Stephen King - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-27, 15:17   #31
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez kvinna
Cheer: mam nadzieję, że się nie zawiedziesz - książka jest dość "nie-kingowa", bo nie kończy się krwawą jatką...

Pomysł na książkę miał natomiast nowatorski, zważywszy, że napisał ją w 1979 roku - nie będę wplatać tu spoilerów, bo to trzeba przeczytać samemu - więc tylko ogólnie powiem, że akcja dotyczy czegoś w rodzaju reality show, o których przecież nikt wtedy nawet nie śnił...
Mmmmmmmm.....mam tylko nadzieję, że mi wypożyczą, bo już mam 10 książek na koncie i to wszystko do magisterki
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:22   #32
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Stephen King

No już wiem, że nie wypożyczą, bo po prostu nie mają ale porażka...Ale oczywiście nie muszę wypożyczać w uniwersyteckiej
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:42   #33
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez cheer
Mmmmmmmm.....mam tylko nadzieję, że mi wypożyczą, bo już mam 10 książek na koncie i to wszystko do magisterki
10 książek na koncie, skąd ja to znam...

A co do "Marszu" to zawsze pozostaje emule (właśnie sprawdziłam i jest tam dostępny ), chociaż wiadomo, że to nie to samo co wersja papierowa
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:42   #34
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez N4TI
a ja czytalam raz ksiazke Kinga "Carrie" super wczesniej ogladalam film na podstawie ksiazki, wywolal na mnie ogromne wrazenie!
O tak, "Carrie" bardzo mi się podobała, zarówno książka jak i film.
Z twórczości Kinga przerobiłam jeszcze "Lśnienie", "Misery", "Zieloną milę" i "Grę Geralda". Wciągająco pisze
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:46   #35
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Stephen King

kvinna - zgadzam się z tobą.
Chociaż ja raczej zaliczam się do wielbicielek Kinga Nie czytałam wszystkich jego książek, ale co mogę polecić, to na pewno Wielki Marsz (bez fajerwerkow, potworkow, duchow, magicznych zdolności itp., ale to jedno z najlepszych jego dzieł, niesamowita książka). "Chudszy" też dobry, "Carrie" jest świetna-krotka, zwięzła i straszna, a przy tym daje do myślenia. Christine dobra jako czysta rozrywka, trochę przerażająca oczywiście. "Stukostrachy" rzeczywiście przeciągnięte okropnie, dłużyło mi się trochę i w ogołe niezbyt wysoko oceniam. Z opowiadań najbardziej wbiło mi się w pamięć Jaunting-rewelacja.
Ale chyba najbardziej lubię Sklepik z marzeniami. Ten pan Gaunt... łeee, na samą myśl przechodzą mnie dreszcze.

Polecam stronkę http://stephenking.now.pl/
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:49   #36
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez siss
kvinna - zgadzam się z tobą.

Ale chyba najbardziej lubię Sklepik z marzeniami. Ten pan Gaunt... łeee, na samą myśl przechodzą mnie dreszcze.

Polecam stronkę http://stephenking.now.pl/
ja też
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 15:52   #37
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez kvinna
Jeżeli lubisz "krwiste, ciekawe horrory" , to powinna Ci się spodobać "Misery" i "Christine" - mało bohaterów, akcja też się w miarę szybko rozkręca...

Dzięki,
Napewno skorzystam.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 15:55   #38
Ismena1990
Raczkowanie
 
Avatar Ismena1990
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie tęczy
Wiadomości: 134
Dot.: Stephen King

Hehe jestem jednocześnie fanką i antyfanką Kinga. Mały własny, prywatny zbiór jego książek m.in: Miasteczko Salem, Lśnienie, Oczy smoka, Bezsenność, Czarny dom, Stukostrachy, Worek kości, Regulatorzy, Desperacja, Sklepik z marzeniami, Talizman, Czwarta po północy, Christine, Wielki marsz, Carrie, Szkieletowa załoga, Cujo, Smętarz dla zwieżaków, Zielona mila, Skazani na Shawshank, Serca Atlantydów, Łowca snów, 6 tomów Mrocznej Wieży (niedługo 7 ) i jeszcze kilka, których nie pamiętam Stefek jest dość specyficznym pisarzem i jak mówię tylko totalnym psycholom się podoba . Od niektórych książek nie mogłam się oderwać, inne zaczynałam po kilka razy i chyba cudem je skończyłam
Ismena1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:20   #39
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Stephen King

Mam nadzieję, że polecone przeze mnie książki Wam się spodobają Jak widać Stefek jest bardzo wszechstronny, skoro trafia w tyle różnych gustów
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 17:58   #40
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Stephen King

Uwielbiam Kinga i jego książki . Troche niemiło, że podobno "Stukostrachy" są niefajne, bo własnie je zaczełam czytać. Za to "Miasteczko Salem" - niezwykłe !!! Tak strasznie sie wciągnełam, że się aż potem bałam, he he jak mała dziewczynka. Polecam też "Desperacje", trochę zakręcona, ale tez straszna. Poza tym czytałam "Christine", "Smentarz zwieżąt", "Lśnienie", "Łowcę snów", "Carrie", "Czwarta po północy" i jeszcze parę innych. Jak lubicie straszne historie to polecam też Grahama Mastertona i James'a Herberta, ale to nie nasz polski poeta. Za to niemogłam przejść przez książki "Zielona mila" i "Misery", właśnie nie wiem dlaczego.
Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:25   #41
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Stephen King

Ja również jestem fanką Stephena Kinga. Zawsze mnie zastanawiało jak to jest. Moimi dwoma ulubionymi pisarzami są wcześniej wymieniony i Masterton. Ktoś tutaj juz go wymienił. Jak oni mogą się naraz podobać skoro King jest uważany za Mistrza Horroru a Masterton wręcz przeciwnie, że jego książki niszczą ten gatunek. Oglądał ktoś z was ekranizację Sklepiku z marzeniami ? Jeśli tak to proszę się ujawnić, mam parę pytań
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 18:38   #42
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Stephen King

Uwielbiam Kinga! Niestety teraz mam coraz mniej czasu na czytanie Udało mi się przeczytać wiele jego ksiązek m.in. "Miasteczko Salem", "Carrie", "Christine", "Smętarz dla zwierzaków" i wiele innych których tytułó już nie pamiętam Jednak najbardziej utkwiła mi w pamięci książka "Gra Geralda" jest straszna kilka razy odkładałam ją, bo tak się bałam jednak ciekawość zwyciężała Polecam. Jednak trzeba mieć silne nerwy,żeby ją czytać
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:45   #43
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez aga79
Uwielbiam Kinga! Niestety teraz mam coraz mniej czasu na czytanie Udało mi się przeczytać wiele jego ksiązek m.in. "Miasteczko Salem", "Carrie", "Christine", "Smętarz dla zwierzaków" i wiele innych których tytułó już nie pamiętam Jednak najbardziej utkwiła mi w pamięci książka "Gra Geralda" jest straszna kilka razy odkładałam ją, bo tak się bałam jednak ciekawość zwyciężała Polecam. Jednak trzeba mieć silne nerwy,żeby ją czytać
Gra geralda straszna ? buhah dla mnie to komedia była przy żadnej ksiażce się tak nie uśmiałam
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:49   #44
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez seemore
Ja również jestem fanką Stephena Kinga. Zawsze mnie zastanawiało jak to jest. Moimi dwoma ulubionymi pisarzami są wcześniej wymieniony i Masterton. Ktoś tutaj juz go wymienił. Jak oni mogą się naraz podobać skoro King jest uważany za Mistrza Horroru a Masterton wręcz przeciwnie, że jego książki niszczą ten gatunek. Oglądał ktoś z was ekranizację Sklepiku z marzeniami ? Jeśli tak to proszę się ujawnić, mam parę pytań
Myślę, ze to polega na tym, że książki Mastertona powiedzmy szczerze są troszeczke głupawe i rzeczywiście większość jest niesamowicie odrażające, ale za to łatwe w czytaniu, poprostu nie wymagają myślenia, tylko rozwiniętej wyobraźni. A książki Kinga są cięższe i czasem rzeczywiście dają do myślenia. Moim zdaniem King w odróżnieniu od Mastertona nie chce nam przekazywać tylko strasznej historyjki tylko konkretne wartości. Wiele osób może się ze mną nie zgadzać, ale wg mnie na tym polega różnca między tymi dwoma pisarzami.
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:52   #45
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Stephen King

Zielona mila.... coś pięknego... często wracam pamięcią do tego utworu...
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:55   #46
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez koKOro
A mam książke zielona mila - warta przeczytania Drogie Wizażanki?
Ta książka jest boska pod każdym względem! Gorąco polecam !
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:57   #47
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez seemore
Oglądał ktoś z was ekranizację Sklepiku z marzeniami ? Jeśli tak to proszę się ujawnić, mam parę pytań
Ja oglądałam już po lekturze książki i w ogóle film mi nie spasował.
Dużo rzeczy poprzekręcanych i w ogóle tak jakoś bez klimatu :P
Oglądałam go dawno wiec nie wiem czy będę potrafiła odpowiedzieć na Twoje pytania, ale mogę sprobować
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:11   #48
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez siss
. Z opowiadań najbardziej wbiło mi się w pamięć Jaunting-rewelacja.
/
Mi również!!! A najbardziej te słowa tego chłopczyka na końcu, coś w stylu "Dłużej niż myślisz, dłużej niż myślisz"...aż ciary przechodzą...w ogóle temat opowiadania jest świetny!
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:19   #49
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Stephen King

Och, jak rzadko, Zielona Mila w obu wersjach - książkowej i filmowej - jest świetna. Ja najpierw widziałam film, a potem czytałam książkę i się nie zawiodłam.
Z filmow robionych na podstawie prozy Kinga widziałam niewiele. Dużo z nich jest już dość starych; moim zdaniem kręcone były w czasach nie sprzyjających horrorkom. Chociaż Misery to majstersztyk (w obu wersjach) - duża zasługa Kathy Bates...

Ogolnie bardzo poważam Kinga. Mało ktory autor tak mnie wciągnął w swoj "papierowy świat". Hmm, szczerze mowiąc, to żaden. Mastertona probowałam czytać, ale mi to bardziej zakrawa na straszydło dla niegrzecznych dzieci.
Ogromnym plusem Kinga jest to, że on potrafi(ł) połączyć ten niebezpieczny, tajemny, fantastyczny świat ze zwykłym człowiekiem, problemami dnia codziennego.

Zaczęłam czytać cykl Mroczna Wieża, ale nie szło mi. Jak "nie-King"... Zresztą i przy Sercach Atlantydow podobnie było, ale bardziej kingowo...
siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 19:19   #50
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez seemore
Gra geralda straszna ? buhah dla mnie to komedia była przy żadnej ksiażce się tak nie uśmiałam
Wiesz, zalezy jak kto ma wyobraźnie la mnie osobiście była straszna.
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:30   #51
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez siss
Z opowiadań najbardziej wbiło mi się w pamięć Jaunting-rewelacja.
A mogłybyście podać polski tytuł tego opowiadania, ewentualnie napisać, z którego zbioru pochodzi, bo coś nie mogę skojarzyć... Na stronce którą podała siss też nie jest wyszczególnione.
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:56   #52
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez aga79
Wiesz, zalezy jak kto ma wyobraźnie la mnie osobiście była straszna.
O moją wyobraznie to sie lepiej nie pytajcie. Ale myslę że to jest spowodowane moim specyficznym poczuciem humoru
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:07   #53
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Stephen King

Więc nie jestem jedyna, do której Stukostrachy nie przemawiają? To dobrze. Wymieniam często opinie na temat przeczytanych książek z koleżanką, która Kinga czyta non stop. Jej zdaniem to co mnie osobiście drażniło w Stukostrachach wg niej właśnie budowało klimat. Te długaśne opisy np, dokładne portrety postaci... Niby one sprawiają, że te postaci wydają się złożone i bardziej.. ludzkie. Może.

Dziwią mnie dobre opinie na temat Carrie. Filmu nie widziałam, ale niestety fabułę znałam zanim zaczęłam czytać ;] Podobno szybko się czyta... ja ją męczyłam. Nie przemawia do mnie:/
Ale mam w obwodzie Miasteczko Salem, ale najpierw jeszcze sporo innych ksiąg do przeczytania...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:12   #54
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez kvinna
A mogłybyście podać polski tytuł tego opowiadania, ewentualnie napisać, z którego zbioru pochodzi, bo coś nie mogę skojarzyć... Na stronce którą podała siss też nie jest wyszczególnione.
To ja powiem - w Szkieletowej Załodze to jest, a tytuł angielski jest zarazem tytułem polskim tzn. nie tłumaczyli go.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:40   #55
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez siss
Chociaż Misery to majstersztyk (w obu wersjach) - duża zasługa Kathy Bates...
Kathy Bates jest prze-ra-ża-ją-ca! Odkąd obejrzałam ten film (i to nie cały - ach, te słabe nerwy... ) zawsze jak ją widzę w jakiejś innej roli mam wrażenie, że zaraz z dobrodusznej pani w średnim wieku zamieni się w maniaczkę z obłędem w oczach, że wyjmie ten wielki młot i komuś przywali...
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:44   #56
kvinna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 69
Dot.: Stephen King

Cytat:
Napisane przez cheer
To ja powiem - w Szkieletowej Załodze to jest, a tytuł angielski jest zarazem tytułem polskim tzn. nie tłumaczyli go.
Dziękuję za odświeżenie pamięci Faktycznie tam jest Tę książkę czytałam chyba dość dawno, bo niewiele z tych opowiadań kojarzę po tytule - najlepiej chyba "Mgłę", bo była pierwszym i chyba najdłuższym...
kvinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:23   #57
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Dot.: Stephen King

King - czytałam go namiętnie do czasu. Oczywiście Zielona mila, Misery, może jeszcze Lśnienie - te uważam za najlepsze (chociaż i tak bym trochę poprawiła ). Dostałam na któreś urodziny Sklepik z marzeniami, przeczytałam i byłam rozczarowana, tak jakby King chciał upchać jak najwięcej w jednej książce, pisze pisze i nagle nie ma pomysłu jak to skończyć. Później już każda kolejna wydawała mi się taka sama, odkąd fabuły zaczęły mi się zlewać w jedną całość, tytuły mi się myliły, dałam sobie spokój Teraz czasem sięgam - doskonała lektura na plażę, raczej nie absorbująca szarych komórek
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 22:00   #58
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: Stephen King

po prostu KOCHAM twórczość Kinga, i to wszystkie te książki które przeczytałam - oprócz jednej na której całkowicie się zawiodłam - kupiłam ją (mam zamiar skompletować wszystkie ) i musiałam już jakoś przebrnąć do końca , zupełnie jakby napisał ją ktoś inny - jedna z najnudniejszych książek przeze mnie przeczytanych to "Ostatni bastion Barta Dawesa".
Uwielbiam "Dolores Claiborne" -świetna i opowiadanie "Zdolny uczeń."
zamierzam teraz przeczytać "Pokochała Toma Gordona"
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 06:22   #59
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Stephen King

ja tez dużo ich przeczytałam, niektóre też nie spodobały mi się za bardzo, ale i tak jego ksiązki sa najlepsze, Koontz czy Masterton to nie to samo, raz usłyszłam od pana w bibliotece że on to pytał czy nie wycofac tych ksiązek z obiegu bo to takie straszne, brzydkie książki, że napewno nie kupia wiecej do biblioteki
w moich bibliotekach w miescie wszystkie wyczytałam,
w wiekszości ksiązek widziałam że podpisywały sie na końcu na okładce takie same osoby, imionami, ksywkami czasem patrzyłam które z nich już ja przeczytały, to widocznie nie tylko ja byłam ich fanką w miasteczku
tez by mi się marzyło wszystkie ksiązki kupić, i sięgac kiedy chcę i mam czas, ale cóż jest ich dużo, i najtańsze nie sa napewno ale jak wygram w totka to kupie napewno
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 11:21   #60
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Stephen King

Jestem maniaczką horrorów zarówno filmów jak i literatury dlatego przeczytałam większość z wymienionych przez was pozycji Kinga i na żadną nie narzekam, wszystkie wciągają natomiast do strasznych specjalnie nie należą - nie natknęłam się jeszcze na książke, która by mną potrząsneła

Zaczytuje się też namiętnie w Mastertonie i thillerach medycznych Cook'a-bardzo plecam trochę gorzej idzie mi z pozycjami Koontz
gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 18:09:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.