nim dłużej popracować. Ja kładę jedną warstwę i dokładam ...na nos.. Pod nosem mam kilka naczynek

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w D i wzięłam probki plynnego Clarins Everlasting. Wlasnie nalozylam - to chyba bedzie moja nowa milosc. Jestem zachwycona. Sunie po twarzy z niebywala lekkoscia, kryje pięknie, pachnie ogórkiem (chyba wczesniej o tym pisałyście). Wzielam kolory 103 i 105, nalozylam 103 i jest ok. Zobacze czy sie utleni, jesli nie to bedzie super.

Loyd jeszcze raz Ci dziekuje 😙

Wysłane z mojego GT-I9505
A bardzo proszę . Zawsze do usług
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:44   #3254
kultys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A stosowałyscie produlty paese? dobre sa te podkłady?? widziałam ostatnio je w drogerii i chyba spróbuje.. tylko który?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

a co myślicie o podkładach marki Revlon?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kultys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:54   #3255
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kultys Pokaż wiadomość
A stosowałyscie produlty paese? dobre sa te podkłady?? widziałam ostatnio je w drogerii i chyba spróbuje.. tylko który?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

a co myślicie o podkładach marki Revlon?
Kwc i wyszukiwarka

Wysłano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:57   #3256
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kultys Pokaż wiadomość

a co myślicie o podkładach marki Revlon?
U mnie kompletnie się nie sprawdził ( mówię o CS ), miał być podobny do DW EL a u mnie robił maskę, potem spływał a na końcu zapchał mi cerę, omijam go szerokim łukiem.

Dla tych co lubią CS, w perfumesco jest darmowa dostawa od 50 zł, a CS w cenie 25 zł
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:34   #3257
Patrycjak_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Zależy jak bardzo jesteś jasna? Dla mnie nawet HM 51 jest za ciemny A ten podkład z Revlonu to był może 110 Ivory? Jeśli tak to spróbuj z Healthy Mix 51 - on jest nieco ciemniejszy Do tego typu skóry może być ok Rimmel Wake Me Up 100, to jakieś nieporozumienie Na mnie wygląda na różową pomaranczkę No chyba, że akurat Tobie podpasuje
No ja właśnie nie jestem blada. Jestem szatynką i mam tzw " brzoskwiniową" cerę
Revlon miałam 150 BUFF, a Artdeco 08 i wymieszane razem świetnie sie dopełniały i kolor idealny, ale jednak kazdy z osobna kosztuje troche, a dwa razem to juz wgl.
A co myślicie o podkłądzie Isa Dora wake up ?
I uwazacie ze lepiej zebym podkłąd nakładała palcami ( dotychczas tak robiłam ) czy pędzlem ? Wiele znajomych wizażystek polecało mi pędzel, bo podobno oszczędza sporo podkładu. Ta oszczędnosc niby pozwala na korzystanie nawet miesiąc dłużej
Patrycjak_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:37   #3258
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patrycjak_12 Pokaż wiadomość
No ja właśnie nie jestem blada. Jestem szatynką i mam tzw " brzoskwiniową" cerę
Revlon miałam 150 BUFF, a Artdeco 08 i wymieszane razem świetnie sie dopełniały i kolor idealny, ale jednak kazdy z osobna kosztuje troche, a dwa razem to juz wgl.
A co myślicie o podkłądzie Isa Dora wake up ?
I uwazacie ze lepiej zebym podkłąd nakładała palcami ( dotychczas tak robiłam ) czy pędzlem ? Wiele znajomych wizażystek polecało mi pędzel, bo podobno oszczędza sporo podkładu. Ta oszczędnosc niby pozwala na korzystanie nawet miesiąc dłużej
Jak to pędzlem bardziej oszczędnie... nawet w drogi syntetyczny pędzel wsiąka trochę podkładu.. W ręce raczej nic Ci nie wsiąknie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:49   #3259
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Patrycjak_12 Pokaż wiadomość
No ja właśnie nie jestem blada. Jestem szatynką i mam tzw " brzoskwiniową" cerę
Revlon miałam 150 BUFF, a Artdeco 08 i wymieszane razem świetnie sie dopełniały i kolor idealny, ale jednak kazdy z osobna kosztuje troche, a dwa razem to juz wgl.
A co myślicie o podkłądzie Isa Dora wake up ?
I uwazacie ze lepiej zebym podkłąd nakładała palcami ( dotychczas tak robiłam ) czy pędzlem ? Wiele znajomych wizażystek polecało mi pędzel, bo podobno oszczędza sporo podkładu. Ta oszczędnosc niby pozwala na korzystanie nawet miesiąc dłużej
To HM 52 może albo CC cream z tej samej firmy nr 32 (trochę mniej nawilżający, podobno nawet nieco lepiej kryjący niż HM). Generalnie musisz popróbować po prostu. Isa Dory nie miałam. MUFE HD to też fajny podkład, np. 118 jest ciekawy, może 117 (chociaż nie wiem czy nie jest na poziomie 150 Buff...)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jak to pędzlem bardziej oszczędnie... nawet w drogi syntetyczny pędzel wsiąka trochę podkładu.. W ręce raczej nic Ci nie wsiąknie
No właśnie

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-03-23 o 13:50
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 14:52   #3260
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w D i wzięłam probki plynnego Clarins Everlasting. Wlasnie nalozylam - to chyba bedzie moja nowa milosc. Jestem zachwycona. Sunie po twarzy z niebywala lekkoscia, kryje pięknie, pachnie ogórkiem (chyba wczesniej o tym pisałyście). Wzielam kolory 103 i 105, nalozylam 103 i jest ok. Zobacze czy sie utleni, jesli nie to bedzie super.

Loyd jeszcze raz Ci dziekuje 😙

Wysłane z mojego GT-I9505
ja go mam i nie polecam dla suchej cery.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:00   #3261
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jak to pędzlem bardziej oszczędnie... nawet w drogi syntetyczny pędzel wsiąka trochę podkładu.. W ręce raczej nic Ci nie wsiąknie
Pewnie chodziło o to, że dobrze wpracowany podkład pędzlem zapewnia lepszy stopień krycia przy cieńszej warstwie podkładu.
Ale na dwoje babka wróżyła z tą oszczędnością.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z francuskiego interneta
Dziękuję
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:53   #3262
Patrycjak_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jak to pędzlem bardziej oszczędnie... nawet w drogi syntetyczny pędzel wsiąka trochę podkładu.. W ręce raczej nic Ci nie wsiąknie
Tez sie własnie zastanawiałam nad tym Choć prawdą jest, ze gdy mieszałam te podkłądy na wierzchnej częsci dłoni to trochę tam zostawało i przy myciu rąk było zmywane, to tez troche bolało oprócz tych dwóch cen, ta beznadziejna strata
Patrycjak_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 17:01   #3263
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja ostatnio zauważyłam, że podkłady Rimmel Wake Me Up z Polski i z Wielkiej Brytanii to całkowicie inne kolory.
Wzięłam testery sprowadzane z Wielkiej Brytanii: 100 i 103. Ten drugi wydawało mi się, że pasuje lepiej, więc kupiłam w Polsce pełny wymiar.
Przyszedł 103 dużo ciemniejszy od testera angielskiego. Kompletnie inny kolor
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 22:16   #3264
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zauważyłam, że podkłady Rimmel Wake Me Up z Polski i z Wielkiej Brytanii to całkowicie inne kolory.
Wzięłam testery sprowadzane z Wielkiej Brytanii: 100 i 103. Ten drugi wydawało mi się, że pasuje lepiej, więc kupiłam w Polsce pełny wymiar.
Przyszedł 103 dużo ciemniejszy od testera angielskiego. Kompletnie inny kolor
Niezły numer... Ale to możliwe. Ja miałam kiedyś takie zdziwienie z Long Lastingiem YSL... Ten sam kolor a tonacja inna.. 45€ w pupę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:31   #3265
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny pomozcie szukam niedrogiego ale skutecznego podkładu. Mam ciągle czerwone policzki i nos i swiece się. Co polecacie? Tylko nie revlon
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:41   #3266
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Niezły numer... Ale to możliwe. Ja miałam kiedyś takie zdziwienie z Long Lastingiem YSL... Ten sam kolor a tonacja inna.. 45€ w pupę
U mnie na szczęście mniejsza kwota, ale mimo wszystko. Co kraj to kolor
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:17   #3267
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam i liczę na wasz ratunek
Otóż do niedawna dobrze wiedziałam, jaką mam cerę, jakie podkłady są dla mnie dobre i nawet miałam swoich faworytów. Aż tu nagle bach, albo szybko nastąpiła ta przemiana, albo ja dopiero teraz ją dostrzegłam. Miałam zawsze cerę tłustą, no ewentualnie mieszaną, a teraz chyba stała się sucha... Owszem, nadal mam wągry na nosie i rozszerzone pory, ale to już nie to. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, czuję czasem ściągnie skóry na buzi. W dodatku ostatnio zrobiło mi się mnóstwo prosaków w okolicy oczu. No i problemem są suche skórki na płatkach nosa - od ciągłego jego wycierania (alergia). Do tej pory z dużym zadowoleniem stosowałam podkład Rimmel Stay Matte, a na to zawsze jeszcze jakiś matujący puder prasowany, plus na większe wyjścia pod baza matująca. Teraz mam wrażenie, że to mi tylko podkreśla zmarszczki, wągry i pory. Mam wrażenie maski i że skóra wygląda staro. W ciągu dnia nic mi się nie przetłuszcza, nie świeci. Wiem, że muszę zmienić pielęgnacje przede wszystkim i powoli to robię, choć nie wiem do końca jak, bo to duża zmiana. Ale pozostaje problem podkładu. Bo cera nadal ma nierówny koloryt, pory i wągry i nie wiem, co by to dobrze kryło, a nie pogarszało wyglądu? Nabyłam właśnie równoważący podkład z Inglota, ale wydaje mi się, że słabo kryje... W dodatku nie wiem, czy dawać puder matujący? Nie umiem się przyzwyczaić do takiego lekkiego błysku skóry, ale to chyba wygląda zdrowiej? No i stosuję bronzer w pudrze, nie wiem czy go kłaść tak wprost na podkład, bez pudru?
Się rozpisałam, ale liczę na pomoc, bo jestem zagubiona w opiece nad moją "nową cerą"
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:04   #3268
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie szukam niedrogiego ale skutecznego podkładu. Mam ciągle czerwone policzki i nos i swiece się. Co polecacie? Tylko nie revlon
Ingrid Silk&Lift.
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Witam i liczę na wasz ratunek
Otóż do niedawna dobrze wiedziałam, jaką mam cerę, jakie podkłady są dla mnie dobre i nawet miałam swoich faworytów. Aż tu nagle bach, albo szybko nastąpiła ta przemiana, albo ja dopiero teraz ją dostrzegłam. Miałam zawsze cerę tłustą, no ewentualnie mieszaną, a teraz chyba stała się sucha... Owszem, nadal mam wągry na nosie i rozszerzone pory, ale to już nie to. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, czuję czasem ściągnie skóry na buzi. W dodatku ostatnio zrobiło mi się mnóstwo prosaków w okolicy oczu. No i problemem są suche skórki na płatkach nosa - od ciągłego jego wycierania (alergia). Do tej pory z dużym zadowoleniem stosowałam podkład Rimmel Stay Matte, a na to zawsze jeszcze jakiś matujący puder prasowany, plus na większe wyjścia pod baza matująca. Teraz mam wrażenie, że to mi tylko podkreśla zmarszczki, wągry i pory. Mam wrażenie maski i że skóra wygląda staro. W ciągu dnia nic mi się nie przetłuszcza, nie świeci. Wiem, że muszę zmienić pielęgnacje przede wszystkim i powoli to robię, choć nie wiem do końca jak, bo to duża zmiana. Ale pozostaje problem podkładu. Bo cera nadal ma nierówny koloryt, pory i wągry i nie wiem, co by to dobrze kryło, a nie pogarszało wyglądu? Nabyłam właśnie równoważący podkład z Inglota, ale wydaje mi się, że słabo kryje... W dodatku nie wiem, czy dawać puder matujący? Nie umiem się przyzwyczaić do takiego lekkiego błysku skóry, ale to chyba wygląda zdrowiej? No i stosuję bronzer w pudrze, nie wiem czy go kłaść tak wprost na podkład, bez pudru?
Się rozpisałam, ale liczę na pomoc, bo jestem zagubiona w opiece nad moją "nową cerą"
Pielęgnacja przede wszystkim. Skoro masz suchą skórę z pierwszymi oznakami starzenia to warto bardziej o nią zadbać a co do podkładów to myślałaś może o Pharmaceris, bądź jakimś BB? Z dobrze kryjących to jeszcze Rimmel Stay Matte i sporo się ostatnio mówi o tym nowym 25H.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:23   #3269
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Poszukaj wśród rozświetlających podkładów, naprawdę na twarzy prezentują się ładnie. Sama używam teraz clarinsa extra firming, w lecie rimmel wake me up (kolory są niestety ciemnie;/) a mam cerę mieszaną. Firmingiem możesz uzyskać mocne krycie, ja czasem go mieszam z jojoba, kiedy moja skóra jest za bardzo wysuszona - choroba skóry. Na wągry itd dobre są kwasy o niskim stężeniu np ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gdalowym.htmlI trzeba pamiętać o filtrach 50+ ja stosuje ten, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html Kremy, to temat rzeka, ale na pewno nie używałabym matujących, tylko odżywcze na noc, nawilżające na dzień, ja sama jeszcze nie znalazłam ulubieńca. Kiedy skończę mój aveeno, zamierzam kupić ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:41   #3270
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ingrid Silk&Lift.

Pielęgnacja przede wszystkim. Skoro masz suchą skórę z pierwszymi oznakami starzenia to warto bardziej o nią zadbać a co do podkładów to myślałaś może o Pharmaceris, bądź jakimś BB? Z dobrze kryjących to jeszcze Rimmel Stay Matte i sporo się ostatnio mówi o tym nowym 25H.
Muszę się właśnie totalnie przestawić z pielęgnacją, już nie wszystko matujące i na trądzik... Z kremami BB mam właśnie straszny problem- nie wiem, czy złe kupuje, czy źle nakładam, czy to po prostu nie dla mojej cery. Próbowałam już wielu, poza najdroższymi. Krycie mam przy nich zerowe, a często wręcz robię mi plamy - mam wrażenie, że pigmentu w nich mało, i jak część 'kremowa' się wchłonie, to pigment robi nierówny kolor. Ten Rimmel Stay Matte do niedawna używałam - ale teraz robi mi suchą maskę, z podkreślonymi skórkami i wągrami wręcz wypukłymi. Ten 25H to z Rimmel? Zaraz sobie pooglądam te podkłady na KWC, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Poszukaj wśród rozświetlających podkładów, naprawdę na twarzy prezentują się ładnie. Sama używam teraz clarinsa extra firming, w lecie rimmel wake me up (kolory są niestety ciemnie;/) a mam cerę mieszaną. Firmingiem możesz uzyskać mocne krycie, ja czasem go mieszam z jojoba, kiedy moja skóra jest za bardzo wysuszona - choroba skóry. Na wągry itd dobre są kwasy o niskim stężeniu np ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gdalowym.htmlI trzeba pamiętać o filtrach 50+ ja stosuje ten, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html Kremy, to temat rzeka, ale na pewno nie używałabym matujących, tylko odżywcze na noc, nawilżające na dzień, ja sama jeszcze nie znalazłam ulubieńca. Kiedy skończę mój aveeno, zamierzam kupić ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
Właśnie boję się rozświetlenia, chyba mam uraz po okresie cery przetłuszczającej się. A one nie mają brokatowych drobinek? Trzeba na to uważać? Właśnie nie wiem czy moje nagłe wysuszenie cery nie jest efektem kwasów... Nabyłam sobie tonik własnie o niskim stężeniu, nie stosowałam go niby dużo, ale może tak zadziałał. Niestety wągrów nie zmniejszył Kremy będę testować, na razie zaopatrzyłam się w krem z Emolium, zobaczymy. Dziękuję za rady
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.