Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 15:51   #31
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Odmaczanie hybryd 5 min po ich zrobieniu, a po 2 tygodniach noszenia to dwie zupelnie inne bajki
A, no pewnie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 16:25   #32
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

U mnie Semilaki zchodza bardzo szybko. Kiedys sciagalam kolezance hybrde, ktora miala zrobiona jakimis lakierami z allegro. Sciagalam prawie godzine A jak juz sciaglam lakier to zostala jeszcze baza ktora trzeba bylo scierac.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 16:37   #33
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

U mnie Semilac schodzi tragicznie. Nawet już nie ściągam reszty bazy, tylko lekko poleruję, bo na samo ściąganie musiałabym poświęcić godzinę
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:01   #34
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Z tą bazą musi być coś nie tak. Gdy robiłam "never ending hybryda" czyli lekko piłowałam top i na to normalnie od początku nakładałam hybrydę i tak przez 2 miesiące, miałam problemy ze zdjęciem właśnie warstw bazy. Wiecie, co bazę musiałam się męczyć a potem znowu lakier gładko i znowu katusze z bazą.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:05   #35
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

jak juz wspomniałam, mnie schodzi ok. moze zwykle hybrydy tzn te gorszej jskosci schodza latwiej, bo lakier jest caly popekany, i wystarczy moment zeby skonczyc, nawet zwyklym paznokciem, ale nie irytowalam sie na semilaca. nalozylam primer,baze, hard clear, 2 kolory i top. sciagalam na standardowy sposob, odmaczalam x czasu albo wacik i sreberko i zeskrobywalam wszystko. semilac tez popekal nie idealnie ale na sile nie skrobalam

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-12-20 o 19:06
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 23:05   #36
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczny a czy ktoras z Was bedzie wstawiala do galerii pazurkowej jakies inspiracje na Sylwestra z Semilaca? Szukam prostch inspiracji
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 08:19   #37
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
jak juz wspomniałam, mnie schodzi ok. moze zwykle hybrydy tzn te gorszej jskosci schodza latwiej, bo lakier jest caly popekany, i wystarczy moment zeby skonczyc, nawet zwyklym paznokciem, ale nie irytowalam sie na semilaca. nalozylam primer,baze, hard clear, 2 kolory i top. sciagalam na standardowy sposob, odmaczalam x czasu albo wacik i sreberko i zeskrobywalam wszystko. semilac tez popekal nie idealnie ale na sile nie skrobalam
ja używam hybryd podobnej lub nawet lepszej jakości niż semilac i wszystkie odmaczają się dobrze. Najgorzej ze wszystkich stosowanych przeze mnie firm schodzi właśnie semilac. Ale na innej bazie i tak odmacza się lepiej niż na bazie i hardzie semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 18:40   #38
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ten ich cleaner to chyba jakiś bubel jest. Do tej pory miałam jakieś tanie byle co z allegro. Miałam zawszę taflę. A teraz ten połysk jets znacznie słabszy ;C
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 07:49   #39
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Lampa i zestaw są ok tylko baza Semilac ciężko schodzi, a top na jasnych lakierach daje efekt brudnych paznokci.
Pisząc "jasne" masz na myśli tez kolory typu Sleeping Beauty?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 07:51   #40
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisząc "jasne" masz na myśli tez kolory typu Sleeping Beauty?
Tego koloru akurat nie posiadam, ale 032, 023 nawet 056 bez białego podkładu wyglądają słabo.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:27   #41
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Więc albo hard milk albo biały jako bazowy kolor.
+ jeszcze dość problematyczny jest semilacowy top na niektórych jasnych lakierach. Mam 054, ale nie mogę go nosić dłużej niż tydzień bo się odbarwia i robi taki "brudny" z bliska przy końcówkach :/ Top bez filtra to jednak top bez filtra.
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 10:11   #42
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A na ciemniejszych lakierach wszystko wygląda ok? Przy następnym zamówieniu wezmę w takim razie biały.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 10:23   #43
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Nie zauważyłam żeby ciemniejsze lakiery się przebarwiały, ale poczekamy jeszcze na opinię innych
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 11:00   #44
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Tego koloru akurat nie posiadam, ale 032, 023 nawet 056 bez białego podkładu wyglądają słabo.
Odnosiłam sie do Twojej opinii o topie, że z nim jasne lakiery wyglądają na brudne, nie do konieczności użycia bazy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 11:03   #45
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odnosiłam sie do Twojej opinii o topie, że z nim jasne lakiery wyglądają na brudne, nie do konieczności użycia bazy
Na tym kolorze jak top się zachowuje to nie wiem
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 14:00   #46
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Używam topu Semilac i nie mam problemu z kolorami tzn nic mi sie nie przebarwia, nic sie nie brudzi. Nawet podczas wakacji nie zauważyłam by kolory blakły. Raz jeden miałam wrażenie brudnego koloru, ale wtedy użyłam topu mat. Faktycznie Semilac nie ma blokera UV i kolory mają prawo blaknąć, ale ja tego u siebie nie zauważyłam.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 14:13   #47
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A ja musze pochwalic bezkwasowy primer z Semilaca. Ponad tydzien temu robilam sobie mani wlasnie z jego uzyciem, mimo intensywnego sprzatania (czasmai bez rekawiczek), mani caly czas sie trzyma. Tak to zwykle, ktorys paznokiec sie odkleil, a teraz nic.

W sumie jutro na swieta zmieniam look paznokciom, wiec nie wiem ile by przetrzymal, ale bede testowac. Najbardziej jestem ciekawa jak sie sprawdzi z CZ, ktore u mnie ostatnio cos nie chca trzymac sie plytki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 16:24   #48
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej, mam pytanie. Czy któraś z was ma kolor 080 amazon forest? Czy on ładnie kryje? Ilu warstw wymaga zeby nie było przeswitow?

Sciagalam semilaca sobie i siostrze mieszanka zmywacza zielonego isana i acetonu 3:1. w folii aluminiowej. Po 10 minutach bardzo ładnie kolory 003, 121, 070 popękały, miejscami odpadły platem , resztki doskrobalam plastikowym patyczkiem. Top no wipe zmatowilam przed ściąganiem. Baza semilaca schodzi jakby osobno od koloru miejscami, ze musialam jakby zdrapac przezroczyste wiórki. Potem wypolerowalam bloczkiem i nowy set. W moim odczuciu Semilac schodzi znosnie, na pewno gorzej niż shellac czy opi, ale tez bez przesady
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 16:36   #49
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

080 jest cudny. 2 warstwy w zupelnosci wystarcza. Fajny kolor na swieta
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 16:46   #50
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Miałam bazę z CZ i u mnie się nie sprawdzała, po tygodniu lakier odchodził (ale to też zależy od płytki, bo u koleżanek trzymała się całkiem dobrze), natomiast przy bazie Semilac i 2x hard nic mi nie odpryskuje, mani trzyma się bez problemów aż do zdjęcia. Spiłowuję trochę top, 10-15 min w folii, potem lekko kopytkiem i po problemie. Resztki bazy zostawiam i na nią nakładam nowe warstwy.
Coś za coś. CZ schodziło idealnie, ale się nie trzymało jak trzeba, Semilac schodzi słabo (ale nie jakoś tragicznie), ale trzyma się genialnie.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 17:00   #51
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A jakie są Wasze ulubione kolory?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 17:21   #52
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Z tą bazą musi być coś nie tak. Gdy robiłam "never ending hybryda" czyli lekko piłowałam top i na to normalnie od początku nakładałam hybrydę i tak przez 2 miesiące, miałam problemy ze zdjęciem właśnie warstw bazy. Wiecie, co bazę musiałam się męczyć a potem znowu lakier gładko i znowu katusze z bazą.
Nie mialas tak, ze kolor przy skorkach był jaśniejszy? Ja dzis probowalam uzupełnić 2 tygodniowy Pearl red, ale nie dało rady, bo przy skorkach miałam transparentna czerwień, a dalej bordo
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
ten ich cleaner to chyba jakiś bubel jest. Do tej pory miałam jakieś tanie byle co z allegro. Miałam zawszę taflę. A teraz ten połysk jets znacznie słabszy ;C
Ja polecam alkohol isopropylowy 96-99%.
Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Więc albo hard milk albo biały jako bazowy kolor.
+ jeszcze dość problematyczny jest semilacowy top na niektórych jasnych lakierach. Mam 054, ale nie mogę go nosić dłużej niż tydzień bo się odbarwia i robi taki "brudny" z bliska przy końcówkach :/ Top bez filtra to jednak top bez filtra.
Za to top no wipe semilaca, bez przemywania jest genialny! Lsni non stop, ma bloker UV. Jedyny minus, ze zmienia lekko kolory w stronę zimnego, niebieskiego połysku. Z czerwieni robi lekka wiśnie...
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja musze pochwalic bezkwasowy primer z Semilaca. Ponad tydzien temu robilam sobie mani wlasnie z jego uzyciem, mimo intensywnego sprzatania (czasmai bez rekawiczek), mani caly czas sie trzyma. Tak to zwykle, ktorys paznokiec sie odkleil, a teraz nic.

W sumie jutro na swieta zmieniam look paznokciom, wiec nie wiem ile by przetrzymal, ale bede testowac. Najbardziej jestem ciekawa jak sie sprawdzi z CZ, ktore u mnie ostatnio cos nie chca trzymac sie plytki.
Czy ten primer semilaca nie piecze w palce? Mam z silcare ale jest masakra, zupełnie jakby był kwasowy. No ale hybryda trzyma na nim na beton...

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
080 jest cudny. 2 warstwy w zupelnosci wystarcza. Fajny kolor na swieta
Jedna warstwa dałaby rade czy jak przy jasnych kolorach nie ma szans? Z nim nie ma żadnych problemów co do utwardzania?

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A jakie są Wasze ulubione kolory?
026 my love czerwień z drobin kami
070 Pearl red mocna, wchodząca pod bordo transparentna czerwień metaliczna
121 ruby charm fuksja, która kryje jedna warstwa
096 Starlight night czerń/grafit ze srebrnym pyłkiem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 17:33   #53
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Nie ma problemow z utwardzaniem. Nie pamietam jak bylo przy 1 warstwie. Ja zawsze wole klasc 2 ciensze niz 1 gruba. Na pewno nie jest problemowy i jest dobrze napigmentowany
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 17:39   #54
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Za to top no wipe semilaca, bez przemywania jest genialny! Lsni non stop, ma bloker UV. Jedyny minus, ze zmienia lekko kolory w stronę zimnego, niebieskiego połysku. Z czerwieni robi lekka wiśnie...
Teraz to dałaś mi do myślenia Mój top jak i baza z resztą są na wykończeniu, (początkowo chciałam brać polecaną EB i hard top, ale stwierdziłam, ze po co ryzykować, jeśli z Semilaciem jest mi dobrze) i chciałam zamawiać ewentualnie kupić stacjonarnie bazę i zwykły top, ale skoro nowy ma bloker to muszę nad nim pomyśleć jak się trzyma ? nie ma z nim żadnych problemów ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:45   #55
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Używam topu Semilac i nie mam problemu z kolorami tzn nic mi sie nie przebarwia, nic sie nie brudzi. Nawet podczas wakacji nie zauważyłam by kolory blakły. Raz jeden miałam wrażenie brudnego koloru, ale wtedy użyłam topu mat. Faktycznie Semilac nie ma blokera UV i kolory mają prawo blaknąć, ale ja tego u siebie nie zauważyłam.
Ja to samo. Tego upalnego lata miałam i czerń z drobinkami i pastelowy róż. Nic się nie działo.
Raz jeden odbarwiłam trwale hybrydę - babrając się w kurkumie

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie mialas tak, ze kolor przy skorkach był jaśniejszy? Ja dzis probowalam uzupełnić 2 tygodniowy Pearl red, ale nie dało rady, bo przy skorkach miałam transparentna czerwień, a dalej bordo
Nie miałam, ale chyba tylko dlatego, że ja już przy krótkim odroście mam świra i szybko odświeżam. W każdym razie zauważyłam, że kolejne warstwy są po prostu ciemniejsze przypadku np. Classic Wine tak się zachowywał.
Pewnie zależy od krycia koloru jak to wygląda przy skórkach.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:54   #56
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny, a jak pozbywacie się zalanych skórek? Czy jak już zalejecie to koniec?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:07   #57
akasza221
Raczkowanie
 
Avatar akasza221
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 143
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Czy któraś z was ma kolor 080 amazon forest? Czy on ładnie kryje? Ilu warstw wymaga zeby nie było przeswitow?
Jeden z moich ulubionych kolorów bardzo dobrze kryje w sumie już po pierwszej warstwie ale 2 dają efekt wow :3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151213_132418.jpg (50,1 KB, 128 załadowań)
akasza221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:28   #58
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Teraz to dałaś mi do myślenia Mój top jak i baza z resztą są na wykończeniu, (początkowo chciałam brać polecaną EB i hard top, ale stwierdziłam, ze po co ryzykować, jeśli z Semilaciem jest mi dobrze) i chciałam zamawiać ewentualnie kupić stacjonarnie bazę i zwykły top, ale skoro nowy ma bloker to muszę nad nim pomyśleć jak się trzyma ? nie ma z nim żadnych problemów ?
Żadnych problemów absolutnie. Jest warty swojej ceny i to jeden z najlepszych zakupów moich tego roku miałam top z gellaqa, pracowałam na opi- oba po jakimś czasie dwa tygodnie-trzy lekko zolkly, były przybrudzone i matowialy a nawet rysowały się.
Ten no wipe bije je na głowę, raz ze nie trzeba przemywac, ja od razu na lepka warstwę utwardzonego koloru go daje i on te wcześniejsze lepkie warstwy pochlania wiec skracamy czas zabiegu, kombinacje z cleanerem. Dwa nie matowieje przez te 2-3 tygodnie, dłużej nie sprawdzalam. Trzy nie rysuje sie , a nawet nosilam drewno bez rękawic, jest niezniszczalny.
Minus to ze chłodzi kolor hybrydowy, niebieski UV bloker. I może to ze jest z tych gęstych topow, ale znów plus bo się nie rozlewa, co kto lubi. Utwardzanie 3 minuty w lampie UV. W led tez cos ciut dłużej niż kolor, chyba minuta? Na stronce Diamonda jest w razie co...

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ja to samo. Tego upalnego lata miałam i czerń z drobinkami i pastelowy róż. Nic się nie działo.
Raz jeden odbarwiłam trwale hybrydę - babrając się w kurkumie

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


Nie miałam, ale chyba tylko dlatego, że ja już przy krótkim odroście mam świra i szybko odświeżam. W każdym razie zauważyłam, że kolejne warstwy są po prostu ciemniejsze przypadku np. Classic Wine tak się zachowywał.
Pewnie zależy od krycia koloru jak to wygląda przy skórkach.
O toto, właśnie kolejne warstwy sa ciemniejsze, co uniemożliwiło mi uzupełnienie odrostu. Chyba zeby przebolec ten jaśniejszy kolor od skorek...szkoda. Nie miałam wielkiego odrostu, 2 tygodnie to dla mnie raptem 1mm, ale jednak słabo to wyglądało przy czerwieni, jakbym pozacinala skórki, fuj.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak pozbywacie się zalanych skórek? Czy jak już zalejecie to koniec?
Nie zalewamy a tak serio, zanim wsadzisz do lampy możesz poprawić. Ja wycieram pędzelkiem do zdobień, takim malutkim jeśli się zdarzy... W ogóle na małych palcach nakladam hybrydę innym pędzelkiem, bo oryginalny dla mnie za szeroki i albo skory bym zalała, albo od razu miała odrosty...

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Jeden z moich ulubionych kolorów bardzo dobrze kryje w sumie już po pierwszej warstwie ale 2 dają efekt wow :3
Dzięki kochana jesteś biorę go
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:28   #59
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

A któraś z was ma deep green 078 i dark green pearl 079 na wzorniku? Ten amazon forest jest piękny, ale mam straszną ochotę na bardzo ciemną zieleń bez drobinek lub z raczej niewielką ich ilością.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:32   #60
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

I od razu zapytam, który z niebieskich kolorow polecacie, jak najbardziej kryjący?
Pastele wymagają 3 warstw tak? Albo biały podkład, jak i neony?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.