Jaki żel wybrać? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 08:22   #721
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

W to akurat nie jestem w stanie uwierzyć
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:25   #722
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

byliczka a dlaczego akurat tylko forme?Tipsow juz sie nie oplaca?Myslalam ze forme stosuje sie glownie przy ogryzkach juz sama nie wiem co myslec a boje sie zrobic i tips i forme bo jak dla osoby ktora nie robila nigdy pazurkow moze to byc troche za duzo na raz. Poza tym jak patrzylam na sama forme to trwa 3 dni a jezeli bym wziela zestaw tips plus forma to trwa lacznie 5 dni wiec wychodzi na to ze wtedy mam tylko jeden dzien aby nauczyc sie formy.Prosze poradz cos

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:27
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 14:36   #723
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja od ukończenia kursu ani razu jeszcze nie użyłam tipsów! Wg mnie tipsy to już przeżytek że tak powiem. Formy są dużo lepsze, paznokcie dłużej się trzymają bo nie ma kleju który spod tipsa się wypłukuje, forum stosujemy do KAŻDYCH paznokci z wyjątkiem łyżeczkowatych czyli rosnących do góry bo wtedy nie podłożymy formy ładnie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 16:00   #724
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja od ukończenia kursu ani razu jeszcze nie użyłam tipsów! Wg mnie tipsy to już przeżytek że tak powiem. Formy są dużo lepsze, paznokcie dłużej się trzymają bo nie ma kleju który spod tipsa się wypłukuje, forum stosujemy do KAŻDYCH paznokci z wyjątkiem łyżeczkowatych czyli rosnących do góry bo wtedy nie podłożymy formy ładnie.
Sadzisz ze to nie zaduzo informacji jak dla mnie dla osoby naprawde kompletnie zielonej ktora nie zrobila w zyciu ani jednego paznokcia?Mam na mysli zel na tipsie+kolor+forma?A jezeli chodzi o zele jezeli mialabys wybierac z posrod 2 marek ibd i esn?Czym te dwie firmy sie roznia i ktora jest lepsza?
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:50   #725
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Sądzę że sobie na pewno poradzisz I myślę że instruktor tak podzieli się swoja wiedzą że powie wszystko co konieczne w prosty i przejrzysty sposób
Jeśli chodzi o żele:
mam biały i pink IBD i mam do nich słabość Więc IBD polecam.
Na ESN nie miałam przyjemności pracować, ale ostatnio miałam okazje robić na nich odnowe i przy piłowaniu całkiem całkiem pachniały
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 22:49   #726
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Jaki żel wybrać?

Piaskowa21, zgadzam sie z Byliczką- praca na szabkonie jest bardziej uniwersalna. Ja pracuje w 99,99% na szablonach
A co do szkolenia- dasz radę ogarnąc i przedłużanie na tipsie i na szablonie i zdobienie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 08:14   #727
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Jaki żel wybrać?

zgadzam sie z dziewczynami. Formy są lepsze... o wiele lepsze od tipsów, ale wart znać i metodę z przyklejaniem tipsa. Ja na moim szkoleniu wybrałam obie metody: tips+żel i forma+akryl. Nigdy wczesniej nie robiłam pazurków ani komuś ani sama nie byłam w salonie więc też byłam zielona. Wiedziałam tylko to co przeczytałam tu na forum i na innych. teraz pracuję przeważnie a formach choć mam 2 klientki którym robię na tipsie. Klientki same widzą różnicę w formach w porównaniu do ich starych pazurków i nie mam problemu z przekonywaniem klientek
proponuję żebyś wybrała formę i tipsa i pamiętaj , znajdź dobre szkolenie, nie idz na byle jakie, najbliższe czy najtańsze.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 09:24   #728
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziekuje dziewczyny za radyJak juz wczesniej wspominalam chce isc na kurs Silhouette DCD z ramienia Eurofashion chcialam do dzierzoniowa ale problem z modelka bo trzeba samemu sobie zalatwic a to 40 km od Walbrzycha gdzie mieszkam.W Walbrzychu tez jest filia DCD tam szkoli Pani Gosia ale z tego co mi wiadomo dostala niedawno dyplom i uprawnienia na szkolenie kursantow wiec nie wiem czy ryzykowac i isc w swoim miescie.Z drugiej strony sie pocieszam bo skoro otrzymala nie wazne czy teraz czy nie uprawnienia do szkolen to musi chyba cos umiec.Doradzcie dziewczyny co lepsze Dzierzoniow czy Wałbrzych z tym ze w Dzierzoniowie szkoli Pani Ania Burdzy ktora jest instruktorem Akademii Paznokcia od 2005r ale jak wspominalam problem z modelka.I co zaryzykowac ten Wałbrzych.Powiem Wam jak wyglada szkolenie mniej wiecej godzinnie ale w Dzierzoniowie to chyba wszedzie jest podobnie: manicure ok3-4 godzin, żel przedłużanie ok6 godzin, uzupełnianie i egzamin ok 4 godzin i żel kolorowy ok4-5 godzin jezeli bym wybierala forme to wiadomo ze dojdzie ok 5 godz jeszcze, razem z forma byloby to 5 dni a bez, sam zel na tipsie i kolor 4 dni co sadzicie o tym kursie i doradzcie czy ryzykowac ten moj Wałbrzych.Buziaki

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-04 o 09:28
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 09:30   #729
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Pisakowa a możesz obejrzeć prace obydwu instruktorek, z Wałbrzycha i z Dzierzoniowa? Bo możesz wtedy porównać obydwie Panie..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:11   #730
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pisakowa a możesz obejrzeć prace obydwu instruktorek, z Wałbrzycha i z Dzierzoniowa? Bo możesz wtedy porównać obydwie Panie..
Prace z Dzierzoniowa widzialam ale z Wałbrzycha niestety nie poniewaz na stronie DCD nie ma zadnej informacji na temat kursow w Walbrzychu.Rozmawialam wczoraj przez gg z Pania Ania z Dzierzoniowa i powiedziala mi ze to dlatego poniewaz Pani Gosia z w Wałbrzycha nie dawno otrzymala uprawnienia a wczesniej szkolila na pokazach w Dzierzoniowie.Nie ukrywam ze napewno lepiej by mi bylo w moim miescie ale sie troszke boje.Natomiast Ania z Dzierzoniowa wydala mi sie bardzo pewna siebie osoba powiedziala rowniez ze nie ma osoby u niej ktora by sie nie nauczyla.Jak zapytalam o Pania z Wałbrzycha udzielila mi powyzszej informacji i powiedziala ze poleca bez obaw ze Gosia jest usmiechnieta osoba i dobrze tlumaczy a z kolei piszac na maila na Walbrzych powiedziano mi ze Gosia jest asystentka Pani Ani z Dzierzoniowa w uprawnieniach prowadzenia szkolen.Juz sama nie wiem jak jest.Szkolenia z tego wzgledu w Walbrzychu sa prowadzone od niedawna dlatego nie ma zadnej informacji o tej Pani na stronie silhouette.Podam link z pracami z Dzierzoniowa:http://dcdpaznokcie.pl/site/index.ph...nfo_instruktor.byliczka madra kobieto co radzisz? Nie ukrywam ze bardziej pewna jestem Dzierzoniowa poniewaz to glowna siedziba silhouette i ze wzgledu na dluzsze doswiadczenie Pani Ani oraz dlatego ze nie mam praktycznie zadnnych informacji o Pani Gosi ale ze wzgledow praktycznych wolalabym o wiele bardziej kurs na miejscu tym bardziej ze jezeli wybrala bym jeszcze forme to musialyby ze mna jezdzic 2 modelki do Dzierzoniowa a tego juz nie bede wstanie zrobic napewno wiekszosc znajomych ma male dzieci itd.

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-04 o 10:24
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:28   #731
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja bym brała Panią Anię wobec tego
A jeśli obawiasz się co będzie z modelkami, załóż na plotkowym albo gdzieś że poszukujesz modelek na kurs, teraz są wakacje, na pewno ktoś się znajdzie chętny na pazurki
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 10:32   #732
piaskowa21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja bym brała Panią Anię wobec tego
A jeśli obawiasz się co będzie z modelkami, załóż na plotkowym albo gdzieś że poszukujesz modelek na kurs, teraz są wakacje, na pewno ktoś się znajdzie chętny na pazurki
Napisalam maila do Walbrzycha z prosba o zdjecia prac Pani Gosi pewnie w pon odpisza wiec jak tylko dostane odpowiedz badz przesla mi zdjecia zaraz wstawie dla porownaniaZ drugiej strony jak rozmawialam z Pania Ania to na moje pytanie czy poleca Gosie powiedziala ze tak ze bez obaw ze dobrze tlumaczy to chyba osoba ktora ma duze doswiadczenie w paxzurkach nie polecilaby kogos kto by zle uczyl sama nie wiem.
Powiedziala mi rowniez ze po kazdym szkoleniu wypelnia sie ankiete i od kazdej Pani ktora prowadzi szkolenia jak by bylo cos nie tak to zostalyby wyciagniete konsekfencje.

Edytowane przez piaskowa21
Czas edycji: 2009-07-04 o 10:36
piaskowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:45   #733
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeśli mogę ci coś zasugerować to radziłabym rozglądnąć się za porządnym szkoleniem. Parę razy kupowałam coś na podzamczu i ta osoba owszem szkoli ale w między czasie sprzedaje, załatwia różne sprawy itp. Nie byłam tam na szkoleniu ale widziałam to jak tam wpadłam coś kupić. Poza tym mam sama byłam na szkoleniu w tej firmie tylko w oddziale we wrocławiu. Szkolenie zdobienia paznokci air brushem za pomocą szablonów: zapłaciłam 350zł za jeden dzień (5h ) i co? - pani która mnie szkoliła owszem miła ale źle się czułam jak w tym samym czasie co mnie "szkoliła" obsługiwała klientów bo ma też produkty podobnie jak na podzamczu, załatwiała inne sprawy tel itp: miała nawet dostawę i umawiała klientki na paznokcie. Nie wiem jak jest w dzierżoniowie....oby nie podobnie....

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za radyJak juz wczesniej wspominalam chce isc na kurs Silhouette DCD z ramienia Eurofashion chcialam do dzierzoniowa ale problem z modelka bo trzeba samemu sobie zalatwic a to 40 km od Walbrzycha gdzie mieszkam.W Walbrzychu tez jest filia DCD tam szkoli Pani Gosia ale z tego co mi wiadomo dostala niedawno dyplom i uprawnienia na szkolenie kursantow wiec nie wiem czy ryzykowac i isc w swoim miescie.Z drugiej strony sie pocieszam bo skoro otrzymala nie wazne czy teraz czy nie uprawnienia do szkolen to musi chyba cos umiec.Doradzcie dziewczyny co lepsze Dzierzoniow czy Wałbrzych z tym ze w Dzierzoniowie szkoli Pani Ania Burdzy ktora jest instruktorem Akademii Paznokcia od 2005r ale jak wspominalam problem z modelka.I co zaryzykowac ten Wałbrzych.Powiem Wam jak wyglada szkolenie mniej wiecej godzinnie ale w Dzierzoniowie to chyba wszedzie jest podobnie: manicure ok3-4 godzin, żel przedłużanie ok6 godzin, uzupełnianie i egzamin ok 4 godzin i żel kolorowy ok4-5 godzin jezeli bym wybierala forme to wiadomo ze dojdzie ok 5 godz jeszcze, razem z forma byloby to 5 dni a bez, sam zel na tipsie i kolor 4 dni co sadzicie o tym kursie i doradzcie czy ryzykowac ten moj Wałbrzych.Buziaki
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:16   #734
malinadas
Raczkowanie
 
Avatar malinadas
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mallorca
Wiadomości: 60
GG do malinadas
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam
Przeszukalam ten watek i nic nie znalazlam, na temat nowych zeli ENTITY.
Kupilam wlasnie 2 jeden roz i drugi ciemny roz, dzis założyłam pierwsze paznokcie nowym zelem, wiec nie wiem jak sie bedzie trzymal itp.
Konsystencja jest identyczna jak Christrio.
Czy juz któraś z was ich uzywala, i jak wrazenia???
Pozdrawiam.
malinadas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 13:41   #735
monika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ja najbardziej jestem zadowolona z żeli Hollywood złota seria szkoda że tak ciężko je kupic w Polsce.Wcześniej pracowałam na IBD potem na sun flowerze a teraz na Hollywood i jest rewelacyjny i tańszy troche.
monika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:34   #736
dominisiadurska
Przyczajenie
 
Avatar dominisiadurska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki żel wybrać?

hej laseczki!ja pracowalam na sun flower!no i bylam ogolnie zadowolona!Widzialam 3tyg pazurki zrobione zelami CHARABONNE no i wygladaly rewelacyjnie!!!PRACUJE KTORAS Z WAS NA TYCH ZELACH???co o nich myslicie???
dominisiadurska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 10:04   #737
anetami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki żel wybrać?

czy zele prestige sa geste do jakich zeli mozna je porownac lubie geste
anetami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 10:22   #738
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

a ja lubie kisiel żurawinowy.
może mogła byś powiedzieć na jakich żelach dotąd pracowałaś żeby można było porównać?
żele są raczej średniogęste.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 10:40   #739
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Jaki żel wybrać?

Żurawinowy? Fu.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 13:42   #740
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Ej oftopiara!
Żurawinowy, żurawinowy! UWIELBIAM!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 05:34   #741
anetami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: Jaki żel wybrać?

pracowalam do tej pory na cm, ra,new nail,nails expert,grafiti no i ibd ale mam watpliwosci czy byl orginalny bo pink przyszedl mi z jakimis skrzepami zamawialam go na plazanet
anetami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:14   #742
exasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witajcie,
mam do was gorącą prośbę odnośnie żśeli IBD i Christrio, gdzie je zamawiacie? Mieszkam w Rzeszowie i niestety w żadnej hurtowni ich nie mają. Do tej pory pracowałam na żelach ze sklepu dobrej rady, ale nie są zbyt trwałe i szybko się zapowietrzają.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
exasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:26   #743
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Jaki żel wybrać?

możesz oba żele zamówić w sklepach internetowych: Euro-fashion, kosmetikon czy plazanet (ten ostatni sklep jest najtańszy)
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:21   #744
Nuuuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Question Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam,

Czy pracowała może która z was na produktach firmy Astonishing ?
Nuuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:24   #745
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Nuna co chcesz konkretnie wiedzieć?
Dariannakrk jest na wizażu a to ona jest dystrybutorem marki, więc myślę że to niej jak w dym
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:09   #746
Nuuuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

Byliczka,

Chcę się tylko dowiedzieć czy są dobre. Zamiast pytać Dariannykrk (dystrybutora) wolałabym usłyszeć jakieś opinie od kogoś kto na nich pracuje i obiektwynie może coś na ich temat powiedzieć.
Nuuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:27   #747
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

wg mnie są bardzo dobre.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:14   #748
Nuuuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki żel wybrać?

Super, dzięki za opinie. Zakupiłam starter tejże firmy a że dopiero co stawiam pierwsze kroki w tym fachu ,to chciałam sie upewnić że to dobry wybór.
Nuuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:24   #749
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Jaki żel wybrać?

Interesują mnie żele 3D do zdobień - kwiatki itp. Jakie firmy je oferują?
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:45   #750
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Jaki żel wybrać?

Maripossa i teraz Euro Fashion ma wprowadzić, albo już wprowadziło, ale nie są raczej polecane.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.