co na koncert hiphopowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 13:33   #1
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241

co na koncert hiphopowy?


Dziewczyny, niespodziewanie dowiedziałam się, że idę dziś na koncert hiphopowy.

Nie zabardzo mam pomysł, w co się ubrać, szczególnie, że na co dzień ubieram sie nieco "rusałkowato".
Może macie dla mnie jakieś rady? Wiem, że trudno doradzać, nie wiedząc, co mam w szafie. Ale może przynajmniej doradzicie, czego nie zakładać, żeby dobrze czuć się na takim koncercie?

Dodam, że mam 25 lat (czyli nie mogę się ubrać zbyt "nastolatkowato"), a koncert jest dosyć ważny (jakaś zagraniczna gwiazda). Impreza odbędzie się w jednym z warszawskich klubów.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:40   #2
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

moim zdaniem powinnas ubrac się 'zwyczajnie'. tzn nie tak, zebys specjalnie na tą okazje zmieniala calkowicie swój styl, bo bedziesz sie zle czuła. no i nie tak, zebys totalnie sie wyrozniala swoją innościa [tzn nie tak jak np totalny metal, albo nie białe rekawiczki, jak na impreze techno, hehe:P]. nie wiem dokladnie jak sie ubierasz, 'le mysle, ze najlepiej bedzie jak sie ubierzesz 'uniwersalnie', np dżinsy i jakis t-shrt, tunika, jakas inna bluzka. ani nie bedziesz wygladac jak z innej bajki, a bedziesz sie, mysle obrze czula... ja chodze na takie koncerty i tak Ci radzę



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127913
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:54   #3
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Myślę, że możesz założyć jeansy (dżinsy), najlepiej luźne, T-shirt lub bluzę z kapturem (choć na to jest chyba za gorąco ), sportowe buty, do tego jakiś fajny gadżet np. frotka na rękę albo czapka z daszkiem <= będziesz wyglądała jak rasowa fanka hip-hopu . Z drugiej strony jeśli koncert jest dość ważny to możesz założyć coś bardziej eleganckiego np. szpilki, bluzkę-tunikę (co już było wspomniane) lub jakąś eleganką bluzeczkę i nieśmiertelne jeansy (w tym wypadku powinny być dopasowane).
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:00   #4
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

to co napisala karolcia_kola jest obre, tyle ze jesli nie chodzisz na takie koncerty i nie ubierasz sie w 'tym' stylu, to ja bym nadal obstawala przy dżinsach i jakiejs bluzeczce. bo po co masz sie stylizowac na kogos, kim nie jestes? a w takim stroju nie bedziesz ani inna, ani tyż nie bedziesz sie czuć sztucznie. bo po Twoim poscie wnioskuje, ze nie chodzisz na takie koncerty [skoro nie wiesz, jak sie ubrac] i nie ubierasz sie w hip hopowym stylu. no, 'le jesli uwazasz, ze bedziesz sie czuc obrze w daszkach, frotkach i luznych spodniach, to prosze bardzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:07   #5
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ
jesli nie chodzisz na takie koncerty i nie ubierasz sie w 'tym' stylu, to ja bym nadal obstawala przy dżinsach i jakiejs bluzeczce. bo po co masz sie stylizowac na kogos, kim nie jestes? a w takim stroju nie bedziesz ani inna, ani tyż nie bedziesz sie czuć sztucznie. bo po Twoim poscie wnioskuje, ze nie chodzisz na takie koncerty [skoro nie wiesz, jak sie ubrac] i nie ubierasz sie w hip hopowym stylu. no, 'le jesli uwazasz, ze bedziesz sie czuc obrze w daszkach, frotkach i luznych spodniach, to prosze bardzo
W pełni popieram
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:13   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Po przejrzeniu mnóstwa zdjęć z rozmaitych koncertów hip-hopowych polecam jak poprzedniczki jeansy i top Zapewniam Cię,że nie będziesz się wyróżniać spośród tłumu

Koncertu gratuluję,bo zapowiada się ciekawe Gwiazda rzeczywiście niezłego formatu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:15   #7
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez natii4

Koncertu gratuluję,bo zapowiada się ciekawe Gwiazda rzeczywiście niezłego formatu
A kto ma wogóle występować, bo ja to zacofana jestem
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:31   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
A kto ma wogóle występować, bo ja to zacofana jestem
Jak dobrze kojarzę fakty to jedyna gwiazda jaka nas dziś nawiedza to Scratch z The Roots,w Punkcie.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:32   #9
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez natii4
Po przejrzeniu mnóstwa zdjęć z rozmaitych koncertów hip-hopowych polecam jak poprzedniczki jeansy i top Zapewniam Cię,że nie będziesz się wyróżniać spośród tłumu
Tylko, że u mnie jeansy to też problem. Jedyne, jakie mam znajdują się właśnie na dnie kosza z rzeczami do prania. No, ale może wezmę jakieś inne, w miarę "neutralne" spodnie.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:37   #10
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Myślę, że możesz założyć jeansy (dżinsy), najlepiej luźne, T-shirt lub bluzę z kapturem (choć na to jest chyba za gorąco ), sportowe buty, do tego jakiś fajny gadżet np. frotka na rękę albo czapka z daszkiem <= będziesz wyglądała jak rasowa fanka hip-hopu
Ha, takich gadżetów jak czapka z daszkiem, frotka, a nawet bluza z kapturem, to ja nie posiadam.

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Z drugiej strony jeśli koncert jest dość ważny to możesz założyć coś bardziej eleganckiego np. szpilki, bluzkę-tunikę (co już było wspomniane) lub jakąś eleganką bluzeczkę i nieśmiertelne jeansy (w tym wypadku powinny być dopasowane).
Mnie, szpilki na taką okazję, zupełnie nie pasują. W takich butach, to ja do biura mogę co najwyżej pomykać, a nie na weekendowy koncert
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:39   #11
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez natii4
Jak dobrze kojarzę fakty to jedyna gwiazda jaka nas dziś nawiedza to Scratch z The Roots,w Punkcie.
Zgadza się. To ten kocert
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 14:39   #12
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez euphemia
Tylko, że u mnie jeansy to też problem. Jedyne, jakie mam znajdują się właśnie na dnie kosza z rzeczami do prania. No, ale może wezmę jakieś inne, w miarę "neutralne" spodnie.
dokładnie. nie muszą to byc konkretnie dżinsy. chodzi tylko o jakies neutralne spodnie, w ktorych bedziesz się obrze czuła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:40   #13
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: co na koncert hiphopowy?

A ja polecam ubrać się tak, jak będziesz dobrze się czuła.
Bo jeśli chodzi o ludzi, którzy tam będą, to uwierz że dla tych 'prawdziwych' nie ma znaczenia ubranie. Bo szeroko pojęta kultura to nie opakowanie.

Taka mała moja filozofia He.

Oto najbardziej znana osoba z tej 'branży' z moich okolic.
Zdziwicie się wyglądem:
http://www.podziemnyrap.pl/galerie/1...wka%20(25).jpg
mam nadzieję, że w pewnych kręgach nie zostane zjechana za takie pokazywanie, no ale zaryzykuję
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:40   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez euphemia
Tylko, że u mnie jeansy to też problem. Jedyne, jakie mam znajdują się właśnie na dnie kosza z rzeczami do prania. No, ale może wezmę jakieś inne, w miarę "neutralne" spodnie.

http://www.tuhart.net/ to jest strona gdzie znajduje się mnóstwo zdjęć z imprez. Może coś Cię natchnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:44   #15
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez uhahana
A ja polecam ubrać się tak, jak będziesz dobrze się czuła.
Bo jeśli chodzi o ludzi, którzy tam będą, to uwierz że dla tych 'prawdziwych' nie ma znaczenia ubranie. Bo szeroko pojęta kultura to nie opakowanie.

Taka mała moja filozofia He.
i tak ma być. dla 'prawdziwych' liczy się to, co w środku, a nie jak się ubierasz. ubierasz się 'hip hopowo', jesli taki styl Ci sie podoba i PRZEDE wszystkim, jesli to czujesz. najgorszą rzeczą jest ubranie się w coś na pokaz, w czym się w ogole nie odnajdziesz. Ty najlepiej wiesz, co czujesz, wiec wybór należy do Ciebie

udanej imprezy!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:58   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ
i tak ma być. dla 'prawdziwych' liczy się to, co w środku, a nie jak się ubierasz. ubierasz się 'hip hopowo', jesli taki styl Ci sie podoba i PRZEDE wszystkim, jesli to czujesz. najgorszą rzeczą jest ubranie się w coś na pokaz, w czym się w ogole nie odnajdziesz. Ty najlepiej wiesz, co czujesz, wiec wybór należy do Ciebie

udanej imprezy!
Dlatego nikt z was widząc mnie nia ulicy nie pomyślałby,że słucham hh
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:02   #17
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ
i tak ma być. dla 'prawdziwych' liczy się to, co w środku, a nie jak się ubierasz. ubierasz się 'hip hopowo', jesli taki styl Ci sie podoba i PRZEDE wszystkim, jesli to czujesz. najgorszą rzeczą jest ubranie się w coś na pokaz, w czym się w ogole nie odnajdziesz. Ty najlepiej wiesz, co czujesz, wiec wybór należy do Ciebie

udanej imprezy!
Dziewczyny, ja to wszystko wiem, zrestą trochę wyrosłam z szufladkowania ludzi według ubioru i nie bardzo przejmuje mnie to, że niektórzy mogą być jeszcze na takim etapie. Tylko tak trochę marudzę, bo na co dzień ubieram się albo w biurowy mundurek, albo - w luźniejszej wersji - w klimatach sielsko-pasterskich (zamaszyste, kolorowe spódnice, zwiewne sukieneczki itd.) i zdaję sobie sprawę, że żadna z tych opcji na taki koncert sie nie nadaje, chociażby dlatego, że będzie mi najzwyczajniej w świecie niewygodnie w takich ciuchach w klubie.

Ostatecznie skłaniam się ku ubraniu się w szare spodnie o prostych dość szerokich nogawkach, dopasowany T-shirt khaki i "stuletnią" brązową dopasowaną bluzę na suwak, która ,o dziwo, posiada kaptur.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:04   #18
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

ja mam mieszany styl, całkiem hip hopowy, czasem mieszam te 'hip hopowe' rzeczy ze zwykłymi, a czasem w ogole zwyczajnie jestem ubrana. i robie to, nie dlatego, zeby kazdy widzial, czego slucham-propostu obrze sie w tym czuje, tak mi sie podoba i tak naprawde nie obchodzi mnie, co inni powiedza. wazne, co ja mam w glowie i wazne, ze ja i Ci, ktorzy mnie znają, wiedze, ze to jest prawdziwe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:06   #19
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez euphemia

Ostatecznie skłaniam się ku ubraniu się w szare spodnie o prostych dość szerokich nogawkach, dopasowany T-shirt khaki i "stuletnią" brązową dopasowaną bluzę na suwak, która ,o dziwo, posiada kaptur.
myślę, ze moze byc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 15:11   #20
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez natii4
Dlatego nikt z was widząc mnie nia ulicy nie pomyślałby,że słucham hh
No u mnie jest dokładnie tak samo. A że mam trochę znajomych słuchającyh grunge'u, rocka itp, to tym bardziej kiedy ktoś dowie się czego ja, jest zaskoczony

Euphemia, chyba znalazłaś wyjście idealne, heh
Swoją drogą to zazdroszczę ci tego koncertu, szkoda że ja z tekiego daleka jestem.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:50   #21
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: co na koncert hiphopowy?

A mi się wydaje, ze takie ubieranie "skejtosko,hiphopowe" to wcale nie jest najlepszy pomysł (nie będę już pisać o tym, że gorzej jest się przebrać niż iść w tym, w czym się dobrze czujesz- bo dziewczyny już o tym napisały).
Wydaje mi się że "moda" tak poszła do przodu (dzięku Bogu) że nawet na takie koncerty nie trzeba się ubierać w szerokie spodnie, zarzucać 8 razy większych bluz, trampek itp itd.

Ja na Twoim miejscu poszłabym ubrana neutralnie. Kobieco- ale nie skejtowato bez żadnych gadżetów typu opaski, czapki z daszkiem i najlepiej jeszcze łańcuch przy spodniach .
Ubierz normalne dżinsy, jakąś tuniczkę zwiewną (kobiecą ) do tego jakieś butki ala sandałki (z tego co piszesz wywnioskowałam że takie rzeczy powinnaś mieć w szafie ).
A przede wszystkim- baw się dobrze

Jasz
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 15:51   #22
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez natii4
Po przejrzeniu mnóstwa zdjęć z rozmaitych koncertów hip-hopowych polecam jak poprzedniczki jeansy i top Zapewniam Cię,że nie będziesz się wyróżniać spośród tłumu

Koncertu gratuluję,bo zapowiada się ciekawe Gwiazda rzeczywiście niezłego formatu
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:00   #23
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
A mi się wydaje, ze takie ubieranie "skejtosko,hiphopowe" to wcale nie jest najlepszy pomysł (nie będę już pisać o tym, że gorzej jest się przebrać niż iść w tym, w czym się dobrze czujesz- bo dziewczyny już o tym napisały).
Wydaje mi się że "moda" tak poszła do przodu (dzięku Bogu) że nawet na takie koncerty nie trzeba się ubierać w szerokie spodnie, zarzucać 8 razy większych bluz, trampek itp itd.

Ja na Twoim miejscu poszłabym ubrana neutralnie. Kobieco- ale nie skejtowato bez żadnych gadżetów typu opaski, czapki z daszkiem i najlepiej jeszcze łańcuch przy spodniach .
Ubierz normalne dżinsy, jakąś tuniczkę zwiewną (kobiecą ) do tego jakieś butki ala sandałki (z tego co piszesz wywnioskowałam że takie rzeczy powinnaś mieć w szafie ).
A przede wszystkim- baw się dobrze

Jasz
Ale właściwie wszystkie spodnie (oprócz nieszczęsnych jeansów, które, jak już pisałam, są w praniu), które mam, są szerokie, więc to nie jest stylizowanie się na hiphopowca. O gadżetach, już pisałam, że ich nie posiadam. Poza tym nie czuję potrzeby, żeby je mieć

Wcale nie mam zamiaru za kogokolwiek się przebierać, o czym też już, zdaje się, pisałam.

Sandały odpadają, bo:
a) nie pasują do szerokich spodni
b) nie lubię mieć odkrytych stóp w miejscach, gdzie jest tłoczno (taka mała schiza, że ktoś mnie boleśnie podepcze).
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:06   #24
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez euphemia
Ale właściwie wszystkie spodnie (oprócz nieszczęsnych jeansów, które, jak już pisałam, są w praniu), które mam, są szerokie, więc to nie jest stylizowanie się na hiphopowca. O gadżetach, już pisałam, że ich nie posiadam. Poza tym nie czuję potrzeby, żeby je mieć

Wcale nie mam zamiaru za kogokolwiek się przebierać, o czym też już, zdaje się, pisałam.

Sandały odpadają, bo:
a) nie pasują do szerokich spodni
b) nie lubię mieć odkrytych stóp w miejscach, gdzie jest tłoczno (taka mała schiza, że ktoś mnie boleśnie podepcze).
Rozumiem, że Ty nie masz zamiaru się za nikogo przebierać po prostu odpowiedziałam na "propozycje" niektórych dziewczyn.

Z butami rozumiem- aczkolwiek nie podzielam ja mam odwrotnie
(a w długich szerokich spodniach nie będzie Ci za ciepło?? to będzie pomieszczenie zamknięte?? - ja tak tylko się pytam- bo znowu ja nie mogłabym iść za ciepło ubrana ).

Pozdrawiam- i ubierz się tak jak uważasz
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:07   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez euphemia

Sandały odpadają, bo:
a) nie pasują do szerokich spodni
b) nie lubię mieć odkrytych stóp w miejscach, gdzie jest tłoczno (taka mała schiza, że ktoś mnie boleśnie podepcze).
Ja po swojej studniówce też miałam uraz do tego typu butów na imprezach, gdzie jest tłoczno
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:19   #26
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Cytat:
Napisane przez jaszmurka
(a w długich szerokich spodniach nie będzie Ci za ciepło?? to będzie pomieszczenie zamknięte?? - ja tak tylko się pytam- bo znowu ja nie mogłabym iść za ciepło ubrana ).
Materiał, z którego są uszyte, to coś trochę cieńszego od standardowego jeansu, więc powinno być OK. Zresztą i tak spodni krótszych niż całkiem długie nie posiadam, więc nie mam wyjścia (no chyba, że założę krótkie spodenki od piżamy).

Dobra koniec tego marudzenia. Dzięki, dziewczyny, za rady
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:59   #27
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: co na koncert hiphopowy?

ubierz sie tak jak Ci bedzie po prostu wygodnie. normalnie.

a Scratch bedzie mowicie? byl wczoraj w Chełmie a mi sie nie chciało jechać :głupek:
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:25   #28
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Ja mysle ze jak najbardziej "normalnie" luźno i wygodnie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:52   #29
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: co na koncert hiphopowy?

Tak jak na codzień Bez sensu się dopasowywac pod kogoś. Ubierasz sie jak chcesz a nie tak jak bedzie lepiej. Najlepiej wygodnie i coś takiego w czym Ty sie dobrze czujesz Pozdrawiam
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:36   #30
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: co na koncert hiphopowy?

anecia0509 yyy koncert byl miesiac temu
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.