poradxcie coś... włosy i sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-01, 18:11   #1
civi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 8
Unhappy

poradxcie coś... włosy i sukienka


bcie cos i poradzciemam 25 lat, jestem pulchniutka. 160 cm wzrostu, wlosy lekko krecone do polowy pleców, ciagle w warkoczu. w ciągu roku mam wesele kuzynki i pewnie swoje,poradzcie co powinnam zrobic z wlosami, soba i jakie sukienki mi pasuja (ślubny problem!!) przy moim wzroscie i biuscie 75(80)f w pasie mam okolo 84 wiec jakies tam wciecie jest prosze o rady,na codzień tez nym chciała zmienic uczesanie ale szkoda mi włosów farbować i bardzo skracać. (ech te baby chca zmian i nie chcą) zdesperowana Aska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aska.jpg (107,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (7,1 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez civi1
Czas edycji: 2005-07-01 o 19:08
civi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:22   #2
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

Asiu przydalyby sie Twoje zdjecia, bo bez nich trudno bedzie cos napisac o fryzurze itd.
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 19:00   #3
civi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 8
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

staram sie je zalaczyc ale chyba nie bardzo mi wychodzi
civi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 19:07   #4
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Smile Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

To jest naprawdę proste Poniżej pola tekstowego masz 'załącz pliki'. Kliknij na 'zarządzaj załącznikami', potem 'przeglądaj' i załaduj'. Na pewno Ci się uda, a nam łatwiej będzie Tobie doradzić
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 19:10   #5
civi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 8
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

nie chodziło o to, ze nie wiem jak, ale co mu zmniejszyłam zdjęcie do wymaganego rozmairu to chciał jeszcze mniejsze, a jak się dogadałam z kompem to okazało się, zę zdjecia nie załączyłam, teraz sie udało, choć kiepskiej jakości
civi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 19:17   #6
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

Trochę kiepska jakość, fakt
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 19:25   #7
civi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 8
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

hmmm a ja juz widze swoje zdjęcia
przy okazji znalazłam zestawik pytań co by nie było od ręki odpowiem

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
opalam się szybko i na ciemny brąz taki złoto brazowy (istnieje takie cos??)
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczka niebieskie obwódka ciemniejsza co do plamek sie nie wypowiem mimo ze wyksztalcenie mam medyczne , oprawa oczu nijaka rzęsy tylko po pomalowaniu nabieraja wygladu w sensie widac ich długość bo są jasne. brwi ciemniejsze, choc nie czarne, trudno by takie mieć będąc ciemna blondynką (ech gdzie ten dziecięcy przeniczny blond)
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
nie rumienie się co do odcienia skóry nie wiem chyba brzoskwiniowy bo ja cały rok wygladam jak lekko opalona a moze złoty przepraszam nie wiem
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate? ciemny blond (juz teraz na stare lata ciemny ) ale latem złoto i braz same wyłażą na jesień będzie rudy (prawie jak zwierzatka)
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral? napewno duże i wyrażne. co do koloru (chyba jestem facetem) nie wiem nasycona czeriwn?? eee chyba nie predzej ten koral
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
ja uwielbiam niebieski choc znajomi twierdzaże łądnie mi w czerwonym, a ja na razie się nie przekonałam (chyba lubie byc myszą a czerwony rzuca się w oczy!!)


I co znalazły się zdjęcia? dodaje jeszcze jedno ale samej twarzy jestem taaaak aduza że cała sie nie mieszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (96,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01151.jpg (114,1 KB, 18 załadowań)
civi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 20:07   #8
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

Przede wszystkim mysle, ze powinnas rozpuscic wlosy, wycieniowac je jakos ladnie, moze zrobic pasemka, lub grzywke. Zmiana fryzury wskazana
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:19   #9
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: poradxcie coś... włosy i sukienka

Po pierwsze masz bardzo ładną buzię i śliczne usta, to Twoje atuty Pomyśl o wycieniowaniu włosów przy twarzy, to ją optycznie wyszczupli i może przedziałek z boku? Co do długości to najlepiej takie za ramiona, krótsze mogą zaokrąglić dodatkowo buzię. Po drugie zrezygnuj z poziomych pasków! One dodają cm w obwodzie, poszerzają jak nic na świecie. Jak już paski to w pionie. Jesteś niziutka, a sylwetkę najlepiej wyciąga ubranie w jednym kolorze, bez poziomych "przerywników" typu pasek, jeśli jednak lubisz paski, niech będzie cienki i w kolorze ubrania. Co do ślubnych dylematów. Ja Ci proponuję suknie w kształcie litery A. Gorset podkreśli talię i biust a dół zakryje zbyt obfite uda, odradzam wielką bezę, która przyciągnie Cię do ziemi.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.