Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 11:05   #4981
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Muszę przyznać że ta niebieska czapka od Szusz wygląda super, ale mogłyby być ciut tańsze...
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:06   #4982
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Gratki i dużo zdrowia dla wszystkich mam, przyszłych mam, powtórnych mam i Waszych maleństw

Olimpii nie oglądałam, ale po tych wpisach mi niedobrze... żółć jej się wylewa uszami. I jeszcze to usprawiedliwianie chamstwa byciem szczerą... straszne.

Dla odstresowania polecam DailylifebyM i vlogmas z historią z poczty w tle, opowiadaną przy dymku <3
czy tej pani zawsze przytrafiają się same złe rzeczy? Obejrzałam jej trzeci filmik i w każdym musiała walczyć z przeciwnościami losu.
Co do Olimpii to jest mi głupio że próbowałam jej bronić parenaście stron wstecz po jej komentarzu o weekendowych zakupach. Jedyne co powiem to że jestem w szoku. Myślałam że to taka swojska ciepła serdeczna dziewczyna, ale od kiedy pokazuje swoje prawdziwe 'ja' nie mogę wyjść z tego szoku że tak się myliłam. Jeszcze nie dziś bo ciekawi mnie rozwój sytuacji, ale w niedalekiej przyszłości będzie unsub.
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:08   #4983
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
czy tej pani zawsze przytrafiają się same złe rzeczy? Obejrzałam jej trzeci filmik i w każdym musiała walczyć z przeciwnościami losu.
Co do Olimpii to jest mi głupio że próbowałam jej bronić parenaście stron wstecz po jej komentarzu o weekendowych zakupach. Jedyne co powiem to że jestem w szoku. Myślałam że to taka swojska ciepła serdeczna dziewczyna, ale od kiedy pokazuje swoje prawdziwe 'ja' nie mogę wyjść z tego szoku że tak się myliłam. Jeszcze nie dziś bo ciekawi mnie rozwój sytuacji, ale w niedalekiej przyszłości będzie unsub.
Dopiero wczoraj zaczęłam ją oglądać, ale te jej przygody wraz z mimiką i tym jak o nich opowiada na poprawę humoru są idealne!
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:09   #4984
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
czy tej pani zawsze przytrafiają się same złe rzeczy? Obejrzałam jej trzeci filmik i w każdym musiała walczyć z przeciwnościami losu.
Co do Olimpii to jest mi głupio że próbowałam jej bronić parenaście stron wstecz po jej komentarzu o weekendowych zakupach. Jedyne co powiem to że jestem w szoku. Myślałam że to taka swojska ciepła serdeczna dziewczyna, ale od kiedy pokazuje swoje prawdziwe 'ja' nie mogę wyjść z tego szoku że tak się myliłam. Jeszcze nie dziś bo ciekawi mnie rozwój sytuacji, ale w niedalekiej przyszłości będzie unsub.
tak, agata jest pechowa, zawsze trafia na straszną obsługę klienta, zawsze coś wyjdzie, co najmniej jeden odcinek w tygodniu jest "poirytowany" to jest jej urok
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:17   #4985
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
szusz x2


wlasnie nadrabiam vloga z wielkim niusem i czapkami Gałgan.. i nie wiem co powiedziec, zatkalo mnie hehe
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:17   #4986
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
tak, agata jest pechowa, zawsze trafia na straszną obsługę klienta, zawsze coś wyjdzie, co najmniej jeden odcinek w tygodniu jest "poirytowany" to jest jej urok

Widzę, że oglądasz ją dłużej więc powiedź mi ona ze swoim makijażem to tak na serio? Wczoraj oglądałam jednak z jej vlogów, 10 chyba i jej brwi mnie przeraziły. Całość obrysowana kredką/cieniem/nie wiem czym, a wewnątrz tychże ram "niech się dzieje wola nieba"
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:21   #4987
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakbyście jakimś cudem oglądały kanał Fitblogerka,to proszę, nie sugerujcie się za bardzo jej filmikami o życiu w Niemczech, bo co drugie jej "spostrzeżenie" czy "prawda" mocno rozmija się z rzeczywistością. :/. Siedzę i co 3 min robię duże oczy.
Hmm... A co np.? Bo i oglądam Fitblogerkę, i mieszkam w Niemczech i większość spostrzeżeń i doświadczeń mam podobne.
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 11:21   #4988
madziaraaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 355
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Obejrzałam vlog Pana Olimpii i ta dziewczyna naprawdę ma jakiś problem ze sobą:/ nie rozumiem po co tracić czas na takie wywody. Jakbym mieszkała w jej miejscowości i była zmuszona kupować w sklepie w którym ona pracuje to źle bym się czuła kupując "tanie" rzeczy skoro ona takie wywody na youtube nagrywa. Na miejscu jej pracodawców mocno bym się zastanowiła, czy to korzystnie mówić o klientach sklepów, że ona wie ile mają pieniędzy i co kupują Ja nie wiem co z tą dziewczyną się dzieje.
madziaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:27   #4989
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Jakby 99% komentarzy było negatywnych to bym się zastanowiła, czy może robię coś nie tak... ale nie pan olimpia, ona wszystko robi dobrze a jak coś krytykuje to tak naprawdę nie krytykuje tylko wyraża swoje zdanie... ale jak my wyrażamy swoje zdanie to to jednak jest krytyka
To też zależy. Bo może być tak, że negatywne komentarzę będą odnośnie Twoich przekonań itd. Miałam takie sytuacje w życiu, że walczyłam i swoje, chociaż 99% osob dookola pukało się w głowę. Ona jednak broni niczego. Jak to nieczego? Ona nie podaje żadnych argumentów..nic. Tylko:jestem sobą, taka jestem, nie zmienie się, wiem co mówię. Do niej nie docierają żadne argumenty. No i tak jak mówisz, wyrażając swoje zdanie, w pewien sposób krytykujemy, szczególnie gdy mówimy o innych ludziach, ich poczynaniach, decyzjach i życiu, a nie krytyka względem jakiegoś produktu czy teklamy w tv. Ale to chyba zbyt skomplikowane, aby ona to mogła pojąc.




Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Masakra, Olimpia to chyba taki kłótliwy typ człowieka, który NIGDY nie przyzna się do błędu tylko będzie zażarcie bronić swojego zdania.
Dla mnie, z dniem dzisiejszym, stała się ona typem zgnuśniałej babuszki, tak znudzonej życiem, że skupia się na życiu innych, ma taboret przy oknie i monitoruje osiedle. Już nie ma nic ciekawego do powiedzenia we vlogach. Pyta nas, czy też takie zakupy robimy, jak to u nas wygląda, a na koniec i tak daje złotą radę, że jeśli jesteśmy takim typem ludzi, to lepiej żebyśmy przystopowali i dali na luz. Helloooo...
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:28   #4990
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Widzę, że oglądasz ją dłużej więc powiedź mi ona ze swoim makijażem to tak na serio? Wczoraj oglądałam jednak z jej vlogów, 10 chyba i jej brwi mnie przeraziły. Całość obrysowana kredką/cieniem/nie wiem czym, a wewnątrz tychże ram "niech się dzieje wola nieba"
oglądam, oglądam od miesięcy jak wariat

tak, ona ma problem z brwiami. ostatnio chyba coś zmieniła, bo jej pisali, że lepiej i ona sama mówiła, że lepiej, ale ja nie widzę różnicy.
polecam film, w którym robi sobie mejkap. nie pamiętam dokładnie, ale taki film na zasadzie tutorialu.
tam jest zabawnie, bo w pewnym momencie, nie wiem, czy specjalnie, pojawia się dwu-trzy sekundowa przebitka, jak agata siedzi rozwalona na krześle z kiepem i nagrywa głos do filmu
jak to pierwszy raz zobaczyłam, to myślałam, że skarpety zgubię
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:33   #4991
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Tego vloga Olimpii oglądam na raty, bo na raz nie idzie. I naprawdę? "Jeśli jesteście osobami, które lubią szaleć w supermarkecie to stonujcie, stonujcie zróbcie listę... nie kupujcie w promocji, bo obciąży wam to budżet..." kurczę, skoro lubię szaleć to szaleję, a nie będę się słuchać dziewczęta ze wsi, które na wszystko patrzy przez pryzmat chyba swojej osoby i swojego portfela i sposobu myślenia.
Konsumpcjonizm pochłonął ją w innych dziedzinach życia, ale tego nie zauważa, bo kupuje tanio. Czasami lepiej kupić jedną rzecz, a porządną tak jak to mówi o jedzeniu zamiast masy pierdół.
Ona wie SKĄD JEST MIĘSO W JEJ SKLEPIE...
Promocje to marketing, w sklepach wszystko jest zaplanowanie, no Amerykę nam dzisiaj odkryła. Jakby ludzie o tym wcześniej nie wiedzieli.
Nie ma co szaleć, bo wszystko pójdzie do kosza - bo nie można włożyć do słoiczka i zagotować albo inaczej przetworzyć. Naprawdę, ograniczenie umysłowe level master.
Nie jestem osobą skorą do oceniania innych, ale tu bym z chęcią dziewczyną potrząsnęła, bo na jej głupotę mnie trzęsie.

O pryszczyki pokażę, o tutaj, o tutaj... kogo to ku... obchodzi?
Mój stopień irytacji osiągnął maksimum i dalej nie oglądam. Bo to beeeez sensu
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 11:38   #4992
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Promocje to marketing, w sklepach wszystko jest zaplanowanie, no Amerykę nam dzisiaj odkryła. Jakby ludzie o tym wcześniej nie wiedzieli.
Ona Ci to mówi jako ekspert - doświadczona ekspedientka Z dniem dzisiejszym mam z nią jedno skojarzenie. Wszechwiedząca, wiejska sklepowa



Jeśli chciałybyście więcej życiowych porad znad lady, to dajcie znać, też kiedyś pracowałam w spożywczaku
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:39   #4993
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Jeśli jesteście osobami, które lubią szaleć w supermarkecie to stonujcie, stonujcie zróbcie listę... nie kupujcie w promocji, bo obciąży wam to budżet..."
Pomelo po 3,49 ... czyli mam nie kupić bo to obciąży mój budżet ? Właśnie to jest najlepsze okazja by na tydzień zrobić zapas. Fanki Pomelo łączmy się
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:46   #4994
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ach ta Olimpia W jakim ona sklepie pracuje?

Na odstresowanie po jej filmie macie Ninę
To jest taki sklep spożywczy w jej wiosce - Idzikowicach. Wiem, bo mieszkam od niej 20 km, byłam nawet kiedyś pod tym jej sklepem.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
No sorry, moj błąd Obejrzalam! Jejulku.. co to za horror. Szkoda, bo tak bardzo ją lubiłam. Przeczytałam też wszystkie komentarze. Wyłowiłam tylko 2 pochlebne. Więcej łapek w dół niż w górę, a wszystkie jej odpowiedzi to: taka już jestem i się nie zmienie, wiem o czym mówię bo mam doświadczenie, to moje zdanie i go nie zmienie.
Hahaha nie czujesz jak rymujesz Ilcia

Edytowane przez lonelyrun
Czas edycji: 2015-12-16 o 11:51
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:49   #4995
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
To jest taki sklep spożywczy w jej wiosce - Idzikowicach. Wiem, bo mieszkam od niej 20 km, byłam nawet kiedyś pod tym jej sklepem.[COLOR="Silver"]
Trzeba było wejść do sklepu i zrobić kulturalnie zakupy... Kupić najtańszą kiełbase, najtańszą cole .. i poczekać aż skomentuje
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:50   #4996
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Trzeba było wejść do sklepu i zrobić kulturalnie zakupy... Kupić najtańszą kiełbase, najtańszą cole .. i poczekać aż skomentuje
Haha następnym razem tak zrobię
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:51   #4997
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
To jest taki sklep spożywczy w jej wiosce - Idzikowicach. Wiem, bo mieszkam od niej 20 km, byłam nawet kiedyś pod tym jej sklepem.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Hahaha nie czujesz jak rymujesz Ilcia
Haha dokomponuje melodyjke na skrzypcach i będzie pastorałka na święta.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:53   #4998
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

5000 i zaczynamy nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post53819340
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.