Częste malowanie i zmywanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 23:11   #1
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901

Częste malowanie i zmywanie


Zastanawiam, się, jak dbać o pazury, które musze poddawać bardzo częstemu malowaniu i zmywaniu. Nierzadko mi się zdarza zmyć paznokcie około 14, od razu pomalowac je do pracy, a o 22 zmyć je po raz drugi i pomalować na prywatny kolor. Oczywiście nie dzieje się tak codziennie, zazwyczaj raz, dwa, sporadycznie trzy w cztery razy w tygodniu ( z tym ,ze wtedy zazwyczaj nie chce mi się nawet wracac do prywatnego koloru, więc pazurki odpoczywają), ale robię to już od lat i efekty widać. mam cienkie, łatwo się łamiące i "rozdwajające " paznokcie. W naturalnym kolorze "sina biel". Używam tylko dobrych lakierów ( chociaz przynam, że poddałam się jeżeli chodzi o używanie bazy, po prsotu za długo to trwa i nie mam sił sie w to bawić), zmywam zmywaczej do paznkoci łamliwych i zniszczonych. A jednak efekt ciągle nie najładniejszy...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 23:20   #2
angellaaa
Raczkowanie
 
Avatar angellaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 38
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

w jakim celu tak meczysz panokcie i siebie sama zmywajac je 2 razy dziennie?? jakis podzial na kolor prywatny i sluzbowy?? meczarnia wedlug mnie.. ja maluje paznokcie gora 3 razy w tyg, najczesciej kiedy lakier zaczyna odpryskiwac badz ozdoby odpadaja albo po prostu kiedy zdobienie mi sie znudzi..
angellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 23:21   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

Zainwestuj w dobry zmywacz (nawet bardzo dobry) i wcieraj witaminowe odżywki nie tylko w paznokieć, ale też w skórki. Trzeba odżywić macież. Oczywiście dieta też nie jest tu bez znaczenia
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 23:38   #4
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

Podział taki, że na scenę z zielonymi paznokciami nie wejdę. Z koleii, przez cały dzień nie będę wchodziął w czerwieni czy różu, skoro ich nie lubię. Spróbuję witaminowych odżywek, dzięki.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 23:51   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

Teje, samo zmywanie paznokci nie ma wiekszego znaczenia dla paznokci o ile uzywasz dobrcy- bezacetonowych zmywaczy i o ile nie "wcierasz" zmywacza wraz z lakierem w paznikcie, a zmywasz jak makijaz- przykładasz rozpuszczasz lakier i sciagasz.

Bazy serdecznue polecam! Zapobiegną wnikaniu barwników z niektórych lakierów (zwłaszcza czerwonych) w plytke paznokcia.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 01:21   #6
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

a moze po prostu neutralny frenczyk czy cos w tym stylu, mala rzecz a cieszy i pasuje do wszystkiego wystarczy malowac 2-3 razy w tygodniu, a przy takiej czestotliwosci mozna sie nawet pobawic odzywka i problem z glowy
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 21:57   #7
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

albo utwardzić żelem paznokcie swoje? Wg mnie to najlepsze wyjście...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 12:58   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

Ja pracuje w biurze i wprawdzie nie obowiązuje mnie żaden "dress code", więc mogę sobie dowolnie malować paznokcie. Jednak dla wygodny w tygodniu mam paznokcie pomalowane jakimś jasnym lakierem (frencz bądź półtransparentny), natomiast w weekend mogę sobie zaszaleć.

A zniszczonym paznokciom można dać odpocząć np. w weekend, stosując kremy, odżywki i balsamy. Na co dzień można też wybrać bazę witaminową pod lakier.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:30   #9
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Częste malowanie i zmywanie

he, he, aj zazwyczaj mam odwotnie. przez cały tydzień mogę szaleć, ale w weekendy prawie nigdy...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.