Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 16:10   #1141
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:22   #1142
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a w sieci aptek Superpharm można dorwać bloker? Mam wielką ochotę go wypróbować
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 19:04   #1143
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;24008346]Treść usunięta[/QUOTE]

Ooo dziękuję bardzo widze że są 3 takie apteki w moim mieście, na pewno tam poszukam a pamiętasz może ile płaciłaś?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 19:09   #1144
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

To i ja zajrzę jutro do tej apteki
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:55   #1145
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja widziałam bloker już 3 razy w różnych supermarketach sieci Spar, nigdzie indziej na niego dotąd nie trafiłam
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:35   #1146
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

JA wczoraj zakupiłam krem i żel do twarzy z serii nuno. Ogólne wrażenie po pierwszym zastosowaniu dobre, a do działania antytrądzikowego napiszę jak już poużywam dłużej.A może któraś z was używała i się wypowie? Chętnie dowiem się czego mam się spodziewać?
Z góry dzięki.
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:24   #1147
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Jeśli któraś z Was jeszcze nie próbowała żelu do mycia twarzy oliwkowego to polecam gorąco! Jest dla mojej mieszanej, trądzikowej cery świetny, lepszy nawet niż Babydream. Widuję go w dużych supermarketach typu Leclerc.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 15:12   #1148
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam dziś krem ochronny. Jeszcze nie zdążyłam go użyć, więc o działaniu nie mogę nic napisać, ale mogę stwierdzić, że dla mnie nic a nic nie śmierdzi. Widać to kwestia bardzo indywidualna . Niektórzy zachwycają się zapachem serii kozie mleko i oliwkowej, a dla mnie są takie sobie. Różnie bywa .
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:08   #1149
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja dorwalam bloker dla Tz w zielarskim sklepie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:14   #1150
paulinciax07
Rozeznanie
 
Avatar paulinciax07
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 746
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja dziś zakupiłam płyn micelarny ciekawe jak się sprawdzi, bo słyszałam że jest świetny.
paulinciax07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:50   #1151
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
JA wczoraj zakupiłam krem i żel do twarzy z serii nuno. Ogólne wrażenie po pierwszym zastosowaniu dobre, a do działania antytrądzikowego napiszę jak już poużywam dłużej.A może któraś z was używała i się wypowie? Chętnie dowiem się czego mam się spodziewać?
Z góry dzięki.
Żel jest całkiem fajny, wydajny, w miarę dobrze się pieni...tylko trochę wodnisty ale można się do tego przyzwyczaić
Krem - kupiłam jakiś czas temu i hmm...taki sobie :/ ani nie pomaga, ani nie szkodzi...
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 08:04   #1152
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam nadzieję, że na mnie zadziała lepiej niż na ciebie, mam zamiar dokupić jeszcze tonik(a potem dokupować sukcesywnie całą serię).
Nie poddam sie po pierwszym opakowaniu i dam tym kosmetykom czas na zadziałanie. W dalszym ciągu czekam na recenzję(pojedynczych kosmetyków lub jeśli ktoś woli całej serii).
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:40   #1153
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja wróciłam do tej serii po licznych eksperymentach. Żel jest jedynym żelem który zmywa z buzi makijaż i tusz do rzęs w stopniu idealnym nie szczypie nie wysusza - pozostanie chyba już ze mną. Krem też jest moim ulubionym kremem na lato - w zimie używam kremów z Ziaja Med redukującego trądzik na noc i na dzień "Trądzik Różowaty". Peeling z tej serii Nuno też jest bardzo fajny ale delikatny bardzo i przy mojej wrażliwej buzi idealnie się sprawdza. Tonik też miałam i jak wykończę Calmę też do niego wrócę. Nie mam dużych problemów z trądzikiem ale wiele rzeczy powoduje wysyp i uczulenie u mnie a ta seria jest idealna
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:28   #1154
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dziewczyny, polecacie jakiś fajny krem nawilżający z Ziaji, ale nie żeby tłuścił

chodzi mi o to, żeby używać go pod podkład, bo mam dość suchą cerę

więc fajnie by było jakby wchłaniał się dobrze, zostawiając nawilżenie
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:13   #1155
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczynki, przyczłapałam, żeby oficjalnie wystawić ocenę kremowi odżywczo- kojącemu z olejem z awokado. No normalnie, jest to chyba do tej pory jedyny krem o bogatszej konsystencji, który nie zapycha mojej wymagającej, tudzież wariującej w zimie skóry. Używam go już drugi sezon (kiedy tylko nadejdą chłody, ale przyznam, że i w ciepłe dni zdarzało mi się go nałożyć i też dawał radę) i jak do tej pory świetnie sobie radzi z utrzymaniem mojej skóry w znośnym stanie, bez zbędnego przesuszu. Miałam jeszcze ochotę na inne kremiki z ziaji ale po przestudiowaniu składów zrezygnowałam- za dużo w nich parafiny albo trójglicerydów, które dosłownie masakrują moją cerę Dobrze, że przynajmniej ten krem sprawdził się u mnie, bo cenę ma bardzo zachęcającą
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:32   #1156
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, polecacie jakiś fajny krem nawilżający z Ziaji, ale nie żeby tłuścił

chodzi mi o to, żeby używać go pod podkład, bo mam dość suchą cerę

więc fajnie by było jakby wchłaniał się dobrze, zostawiając nawilżenie
Ziaja Med, Fizjoderm na dzień/noc Jest dokładnie taki lekko nawilżający, dobry pod podkład, wchłania się fajnie. Z tym że ja mam cerę raczej normalną.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 21:23   #1157
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja dorwałam bloker w szczecińskim Realu
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:57   #1158
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja obeszłam dziś wszystkie apteki w moim mieście (dokładnie 17) i w żadnej nie ma Blokera, w niektórych nawet panie chciały mi wytłumaczyć że coś takiego nie istnieje.
Na szczęście pan z w sklepie zielarskim powiedział że może po Nowym Roku zamówi, a jak nie to zostaje mi tylko allegro.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:37   #1159
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej, napisalam do Ziai, z pytaniem o zmiane serii Calma HLC. Oto co odpisali:
"Zrezygnowaliśmy z dopisku HLC, żeby uproscić nazwę serii. Receptury produktów nie uległy zmianie. Nie tylko seria Calma przeszla lifting. Zmieniliśmy rownież opakowania produktów z serii Aretina Q oraz Phytoaktiv".
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 09:50   #1160
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, przyczłapałam, żeby oficjalnie wystawić ocenę kremowi odżywczo- kojącemu z olejem z awokado. No normalnie, jest to chyba do tej pory jedyny krem o bogatszej konsystencji, który nie zapycha mojej wymagającej, tudzież wariującej w zimie skóry. Używam go już drugi sezon (kiedy tylko nadejdą chłody, ale przyznam, że i w ciepłe dni zdarzało mi się go nałożyć i też dawał radę) i jak do tej pory świetnie sobie radzi z utrzymaniem mojej skóry w znośnym stanie, bez zbędnego przesuszu. Miałam jeszcze ochotę na inne kremiki z ziaji ale po przestudiowaniu składów zrezygnowałam- za dużo w nich parafiny albo trójglicerydów, które dosłownie masakrują moją cerę Dobrze, że przynajmniej ten krem sprawdził się u mnie, bo cenę ma bardzo zachęcającą
Też go mam Musiałam wybrać jakiś trochę tłustszy krem na zimę i chłody, nawet pytałam się tu na wątku, jaki krem byście mi poleciły (akurat wizaż wtedy padł i KWC nie działało). W końcu padło na niebieską HerbikęPlant z olejem z avocado.
Mam mieszane uczucia, co do tego kremu :/ Bałam się, że będzie za tłusty, nie jest na szczęście tak drastycznie tłusty jak np. naturalny oliwkowy. Przez pierwsze użycia byłam zadowolona, wygładzał ładnie policzki (to jest moje utrapienie, bo są zawsze bardzo suche, podczas gdy czoło, broda i nos są tłuste, zdarzają się też tam niespodzianki, poza tym rozszerzone pory...), teraz wydaje mi się za słaby Nie nawilża tak dobrze policzków, nie odżywia i nie wygładza jak na początku :/ Nie wiem, może skóra się już przyzwyczaiła A może to tylko moje przywidzenia. Na całą twarz w dzień nie używam, tylko na policzki. Na noc (co 2-3 noc) daję na całą buzię, nie skąpię go, rano cera jest gładka, miła w dotyku, a co ważne - matowa! Nie zaobserwowałam po nim wysypu Jedyne, co mi trochę przeszkadza, to zapach kremu - jakoś nie sprawia mi przyjemności, choć nie powoduje znacznego dyskomfortu - ujdzie. A kupiłam ten krem właśnie z myślą o używaniu go w dzień, nie na noc. Tymczasem w tej roli sprawdza się dość mizernie :/ Ale dam mu jeszcze szansę.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:05   #1161
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Też go mam Musiałam wybrać jakiś trochę tłustszy krem na zimę i chłody, nawet pytałam się tu na wątku, jaki krem byście mi poleciły (akurat wizaż wtedy padł i KWC nie działało). W końcu padło na niebieską HerbikęPlant z olejem z avocado.
Mam mieszane uczucia, co do tego kremu :/ Bałam się, że będzie za tłusty, nie jest na szczęście tak drastycznie tłusty jak np. naturalny oliwkowy. Przez pierwsze użycia byłam zadowolona, wygładzał ładnie policzki (to jest moje utrapienie, bo są zawsze bardzo suche, podczas gdy czoło, broda i nos są tłuste, zdarzają się też tam niespodzianki, poza tym rozszerzone pory...), teraz wydaje mi się za słaby Nie nawilża tak dobrze policzków, nie odżywia i nie wygładza jak na początku :/ Nie wiem, może skóra się już przyzwyczaiła A może to tylko moje przywidzenia. Na całą twarz w dzień nie używam, tylko na policzki. Na noc (co 2-3 noc) daję na całą buzię, nie skąpię go, rano cera jest gładka, miła w dotyku, a co ważne - matowa! Nie zaobserwowałam po nim wysypu Jedyne, co mi trochę przeszkadza, to zapach kremu - jakoś nie sprawia mi przyjemności, choć nie powoduje znacznego dyskomfortu - ujdzie. A kupiłam ten krem właśnie z myślą o używaniu go w dzień, nie na noc. Tymczasem w tej roli sprawdza się dość mizernie :/ Ale dam mu jeszcze szansę.

Heh mnie zapach bardzo przypadł do gustu, ale od początku wydawał mi się za mocny i nawet miałam obawy, że za dużo substancji zapachowych może podrażnić moją skórę, jednak nic takiego się nie stało. Co do dostatecznego nawilżenia to muszę powiedzieć, że skorzystałam ze sposobu podanego przez jedną z użytkowniczek youtube na jej kanale kosmetycznym i teraz rzeczywiście stan nawilżenia cery poprawił się
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:12   #1162
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Heh mnie zapach bardzo przypadł do gustu, ale od początku wydawał mi się za mocny i nawet miałam obawy, że za dużo substancji zapachowych może podrażnić moją skórę, jednak nic takiego się nie stało. Co do dostatecznego nawilżenia to muszę powiedzieć, że skorzystałam ze sposobu podanego przez jedną z użytkowniczek youtube na jej kanale kosmetycznym i teraz rzeczywiście stan nawilżenia cery poprawił się
A jaki to sposób? Zdradzisz?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:38   #1163
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, polecacie jakiś fajny krem nawilżający z Ziaji, ale nie żeby tłuścił

chodzi mi o to, żeby używać go pod podkład, bo mam dość suchą cerę

więc fajnie by było jakby wchłaniał się dobrze, zostawiając nawilżenie
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić krem nawilżający Sopot Spa z solanką (ten niebieski z białą nakrętką). Ślicznie pachnie, szybciutko się wchłania i jest leciutki a przy tym naprawdę dobrze nawilża
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 14:50   #1164
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

I ja również mam pytanie o jakiś krem nawilżający Ziai (do stosowania na noc, więc może być tłustawy) ale bez parafiny i nie zapychający porów. Polecicie coś?
Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 17:29   #1165
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Hej, napisalam do Ziai, z pytaniem o zmiane serii Calma HLC. Oto co odpisali:
"Zrezygnowaliśmy z dopisku HLC, żeby uproscić nazwę serii. Receptury produktów nie uległy zmianie. Nie tylko seria Calma przeszla lifting. Zmieniliśmy rownież opakowania produktów z serii Aretina Q oraz Phytoaktiv".
To dobrze, że skład Calmy nie został zmieniony, bo dopiero zaczęłam używać tej serii, a moja cera dzięki niej się uspokoiła
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:04   #1166
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ziaja Med, Fizjoderm na dzień/noc Jest dokładnie taki lekko nawilżający, dobry pod podkład, wchłania się fajnie. Z tym że ja mam cerę raczej normalną.
Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić krem nawilżający Sopot Spa z solanką (ten niebieski z białą nakrętką). Ślicznie pachnie, szybciutko się wchłania i jest leciutki a przy tym naprawdę dobrze nawilża

dziękujeee dziewczyny
poczytam o oby dwóch i coś wybiore : )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 21:00   #1167
wiznatalka
Rozeznanie
 
Avatar wiznatalka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 831
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cześć ,

Dziewczyny, mam prośbę , powiedzcie które żele do mycia twarzy, z Ziaji oczywiście, zmywają też makijaż - głównie chodzi mi o tusz do rzęs

wielkie dzięki z góry
wiznatalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:51   #1168
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A jaki to sposób? Zdradzisz?

heh no pewnie ale to nic takiego, po prostu zaraz jak tylko przemyję buźkę tonikiem, nakładam krem i robię to naprawdę szybko, zanim tonik się wchłonie. Rzeczywiście stan mojej cery poprawił się odkąd tak robię, bo krem wiąże wodę zawartą w toniku i tym samym bardziej nawilża naskórek, a nawet odczuwam, że zmienia lekko konsystencję na bardziej wodnistą. Myślę, że również wielkie znaczenie ma, jakiego toniku się używa, bo wiadomo że one nie są sobie równe i bardzo trudno znaleźć coś bardzo delikatnego, nawilżającego, przywracającego naturalne pH i kojącego skórę. Ja na szczęście po długich poszukiwaniach znalazłam swojego świętego graala w tej dziedzinie, z zadowalającym mnie składem i uważam, że naprawdę warto dobrze poszukać bo tonik świetnie wspomaga działanie kremu jeśli tylko jest dobrym produktem.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:39   #1169
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:07   #1170
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

No niestety, u mnie w aptekach to ogólnie jakiś mały wybór kosmetyków jest jeśli chodzi o Ziaje. Niektórzy podają nazwy większych supermarketów gdzie można dostać Bloker ale niestety u mnie tych sklepów nie ma.
No nic, zostaje mi jeszcze jedna wizyta w sklepie zielarskim, a jak dalej nie bedzie tam Blokera to zamawiam na allegro bo bardzo sie na niego napaliłam
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.