Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 20:19   #2161
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja maluje. Nie mam tak ze w wakacje to tylko żywe kolory, a w zime ciemne

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Tez musze puścić zamówienie, czy może ktoś ostatnio zamawiał np. na allegro i jest albo darmowa wysyłka albo trochę taniej?
Pachnidelko.pl ma niektore kolory po 27 zl. Na perfumesco darmowa dostawa do kioskow ruch

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:35   #2162
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

edyta, jak sobie na all ustawisz sortowanie od najniższej ceny z dostawą to ze 2 strony jest ofert z darmową dostawą. Niektórzy sprzedawcy dodają jeszcze gratisy-pilniczki, bloczki,patyczki, folie, waciki, małe acetony/cleanery itp. Ostatnio brałam u darmasklep i chyba 3 gratisy były.
Mimo że mam semilaki stacjonarnie i tak biorę z all ze względu na gratisy
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:19   #2163
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja polecam na allegro użytkownika hybrydowo, wiele razy u nich kupowalam i zawsze dają gratisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 00:35   #2164
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziękuję wam
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:33   #2165
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Przyszly moje semi zamawiane z kuponem allegro. Miałam inwestować już tylko w neonail ale akurat nie mieli takich kolorów jakie chciałam. Wzięłam coral beach I juz mam na paznokciach nawet kolor piękny ale cholerka przyzwyczailam się do nakładania 1-2 warstw a tu trzeba było 3 no i te cholerne bąbelki! Kolor piękny wiec wybaczam.
Dziewczyny malujecie w lecie ciemnymi kolorami? Bo kupilam tez dark violet dreams I jest obledny ale nie mam pomysłu z czym go połączyć żeby go "uletnić".
Ja tez go uwielbiam świetnie mi się go nosi, nawet jak nei mam czasu na zmianę mani i już mija kolejny i kolejny tydzień, to nawet mnie ten kolor nie drażni, gdy w przypadku innych kolorów jż po 2 tyg mam ich dość. Ja połączyłam ten kolor początkowo z Sleeping Beauty, potem z Banana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160515_134425.jpg (60,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160621_195122.jpg (73,9 KB, 54 załadowań)
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 13:37   #2166
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Przyszly moje semi zamawiane z kuponem allegro. Miałam inwestować już tylko w neonail ale akurat nie mieli takich kolorów jakie chciałam. Wzięłam coral beach I juz mam na paznokciach nawet kolor piękny ale cholerka przyzwyczailam się do nakładania 1-2 warstw a tu trzeba było 3 no i te cholerne bąbelki! Kolor piękny wiec wybaczam.
Dziewczyny malujecie w lecie ciemnymi kolorami? Bo kupilam tez dark violet dreams I jest obledny ale nie mam pomysłu z czym go połączyć żeby go "uletnić".
Teraz mam czarny plus watermelon z indigo ;-) nie ma dla mnie znaczenia jaka pora roku.
Rezygnuje z Semilaca przez paprochy i bąble. Bez tego latwiejsze jest zycie :-D
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:06   #2167
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

U mnie też nie ma znaczenia pora roku, właśnie mam na paznokciach czarny kolor, a na stopach grafitowy

Ja też zrezygnowałam z semilaca, mam tylko jeden kolor ale on mnie do tej firmy zniechęcił :/ Mimo, że jest to ciemny kolor (099) to w pełni kryje dopiero po 3 średniej grubości warstwach i ma paprochy :/ Przerzuciłam się na neonail, top jeszcze męczę ten z semilaca, a bazę mam z indigo
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 16:20   #2168
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Czy ktoś wie, jaki jest skład tych oliwek semilac?
Na stronie producenta nie ma podanego składu.
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 20:24   #2169
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja tez go uwielbiam świetnie mi się go nosi, nawet jak nei mam czasu na zmianę mani i już mija kolejny i kolejny tydzień, to nawet mnie ten kolor nie drażni, gdy w przypadku innych kolorów jż po 2 tyg mam ich dość. Ja połączyłam ten kolor początkowo z Sleeping Beauty, potem z Banana.

Piękne w weekend go położę z yellow Bahama nn bo połączenie z żółtym bardzo mi się spodobalo. Jak patrzę na te twoje drugie to może nawet z tym coral beach byłoby fajnie

A propos babli to faktycznie w NN nie ma z tym aż takiego problemu ale ja myślę że to przez konsystencje i w rzadkich lakierach jak właśnie semi łatwiej jest o bable. Z paprochami na szczęście się nie spotkalan
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 21:38   #2170
Oshin1
Raczkowanie
 
Avatar Oshin1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 155
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Jakie intensywne róże są najczęściej wybierane latem? Mardi gras, neon raspberry, rubi charm?
Oshin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:45   #2171
Marcinkowa_84
Raczkowanie
 
Avatar Marcinkowa_84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 168
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ja w sprawie tych bąbli. Miałyście może tak, że przy malowaniu wszystko pięknie, zero bąbli a po nałożeniu i utwardzeniu topu robiły się małe dziurki, jakby właśnie bąble pękały? ja tak ostatnio miałam i przy semilac i przy indigo, poprawiałam na drugi dzień, bo mnie to raziło..
__________________
KEEP CALM AND
Marcinkowa_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 10:04   #2172
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mi się zdarzyło parę bąbli,tak jak opisałaś.Staram się malować powoli,cienkie warstwy.I nie trzącham buteleczką,bo to ma też znaczenie-wbija się wtedy powietrze w produkt.Jak pigment osiądzie na dnie,stawiam buteleczkę do góry dnem i tak sobie stoi a ja zajmuję się piłowaniem itp.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:12   #2173
Marcinkowa_84
Raczkowanie
 
Avatar Marcinkowa_84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 168
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Mi się zdarzyło parę bąbli,tak jak opisałaś.Staram się malować powoli,cienkie warstwy.I nie trzącham buteleczką,bo to ma też znaczenie-wbija się wtedy powietrze w produkt.Jak pigment osiądzie na dnie,stawiam buteleczkę do góry dnem i tak sobie stoi a ja zajmuję się piłowaniem itp.
muszę spróbować 😊 ja zawsze pocierałam w dłoniach, może za mocno ;-)
__________________
KEEP CALM AND
Marcinkowa_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:17   #2174
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Bąblowanie to swoją drogą, które doprowadza mnie do szału... ale, czy u Was też znajdują się różne dziwne rzeczy w buteleczkach? Z kilku buteleczek wyciągnęłam jakby zaschniętą hybrydę w formie takiej folii? Dodam, że dobrze przechowuję hybrydy..
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:35   #2175
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
Bąblowanie to swoją drogą, które doprowadza mnie do szału... ale, czy u Was też znajdują się różne dziwne rzeczy w buteleczkach? Z kilku buteleczek wyciągnęłam jakby zaschniętą hybrydę w formie takiej folii? Dodam, że dobrze przechowuję hybrydy..
U mnie nie ma nic takiego.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:43   #2176
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

To ja nie wiem czy mam po prostu pecha, czy co. Niestety nie zrobiłam zdjęcia. Ze świeżo otwartych buteleczek również takie cuda wyciągam i nie wiem o co chodzi..
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 19:41   #2177
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
Bąblowanie to swoją drogą, które doprowadza mnie do szału... ale, czy u Was też znajdują się różne dziwne rzeczy w buteleczkach? Z kilku buteleczek wyciągnęłam jakby zaschniętą hybrydę w formie takiej folii? Dodam, że dobrze przechowuję hybrydy..
Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
To ja nie wiem czy mam po prostu pecha, czy co. Niestety nie zrobiłam zdjęcia. Ze świeżo otwartych buteleczek również takie cuda wyciągam i nie wiem o co chodzi..
Nie spotkałam się z czymś takim u siebie.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 19:54   #2178
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

mi się tak raz stało jak robiłam koleżance hybrydy przy oknie w słoneczny dzień i mi od promieni słonecznych się na pędzelku utwardziło i wokół szyjki i takie "szklane farfolce" mi wisiały i kilka wpadło do środka.

A na pędzelku od topu eco mi tak zastygł lakier, że próbując ściągnąć to urwałam całe włosie i mi patyk został...takam zdolna...

od teraz zawsze roletę zaciągam jak słoneczny dzień
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:44   #2179
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mi się tak raz stało jak robiłam koleżance hybrydy przy oknie w słoneczny dzień i mi od promieni słonecznych się na pędzelku utwardziło i wokół szyjki i takie "szklane farfolce" mi wisiały i kilka wpadło do środka.

A na pędzelku od topu eco mi tak zastygł lakier, że próbując ściągnąć to urwałam całe włosie i mi patyk został...takam zdolna...

od teraz zawsze roletę zaciągam jak słoneczny dzień
Tyle, że ja hybrydy robię zazwyczaj wieczorem lub dalej od okna..
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 07:10   #2180
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny, a ja mam problem z hardem Semilaca. Przedłużałam nim paznokcia koleżance już kilka razy i jeszcze nigdy nie wytrzymał do zmiany, czyli 3 tygodnie. I denerwuje mnie to, że pazurki przedłużane hardem lubią mięknąć...
Zaczęłam się zastanawiać nad kupieniem żelu do przedłużania pojedynczych pazurków i używać go zamiast harda. I tutaj pojawia się moje pytanie - czego użyć zamiast Harda?

Wiem że polecałyście coś z i-nails, ale teraz nie mogę znaleźć co to był za żel
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 07:47   #2181
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
Bąblowanie to swoją drogą, które doprowadza mnie do szału... ale, czy u Was też znajdują się różne dziwne rzeczy w buteleczkach? Z kilku buteleczek wyciągnęłam jakby zaschniętą hybrydę w formie takiej folii? Dodam, że dobrze przechowuję hybrydy..

Ja mam podobnie. Na szyjkach buteleczek ( a w przypadku topów w środki tez ) robią mi się takie jakby kożuszki. Normalnie ściągam je patyczkiem ale w przypadku topów mnie to dobija bo w środku tez jest. I o ile top no wipe mogę zrozumieć bo on szybko "zastyga" to reszty nie.
Pisałam nawet do Semilaca to jedyne co odpisałem ze mogę reklamować. Ale moje niektóre lakiery maja juz rok i nie wiem czy warto.
Jedyne co zauważyłam ze im bardziej "zabielany" lakier tym mniej korzucha. Np na najstarszym moim kolorze Sleping beauty nie ma śladu a na top no wipe czy mardi Gras i neon raspbery robi się nawet gdy ich nie używam i lezą zamknięte w kartonie w szafie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 08:05   #2182
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie. Na szyjkach buteleczek ( a w przypadku topów w środki tez ) robią mi się takie jakby kożuszki. Normalnie ściągam je patyczkiem ale w przypadku topów mnie to dobija bo w środku tez jest. I o ile top no wipe mogę zrozumieć bo on szybko "zastyga" to reszty nie.
Pisałam nawet do Semilaca to jedyne co odpisałem ze mogę reklamować. Ale moje niektóre lakiery maja juz rok i nie wiem czy warto.
Jedyne co zauważyłam ze im bardziej "zabielany" lakier tym mniej korzucha. Np na najstarszym moim kolorze Sleping beauty nie ma śladu a na top no wipe czy mardi Gras i neon raspbery robi się nawet gdy ich nie używam i lezą zamknięte w kartonie w szafie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj malowałam Pink Doll 033 i też mi się taki kożuszek pojawił przy szyjce pierwszy raz się z czymś takim spotkałam....wyjęłam go, w sumie dawno bardzo nie używałam tego koloru
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 08:23   #2183
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez iv90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam problem z hardem Semilaca. Przedłużałam nim paznokcia koleżance już kilka razy i jeszcze nigdy nie wytrzymał do zmiany, czyli 3 tygodnie. I denerwuje mnie to, że pazurki przedłużane hardem lubią mięknąć...
Zaczęłam się zastanawiać nad kupieniem żelu do przedłużania pojedynczych pazurków i używać go zamiast harda. I tutaj pojawia się moje pytanie - czego użyć zamiast Harda?

Wiem że polecałyście coś z i-nails, ale teraz nie mogę znaleźć co to był za żel
Zależy na jaką długość przedłużasz. Jeżeli jest to 2-3 mm to powinno wytrzymać, do większej długości polecam żel i tipsy (chyba, że masz wprawę w ładnym budowaniu paznokcia na formie-ja odpuściłam, wolę na tipsie).
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:32   #2184
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Zależy na jaką długość przedłużasz. Jeżeli jest to 2-3 mm to powinno wytrzymać, do większej długości polecam żel i tipsy (chyba, że masz wprawę w ładnym budowaniu paznokcia na formie-ja odpuściłam, wolę na tipsie).
A jakiego żelu używasz do zbudowania pazurka??

Hardem zazwyczaj budowałam 1-3mm, nie robiłam dłuższych, bo sam producent nie zaleca i nie mogłabym mieć pretensji do nikogo :P A tu nawet przy krótkich pazurkach ta hybryda mięknie i jest niestabilna, że tak powiem :P
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:16   #2185
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez iv90 Pokaż wiadomość
A jakiego żelu używasz do zbudowania pazurka??

Hardem zazwyczaj budowałam 1-3mm, nie robiłam dłuższych, bo sam producent nie zaleca i nie mogłabym mieć pretensji do nikogo :P A tu nawet przy krótkich pazurkach ta hybryda mięknie i jest niestabilna, że tak powiem :P
Ja używam tego żelu do krótkiego przedłużania albo po prostu na bazę zamiast harda - http://www.dobrarada.com.pl/fashion-...-promocja.html
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:55   #2186
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja używam tego żelu do krótkiego przedłużania albo po prostu na bazę zamiast harda - http://www.dobrarada.com.pl/fashion-...-promocja.html
amelsss i sprawdza się takie przedłużenie? Nic się nie wygina itd?
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:01   #2187
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
Bąblowanie to swoją drogą, które doprowadza mnie do szału... ale, czy u Was też znajdują się różne dziwne rzeczy w buteleczkach? Z kilku buteleczek wyciągnęłam jakby zaschniętą hybrydę w formie takiej folii? Dodam, że dobrze przechowuję hybrydy..
U mnie też nie.
Zauważylam tylko przy długim stosowaniu na gwincie po wewnętrznej stronie robi się kożuszek-uważam,że to normalne,bo w tym miejscu butelka nie jest czarna i dochodzi do kontaktu ze światłem dziennym.Może takie okruszki powpadały do środka?
Po każdym użyciu czyszczę też gwinty buteleczek-to już nawyk.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:59   #2188
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez iv90 Pokaż wiadomość
A jakiego żelu używasz do zbudowania pazurka??

Hardem zazwyczaj budowałam 1-3mm, nie robiłam dłuższych, bo sam producent nie zaleca i nie mogłabym mieć pretensji do nikogo :P A tu nawet przy krótkich pazurkach ta hybryda mięknie i jest niestabilna, że tak powiem :P
Z Italian nails. Babka w kosmetycznym polecila
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:37   #2189
pannakarol
Przyczajenie
 
Avatar pannakarol
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie. Na szyjkach buteleczek ( a w przypadku topów w środki tez ) robią mi się takie jakby kożuszki. Normalnie ściągam je patyczkiem ale w przypadku topów mnie to dobija bo w środku tez jest. I o ile top no wipe mogę zrozumieć bo on szybko "zastyga" to reszty nie.
Pisałam nawet do Semilaca to jedyne co odpisałem ze mogę reklamować. Ale moje niektóre lakiery maja juz rok i nie wiem czy warto.
Jedyne co zauważyłam ze im bardziej "zabielany" lakier tym mniej korzucha. Np na najstarszym moim kolorze Sleping beauty nie ma śladu a na top no wipe czy mardi Gras i neon raspbery robi się nawet gdy ich nie używam i lezą zamknięte w kartonie w szafie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie właśnie na każdym lakierze tak jest.. użyje lakieru raz i przy kolejnej aplikacji pojawia się ten śmieszny kożuch.. dobrze zakręcam buteleczki, trzymam zamknięte w pudełku, słońce też na nie nie pada.. dziwne. Nie chce mi się reklamować, chociaż jak przy kolejnym nowym kolorze tak będzie, to chyba jednak pokuszę się o reklamację.

@maarlin
Dbam o to, by nic tam nie wpadało. Wiadome, że coś się zdarzy, jakiś paproszek ale nie "kożuch"..

Czy możecie polecić mi jakiś beż lub blady róż, który ładnie kryje i nie smuży? Mam 047 i nie ukrywam, że nie jestem z niego zadowolona.
__________________
`Największe szczęście znajdziesz w najprostszych rzeczach.`

Edytowane przez pannakarol
Czas edycji: 2016-07-07 o 20:39
pannakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:01   #2190
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pannakarol Pokaż wiadomość
U mnie właśnie na każdym lakierze tak jest.. użyje lakieru raz i przy kolejnej aplikacji pojawia się ten śmieszny kożuch.. dobrze zakręcam buteleczki, trzymam zamknięte w pudełku, słońce też na nie nie pada.. dziwne. Nie chce mi się reklamować, chociaż jak przy kolejnym nowym kolorze tak będzie, to chyba jednak pokuszę się o reklamację.

Dbam o to, by nic tam nie wpadało. Wiadome, że coś się zdarzy, jakiś paproszek ale nie "kożuch"..
.

Dlatego chyba juz więcej żadnego koloru z Semi nie kupie. Jakoś tak po roku używania strasznie mnie zaczęły wkurzać.

A tak wracając do tematu bąblowania to zastanawiam się czy to nie kwestia temperatury. Jak robiłam przedwczoraj mani to mi oba kolory bąblowały prócz Hardi white. Lovely Mickey mam od początku wiec jeszcze stara seria ( jestem jakaś strasznie oszczędna i najfajniejsze kolory mam zużyte max do połowy).
A co najdziwniejsze nałożyłam na każdy pazurem Hardi white i po raz pierwszy kolorki zaczęły mi uciekać z wolnego brzegu łącznie z topem
Na wątku hybrydowym tez się takie cuda pojawiają ze nagle lakiery smużą bąblują lub uciekają. Wiec może to temperatura?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez eckpascal
Czas edycji: 2016-07-08 o 08:04
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.