Czym maskowac czerwienienie sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 17:19   #1
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666

Czym maskowac czerwienienie sie


Wizażanki moje drogie,
Denerwuje mnie niesamowicie to, ze moja buzia często mnie zaskakuje tzw "burakiem".
Mysalam (o naiwna) ze uzywanie dobrego podkładu i pudru załatwi sprawę. - niestety.

Taka juz moja cera ze nie stad ni z owad strzele buraka i wcale mi sie to nie podoba, lub przy najmniejszym wysilku moja buzia nabiera pieknych rumiencow.

Prosze, powiedzcie, ze i na to jest jakis sposob, jakis kosmetyk, krem...cokolwiek.....!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 17:57   #2
Joru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

jest specjalny krem dr. Irena Eris bodajże kosztuje ok 25 zł (opakowanie starcza na miesiąć). przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem zauważyłam ogromną poprawę, nie wiem jaki masz typ skóry, ale na mnie podziałało rewelacyjnie... tylko trzeba stosować regularnie.
Joru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:00   #3
The Angel Of Darkness
Raczkowanie
 
Avatar The Angel Of Darkness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 225
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

dziewczyny mam ten sam problempo prostu się czerwienie w najmniej odpowiednim momencie
The Angel Of Darkness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:01   #4
The Angel Of Darkness
Raczkowanie
 
Avatar The Angel Of Darkness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 225
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

Cytat:
Napisane przez Joru Pokaż wiadomość
jest specjalny krem dr. Irena Eris bodajże kosztuje ok 25 zł (opakowanie starcza na miesiąć). przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem zauważyłam ogromną poprawę, nie wiem jaki masz typ skóry, ale na mnie podziałało rewelacyjnie... tylko trzeba stosować regularnie.
a mogłabyś podać pełną nazwę tego kremu?będę wdzięczna
The Angel Of Darkness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:01   #5
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

Cytat:
Napisane przez Joru Pokaż wiadomość
jest specjalny krem dr. Irena Eris bodajże kosztuje ok 25 zł (opakowanie starcza na miesiąć). przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem zauważyłam ogromną poprawę, nie wiem jaki masz typ skóry, ale na mnie podziałało rewelacyjnie... tylko trzeba stosować regularnie.
nie pamietasz nazwy tego kremiku?

The Angel of Darknes- witaj w klubie

hah czasem sie zastanawiam, czy to wynika z takiej fizjologii mojej, taki typ urody itd, a czase czy to moze ma podloze psychiczne, czesto gdy mam jakis referat wyglosic, czy wiele par oczu patrzy na mnie i czegos ode mnie chce, ja juz wtedy mysle o tym "o matko, zebym sie tylko nie zburaczyla, zebym tylko nie..." i co? i ...reeeeddd....
eh.
nie wiem skad mi akurat dzis wpadł do głowy pomysł na walczenie z tym, ale lepiej pozno niz wcale
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:15   #6
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

Witam,
Czerwienienie sie w odróznieniu od płytko unaczynionej skóry rozni sie tym ze w 1 przypadku wynika to z podloza czysto psychiczno-nerwowego a 2 to budowa skóry...obydwa przypadki łaczy jedna wspolna cecha - szybko wyskakuja rumience.
Im bardziej sie skupiasz na tym by sie nie zaczerwienic tym bardziej przykuwasz uwage na ten aspekt i jednoczesnie powodujesz ze rumieniec wyskoczy ... staraj sie nie myslec o tym i potraktowac to jako wlasna urode ... ot nie lubisz skupiania uwagi na sobie na forum publicznym ... wiem ze latwo sie mowi ... ale to jedyna recepta na to "Zło" ... mozesz sprobowac uzyc zielonej bazy pod makijaz i dosc kryjacego podkladu ... ale sadze ze przy duzej dawce emocji nawet i to sie nie sprawdzi ... a przy mocnych przezyciach podwyzsza sie temp. ciala co moze spowodowac "splyniecie" tego co nalozylas ... reasumujac ... leczymy swoje cialo od srodka ... wierzch to wydobywanie urody i jej pielegnacja przed czynnikami zew.
Pozdrawiam
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:18   #7
The Angel Of Darkness
Raczkowanie
 
Avatar The Angel Of Darkness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 225
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

no chcialabym o tym nie myśleć a tu taki burak nagle help nic tylko się zapaść pod ziemię... ale z tym kremem to spróbuje,może coś da
The Angel Of Darkness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 18:26   #8
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

Cytat:
Napisane przez The Angel Of Darkness Pokaż wiadomość
no chcialabym o tym nie myśleć a tu taki burak nagle help nic tylko się zapaść pod ziemię... ale z tym kremem to spróbuje,może coś da
Wszystko przychodzi z czasem ... z pewnoscia krem nie zaszkodzi ale mam spore watpliwosci ze pomoze ... jednakze postaraj sie odsuwac wlasna uwage od rumienienia sie ... znam ten problem i wiem jak dziala ... na poczatku jest trudno opanowac wlasny stres ale warto popracowac nad tym ... pamietaj ze krem nie powstrzyma Twoich emocji ... mozesz to zrobic tylko Ty sama ze soba ... trzymam kciuki i wierz mi ze warto popracowac nad soba ... dla odwrocenia uwagi mow sobie: ze zadna sytuacja nie spowoduje rumienców ... taka autopsychologia
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:30   #9
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

arleta_akb tak tez traktowałam to przez 22 lata, toż to nie ja jedna tak mam, ha, czerwienie sie, wiec i sie usmiecham, a coo, moze usmiechem odwrócę uwagę, ignorowalam, nie myslałam o tym a teraz....po prostu chce aby fizycznie to zniknęło. nie podoba mi sie i juz, i wiem ze psychiczne nastawienie, w moim przynajmniej przypadku niewiele pomoze- wlasnie od tej metody zaczęłam.
słyszałam o zielonej bazie pod podkład- wypróbuję. Czy jakas marka jest godna polecenia??
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:37   #10
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

roux666 podbije Twoj wiek swoim - ponad 30tka
Wiem i zdaje sobie sprawe ze moze Ci sie to nie podobac ... mnie samej tez nie przypadlo to do gustu ... ale zamiast z tym walczyc wieksza uwage skupiam na pielegnacji i prewencji ... pocieszajacym dla Ciebie bedzie fakt iz co raz wiecej osob zaczyna borykac sie z tym stanem ... tak jak wspomnialam wczesniej ... baza zielona - zdarza sie ze korzystam z SMASHBOXa jedyny specyfik (oprócz dr brandt) ktory mnie zadowala bo pozostawia piekny mat i nie bryluje sie pod podkladem ... pieknie pracuje ze swiatlem ... lekki polmatowy podklad lub kryjacy i puder sypki punktowo - KRYOLAN (biały).
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 18:44   #11
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

wlasnie sprawdzilam orientacyjnie na allegro, ile taka przyjemnosc kosztuje.
calkiem sporo...ale...skoro ma to jakkolwiek pomoc...

dzieki wielgachne!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 18:50   #12
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Czym maskowac czerwienienie sie

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
wlasnie sprawdzilam orientacyjnie na allegro, ile taka przyjemnosc kosztuje.
calkiem sporo...ale...skoro ma to jakkolwiek pomoc...

dzieki wielgachne!
Jak sadze sprawdzilas SMASHBOX - niestety ma zaporowa cene ale jak wszystko co ma cos nam pomoc najczesciej kosztuje ... moze sprobujesz dr brandt tez ciekawy preparat.
A jak chcesz spr. dzialanie wysle Ci probki - korespondencja na priv.
Pozdr.!
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.