2 rocznica ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 10:04   #1
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105

2 rocznica ślubu


..
__________________

Edytowane przez anette08
Czas edycji: 2014-04-10 o 09:38
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:26   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 2 rocznica ślubu

Cytat:
Napisane przez anette08 Pokaż wiadomość
15.10 będziemy mieli drugą rocznicę ślubu. Los chciał, że mama męża miesiąc temu umarła więc nic hucznego przygototwywac nie będę. Co proponujecie zrobić?
Może macie pomysł na jakieś wystrzałowe dania bo ja myślałam o kurczaku cordon bleu z niocchi. Nie mam pomysłu na sałatkę. Myslałam o rukoli z pomidorkami koktajlowymi polane delikatnie olejem i posypane startyym parmezanem

na deser babeczki z nutą szampańską. Ale chętnie poczytam co Wy proponujecie. A i nie mam pomysłu na prezent. Już dostał kieliszki grawerowane, zapalniczke z grawerem, dostał też wymarzone bmw x6 (w postaci samochodu sterowanego:P), spinki do koszuli... może jakis odjechany prezent? Skok z bungee mu zafundować mimo że bym zawału dostała jakby skakał
Sorry ale z twojego posta jakaś taka radość bije... Facet ma ŻAŁOBĘ, miesiąc temu stracił MATKĘ....
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:23   #3
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: 2 rocznica ślubu

nie radość. porpostu chce zrobić coś dobrego na kolację, czy to źle? Napisałam na początku że jakoś świętować nie będziemy ale chyba możemy zjęść coś dobrego
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:10   #4
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: 2 rocznica ślubu

Cytat:
Napisane przez anette08 Pokaż wiadomość
nie radość. porpostu chce zrobić coś dobrego na kolację, czy to źle? Napisałam na początku że jakoś świętować nie będziemy ale chyba możemy zjęść coś dobrego
Odniosłam się raczej do drugiej części posta, z tym skokiem na bungee, jakby miał się cieszyć (nie wiem różni są ludzie ja bym się nie umiała z niczego takiego cieszyć, chciałabym tylko żeby partner był przy mnie i wspierał...) do kolacji nic nie mam, resztę uważam trochę nie na miejscu.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:03   #5
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: 2 rocznica ślubu

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Odniosłam się raczej do drugiej części posta, z tym skokiem na bungee, jakby miał się cieszyć (nie wiem różni są ludzie ja bym się nie umiała z niczego takiego cieszyć, chciałabym tylko żeby partner był przy mnie i wspierał...) do kolacji nic nie mam, resztę uważam trochę nie na miejscu.

chyba muszę ci rację przyznać. Kolacja wystarczy. Chciałam, żeby ten dzień był miły ale trochę za bardzo. Sama kolacja wystarczy. Nie pomyślałam, ze to w ten sposób można odbierać. Dzięki
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:48   #6
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: 2 rocznica ślubu

Wiesz co, to zależy od partnera. Ja też straciłam rodzica i pamiętam, jak się czułam miesiąc po - normalnie żyłam, wręcz rzucałam się w wir życia i nienawidziłam, kiedy ktokolwiek o mojej żałobie wspominał, wyrażał współczucie czy wsparcie. Więc gdybym była twoim mężem, to jak najbardziej jakiś szalony prezent typu skok na bungee, jazda rajdowym samochodem itd. byłby dla mnie super, bo pozwoliłby oderwać się od złych myśli i dodatkowo pokazałby, że nie rozczulasz się nade mną i nie traktujesz, jakbym była ze szkła. A to było dla mnie bardzo ważne.

Ludzie bardzo różnie przeżywają żałobę. Nie ma jednego określonego schematu. Ty znasz swojego męża najlepiej, widzisz jak się zachowuje, co robi. Dobierz prezent do niego
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.