Jak uzyskać taki efekt? Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-16, 17:06   #1
Loristax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 123
Wink

Jak uzyskać taki efekt? Pomocy!


Cześć wszystkim!
Od ponad miesiąca CODZIENNIE staram się popracować nad moim warsztatem fotograficznym i zależy mi na uzyskaniu wyłącznie jednego efektu... Jest często widoczny na instagramie, używają go bloggerki Debiflue, GypseaLust itp. Załączam zdjęcie poglądowe - przed i po wykonane właśnie przez tą blogerkę.
Wiem już jak wykonać podobne światła w Photoshopie albo Lightroom - suwak świateł w dół, cienie do góry, plus większa przejrzystość. Tworzy to efekt a'la HDR.
Jednak nie potrafię uzyskać takich kolorów na zdjęciach. Wiem, że to tylko kwestia suwaków, więcej nasycenia niebieskiego itp. Ale od miesiąca nie udało mi się uzyskać podobnego efektu, a bardzo mi na nim zależy. Czy ktoś zna jakiś złoty środek? Próbowałam już wszystkich poradników na youtube, ale one nie są satysfakcjonujące.
Byłabym bardzo wdzięczna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MIA5-Debiflue-Keeevsch-Lightroom-Presets-FilterGrade.jpg (533,6 KB, 63 załadowań)
Loristax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 20:21   #2
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Jak uzyskać taki efekt? Pomocy!

Polecam wtyczki gotowe do lr

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 23:21   #3
hodunek
Wyglądanie z okopu
 
Avatar hodunek
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Jak uzyskać taki efekt? Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Loristax Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Od ponad miesiąca CODZIENNIE staram się popracować nad moim warsztatem fotograficznym i zależy mi na uzyskaniu wyłącznie jednego efektu... Jest często widoczny na instagramie, używają go bloggerki Debiflue, GypseaLust itp. Załączam zdjęcie poglądowe - przed i po wykonane właśnie przez tą blogerkę.
Wiem już jak wykonać podobne światła w Photoshopie albo Lightroom - suwak świateł w dół, cienie do góry, plus większa przejrzystość. Tworzy to efekt a'la HDR.
Jednak nie potrafię uzyskać takich kolorów na zdjęciach. Wiem, że to tylko kwestia suwaków, więcej nasycenia niebieskiego itp. Ale od miesiąca nie udało mi się uzyskać podobnego efektu, a bardzo mi na nim zależy. Czy ktoś zna jakiś złoty środek? Próbowałam już wszystkich poradników na youtube, ale one nie są satysfakcjonujące.
Byłabym bardzo wdzięczna!
poszukaj presetów do Lightrooma, szukaj pod hasłami: Tribe Archipelago, LooksLikeFilm
__________________
Fotograf
hodunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 00:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.