kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 12:23   #1201
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Niestety też pójdę z Lucy na wymiankowy . Mam próbki z CB : cream bisque ,light , bisque , light medium , schell beige ,
oraz OCC light medium
podkład leży na mnie super , wtapia się , nie spływa , nie gromadzi w zmarszczkach (a uwierzcie ma w czym) nie warzy ,może troche szybciej i częściej odciskam twarz chusteczką przy OCC jeszcze częściej . Testując od najjasniejszego do najciemniejszego nie widzę wiekszej różnicy , podkład na mojej skórze jaśnieje , kryje słabiej niż EDM semi mat (takie mam na razie tylko porównanie) Tak jak pisałyście generalnie skóra wyglada jakoś inaczej , lepiej nie widać że mam nałożony pokład ale nie mogę sobie poradzić z tą niezdrową bladością pomimo jak dla mnie i tak ciemnego podkładu (z EDM dobrałam sobie buff Light neutral ). Kurza stopa coś robie nie tak . Tylko co
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 13:15   #1202
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Niestety też pójdę z Lucy na wymiankowy . Mam próbki z CB : cream bisque ,light , bisque , light medium , schell beige ,
oraz OCC light medium
podkład leży na mnie super , wtapia się , nie spływa , nie gromadzi w zmarszczkach (a uwierzcie ma w czym) nie warzy ,może troche szybciej i częściej odciskam twarz chusteczką przy OCC jeszcze częściej . Testując od najjasniejszego do najciemniejszego nie widzę wiekszej różnicy , podkład na mojej skórze jaśnieje , kryje słabiej niż EDM semi mat (takie mam na razie tylko porównanie) Tak jak pisałyście generalnie skóra wyglada jakoś inaczej , lepiej nie widać że mam nałożony pokład ale nie mogę sobie poradzić z tą niezdrową bladością pomimo jak dla mnie i tak ciemnego podkładu (z EDM dobrałam sobie buff Light neutral ). Kurza stopa coś robie nie tak . Tylko co
nie rozumiem, znalazłaś idealny podklad ale czujesz się w nim niezdrowo blada?
A bronzer na czubek nosa, brodę, kości policzkowe, róż na pucki, podkreślone usta nie pomagają?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 18:52   #1203
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie rozumiem, znalazłaś idealny podklad ale czujesz się w nim niezdrowo blada?
A bronzer na czubek nosa, brodę, kości policzkowe, róż na pucki, podkreślone usta nie pomagają?
Rozwielitko chciała bym troche lepszego krycia -z wygodnictwa gdyż jeśli zastosowała bym na pare miejsc korektor to byłoby ok. -ale też z powodu problemów ze skórą twarzy ograniczam stosowane kosmetyki do minimum . Lubie gdy podkład troszke ożywia koloryt mojej skóry a w przypadku Lucy wydaje mi się , że jest odwrotnie . A może jeszcze nigdy nie miałam tak dobrze dobranego podkładu .Usta owszem maluje , róż na większe wyjścia a bronzera jeszcze nie stosowałam każda minutka rano jest bardzo cenna. Czas najwyższy jednak zacząć . Pobuszuje troche po wizażu i pewnie coś dla siebie znajdę. Warto zmienić przyzwyczajenia bo Lucy to . Pozdrawiam

Świecenie to oznaka zbyt słabego nawilżania skóry ?

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-04-15 o 19:24
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:48   #1204
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ale generalnie zadaniem podkładu jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu, od krycia są korektory
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:11   #1205
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Róże Lucy

Piękne są, chyba najfajniej z posiadanych modeluje mi się nimi twarz, bo nie robią efektu brudnych policzków (moje "umiejętności" tu się kłaniają, ale..) . Petal jest wymarzonym kolorem do naturalnych rumieńców, wbrew przerażającym swatchom.
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:22   #1206
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Cool Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Róże Lucy

Piękne są, chyba najfajniej z posiadanych modeluje mi się nimi twarz, bo nie robią efektu brudnych policzków (moje "umiejętności" tu się kłaniają, ale..) . Petal jest wymarzonym kolorem do naturalnych rumieńców, wbrew przerażającym swatchom.
Zgadam się z Tobą w 100%.
Nadal jestem zachwycona LM
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:17   #1207
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale generalnie zadaniem podkładu jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu, od krycia są korektory
a jeśli mam cienką skórę i wszystko co praktycznie zeszło lub ma zamiar wyjść i się czai jest na niej bardzo widoczne to powinnam całą twarz pociągnąć korektorem , poradź . Choć wiekiem jestem zaawansowana to problemy ze skórą napadły mnie bardzo niedawno i błądzę jak dziecko we mgle .

kasiaen1 petal powiadasz .Będę musiała mu się przyjrzeć , delikatny naturalny makijaż to coś dla mnie .Czy dla "pani lato" też byłby ok ? Jeszcze jakiś delikatny bronzer namierzyć .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 08:46   #1208
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
a jeśli mam cienką skórę i wszystko co praktycznie zeszło lub ma zamiar wyjść i się czai jest na niej bardzo widoczne to powinnam całą twarz pociągnąć korektorem , poradź . Choć wiekiem jestem zaawansowana to problemy ze skórą napadły mnie bardzo niedawno i błądzę jak dziecko we mgle .

kasiaen1 petal powiadasz .Będę musiała mu się przyjrzeć , delikatny naturalny makijaż to coś dla mnie .Czy dla "pani lato" też byłby ok ? Jeszcze jakiś delikatny bronzer namierzyć .
Wydaje mi sie, ze powinnas wybrac sobie podklad, ktory Ci ujednolici cere, zas jej kolor wydobyc za pomoca pudru lub brazera.
Jesli twarz nie wyglada jak pobielona maka ziemniaczana, to masz duze pole do popisu.
Roz petal faktycznie jest piekny, wczoraj go testowalam-jestem typ urody Lato i ten roz dodal koloru do mojej twarzy.
Malujac sie mineralami, uzyskasz i tak o wiele lzejszy makijaz niz tradycyjna kolorowka.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:21   #1209
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
a jeśli mam cienką skórę i wszystko co praktycznie zeszło lub ma zamiar wyjść i się czai jest na niej bardzo widoczne to powinnam całą twarz pociągnąć korektorem , poradź . Choć wiekiem jestem zaawansowana to problemy ze skórą napadły mnie bardzo niedawno i błądzę jak dziecko we mgle .

kasiaen1 petal powiadasz .Będę musiała mu się przyjrzeć , delikatny naturalny makijaż to coś dla mnie .Czy dla "pani lato" też byłby ok ? Jeszcze jakiś delikatny bronzer namierzyć .
ale co się czai dokładnie? Bo nie ma sensu robić maski-ani podkładem ani korektorem, szkoda cery rozumiem pełny makijaż na wyjścia ale codziennie wystarczy warstwa podkładu i korektor na jakieś większe niedoskonałości.
A na problemy skórne może jakas odpowiednio dobrana pielęgnacja? Tak by nie trzeba było za dużo chować pod makijażem.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:35   #1210
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze powinnas wybrac sobie podklad, ktory Ci ujednolici cere, zas jej kolor wydobyc za pomoca pudru lub brazera.
Jesli twarz nie wyglada jak pobielona maka ziemniaczana, to masz duze pole do popisu.
Roz petal faktycznie jest piekny, wczoraj go testowalam-jestem typ urody Lato i ten roz dodal koloru do mojej twarzy.
Malujac sie mineralami, uzyskasz i tak o wiele lzejszy makijaz niz tradycyjna kolorowka.
dziękuję minerały już doceniam i ...no cóż zakochałam sie w nich.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale co się czai dokładnie? Bo nie ma sensu robić maski-ani podkładem ani korektorem, szkoda cery rozumiem pełny makijaż na wyjścia ale codziennie wystarczy warstwa podkładu i korektor na jakieś większe niedoskonałości.
A na problemy skórne może jakas odpowiednio dobrana pielęgnacja? Tak by nie trzeba było za dużo chować pod makijażem.
dziewczyny sorry już wiem co mi się stało - nareszcie udało mi sie zapanować nad własnymi rumieńcami , które przebijały się przez podkład i dlatego wyglądam blado ale ze mnie .... no lepiej nie powiem co . Już opowiadam od początku ale w wielkim skrócie : dotychczas udawało mi się dobrać odpowiednie dla mnie nie podrazniające i nie zapychające kosmetyki z drogerii nagle pół roku temu wielki bunt -twarz czerwona krostki , po licznych testach odstawiłam wszystkie kosmetyki do kartonu , stosuję Cetaphil MD , piling kawowy no i ukochane podkłady mineralne do cieni się przyzwyczajam bo troche jeszcze pieką mnie po nich oczy . Wszystko oczywiście znalezione na Wizażu .No i własnie udało mi się pozbyć czerwonych polików -a może Lucy mi w tym pomogła ? Wcześniej nie zauważyłam tej zmiany.

agabil1 nad właściwą pielegnącją ciągle pracuję , troche za słabe to nawilżanie ale gdy sięgnę po jakiegoś tłuściocha (Babydream , Dermogal A+E ) to zaraz wyłazi mi to coś co się czai pod spodem i nie chce zniknąć . Blade i ukryte zgrubienia -krostki- robią się czerwone i wypukłe . By troche podkarmić skórę ratuje się maseczkami unikając podejrzanych składników. Jestem na etapie układania zestawu z BU i Mazideł ale idzie mi ciężko choć przekopuję wątki moja wiedza jest jeszcze ciągle oseskowa. No kończę bo to raczej nie ten wątek. Dziękuję .

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-04-16 o 10:47
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:45   #1211
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aj przyszła Lucy.
Testuję już od godziny, a w zasadzie to smarowałam się nią 3 razy. Bo robił mi się leciutki tynk, a chyba za 3cim razem jest już ok.
Ciężki typ z niej
Siedzę w Pale Olive, bo cream i creamy bisque są dużo za ciemne i zbyt pomarańczowe.
Na szyi i na ręku Olive jest bardzo ok, zaraz pójdę popatrzeć jak się wtopiło w cerę.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 10:58   #1212
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

agabil1 nad właściwą pielegnącją ciągle pracuję , troche za słabe to nawilżanie ale gdy sięgnę po jakiegoś tłuściocha (Babydream , Dermogal A+E ) to zaraz wyłazi mi to coś co się czai pod spodem i nie chce zniknąć . Blade i ukryte zgrubienia -krostki- robią się czerwone i wypukłe . By troche podkarmić skórę ratuje się maseczkami unikając podejrzanych składników. Jestem na etapie układania zestawu z BU i Mazideł ale idzie mi ciężko choć przekopuję wątki moja wiedza jest jeszcze ciągle oseskowa. No kończę bo to raczej nie ten wątek. Dziękuję .
Na wstępie przepraszam za OT. Jeśli mogę coś Tobie poradzić to zapraszam na wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339063

Tam dziewczyny na pewno coś doradzą i ja dorzucę coś od siebie
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:27   #1213
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Na wstępie przepraszam za OT. Jeśli mogę coś Tobie poradzić to zapraszam na wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339063

Tam dziewczyny na pewno coś doradzą i ja dorzucę coś od siebie
ślicznie dziękuję już tam lecę
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:29   #1214
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Parę dni temu otrzymała próbki Lucy wysłane ponownie przez Ann ponieważ jednak mam pecha i zaginął list z początku marca. Podkład jest super Testuję teraz na różnych kremach. Niestety zarówno kolor Pale Olive jaki Cream są dla mnie za jasne. Zamówię sobie jeszcze Creamy Bisque i Golden Medium i nad dwoma kolorami się zastanawiam.
Może wiecie które odcienie mają jeszcze dużo żółtych tonów, bo z oliwkowymi to chyba nie ma nic oprócz Pale Olive
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:14   #1215
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Parę dni temu otrzymała próbki Lucy wysłane ponownie przez Ann ponieważ jednak mam pecha i zaginął list z początku marca. Podkład jest super Testuję teraz na różnych kremach. Niestety zarówno kolor Pale Olive jaki Cream są dla mnie za jasne. Zamówię sobie jeszcze Creamy Bisque i Golden Medium i nad dwoma kolorami się zastanawiam.
Może wiecie które odcienie mają jeszcze dużo żółtych tonów, bo z oliwkowymi to chyba nie ma nic oprócz Pale Olive
ja jutro postaram się zrobić swatche kolejnych odcieni Lucy - ciemniejszych od Cream
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:01   #1216
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja jutro postaram się zrobić swatche kolejnych odcieni Lucy - ciemniejszych od Cream
Dziękuję
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:31   #1217
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cathy,czy moglabys zdradzic jakim pedzlem sie strone wczesniej zachwycalas?

dziekuje!
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:46   #1218
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Parę dni temu otrzymała próbki Lucy wysłane ponownie przez Ann ponieważ jednak mam pecha i zaginął list z początku marca. Podkład jest super Testuję teraz na różnych kremach. Niestety zarówno kolor Pale Olive jaki Cream są dla mnie za jasne. Zamówię sobie jeszcze Creamy Bisque i Golden Medium i nad dwoma kolorami się zastanawiam.
Może wiecie które odcienie mają jeszcze dużo żółtych tonów, bo z oliwkowymi to chyba nie ma nic oprócz Pale Olive
Oo to tak jak ją ! Pale olive za jasny ,ale faktycznie ciemniejszych
oliwek nie ma, mam też creamy bisque - jest niestety pomarańczowy ale na szczęście nie różowy ,no i na twarzy sie wtapia i jest ok , golden medium jeszcze b pomar i ciemniejsze ale też sie dopasowuje no i myślę czy na lato nie będzie lepszy od creamy bisque - ten może być nawet za blady ... Reszta - nawet próbek nie biorę , wątpię żeby cokolwiek pasowało .
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:47   #1219
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jak do te pory Lucy nie była kapryśna na mojej buzi.
Krycie od rana do wieczora jest super po EDM nie byłoby już śladu.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 08:56   #1220
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja nadal się nie mogę zdecydować, co sądzę o Lucy. Po pierwsze, miałam jakieś czasowe pogorszenie cery i obecnie jestem w trakcie "leczenia" tego. Tak czy inaczej, trochę kapryśny podkład- pierwszego dnia- świecę się, drugiego- nie świecę, jednego- dobrze kryje, drugiego- średnio. Ale próbki są duże, więc mam dużo czasu i dam szansę
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:01   #1221
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez carbonicum Pokaż wiadomość
Cathy,czy moglabys zdradzic jakim pedzlem sie strone wczesniej zachwycalas?

dziekuje!
Moze ja pomoge to Long Flat Top Lucy Minerals
http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-minerals.html
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:30   #1222
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja wiedziałam, że tak będzie....

Doszła przesyłak z Lucy z bigiem w Bisque dla mojej mamy i próbkami zaginionego Light dla mnie. No i Light to mój kolor... Tuptam zamawiać biga tylko już chyba nie mam szansy na wersję z CB :-/
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:45   #1223
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Ja wiedziałam, że tak będzie....

Doszła przesyłak z Lucy z bigiem w Bisque dla mojej mamy i próbkami zaginionego Light dla mnie. No i Light to mój kolor... Tuptam zamawiać biga tylko już chyba nie mam szansy na wersję z CB :-/
Mnie parę dni temu Ann napisała, że ma jeszcze zapasy z CB więc śmiało do niej pisz w tej sprawie.
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:57   #1224
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

i ja czekam na swoje próbki nie mogę sie doczekać, jak tak chwalicie to jestem bardzo ich ciekawa. Szkoda tylko, ze piszecie że dosyć długo się czeka na wysyłkę

wzięłam 1 róż i 3 odcienie podkładu, jakieś tam strzelałam ze średnio-ciemnych; zobaczymy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:24   #1225
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
i ja czekam na swoje próbki nie mogę sie doczekać, jak tak chwalicie to jestem bardzo ich ciekawa. Szkoda tylko, ze piszecie że dosyć długo się czeka na wysyłkę

wzięłam 1 róż i 3 odcienie podkładu, jakieś tam strzelałam ze średnio-ciemnych; zobaczymy
Na swoje próbki czekałam baaardzo długo, niektórych się nawet nie doczekałam. Za to biga zamawiałam 4 kwietnia, 9 został wysłany a 15 już był u mnie.
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:19   #1226
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A któraś z Was testowała już podkłady w nowej formule bez CB? widzicie różnice?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:55   #1227
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzisiaj w ogóle zrobiłam coś dziwnego. Wypaćkałam się Ultimate Powder z SN, na to podklad Lumiere. Ale wydało mi się za mało kryjąco i cienko, więc na to dorzuciłam Lucy i wtarłam kółkami. I o dziwo jest super
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:29   #1228
alessia_
Raczkowanie
 
Avatar alessia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 57
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A może znajdzie się jakaś chętna na biga Lucy ? Mam do oddania OCC w kolorze Cream, nieużywany stara formuła z coffeeberry
No więc.. czekam na zgłoszenie
alessia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:53   #1229
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

.. wczoraj dostałam komplement ze sliczna mam cere.. i ze co to za podkład ale mi sie miło zrobiło (miałam lucy oczywiscie)
musze miec biga
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:03   #1230
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez alessia_ Pokaż wiadomość
A może znajdzie się jakaś chętna na biga Lucy ? Mam do oddania OCC w kolorze Cream, nieużywany stara formuła z coffeeberry
No więc.. czekam na zgłoszenie
Szkoda, że nie w formule oryginalnej. Na mnie OCC jakoś się... rozpierzcha, w ogóle nie "klei" się do skóry, nawet świeżo nakremowanej! Do tego wzorcowo wręcz wysusza i podkreśla każdą nierówność, suchą skórkę, niedoskonałość. Generalnie - koszmarek. Oryginalna jest taka... mięciutka, jeśli można tak powiedzieć o proszku. Dała gładki, satynowy efekt. Ale łatwo przedobrzyć.

A jeśli chodzi o kolory, to mam następujące spostrzeżenia: Pale Olive daje u mnie efekt... trupa. Ładnie dopasował się do koloru szyi, ale wyglądałam, jakbym się podtopiła... Bisque robi ze mnie świnkę. Creamy Bisque ma zbyt słoneczny, pomarańczowy odcień jak na moją pozimową cerę, ale Cream... wtopił się ślicznie. Gdyby nie to, że zima się kończy, a ja latem mam karnację latynoski , to już zamówiłabym biga, a tak... zastanawiam się. Tym bardziej, że w portfelu hula wiatr.

Na co dzień używam Light Olive EDM, może komuś przyda się do porównań.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.